Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Jbl

Avatar
DoKkAaB
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2004.11.25., csüt. 15:35
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: DoKkAaB »


Mit értessz az alatt hogy valótlan teljesítmény? Szóval a H/K AVR 230 (6.1 csat. rádióerősítő, DolbyDigital-EX,DTS-ES,DPLII, Logic 7,6x50W, 8 Ohm. További részletek .itt. olvashatók) szerinted ugyanannyit szól mint a denon AVR 2105 (AV Receiver, 7*125W (6 Ohm), mérőmikrofon, DTS 96/24, 192kHz/24 Bit, PL IIx, DD EX, DTS-ES, OSD) vagy a yamaha rx-v750 (7 x 150 W, DTS-ES discrete 6.1, OSD menü,S-video és komponens video be és kimenet, Silent Cinema üzemmód, 40 csat. RDS tuner, programozott LCD-s távvezérlő )?
Az adatokat a http://www.satsystem.hu/index.php?lap=gyarto&gyid=3 címről vettem.
És hogy ne legyek ti melyiket vennétek JBL E80-90 NORTHRIDGE-hez?

Tv : Samsung CW-25M064N Erősítő : H/K 247 + H/K The Bridge iPod Docking Station DVD :: Samsung 1080p7 Front : JBL E80 Center : JBL EC25 Füles : Technics RP-F800 Player : iPod mini 6Gb Hangfalkábel : In-Akustik Mikado 2x4.0
Pc : Alaplap: Abit kd7-g, Processzor: Athlon Xp 2100+, Videókártya: MSI GeForce4 Ti4200, Hang: SB Live 5.1, Dvd író: Pioneer DVR-109, Winchester: 160Gb WD, 120Gb IBM, 80 Gb IBM, 40Gb Maxtor, Monitor: Samsung SyncMaster 757NF
Fényképezőgép : Panasonic DMC-FX9
Konzol : Xbox 360

Avatar
richies
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2004.09.15., szer. 15:28
Értékelés: -1

Jbl

Hozzászólás Szerző: richies »


jójaza denjon 2105
ajánlom....
CD: Arcam Alpha 7SE, Amp: TEAC A-H500 Reference, Speakers: JPW Gold Monitors, IC: Chord Crimson, Hangfal Tyukbel: Csajniiiz Cobra... (varom, hogy levedeljen /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" data-emoticon="" srcset="/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

Avatar
Megyer
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2004.10.07., csüt. 11:58
Értékelés: 22
Tartózkodási hely: Budapest

Jbl

Hozzászólás Szerző: Megyer »


Cosmo! JBL hangfalhoz milyen erősítőt ajánlasz? Én nézegettem a Denon 2105-öt. Még árban és teljesítményben az ami számomra legmegfelelőbb (kinézetben is). Tegnap viszont ajánlották yamaha rx-v750et. Nagyon tetszenek a H/K-is, de árban úgy látom legalább duplája egy hasonló teljesítményű mint a denon. szóval?
Tudom nem engem szólítottál de én yamaha jbl párost használok. Szerintem az árát megéri mindkettő. Ebben az árkategóriában nekem megfelelt. A H/K és a denon nekem már drága, de a hozzáértők azt mondják, hogy hallható a külömbség. Legyél okosabb...

Vendég

Jbl

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nagyon tetszenek a H/K-is, de árban úgy látom legalább duplája egy hasonló teljesítményű mint a denon. szóval?
Már bocs, de ez baromság amit írtál.
A Denon valótlan teljesítményeket ad meg, míg a H/K a valósat.
Denon 2105 155e
H/K 230 125e
Most akkor kétszer annyiba kerül?

Avatar
DoKkAaB
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2004.11.25., csüt. 15:35
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: DoKkAaB »

Még nem volt időm elmenni halgatózni, meg még kb 2 hétig nem is lesz, szóval addig csak olvasgatok + képeket nézek . Cosmo! JBL hangfalhoz milyen erősítőt ajánlasz? Én nézegettem a Denon 2105-öt. Még árban és teljesítményben az ami számomra legmegfelelőbb (kinézetben is). Tegnap viszont ajánlották yamaha rx-v750et. Nagyon tetszenek a H/K-is, de árban úgy látom legalább duplája egy hasonló teljesítményű mint a denon. szóval?

Tv : Samsung CW-25M064N Erősítő : H/K 247 + H/K The Bridge iPod Docking Station DVD :: Samsung 1080p7 Front : JBL E80 Center : JBL EC25 Füles : Technics RP-F800 Player : iPod mini 6Gb Hangfalkábel : In-Akustik Mikado 2x4.0
Pc : Alaplap: Abit kd7-g, Processzor: Athlon Xp 2100+, Videókártya: MSI GeForce4 Ti4200, Hang: SB Live 5.1, Dvd író: Pioneer DVR-109, Winchester: 160Gb WD, 120Gb IBM, 80 Gb IBM, 40Gb Maxtor, Monitor: Samsung SyncMaster 757NF
Fényképezőgép : Panasonic DMC-FX9
Konzol : Xbox 360

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4782
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Jbl

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Én is most veszek tüskéket a hangfalaim alá, és én nyugodt szívvel belefúrnám az aljába. Kitu˝no˝ ragasztókat lehet kapni, amivel szinte tökéletesen egybe lehet forrasztani a fát és a fémet, ezért a hangfal mino˝sége nem károsodik. De azért  kérlek írd le hogy te miért idegenkedsz to˝le ! Köszi Üdv:Zsó

A fúrástól abszolut idegenkedek, eszembe se jutna fúrni rajta lyukakat. Szeretem a készülékeket úgy mego˝rizni, ahogy a kicsomagolás után kivettem,

ezzel én is vagyok.a napokban rám is jött a frász, mikor sikerül alkoholos filccel megrajzolnom az oldalát.(miért nem teszi rá az ember a kupakot...?)de sikerült lemosnom 90 vhány %os alkohollal.engem idegesítenek ilyen dolgok, pedig hangzásának nem lett volna baja
 
a falap ötlettel élni fogok!!!
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tidal

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Adtak valami gumi " tüskéket" inkább lábakat gyárilag a ATX mellé .Az ér valamit?

Hát szvsz nem ér semmit, elég ingatag rajtuk a hangfal. Szerintem kell alá a tüske! Ez a gumiláb eléggé gázos!

Avatar
Gergöke
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2004.10.13., szer. 10:00
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: Gergöke »


Adtak valami gumi " tüskéket" inkább lábakat gyárilag a ATX mellé .
Az ér valamit?

JBL Pro Sound Comes Home!!
 
Tv: LG 72 cm, DVD Recorder: Philips Recorder R75,DVD: Thomson DTH 210,front:JBL ATX40, Center: JBL ATX10C ,Surround: JBL ATX 40 , Erősitő : Yamaha RXV 450
Monitor : Sony SDM-HS95P

Avatar
Zsoló
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2004.09.19., vas. 15:07
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: Zsoló »


Szeretem a készülékeket úgy megőrizni, ahogy a kicsomagolás után kivettem, ha nincs rajta furat a tüskéknek, akkor nemis fúrok rájuk, így nem kezdek el magam barkácsolni egy fúrógéppel.
Természetesen más készüléknél ez nálam is igaz. Viszont egy hangfalnál meg merem tenni, ugyanis érzem magam annyira precíznek hogy nem rontom el,és szerintem így mind esztétikailag mind pedig minőségileg javulni fog.Még ha csak egy kicsit is. De természetesen az álltalad leírt megoldás is lehet tökéletes.Egyébként köszi a választ! Üdv

Tv:Panasonic TH-42PA60E DVD/SACD:Pioneer 585-A Erősítő:Pioneer VSX-AX3 Hangfalak:Front:Dali AXS 5000 Center:Dali AXS center Sorrund:Dali AXS 1000 Sorrund back:Saját gyártmány Sub:Klipsch RW10 Kábelek:Front, Center,Sorrund,: SilverLine, Sub: Vianco digital coax
Szinti: Yamaha PSR520 Roland RA95

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Én is most veszek tüskéket a hangfalaim alá, és én nyugodt szívvel belefúrnám az aljába. Kitűnő ragasztókat lehet kapni, amivel szinte tökéletesen egybe lehet forrasztani a fát és a fémet, ezért a hangfal minősége nem károsodik. De azért kérlek írd le hogy te miért idegenkedsz tőle ! Köszi Üdv:Zsó

A fúrástól abszolut idegenkedek, eszembe se jutna fúrni rajta lyukakat. Szeretem a készülékeket úgy megőrizni, ahogy a kicsomagolás után kivettem, ha nincs rajta furat a tüskéknek, akkor nemis fúrok rájuk, így nem kezdek el magam barkácsolni egy fúrógéppel. ragasztó dolog viszont megfontolandó. Nekem a legjobb megoldásnak egy falap méretre vágása és annak aljára tenném a tüskéket.

Avatar
Zsoló
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2004.09.19., vas. 15:07
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: Zsoló »


Én is tervezek tüskéket az ATX-eim alá. Mivel nem akarom kifúrni a hangfal alját, így egy azonos mértű falapot vágok majd le és abba fúrom be a tüskéket.

Én is most veszek tüskéket a hangfalaim alá, és én nyugodt szívvel belefúrnám az aljába. Kitűnő ragasztókat lehet kapni, amivel szinte tökéletesen egybe lehet forrasztani a fát és a fémet, ezért a hangfal minősége nem károsodik. De azért kérlek írd le hogy te miért idegenkedsz tőle ! Köszi
Üdv:Zsó

Tv:Panasonic TH-42PA60E DVD/SACD:Pioneer 585-A Erősítő:Pioneer VSX-AX3 Hangfalak:Front:Dali AXS 5000 Center:Dali AXS center Sorrund:Dali AXS 1000 Sorrund back:Saját gyártmány Sub:Klipsch RW10 Kábelek:Front, Center,Sorrund,: SilverLine, Sub: Vianco digital coax
Szinti: Yamaha PSR520 Roland RA95

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


azt vettem észre, hogy a hangfalaim nem szeretik a kemény(metal,keményebb rock) zenét - elektronikusra, "lágyabb" zenére, jazzra, na és persze házimozira -nekem- tökéletesen megfelelnek.lehet, tüskére kéne feltenni öket, mert az "eredeti" gumi lábain áll, parkettán.
Én is tervezek tüskéket az ATX-eim alá. Mivel nem akarom kifúrni a hangfal alját, így egy azonos mértű falapot vágok majd le és abba fúrom be a tüskéket.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4782
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Jbl

Hozzászólás Szerző: GTomi »


hogy a front és center falaknak - nem árt - azonos márkából és szériából lennie, ha hangkép miatt!!!
So˝t nem árt (ajánlott) ha a surroundok is ugyanannak a márkának ugyanabból a sorozatából valók. A hangszórókészlet egyezo˝ségére is oda kell figyelni.
sajnos, az anyagi fedezet hiánya....(villanybojler ko.,autó szarakodik stb).ilyen földi anyagi dolgok, nagyon tönkre tudják tenni az ember kedvét
 
azt vettem észre, hogy a hangfalaim nem szeretik a kemény(metal,keményebb rock) zenét - elektronikusra, "lágyabb" zenére, jazzra, na és persze házimozira -nekem- tökéletesen megfelelnek.lehet, tüskére kéne feltenni öket, mert az "eredeti" gumi lábain áll, parkettán.
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tidal

Vendég

Jbl

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
Végigolvastam az edigi hozzászólásokat és örülök, hogy mások is szeretik a JBL hangzást! Nekem egy pár TLX500-am van és nagyjából meg is vagyok elégedve velük.
 
De szeretnék venni helyette valami komolyabb álló frontokat és az XTi100-t néztem ki. Van valakinek komolyabb tapasztala vele?
 
Előre is köszi a sok tartalmas hozzászólást!
 
Eduba

Avatar
kgabor
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2004.11.24., szer. 13:04
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: kgabor »


hallgattam az akusztikában . nem jÖtt be erre a zenére. van egy hasonló fórumom a konkurrens website-on.
eddig amiről irtam (techno-heavy metal zenére!)
- jbl, infinity, cerwin vega, dyno, polk, accoustic energy, heco, wharfedale, kef, quadral.
erre a zenére az amcsik voltak jók, még a quadral 820-a nagyon szép hangot produkál technora és metálra is, igaz nem annyira gonosz mint az amerikaiak
Gabó

Avatar
richies
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2004.09.15., szer. 15:28
Értékelés: -1

Jbl

Hozzászólás Szerző: richies »


Sziasztok,Én is most vagyok nagy hangfalvásárlásban, megosztom a tapasztalataimat, aztán ha valaki tud segiteni, rajta.
Mivel ez egy jbl fórum, kezdem evvel.
3-4 alkalommal is voltam a satsystemnél meghallgatni a jbl e90-t, e100-t és összehasonlitani az infinity beta 50-el.
Kezdem az egyszerübbel: jbl>infinity, de jóval jobb. mintha egy takarót dobnának a hangfalra, kábé úgy szól.
a jbl e90: erős középhangokkal, kevés méllyel nem rossz
a jble100 a nagyobb méretű hangszórók miatt gyenge középhangok, brutális, már-már rezonáló méllyel. talán egy icipicit az e90 volt jobb.
De (mert mindig van egy DE) meghallgattam tegnap és ma is a polkaudio hangfalait. Aki nem ismerné szintén amerikai cég, inkább autohifiben utaztak, de itt van az rti széria, amiből a 8-ast hallgattam meg, árban az e100-körül van (200k/pár). Picit középre hegyezett, nem annyira ütős méllyel és magassal, de mégis nagyon természetesen szólal meg rajta minden. Nagyon ajánlom, jobbnak hallottam mint a jbl.
Gabó

dynaudio-t nem hallgattál?
CD: Arcam Alpha 7SE, Amp: TEAC A-H500 Reference, Speakers: JPW Gold Monitors, IC: Chord Crimson, Hangfal Tyukbel: Csajniiiz Cobra... (varom, hogy levedeljen /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" data-emoticon="" srcset="/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »

kgabor: én is hallottam a Polk audiot (bár nem megfelelőek voltak a körülmények) és tényleg jobban szól a JBL-nél, részletezőbb, kiegyenlítetebb hangkép. Ez mindjárt hallatszott, de egy megfelelő körülmények közti hallgatózást mindenféleképpen meg fogok ejteni, ha majd hangfalcsere lesz a terítéken.

Avatar
kgabor
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2004.11.24., szer. 13:04
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: kgabor »


Sziasztok,
Én is most vagyok nagy hangfalvásárlásban, megosztom a tapasztalataimat, aztán ha valaki tud segiteni, rajta.
Mivel ez egy jbl fórum, kezdem evvel.
3-4 alkalommal is voltam a satsystemnél meghallgatni a jbl e90-t, e100-t és összehasonlitani az infinity beta 50-el.
Kezdem az egyszerübbel: jbl>infinity, de jóval jobb. mintha egy takarót dobnának a hangfalra, kábé úgy szól.
a jbl e90: erős középhangokkal, kevés méllyel nem rossz
a jble100 a nagyobb méretű hangszórók miatt gyenge középhangok, brutális, már-már rezonáló méllyel. talán egy icipicit az e90 volt jobb.
De (mert mindig van egy DE) meghallgattam tegnap és ma is a polkaudio hangfalait. Aki nem ismerné szintén amerikai cég, inkább autohifiben utaztak, de itt van az rti széria, amiből a 8-ast hallgattam meg, árban az e100-körül van (200k/pár). Picit középre hegyezett, nem annyira ütős méllyel és magassal, de mégis nagyon természetesen szólal meg rajta minden. Nagyon ajánlom, jobbnak hallottam mint a jbl.
Gabó

Avatar
Gergöke
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2004.10.13., szer. 10:00
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: Gergöke »


Én is innen lettem "okosabb"!
Itt láttam meg a satsystem akcióját . Baromi sok hangfalat meghallgattam az elmúlt két hónapban és a JBL melett kötöttem ki.
 
Szerintem is az a tökéletes ,ha egy szeriából vannak a hangfalak.
 
Én vettem négy darabb Atx 40-es és egy 10-es centert.
 
Tökéletesen meg vagyok vele elégedve bár még sokat nem volt időm használni.
:kiraly:

JBL Pro Sound Comes Home!!
 
Tv: LG 72 cm, DVD Recorder: Philips Recorder R75,DVD: Thomson DTH 210,front:JBL ATX40, Center: JBL ATX10C ,Surround: JBL ATX 40 , Erősitő : Yamaha RXV 450
Monitor : Sony SDM-HS95P

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


de azért az eléggé érdekes, hogy a barátodnak "komoly cucca" van, viszont a centere elüt a két fronttól.nekem - ha jól emlékszem cosmo hívta fel rá a figyelmemet, amit köszönök - hogy a front és center falaknak - nem árt - azonos márkából és szériából lennie, ha hangkép miatt!!!

Sőt nem árt (ajánlott) ha a surroundok is ugyanannak a márkának ugyanabból a sorozatából valók. A hangszórókészlet egyezőségére is oda kell figyelni.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4782
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Jbl

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Sziasztok! Én még új vagyok itt, és még nem is tartozok bele a táborba, de igyekszem. Egyenlo˝re Jamo stúdióhangfalakkal rendelkezem, gondolom mindenki tisztában van a mino˝séggel (Ezeket a dobozokat még kiscsikó koromban vettem, kb 5 éve. Akkoriban csak megláttam az árat és a teljesítményt és el voltam szállva magamtól. Szerintem megesett már ez mással is). Most szándékozom beszerezni valami komolyabb "cuccot" de elég sok mindennel nem vagyok tisztában, mondhatni tudatlan vagyok . Egy barátomnak van egy elég komoly felszerelése, és mikor meghallottam azt mondtam magamnak : nekem is ez kell! Neki egy 5.1es H/K erölködo˝je van az elo˝zo˝ szériából, 1 JBL hangfalpár elöl (olyan 200-250w), jamo center, hátsók és sub. Bocs ha hülyén fogalmaztam, de még kezdo˝ vagyok a szakmában.
A http://www.satsystem.hu/index.php?lap=14 oldalt nézegetve az elso˝ kérdés ami felmerült bennem az-az, hogy az egységárak 1 ill. 1 pár hangfalra vonatkoznak? Válaszotokat elo˝re is köszönöm! Pár héten belül remélem már színvonalasabb kérdést is fel tudok tenni.
Addig nagy utánajárás fog következni

én is csak a az elmúlt hónapoktól lettem okos(abb), mikor végig olvastam az ide vonatkozó topikokat.(aztán elmentem a satsystembe hallgatózni)
tényleg jó, ha szánsz rá pár napot, a hangfal hallgatásra és a topic olvasásra is.
 
de azért az eléggé érdekes, hogy a barátodnak "komoly cucca" van, viszont a centere elüt a két fronttól.
nekem - ha jól emlékszem cosmo hívta fel rá a figyelmemet, amit köszönök - hogy a front és center falaknak - nem árt - azonos márkából és szériából lennie, ha hangkép miatt!!!
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tidal

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Szerintetek melyikből sorozatból érdemes választani? XTi vagy a Northridge E? 80asnál ugyanis árban 25-27e-rel drágább az XTi, ennyivel jobb lenne?
Ez így nehéz megmondani, menj el a satsystembe és hallgasd meg őket. Hívd fel őket elötte, hogy mit szeretnél meghallgatni.

Avatar
DoKkAaB
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2004.11.25., csüt. 15:35
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: DoKkAaB »

Szerintetek melyikből sorozatból érdemes választani? XTi vagy a Northridge E? 80asnál ugyanis árban 25-27e-rel drágább az XTi, ennyivel jobb lenne?

Tv : Samsung CW-25M064N Erősítő : H/K 247 + H/K The Bridge iPod Docking Station DVD :: Samsung 1080p7 Front : JBL E80 Center : JBL EC25 Füles : Technics RP-F800 Player : iPod mini 6Gb Hangfalkábel : In-Akustik Mikado 2x4.0
Pc : Alaplap: Abit kd7-g, Processzor: Athlon Xp 2100+, Videókártya: MSI GeForce4 Ti4200, Hang: SB Live 5.1, Dvd író: Pioneer DVR-109, Winchester: 160Gb WD, 120Gb IBM, 80 Gb IBM, 40Gb Maxtor, Monitor: Samsung SyncMaster 757NF
Fényképezőgép : Panasonic DMC-FX9
Konzol : Xbox 360

Avatar
ssin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 16:30
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: ssin »


A http://www.satsystem.hu/index.php?lap=14 oldalt nézegetve az első kérdés ami felmerült bennem az-az, hogy az egységárak 1 ill. 1 pár hangfalra vonatkoznak?  
...

Azok bizony darab árak! De ha jobban megnézed az oldal tetejét, oda is van írva!
 
Szvsz ha olvasgatsz kicsit itt a fórumon, sokat okosodhatsz mindenféle témában! Én is így voltam/vagyok ezzel!
TV: Panasonic TX-21AP1P A/V Receiver: Denon AVR-1803 DVD: Denon DVD-900 Lemezjátszó: 2X Technics SL-1210MKII Pick up: Ortofon Concorde Pro Keverő: Pioneer DJM-300S Füles: Sony MDR-V700 Front, Surround: JBL ATX60 Center, Surround back: JBL ATX10C Kábelek: front, center: vdH CS-122 surround: Neotech KS-0821 surround back: Neotech KS-1007B digit koax: Monitor Seventyfive Blue scart: Monitor interconnect: majdani CA 640C, jelenleg DVD: vdH The First, Pio DJM-300S: Dietz

Vendég

Jbl

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok! Én még új vagyok itt, és még nem is tartozok bele a táborba, de igyekszem. Egyenlőre Jamo stúdióhangfalakkal rendelkezem, gondolom mindenki tisztában van a minőséggel (Ezeket a dobozokat még kiscsikó koromban vettem, kb 5 éve. Akkoriban csak megláttam az árat és a teljesítményt és el voltam szállva magamtól. Szerintem megesett már ez mással is). Most szándékozom beszerezni valami komolyabb "cuccot" de elég sok mindennel nem vagyok tisztában, mondhatni tudatlan vagyok .
Egy barátomnak van egy elég komoly felszerelése, és mikor meghallottam azt mondtam magamnak : nekem is ez kell! Neki egy 5.1es H/K erölködője van az előző szériából, 1 JBL hangfalpár elöl (olyan 200-250w), jamo center, hátsók és sub. Bocs ha hülyén fogalmaztam, de még kezdő vagyok a szakmában.
A http://www.satsystem.hu/index.php?lap=14 oldalt nézegetve az első kérdés ami felmerült bennem az-az, hogy az egységárak 1 ill. 1 pár hangfalra vonatkoznak? Válaszotokat előre is köszönöm! Pár héten belül remélem már színvonalasabb kérdést is fel tudok tenni.
Addig nagy utánajárás fog következni

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”