Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Mélysugárzók

Vendég

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

A Kef már vagy 25 éve gyárt ilyet HiFi sugárzóban, érdekessége a nagy ovál alakú passzív membrán. Még annó kitben is árulták, ha volt oly bátor botor, aki megpróbálkozott vele...

Avatar
Fufuka
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2004.04.27., kedd 16:41
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Fufuka »


Sőtt, igazán szépen, tisztán a zárt hangdobozok szólnak.
igen! a jól tervezett profi zárt ládák, még ha hatásfokukban rosszabbak is, sokkal precízebb frekimenetet és hangot produkálnak. jobbak a nyitott reflex ládáknál. sőt az igazán profi zárt ládák, "ugynevezett passzív radiátorral" vannak ellátva. na ezek már 4-500 ezer froncsis darabok, de olyat szólnak, hogy....... álom!!

Vigyázat,a passzív radiátoros az reflex rendszer!

zárt reflex rendszer. jelenleg a mélyláda technológiában szinte a legjobb technilógiának tartják. pont attól örülten drága, mert a passzív részt méretezni, stb stb, nagyon nehéz.
tv:LG flatron 100hz digit 72cm, erölködő: Pioneer vsx-ax3, hangfalak: Quadral qlx 210 front, qlx 160 srr, Acent base center, Klipsch rb25 háttér, mély: Klipsch Rw 10. Dvd: Pioneer DVR-530H, kábelek neotech.

Vendég

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Vigyázat,a passzív radiátoros az reflex rendszer!
Hát igen...

Vendég

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sőtt, igazán szépen, tisztán a zárt hangdobozok szólnak.
igen! a jól tervezett profi zárt ládák, még ha hatásfokukban rosszabbak is, sokkal precízebb frekimenetet és hangot produkálnak. jobbak a nyitott reflex ládáknál. sőt az igazán profi zárt ládák, "ugynevezett passzív radiátorral" vannak ellátva. na ezek már 4-500 ezer froncsis darabok, de olyat szólnak, hogy....... álom!!

Vigyázat,a passzív radiátoros az reflex rendszer!

Avatar
Fufuka
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2004.04.27., kedd 16:41
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Fufuka »


Sőtt, igazán szépen, tisztán a zárt hangdobozok szólnak.
igen! a jól tervezett profi zárt ládák, még ha hatásfokukban rosszabbak is, sokkal precízebb frekimenetet és hangot produkálnak. jobbak a nyitott reflex ládáknál. sőt az igazán profi zárt ládák, "ugynevezett passzív radiátorral" vannak ellátva. na ezek már 4-500 ezer froncsis darabok, de olyat szólnak, hogy....... álom!!
tv:LG flatron 100hz digit 72cm, erölködő: Pioneer vsx-ax3, hangfalak: Quadral qlx 210 front, qlx 160 srr, Acent base center, Klipsch rb25 háttér, mély: Klipsch Rw 10. Dvd: Pioneer DVR-530H, kábelek neotech.

Avatar
Norbi T
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2003.06.26., csüt. 13:58
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Norbi T »


Sőtt, igazán szépen, tisztán a zárt hangdobozok szólnak.
ez igaz de ahoz nagy tartomany nagy rendszer es mindenbol nagy kell hogy legyen
efektje is.Szerintem.En inkabba az utos pontos levego mozgatast valasztottam.
A Heco is szep volt,de tul lagy ahoz hogy en mozihoz is meg legyek vele elegedve.
Na de ez a kep mindenert beszel
Ime a vegeredmeny.Legalab is egy jo darabig.A TV lehet hogy majd at megy projektorba

TV: Panasonic TX28LK1P Projektor:Optoma HD70 Erősítő: Harman Kardon AVR 235 Front: Klipsch RF-15 Center: Klipsch RC-25 Surround: Jamo E 8SUR.2 DVD: Denon DVD-1930 Video: Panasonic NV-FJ 622 Sub : Mordaunt-Short 309W

Avatar
tupolev
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2004.12.03., pén. 20:39
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: tupolev »

Sőtt, igazán szépen, tisztán a zárt hangdobozok szólnak.
TV: ITT Nokia 5521H, DVD: Pioneer DV-585A, Erölködő: Kenwood KRF-A4020, Lemezjátszó: Akai AP-B21, Magnó: Akai CS-MO2, Front: Akai-Videoton SR-H40, Surround: Altec Lansing 220, Center: Unitek SP-622, Sub: Wharfedale WH-210, Hangkártya: Creative Audigy, Kábelek: Alfatec és Neotech Interconnect.

Vendég

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az elado azt mondta hogy a Heco szebben szol,szoval meg is halgattam,de szerintem egy zart rendszer nem szolhat igazan szepet.Azoxigennek ki kell jonnie.


 
Nem is tudom, most vajon röhögjek, vagy inkább sírjak?
 
Ez akkora oltári baromság, hogy akár Szalacsi is mondhatta volna...
 
( asszem inkább röhögök )

Avatar
tupolev
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2004.12.03., pén. 20:39
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: tupolev »


na es most mar van alairasom is.
És akkor miért nem Wharfedale Sub-ot vettél? :-)
 
Én frontban egy Diamond 8.2-esben gondolkodom, de csak távlati terv.
Egyszer meghallgattam egy Valdus 400-ast, azóta vagyok Wharfedale mániás.
TV: ITT Nokia 5521H, DVD: Pioneer DV-585A, Erölködő: Kenwood KRF-A4020, Lemezjátszó: Akai AP-B21, Magnó: Akai CS-MO2, Front: Akai-Videoton SR-H40, Surround: Altec Lansing 220, Center: Unitek SP-622, Sub: Wharfedale WH-210, Hangkártya: Creative Audigy, Kábelek: Alfatec és Neotech Interconnect.

Avatar
Norbi T
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2003.06.26., csüt. 13:58
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Norbi T »

na es most mar van alairasom is.
TV: Panasonic TX28LK1P Projektor:Optoma HD70 Erősítő: Harman Kardon AVR 235 Front: Klipsch RF-15 Center: Klipsch RC-25 Surround: Jamo E 8SUR.2 DVD: Denon DVD-1930 Video: Panasonic NV-FJ 622 Sub : Mordaunt-Short 309W

Avatar
Zsoló
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2004.09.19., vas. 15:07
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Zsoló »


hat konkretan nem tudom de biztossan rezgett az agesz lakas ha kepes volt ebben a k*rva hidegben kiugrani az othonkabol es at battyogni hozzam hogy kozolje velem a nekem mar egyertelmu dolgot.

:smile47: :smile47: :kiraly:
Ja és gratula!!

Tv:Panasonic TH-42PA60E DVD/SACD:Pioneer 585-A Erősítő:Pioneer VSX-AX3 Hangfalak:Front:Dali AXS 5000 Center:Dali AXS center Sorrund:Dali AXS 1000 Sorrund back:Saját gyártmány Sub:Klipsch RW10 Kábelek:Front, Center,Sorrund,: SilverLine, Sub: Vianco digital coax
Szinti: Yamaha PSR520 Roland RA95

Avatar
Norbi T
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2003.06.26., csüt. 13:58
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Norbi T »


hat konkretan nem tudom de biztossan rezgett az agesz lakas ha kepes volt ebben a k*rva hidegben kiugrani az othonkabol es at battyogni hozzam hogy kozolje velem a nekem mar egyertelmu dolgot.
Na es az a Samsung az tenyleg egy nagy rakas sz....r
en is mondtam az eladonak hogy ki van egve a kepcso vagy valami van a dologgal,mert hogy en nem adnek erte ennyi lovet.
az a kep nalam nem ert meg tobbet 250Ft-nal
komolyan mondom hogy az oregfaternal az orosz Rubin szines TV ehezt kepes Eisa dijas dolog.
 
P.S. oltarian jol szol ez a Magnat
 
Magnat rulez
TV: Panasonic TX28LK1P Projektor:Optoma HD70 Erősítő: Harman Kardon AVR 235 Front: Klipsch RF-15 Center: Klipsch RC-25 Surround: Jamo E 8SUR.2 DVD: Denon DVD-1930 Video: Panasonic NV-FJ 622 Sub : Mordaunt-Short 309W

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Tami »


na meg be se fejeztem a topic irasat meg jott az elso szomszed.azt kerdezte hogy mi a baj?en meg hogy tokeletes a dolog
szegenykenek meg mozdult a fal

- konkretabban mi mozdul?
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Tegnap én is voltam ismerősőmmel a Satsystemben, ő vett is egy JBL E150P-s szubot a meglévő Nortridge hangfalszetthez! Tényleg nem szól rosszul. Bár nem is voltam hanyattesve tőle. Mindeféleképpen meg fogom mégegyszer hallgatni, mert most nem nekem vettük.
 
(OFF: A Samsung LCD TV, amin néztük a Gyűrűk Urát borzalmas volt, ilyen rossz képet (rosszul beállított) képen még nem láttam ON)

Avatar
Norbi T
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2003.06.26., csüt. 13:58
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Norbi T »


na meg be se fejeztem a topic irasat meg jott az elso szomszed.
azt kerdezte hogy mi a baj?en meg hogy tokeletes a dolog
szegenykenek meg mozdult a fal
TV: Panasonic TX28LK1P Projektor:Optoma HD70 Erősítő: Harman Kardon AVR 235 Front: Klipsch RF-15 Center: Klipsch RC-25 Surround: Jamo E 8SUR.2 DVD: Denon DVD-1930 Video: Panasonic NV-FJ 622 Sub : Mordaunt-Short 309W

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Tami »


lenyeg, hogy te legy elegedett!
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Norbi T
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2003.06.26., csüt. 13:58
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Norbi T »


Na kerem szepen
Voltam Pesten tesztelni.
Kezdtem a Satsytembe.Neki lattunk egy Yamaha 215-os nek.Hat gyerekek,nem tudom ki emlitette es hol hogy eleg jo szol,de szerintme ez egy jatek lada,hogy azert megis ne mondjak hogy nincs.A 315-os detto,csak egy kicsit nagyobb kivitelben.Szoval a Yamaha nalam le vizsgazott egy idore.

Na aztan bekotottek nekem egy JBL Nortridge dolgot az E150-est .Hu wazze.Az nagyon szepen szolt ,de az ara a 90e Ft gondolkodova tett.De nagyon szepen szolt a z tuti.
Szoltam a pasinak,ha mar itt vagyok,kossunk mar be valami Whrfedalet,es azt mondta hogy nem is tartanak mert nem is keresik,de ha az o velemenyere vagyok kivancsi,akkor a Yamaha siman veri.
Vettunk is bucsut es at tamadtama westend MM-be.
Na ott volt Wharfedale is meg minden,de el volt menve a studioban az erosito.
Mindegy,kinezetm egy par szubot,mondvan hogy megnezzuk az Interneten mi a situ,es at ballagtam a Magnat Shopba,szinten a Westendben.
Na ott rogton ki szurtam egy Hecot es egy Magnatot.Az elado azt mondta hogy a Heco szebben szol,szoval meg is halgattam,de szerintem egy zart rendszer nem szolhat igazan szepet.Azoxigennek ki kell jonnie.
Na es aztan a fiu beototte a Magnat Motion Sub 300-ast.
Amultam es bamultam,s vegul ennyit mondtam neki:ez kell.Ha van fekete akkor az,ha nincs at festjuk akarmilyen szinu is.Kell es kesz.
Magnat rulez
hat othon meg mar 2 napja a szomszed hogy mi a gond nalunk.
Mondom magamba:majd idovel ra josz :smile19:
Szoval a ha ram halgat valaki,akkor 50e Ft-ert nem hiszem hogy kaptok valami jobbat ma napsag.
MAgnat rulez
TV: Panasonic TX28LK1P Projektor:Optoma HD70 Erősítő: Harman Kardon AVR 235 Front: Klipsch RF-15 Center: Klipsch RC-25 Surround: Jamo E 8SUR.2 DVD: Denon DVD-1930 Video: Panasonic NV-FJ 622 Sub : Mordaunt-Short 309W

Vendég

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Különben tudom ám, hogy Te vetted meg!
Persze, megvettem, meg másnap mégegyet. Veszek egy harmadikat is, hogy legyen a szomszédnak is

Avatar
G.I.JOE
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2003.07.16., szer. 18:18
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: G.I.JOE »


Basszus, nehogymá az én hibám legyen...

Talán fel kellett volna cserélnem a mondatok sorrendjét, de a hozzászólásom első fele egy megállapítás, smiley-val, a második fele pedig az előző, segítő hozzászólásodra való reagálás, a helyesen leírt neveddel kombinálva! (Különben tudom ám, hogy Te vetted meg!)
Erősítő: Yamaha RXV-440RDS; kábel: NeoTech KS-1032M; front: Dali Blue 5005 Jubi; center: Dali C-1000 Jubi; rear: Dali R-1000; TV: Samsung WS32Z068P; VCR: Samsung SV-661GX; DVD - Airis L103E.

Avatar
Geri
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 12:27
Értékelés: 9

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Geri »


hol vanak pesten valami bemutatotermek ahol az emlitett cuccokat meg tudnam halgatni,vagy valami hasonlo arfekvesu kategoriaban.Media markt?Vagy valahol mashol?
Tudom ajánlani : www.ittveddmeg.hu , szerintem korrektek, én is tőlük akarok venni mindent (erősítő + sub) és képlékenynek tűnnek mindenfélére,hátha egy tesztre is. ÉS van bemutatótermük persze, hívd őket vagy emilezz. Szvsz az egyik legolcsóbb mo-n.
TV: Samsung 75H6400   Erősítő: Onkyo TX-NR5010   Front: Klipsch RF-82   Center: Klipsch RC-64   Surround: Dynavoice Magic FX-4 EX V3  

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: -KP- »



-KP- hol láttál Phonart?
A hifibazár nevű boltba, de már nincs meg. így marad az akusztika. ellenérték fejében biztos odaadják. bár ha használtba kell, akkor most nem tudom hol van.
igaz szerintem 100ért is az egyik legjobb vétel annak, aki jó zene és mozihangot keres. gatyalengetésre talán más való.
 
u.i.: a nevemből kihagyhatod nyugodtan a kötőjeleket, csak tölteléknek vannak ott, hogy meglegyen a min. 4 karakter.

Hificicin találtam 55-ért használtan, 11-30-án feladva, 12-01-én már csak a monitor sugárzókat árulta mellőle! Kösz KP!

Basszus, nehogymá az én hibám legyen...

Avatar
mess
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2004.11.13., szomb. 15:55
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: mess »

en media marktban lattam WH210-et,most akarok en is bemenni, hatha van powercube 10 is..

Avatar
Norbi T
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2003.06.26., csüt. 13:58
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Norbi T »

hol vanak pesten valami bemutatotermek ahol az emlitett cuccokat meg tudnam halgatni,vagy valami hasonlo arfekvesu kategoriaban.Media markt?Vagy valahol mashol?
TV: Panasonic TX28LK1P Projektor:Optoma HD70 Erősítő: Harman Kardon AVR 235 Front: Klipsch RF-15 Center: Klipsch RC-25 Surround: Jamo E 8SUR.2 DVD: Denon DVD-1930 Video: Panasonic NV-FJ 622 Sub : Mordaunt-Short 309W

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Na szoval.A Netdepon azt mondtak hogy nem tema a teszt.
A Satsystem-be megyek holnap vagy holnap utan meghalgatni a dolgokat,de Wharfedale nincs csak a Yamaha.Hol tudnek valami mas helyen tesztelni Wharfedalet?
Akarom hallani a Pwerc Cube 10-est.

Nálam.
Úgy döntöttem hétvégén megveszem a miskolci MM-ben jó drágán de legalább hitelre, ha még lesz mert csak egy fekete van az is kiállítva. Remélem nics széthajtva meg "összerudosva"...majd meglátom...

Avatar
Norbi T
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2003.06.26., csüt. 13:58
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Norbi T »


Na szoval.
A Netdepon azt mondtak hogy nem tema a teszt.
A Satsystem-be megyek holnap vagy holnap utan meghalgatni a dolgokat,de Wharfedale nincs csak a Yamaha.Hol tudnek valami mas helyen tesztelni Wharfedalet?
Akarom hallani a Pwerc Cube 10-est.
TV: Panasonic TX28LK1P Projektor:Optoma HD70 Erősítő: Harman Kardon AVR 235 Front: Klipsch RF-15 Center: Klipsch RC-25 Surround: Jamo E 8SUR.2 DVD: Denon DVD-1930 Video: Panasonic NV-FJ 622 Sub : Mordaunt-Short 309W

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”