Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Wharfedale

Avatar
Miami
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 10:31
Értékelés: -1

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Miami »


Mennyiből jött ki neked a szett és hol vetted.Nekem mondjuk tettszik, hogy olyan mint egy discohangfal.
Pont ez az abszurd benne. Nem az a megszokott kinézetű
doboz.

Ha rám vonatkozott a kérdés, akkor
Adria Audio-Video
 
Nekem juniusban 93.000 Huf-ba volt az egész.

Microsoft is not an answer, it's a question. The answer is: NO!
 
TV: NEW Lg 32LC2RR (80Gb HDD) Erősítő: Sony STR-DB 780QS; Video: AIWA HV-FX8200; DVD: Philips 729 + Sony PS2; Hangfal: Wharfedale Zaldek front: 2000 háttér: 300 + Centre

Avatar
Lez
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2003.07.15., kedd 11:55
Értékelés: 0

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Lez »


Mennyiből jött ki neked a szett és hol vetted.
Nekem mondjuk tettszik, hogy olyan mint egy discohangfal.
Pont ez az abszurd benne. Nem az a megszokott kinézetű
doboz.

TV: Sony KV-29FX30; Receiver: Technics SA-AX7; DVD: Panasonic DVD-S75, Hangsugárzók:
Front: Wharfedale Zaldek2000, Surround: Zaldek300, Center: Zaldek center, Sub: Technics SBW-500

Avatar
Miami
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 10:31
Értékelés: -1

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Miami »


udv! 
zaldek s 2000: 55e
zaldek 1000: 45e
diamond 8.3: 55e
s 900: 50e
 
szerintetek melyik a bestbuy, zaldek szeriarol mit tudtok mondani, gondolom nem a szimfonikusok az erossege...
 
- egy onkyo ts-xr500-al kuldenem, zaldek hogy passzolna hozza?
250watt max.teljesitmenyt irnak , akkor gondolom rms-ben is lekuld vagy 100-150et a zaldek, vajon hogy szolna a csatornankenti 85w rms-el ami az onkyobol jon?
 
varom eszreveteleiteket...
 
minden jot!

Ahogy láthatod, nekem Zaldek szettem van otthon. Mivel a homedj sorozat része, ezért nem is a komolyzenei hangreprodukció az erőssége. Én hallottam a Diamond-ot is, de nekem nagyon kevés volt benne a mély hang. Ahhoz mindenképpen kell mélynyomó. A Zaldek nem produkálja a Valdus hibáit, ha sok a mély, akkor sem búg, rezonál, torzít. Házimozihoz teljesen tökéletes.

Microsoft is not an answer, it's a question. The answer is: NO!
 
TV: NEW Lg 32LC2RR (80Gb HDD) Erősítő: Sony STR-DB 780QS; Video: AIWA HV-FX8200; DVD: Philips 729 + Sony PS2; Hangfal: Wharfedale Zaldek front: 2000 háttér: 300 + Centre

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: tsc »


Sziasztok,
 
Bocs hogy beleszólok, de van 1 eladó Valdus 400-as párom, 40e Ft-ért. Fél éves de csak pár órát ment.
 
Ha kell valakinek: 70-2564140
 
Van hozzá valdus centerem is 15-ért.
 
WH2 hátsó pár - 10-ért
 
Szóval komplett Wharfedale entry level homecinema 65-ért.
 
Üdv:
 
Gábor

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Hello 
diamond 8.3 55.000 forintért? Megoszthatnád velünk, hol ez a jó hely, ahol ennyiért nyomják.
 
Hallott -e valaki az Atlantic szériáról? Tegnap láttam a Westendbe, pár ezressel rövidebb mint a Diamond széria. Ha valakinek van, vagy ismeri, akkor írhatna pár sort.
 
Köszi

Az atlantic szériáról az a hír járja, hogy a valdushoz és zaldekhez hasonló, legfőbb célja neki is a nagy hangerő, de vmivel lágyabban és kontrolláltabbban teszi ezt mint a Zaldek vagy a Valdus. Ennyit hallottam róla, se nem láttam, se nem hallottam. Amúgy engem is érdekelne ez a dolog... 8.3 55ezerért... Hol és kinél?
vagy ez csak akkor áll ha veszek mellé egy Wh2 csomagot?

Avatar
Szabacs
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 00:32
Értékelés: 0

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Szabacs »


Hello
 
diamond 8.3 55.000 forintért? Megoszthatnád velünk, hol ez a jó hely, ahol ennyiért nyomják.
 
Hallott -e valaki az Atlantic szériáról? Tegnap láttam a Westendbe, pár ezressel rövidebb mint a Diamond széria. Ha valakinek van, vagy ismeri, akkor írhatna pár sort.
 
Köszi

Vendég

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Vendég »


udv!
 
zaldek s 2000: 55e
zaldek 1000: 45e
diamond 8.3: 55e
s 900: 50e
 
szerintetek melyik a bestbuy, zaldek szeriarol mit tudtok mondani, gondolom nem a szimfonikusok az erossege...
 
- egy onkyo ts-xr500-al kuldenem, zaldek hogy passzolna hozza?
250watt max.teljesitmenyt irnak , akkor gondolom rms-ben is lekuld vagy 100-150et a zaldek, vajon hogy szolna a csatornankenti 85w rms-el ami az onkyobol jon?
 
varom eszreveteleiteket...
 
minden jot!

Avatar
Happy
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2003.09.27., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Happy »

Jah, és War Power Cube 8 40-ezer, 10 asszem 64eft. Lehet kapni diamond 8.3-at Whar WH-2 csomaggal, valami potom összegért! Az sem rossz vétel! Pontos árra sajna nem emléxem, de 60-70eft rémlik, akit érdekel hívja fel őket!

Avatar
Happy
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2003.09.27., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Happy »

Voltam Media Marktban-ban, és volt az új Zaldek, de csak center, meg a kissebb front volt kirakva, ettől függetlenül lehet van a többi is! Ja ez Budaörsön volt!

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: -KP- »


A zaldek-et lehet már M.o.-n kapni? És ha igen, akkor hol?
Zaldeket az A.I.D.A Audió Kft-nél lehet kapni (ő a hazai márkakereskedő) valamint a legtöbb Media Markt-ban. Van a netdeponak is, csak nem hirdetik, de ha küldesz levelet nekik, akkor náluk is megy.

Avatar
Lez
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2003.07.15., kedd 11:55
Értékelés: 0

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Lez »

A zaldek-et lehet már M.o.-n kapni? És ha igen, akkor hol?

TV: Sony KV-29FX30; Receiver: Technics SA-AX7; DVD: Panasonic DVD-S75, Hangsugárzók:
Front: Wharfedale Zaldek2000, Surround: Zaldek300, Center: Zaldek center, Sub: Technics SBW-500

Avatar
Happy
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2003.09.27., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Happy »

Aha értem! Engem is érdekelne az új széria, szóval ha valaki meghallgatja az írjon már róla pár sort!

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Ja és mégvalami. Amiben tévedtem: a Z2000 nem drágább, mint a V500. Nagyjából minden darab egyárban van a neki megfelelővel a másik sorozatból.

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Vegyél egy Zaldek 2000-est én inkább ezt ajánlom mint a Valdust akárhányast, akár az 500at is beleértve, nézd meg a www.wharfedale.co.uk/homedj.htm vagy ilyesmi lényeg hogy a wharf oldalán homedj link. És hívd fel az A.I.D.A audió kft-t és kérdezősködj hogy van a vadonatúj Xarusból, ez a Valdus továbbfejlesztése. Személy szerint a WH-2őt nem ajánlom, inlább egy teljes szettet valamelyik hangfalcsaládból akár zaldekből akár xarus-valdusból. Ha rendszert akarsz akkor itt egy példa.: 
Zaldek 2000 front vagy Zaldek 1000
Zaldek Center
hátra meg Zaldek surr vagy Zaldek 600
 
Ezeket akár gyengébb erősítővel is lehet jól hajtani, köszönhető a nagy érzékenységnek. Vagy hasonló összeállítás lehet Xarusból vagy Valdusból, bár én a Valdust nem szeretem, és ezzel sokan vannak így. Nézd a Valdus vs. Diamond topicot mikor a Valdus tulajok a Valdus búgó hangja miatt panaszkodnak, amit én is megerősítek. Egy haveromnak is ilyenje van.
 
Szal.
Aida audió kft
1112, budapest olt u. 37
tel.: 1-248-2030
fax.:248-2039
 
Érdemesebb náluk venni, mert úgy vettem észre, hogy a Media Markt-ok párban egy tizessel többért adják a Zaldekeket. A Xarussal kapcsolatban meg csak ők tudnak infot, mivel ez egy friss széria mintadarab még nemigen van belőle semerre. Sőt még mindig ott van a Wharfedale Rubiance sorozat és az Atlantic sorozat is.
 
Üdv.:
-KP-

Azt nem értem, ha még minta darab se igazán elérhető, akkor Te honnan tudod, hogy ez egy olyan f***a hangfal? Lehet ennél is jelentkeznek a búgási gondok. (bár az új szériában csak kijavították! ) Letöltöttem róla egy pdf filét, hát a bass-ra biztos nincs panasz! Nekem az első benyomásom az volt, hogy inkább hasonlít egy disco kellékre, mint házimozi hangfalra, de ez nem gáz, haladni kell a korral!

Mondtam én, egy szóval is hogy tudom hogy annyira f**a? Csak annyit mondtam, hogy érdemes vele is foglalkozni. Hogy sokfelé nincs belőle mintadarab, az meg nem jelent semmit, ők a hazai márkakereskedők, lehet hogy nekik már van. Vagy tudják, hogy mikor lesz. Azért mondom mindenkinek hogy hallgassa meg akinek esetleg van lehetősége, azt írja le a tapasztalatait, mert engem is érdekelne. Amihez nem kell fül: a Xarusba új magassugárzó van, lehet bikábelezni, s remélhetőleg a búgás is megszűnt. Be****na ha úgy hoznák ki, hogy ez a hiba megmaradt, mikor mindenhol emiatt panaszkodnak. A Valdusba egy fos plasztik magas van, lehet hogy nagyot szól, de ocsmány. Most van helyette selyem....Azért az talán csak szebben szól... Az X300 nagyobb térfogatú, mint a V300, így talán elkerülhető vele egy állvány. Talán a centere se olyan gagyi, mint a Valdus center. Ha ennyi ''talán''-nak csak egy kis rész igaz, már jobb széria mint a Valdus. Mellesleg, a Zaldek nem hogy nem bikábelezhető, hanem csak csiptetős csatlakozói vannak, ettől ugyan jól szól, de tutira idegesítene sok embert. A Zaldek is új széria, pár hónapja azt se tudtuk, hogy van ilyen, mostmeg már egyre több helyen van. Pl. menj a Pólusba levő MM-ba.

Avatar
Happy
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2003.09.27., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Happy »


Vegyél egy Zaldek 2000-est én inkább ezt ajánlom mint a Valdust akárhányast, akár az 500at is beleértve, nézd meg a www.wharfedale.co.uk/homedj.htm vagy ilyesmi lényeg hogy a wharf oldalán homedj link. És hívd fel az A.I.D.A audió kft-t és kérdezősködj hogy van a vadonatúj Xarusból, ez a Valdus továbbfejlesztése. Személy szerint a WH-2őt nem ajánlom, inlább egy teljes szettet valamelyik hangfalcsaládból akár zaldekből akár xarus-valdusból. Ha rendszert akarsz akkor itt egy példa.: 
Zaldek 2000 front vagy Zaldek 1000
Zaldek Center
hátra meg Zaldek surr vagy Zaldek 600
 
Ezeket akár gyengébb erősítővel is lehet jól hajtani, köszönhető a nagy érzékenységnek. Vagy hasonló összeállítás lehet Xarusból vagy Valdusból, bár én a Valdust nem szeretem, és ezzel sokan vannak így. Nézd a Valdus vs. Diamond topicot mikor a Valdus tulajok a Valdus búgó hangja miatt panaszkodnak, amit én is megerősítek. Egy haveromnak is ilyenje van.
 
Szal.
Aida audió kft
1112, budapest olt u. 37
tel.: 1-248-2030
fax.:248-2039
 
Érdemesebb náluk venni, mert úgy vettem észre, hogy a Media Markt-ok párban egy tizessel többért adják a Zaldekeket. A Xarussal kapcsolatban meg csak ők tudnak infot, mivel ez egy friss széria mintadarab még nemigen van belőle semerre. Sőt még mindig ott van a Wharfedale Rubiance sorozat és az Atlantic sorozat is.
 
Üdv.:
-KP-

Azt nem értem, ha még minta darab se igazán elérhető, akkor Te honnan tudod, hogy ez egy olyan f***a hangfal? Lehet ennél is jelentkeznek a búgási gondok. (bár az új szériában csak kijavították! ) Letöltöttem róla egy pdf filét, hát a bass-ra biztos nincs panasz! Nekem az első benyomásom az volt, hogy inkább hasonlít egy disco kellékre, mint házimozi hangfalra, de ez nem gáz, haladni kell a korral!

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Hi, 
Segítséget szeretnék kérni tőletek. Úgy döntöttem végül is, hogy talán wharfedale hangfalakat veszek, csak az a kérdés, hogy melyiket?
Az a lényeg, hogy nagyot szóljon. Nagyon szeretem a mély hangokat és nem tudok betelni vele, úgyhogy olyat szeretnék aminek kiba...tt nagy mélyhangja van. Subwoofer-em már van, mert azt már régebben megvettem sima zenehallgatáshoz , de most, hogy van DVD-m hangfalrendszert szeretnék. Segítsetek összeállítani nekem egy ilyet. Írjon mindenki akinek van tanácsa. Szívesen veszek minden választ!
Erről mi a véleményetek háttérnek: Wharfedale WH-2 Satellite
 
Köszi

Vegyél egy Zaldek 2000-est én inkább ezt ajánlom mint a Valdust akárhányast, akár az 500at is beleértve, nézd meg a www.wharfedale.co.uk/homedj.htm vagy ilyesmi lényeg hogy a wharf oldalán homedj link. És hívd fel az A.I.D.A audió kft-t és kérdezősködj hogy van a vadonatúj Xarusból, ez a Valdus továbbfejlesztése. Személy szerint a WH-2őt nem ajánlom, inlább egy teljes szettet valamelyik hangfalcsaládból akár zaldekből akár xarus-valdusból. Ha rendszert akarsz akkor itt egy példa.:
 
Zaldek 2000 front vagy Zaldek 1000
Zaldek Center
hátra meg Zaldek surr vagy Zaldek 600
 
Ezeket akár gyengébb erősítővel is lehet jól hajtani, köszönhető a nagy érzékenységnek. Vagy hasonló összeállítás lehet Xarusból vagy Valdusból, bár én a Valdust nem szeretem, és ezzel sokan vannak így. Nézd a Valdus vs. Diamond topicot mikor a Valdus tulajok a Valdus búgó hangja miatt panaszkodnak, amit én is megerősítek. Egy haveromnak is ilyenje van.
 
Szal.
Aida audió kft
1112, budapest olt u. 37
tel.: 1-248-2030
fax.:248-2039
 
Érdemesebb náluk venni, mert úgy vettem észre, hogy a Media Markt-ok párban egy tizessel többért adják a Zaldekeket. A Xarussal kapcsolatban meg csak ők tudnak infot, mivel ez egy friss széria mintadarab még nemigen van belőle semerre. Sőt még mindig ott van a Wharfedale Rubiance sorozat és az Atlantic sorozat is.
 
Üdv.:
-KP-

Avatar
Miami
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 10:31
Értékelés: -1

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Miami »


Wharfedale Valdus vs. Diamond 8
 
Olvass bele ebbe a topic-ba.

Microsoft is not an answer, it's a question. The answer is: NO!
 
TV: NEW Lg 32LC2RR (80Gb HDD) Erősítő: Sony STR-DB 780QS; Video: AIWA HV-FX8200; DVD: Philips 729 + Sony PS2; Hangfal: Wharfedale Zaldek front: 2000 háttér: 300 + Centre

Avatar
Lez
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2003.07.15., kedd 11:55
Értékelés: 0

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Lez »


Hi,
 
Segítséget szeretnék kérni tőletek. Úgy döntöttem végül is, hogy talán wharfedale hangfalakat veszek, csak az a kérdés, hogy melyiket?
Az a lényeg, hogy nagyot szóljon. Nagyon szeretem a mély hangokat és nem tudok betelni vele, úgyhogy olyat szeretnék aminek kiba...tt nagy mélyhangja van. Subwoofer-em már van, mert azt már régebben megvettem sima zenehallgatáshoz , de most, hogy van DVD-m hangfalrendszert szeretnék. Segítsetek összeállítani nekem egy ilyet. Írjon mindenki akinek van tanácsa. Szívesen veszek minden választ!
Erről mi a véleményetek háttérnek: Wharfedale WH-2 Satellite
 
Köszi

TV: Sony KV-29FX30; Receiver: Technics SA-AX7; DVD: Panasonic DVD-S75, Hangsugárzók:
Front: Wharfedale Zaldek2000, Surround: Zaldek300, Center: Zaldek center, Sub: Technics SBW-500

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”