Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Polkaudio

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

Polkaudio

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


....megelégedettséggel a polkot. Először az R30-at aztán az Rti8-at.
Halli. Nemtudod véletlenül, hogy centerük van-e az R- szériához??

Lentebb irtam/irtuk, hogy ahhoz nincs, és soha nem is volt.
Választhatsz hozzá más szériából, de hasonló dizájnal nem készült.

Vendég

Polkaudio

Hozzászólás Szerző: Vendég »


....megelégedettséggel a polkot. Először az R30-at aztán az Rti8-at.
Halli. Nemtudod véletlenül, hogy centerük van-e az R- szériához??

Avatar
trumpf
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2003.11.29., szomb. 11:49
Értékelés: 0

Polkaudio

Hozzászólás Szerző: trumpf »


Arra gondoltam, hogy ha többeket is érdekel a polk, megdumálom velük, hogy szánjanak ránk időt és elmehetnénk a teljes garnitúrát meghallgatni.
Akkor náluk tartjuk a III. AVBT-t..

Nem rossz 5let
Kérdés, hogy a konkurencia termékeihez mit szólnának.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Polkaudio

Hozzászólás Szerző: Igc »


Arra gondoltam, hogy ha többeket is érdekel a polk, megdumálom velük, hogy szánjanak ránk időt és elmehetnénk a teljes garnitúrát meghallgatni.
Akkor náluk tartjuk a III. AVBT-t..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
trumpf
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2003.11.29., szomb. 11:49
Értékelés: 0

Polkaudio

Hozzászólás Szerző: trumpf »


Ismerősi körből viszont az a tapasztalat, hogy ha valami nincs raktáron és meg kell rendelni akkor jobb ha felkészülsz, hogy hónapokba tellhet mire az árut megkapod. Én Polkot biztos nem tőlük vennék.De lehet, hogy másnak más tapasztalata van.

Vásárlási tapasztalat még nincs velük. Egyébként honnan vennéd?

Külföldről. Ha jól tudom csak ők importálnak itthon.

Ém már több mint 1,5 éve használom nagy megelégedettséggel a polkot. Először az R30-at aztán az Rti8-at. Maximálisan meg vagyok elégedve.
 
Abban kétségtelenül van igazság, hogy az octogonosok nem egy kapkodó társaság. Utoljára úgy 5-6 hónapja jártam náluk, akkor rendben ment minden. Hátha fejlődtek.
 
Arra gondoltam, hogy ha többeket is érdekel a polk, megdumálom velük, hogy szánjanak ránk időt és elmehetnénk a teljes garnitúrát meghallgatni.

Vendég

Polkaudio

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ismerősi körből viszont az a tapasztalat, hogy ha valami nincs raktáron és meg kell rendelni akkor jobb ha felkészülsz, hogy hónapokba tellhet mire az árut megkapod. Én Polkot biztos nem tőlük vennék.De lehet, hogy másnak más tapasztalata van.

Vásárlási tapasztalat még nincs velük. Egyébként honnan vennéd?

Külföldről. Ha jól tudom csak ők importálnak itthon.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Polkaudio

Hozzászólás Szerző: Igc »


Ismerősi körből viszont az a tapasztalat, hogy ha valami nincs raktáron és meg kell rendelni akkor jobb ha felkészülsz, hogy hónapokba tellhet mire az árut megkapod. Én Polkot biztos nem tőlük vennék.De lehet, hogy másnak más tapasztalata van.

Lehetséges; én sem biztos, hogy náluk venném, de ettől még a hangfalak jók..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Polkaudio

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Ismerősi körből viszont az a tapasztalat, hogy ha valami nincs raktáron és meg kell rendelni akkor jobb ha felkészülsz, hogy hónapokba tellhet mire az árut megkapod. Én Polkot biztos nem tőlük vennék.De lehet, hogy másnak más tapasztalata van.

Vásárlási tapasztalat még nincs velük. Egyébként honnan vennéd?

Vendég

Polkaudio

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Viszont érdemes lenne időpontot kérni tőlük, mert akkor biztosan csak veled foglalkoznak!   A honlapjuk.  Szombaton is nyitva vannak!
Ismerősi körből viszont az a tapasztalat, hogy ha valami nincs raktáron és meg kell rendelni akkor jobb ha felkészülsz, hogy hónapokba tellhet mire az árut megkapod. Én Polkot biztos nem tőlük vennék.
De lehet, hogy másnak más tapasztalata van.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Polkaudio

Hozzászólás Szerző: cosmo »


cisco-nak kerestétek? Már eldöntötte, hogy PA-t vesz?
Igen neki kerestünk!

Vendég

Polkaudio

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Phonar viszont van!
Drága (nekünk) De milyen gyönyörüek. A Volume 2...

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Polkaudio

Hozzászólás Szerző: Igc »


cosmo, a Monitor 30-ast nem hallgattátok meg a 40-es mellett?
Nem, mert nagyobb polcsugárzót kerestünk, de szerintem, ha megbeszéled velük, biztosan meghallgahatod.

cisco-nak kerestétek? Már eldöntötte, hogy PA-t vesz?
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Polkaudio

Hozzászólás Szerző: cosmo »


cosmo, a Monitor 30-ast nem hallgattátok meg a 40-es mellett?
Nem, mert nagyobb polcsugárzót kerestünk, de szerintem, ha megbeszéled velük, biztosan meghallgahatod.

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Polkaudio

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Tannoy nincs!   Viszont érdemes lenne időpontot kérni tőlük, mert akkor biztosan csak veled foglalkoznak!   A honlapjuk.  Szombaton is nyitva vannak!
Köszönöm szépen

Phonar viszont van!
gordon314.fw.hu

Vendég

Polkaudio

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Tannoy nincs! Viszont érdemes lenne időpontot kérni tőlük, mert akkor biztosan csak veled foglalkoznak! A honlapjuk. Szombaton is nyitva vannak!
Köszönöm szépen

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Polkaudio

Hozzászólás Szerző: Igc »

cosmo, a Monitor 30-ast nem hallgattátok meg a 40-es mellett?
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Polkaudio

Hozzászólás Szerző: cosmo »


7köznap mentetek?? Nekem sajna csak a 7vége lenne jó, akkor gondolom nagyobb  az örület, nem tudnának foglalkozni velünk. Milyen márkák vannak még?? kb? Jó lenne egy helyen meghallgatni az esetleges versenyzőket azonos rendszeren. Pl Tannoy, van?

Tannoy nincs! Viszont érdemes lenne időpontot kérni tőlük, mert akkor biztosan csak veled foglalkoznak! A honlapjuk. Szombaton is nyitva vannak!

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Polkaudio

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Én is erősen azon vagyok, hogy Polkaudio hangsugárzókat vennék a HiFi rendszerhez; kiszemelt áldozat Monitor 40-es; örülök, hogy mások is jó véleménnyel vannak róla..
Nagyon szép hangjuk van és az áruk is baráti. Mozira is szuperek. Előlről sem kicsik, de hátrafele nagyon mélyek ezek a dobozok.

Vendég

Polkaudio

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Igen, ott lehet meghallgatni! Nemrég Monitor tipusokat hallgattuk meg. Nekem nagyon tetszett a hangjuk. És ár/érték arányban is nagyon jó. Egyébként nagyon rendesek az Octogonaudionál. Velünk is több, mint egy órát foglalkoztak.
7köznap mentetek?? Nekem sajna csak a 7vége lenne jó, akkor gondolom nagyobb az örület, nem tudnának foglalkozni velünk. Milyen márkák vannak még?? kb? Jó lenne egy helyen meghallgatni az esetleges versenyzőket azonos rendszeren. Pl Tannoy, van?
Köszi
Üdv
 
tusi

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Polkaudio

Hozzászólás Szerző: Igc »


Én is erősen azon vagyok, hogy Polkaudio hangsugárzókat vennék a HiFi rendszerhez; kiszemelt áldozat Monitor 40-es; örülök, hogy mások is jó véleménnyel vannak róla..

TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Polkaudio

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Ez engem is érdekelne. Egy Sony alsó kategóriás erősítő és egy DVP ns 930 DVD mellé kéne. Mindenféle zene menne rajta. Oktogonaudiónaál lehet meghallgatni??
Igen, ott lehet meghallgatni! Nemrég Monitor tipusokat hallgattuk meg. Nekem nagyon tetszett a hangjuk. És ár/érték arányban is nagyon jó. Egyébként nagyon rendesek az Octogonaudionál. Velünk is több, mint egy órát foglalkoztak.

Vendég

Polkaudio

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Egyébként az "R" sorozathoz vajon miért nem készül center hangfal??? A hazai forgalmazók oldalain nem találtam, de még a polkaudio weboldalán sem.
Valószínűleg nem is létezik???
Talán mert nem házimozira szánták ezt a sorozatot.
 


Hmm
 
Ez elgondolkodtató

Vendég

Polkaudio

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A "sima" R sorozatot hallotta már valaki? Elhallgatva az Lsi-ről írt ódákat, arra gondoltam meghallgatok egy ilyen combot: R30-R15-Csi25. Ez árban a legkisebb Tannoy (fusion), Mission M3. sorozat versenytársa... Hallott már valaki ilyen kisebb Polkokat?
Ez engem is érdekelne. Egy Sony alsó kategóriás erősítő és egy DVP ns 930 DVD mellé kéne. Mindenféle zene menne rajta. Oktogonaudiónaál lehet meghallgatni??

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

Polkaudio

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Böngésztem a Polkaudio honlapját, és most került fel rá az új sorozat.
Ez egyébként az LSI sorozat után a második legdrágább szériája a Polknak, drágább, mint az RTi sorozat.
 
Szerintem a polk az LSi-t leszámítva semmilyen szériához nem gyárt centert. Vannak center hangfalai többféle színben azt veszed amelyiket akarod ahhoz a szériához amelyikhez akarod.

A Monitor sorozathoz is van center. Ha jól tudom. Legalább is a CS1, és CS2 ugyanazzzal a hangszórókészlettel van szerelve mint a Monitor sorozat Front és Surround darabjai. És még a dizájn is passzol.
 
Az árakat én is figyeltem. Nem épp az olcsóbb kategória, sajna.

Vendég

Polkaudio

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Böngésztem a Polkaudio honlapját, és most került fel rá az új sorozat.
Ez egyébként az LSI sorozat után a második legdrágább szériája a Polknak, drágább, mint az RTi sorozat.
 
Szerintem a polk az LSi-t leszámítva semmilyen szériához nem gyárt centert. Vannak center hangfalai többféle színben azt veszed amelyiket akarod ahhoz a szériához amelyikhez akarod.

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”