Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Klipsch hangsugárzók

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ebben a kategoriaban semmi se jon az RF3II meg kozelebe se. Mindent durvan lealaz! Semelyik mas hangszoro nincs 96db erzekeny es ilyen dinamikus.
En is rohadtul megbantam, hogy nem hallgattam meg oket mielott megvettem a b&w CM4-eseket. Seggre is estem az xms-ben. Most probalok megszabadulni toluk, hogy valtsak.
:smile6:

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


4nick8: Nem 3803?
 
Boy jarassad csak oket, 1-2 honap mulva fognak igazan szepen szolni!
 
Lentebb lattam nehany problemat: (www.xms.hu)
Arak: netto/darab arak, sugoban ott van minden oldalon kiirva.
Tessek meghallgatni a ladakat, csomoszor itt unatkozunk, ahelyett, hogy demoznank az embereknek... RF3, RF5, RF7, SF1-2, RF hatterek barmikor kiprobalhatok.
 
Aragonokrol is irt valaki: mar meg vannak rendelve, hamarosan be lesz kotve az is, eddig azert nem volt, mert csak 110 voltos verzio letezett belole. Mar alig varom...
 
730-as yamaha is jo hozzajuk, csak az a baj, hogy eleg jo hangfalak ezek ahoz, hogy kihozzak az erositok hibait. Pioneer 1011-est erdemes alajuk pakolni, vagy ha a Denon szimpatikusabb, akkor azt (3802) Ezek meg megfizetheto arban levo erositok, viszont jelentosen jobban szolnak, mint az emlitett Yamaha, vagy akar a kissebb Onkyok, stb.
 
Motto: a 102 Db az 102 Db! ...

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok,
 
Most szeretnek allo dobozokat venni es az RF3II-t neztem ki magamnak.
Van meg valami ebben a kategoriaban ami szobajohet?
Kosz.

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


x3mPetya!
 
Igazad van tenyleg sir ilyenkor az RF3 annyira gyenge minoseg az a Yamaha hozza kepest. En az Rv730-ast dobtam el jo messzire. Most 3802-es Denonnal hasznalom (RF7-eket). Eg es fold a kulonbseg. Nezzunk szembe vele a Yamaha torzit.

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Befutott az RF-3 II hozzam is
 
Lenyugozoen szol

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A KG3.5 jol nez ki csak mar nem gyartjak. 1997-ben fejeztek be. A most megfelelo model az az SF1 vagy az SF2.
Erdekes, hogy regebben nyujtott teglalap alaku tolcsert hasznaltak es utana attertek a negyszog alakura.

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


KG 3.5 kinek van?
vélemények?

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

1-2 heten belul nalam is RF3 lesz, majd akkor megmondom rola a frankot.

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hi KESO,
 
Vegul is milyen erolkodot es CD-t vettel a Ref3 -hoz? Nekem is ilyne hangfalaim vannak, zenet sajna meg csak egy Yamaha630-s hmozi erositon+DVD-n hallgatok, neha az az erzesem, hogy "sir" a hangfalam, hogy ilyen elektronikaval "taplalom".... ;-)
Udv

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Tervezem, hogy Klipsch RF3 II-hangfalakat vegyek, DE!
Milyen erősítőt és CD-t ajanlanátok hozzá?

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az egészből csak a érdekes szám, ezért halkan is jól szól. A lényeg a ZENE.
A wattok, méret, stb nem számít.Persze muszáj,hogy szabadon álljon viszonylag, azaz mindentől min. 60 cm.-re.
Mintenesetre kösz a gratu-t.
A következő cél még 2 monoblokk lesz.
Így mindenyik csati saját táp-os monoblokkal megy majd.
Multiamplifikálva.

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


hát ehhez csak gratulálni tudok öregem ez a 300/1200w 102db érz. 2x 2x30cm hm. 50kg, és több mint 1m magas és mélységben és szélességben is majdnem eléri a fél métert (ami mellékes, de akkor is bazi nagy), csak gratulálni tudok hozzá! :smile22: :smile45:
én addig nézem a large.jpg-t :smile39:

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A Legend EPIC-CF4 820.000-be volt / pár.
A nagyobbik Marantz monoblokk-okkal hajtva akkorát szól mint állat, könnyű műfajokon rock,jazz stb. 1.5 Mft-ig nem cserélném le. Filmezni is jó, RC-5-tel (szintén monoblokk)
A receivert csak a surround hangfalak erősítésére használom
Szimfonikus zenén, pl. hegedűs részek nagyzenekarral, nem annyira nyerő

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hi,
 
Ahogy en tudom az RF3-II ara: 129 900 Ft /db brutto.
 
Egyaltalan nem nyers inkabb nagyon elo hangja van. Eleg hangos??? 150/600W szerinted eleg nagy teljesitmeny? En ebben az arban dinamikusabb es nagyobb teljesitmenyu hangszorot nem hallottam.

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


HI.
 
az x-multimediában nem egyértlemű az ára az Rf3-nak.
Most mennyibe kerül ? 103920Ft az bruttó . nettó ? 1 db vagy 1 pár ?
 
tnx ? Jah és milyen ?? Elég hangos ? Nem szól nyersen ? stb ...
 
Az adatok elég jók róla ...

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Apropó, van -e valakinek Klipsch Aragon erősítóje?
v. tud -e róla kinek M.o.-n ilyen?

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


sziastiok!
Klipsch Epic -CF4 et hallgatok. végre van valaki aki Klipsch-ről hallott.
Bár a Legend Epic egy más kategória azért ha akar valaki tudni róla akkor kb: Audiofil igényességű darab, bár meghallgattam a többi klipsch-et is azok elég kommerszek voltak szerintem. Egyedül a Reference RF7 jött vele , de az üzletben elég rossz akusztikai környezet van (túlcsillapított) szerintem az átlag klipsch egy kicsit harsány. Az olcsó kategóriában van jobb is u.a. árkategóriában.

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Az en gondolatmenetem a kov: Nekem nagyon bejott a Klipsch hangsugarzo csomag. A 01-es Hazimozi shown lattam es hallottam az egyik cegnel volt kiteve, bolcs modon a SW 1-es nyomtak rola (amerikas latvanyfilm nemzeti ordito es uvolto hangfalal parositva, NAGYON JOL) nekem ott nagyon bejott ahangfal, nemhiaba a hazimozi oshazajabol jott es mind minden hgf az ottaniak mind harsanyak szinte "ovoltenek" (JBL). Ezzel szemben a B&W egy visszafogottabb brit hgf, amit szinten volt szerencsem meghallgatni . NAgyon szepen es kulturaltan szolt, de ez szerintem inkabb hifire valobb (bar sikitanek az oromtol, ha ilyen hgf-em lenne itthon es nem a jellenlegi Technics csomag). Nem vitat akarok elinditani, hanem a sajat velemenyemet elmondani.

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

www.depo.hu-n régen minden Klipsch termékhez lehetett találni boltot, de most rákerestem és már nincsenek, kivéve a promedia 2.1 és 4.1. Kiírja, hogy van 2 forgalmazó: Pixel és a Users computer (www.users.hu). Náluk nem sok klipsch hangfal van: Promedia 4.1 (br 112k), KSW12 sub (br 143k)

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Főleg azért megtévesztő mert fél éve még bruttó árak voltak a mostani nettó árak.

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nem akarok vitába bonyolódni, de én is meghallgattam a B&W 603S3-t is és a Klipsch Klipsch RF3-t is. Aztán meg is vettem gyorsan a B&W-t )) De ízlések és pofonok !!!!Mindenki vásároljon a saját fülének megfelelőt. A fikázás pedig tényleg nem szép dolog...Egyébként jól csinálja az X-multimédia Shop. Kiírják az árakat a weboldalukon, csak az nincs sehol,hogy azok Nettó árak!!!

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


NEm volt tőle szép dolog hogy lefikázza más termékeket, mert ugye izlések és pofonok, de speciel a B&W 603nál a Klipsch RF3-asnak sokkal szebb hangja van ÉN SZERINTEM.
 
PodMAN

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ez így van, de meghallgatni már nem nagyon tudtam. Én pl. voltam ott, de a csúnya bácsi lehúzta a B&W-kat, mikor kiejtettem a számon, miközben egy fél órával előtte hallgattam meg őket, és majd lehidaltam. Ráadásul az oldalukon hirdetett Yamaha RX-V630-as nem 120, hanem 150-ért van.
Ezt neki:

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


X-Multimedia Shop
 
Budapest, Hegedűs Gyula u. 63
www.xms.hu
 
Náluk tényleg mindenféle Klipsch cuccot megvásárolhatsz és megnézhetsz.

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Pixel multumedia
 
www.pixel.hu
 
üdv!

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”