Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Celestion hangsugárzók

Avatar
Jorus
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2005.01.20., csüt. 13:33
Értékelés: 0

Celestion hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Jorus »


Jorus, inkább hirdesd meg itt: Adás, vétel, csere
Megtörtént, köszönöm az útbaigazítást!
 
 
Jorus

Avatar
csrk
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2004.09.08., szer. 10:30
Értékelés: 0

Celestion hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: csrk »

Jorus, inkább hirdesd meg itt: Adás, vétel, csere
TV: Philips Video: Philips Erősítő: Denon AVR-1905 Front: Celestion F30 Center: Celestion F35 Surround: Celestion F10 DVD: Panasonic S27 Koax: Monitor Scart: Hama Home Theatre

Vendég

Celestion hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A teljes szett akciosan 120e Ft, a ket hatso + center kulon megveve egyutt 60e Ft, marad 60e Ft. Ujonnan a ket front kulon megveve 85e Ft. 
Osszál es szorozzál:)

Köszönöm szépen, akkor ha vki igényt tart rá 50e Ft-ért viheti. Meghallgatható, szaglható Újpesten.
 
Jorus

Avatar
illes
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2004.10.06., szer. 10:31
Értékelés: 0

Celestion hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: illes »


A teljes szett akciosan 120e Ft, a ket hatso + center kulon megveve egyutt 60e Ft, marad 60e Ft. Ujonnan a ket front kulon megveve 85e Ft.
 
Osszál es szorozzál:)

Vendég

Celestion hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Értem. Én meghallgatom és ha tetszik akkor megveszem.
Hali Urak!
 
Adósság fejében hozzám került egy pár F30-as hangal rács nélkül, cseppet karcosan, de gyönyörű hanggal. Mennyit lehet elkérni ezekért - nincs szükségem újabb 2 hangfalra ugyanis.
 
Üdv, Jorus

Avatar
acsak
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2004.01.28., szer. 14:38
Értékelés: 0

Celestion hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: acsak »


Kerdeznem azoktol akik subbal hasznaljak, hogy mi a valtozas a zeneben subbal?
Hi!
 
Még sok tapasztalatom nincs, friss a kis dög, de:
 
Szerintem izlés és műfaj kérdése is. Ha úgy érzed, hogy hiányzik a mély, akkor érdemes beruházni. Filmeken meg egyértelműen sokat dob a mélynyomó.
 
Nekem is pont az volt a bajom, hogy ha halkan hallgattam, akkor nem volt basszus. Ezen szerintem vmennyit segít azért a mélyláda. Pedig én még nem is szoktam feltekerni a basszus állító potmétert: abban az állásban áll, amit a használati útmutató az alsó határnak jelöl meg (ahol el kezd dolgozni)...
 
Legegyszerűbb meghallgatni / kipróbálni. A Westend MM-ban (bocs a reklámért) van bekötve Celestion F30AV szett (vagyis a múltkor még volt). Ott van mellette egy Wharefedale PC10+. Ha nem is ilyen mélynyomót akarsz, akkor is érdemes összehasonlítani a ki és bekapcsolt mélynyomós zenehallgatást. Persze nem ideális környezet, de legalább F30-ak...
 
NEKEM (ami nem feltétlenül jelenti azt, hogy NEKED is) zene hallgatásra is tetszik a mélynyomó+F30...

:: a c s a k ::
Fókák.tár.hu

Avatar
pepecsek
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2004.12.12., vas. 14:54
Értékelés: 0

Celestion hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: pepecsek »


BUEK!
Karacsonyra en is megleptem magam egy f30-al
Hosszas hallgatozas utan dontottem mellette, de baromira tetszik. Most minden zenemet hallgatom ujra, meglepoen sok apro reszlet kerul elo a zeneknel, nem a hangfalakbol szol a zene, hanem szeles szinpadot kepezve benne vagyok a muzsikaban !
Mozizasra is hasznalom, de elsosorban zene. Gondolkodom, hogy vegyek-e hozza subot. Zenere nem hianyzik, csak ha halkan hallgatom, akkor kellene egy kis plus bass. Szerintetek mi valtozna zeneben ha betennek egy subot? Nem fogja elcseszni? Persze ki lehet kapcsolni a subot, de akkor meg minek vettem...
Kerdeznem azoktol akik subbal hasznaljak, hogy mi a valtozas a zeneben subbal?

Avatar
csrk
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2004.09.08., szer. 10:30
Értékelés: 0

Celestion hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: csrk »


Köszi Nektek.
 
Az enyém juhar színű (de ez másodlagos) és ugyan még erősen bejáratósak - azért az ünnepek alatt folyamatosan mentek napi 14-16 órát- de már most is szépen szólnak.
Mivel én főleg zenét hallgatok/nézek (koncert DVD-k) ezért a mély annyira nem hiányzik. A filmeknél is elég jól szól, de azért hosszabb rövidebb? távon a tervek között van a mélynyomó is, és tényleg igaz lehet, hogy ehhez a szetthet elég egy kisebb Wharfi is.
 
illes: mivel elsősorban a zenei hangzás volt a szempont, ezért választottam a Denon-t (többek tanácsát-tapasztalatát is figyelembe véve). Az MM-ben a szettet meghalgattam több típusú erölködővel is Yamaha, Onkyo.... Az én fülemnek ez tünk a legkellemesebbnek, bár kétségtelen filmhez azért a Yama keménye jobbnak tünt, de zenére sokkal kellemesebb a Denon.
TV: Philips Video: Philips Erősítő: Denon AVR-1905 Front: Celestion F30 Center: Celestion F35 Surround: Celestion F10 DVD: Panasonic S27 Koax: Monitor Scart: Hama Home Theatre

Avatar
acsak
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2004.01.28., szer. 14:38
Értékelés: 0

Celestion hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: acsak »


Felhozom ezt a topikot, miután én is egy ilyen szett tulajdonosa lettem. 
Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, pedig jelenleg csak egy hifi boltban dobról megvett egyszerű kábelen szól.

Gratula a szetthez!
 
Szerintem meg is leszel elégedve vele. Én tavaly nyár végén vettem meg őket, feketében (ugyanúgy F30/F35C/F10). Szerintem szépen szólnak, és a kinézetük is dögös.
 
Bár én közben vettem melléjük egy Wharfedale PC10+ mélynyomót, így jobban tetszik a hangzásvilág, főleg a filmeknél és a halk zene hallgatásnál.

:: a c s a k ::
Fókák.tár.hu

Avatar
illes
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2004.10.06., szer. 10:31
Értékelés: 0

Celestion hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: illes »


Felhozom ezt a topikot, miután én is egy ilyen szett tulajdonosa lettem.
Gratula.
 
Es a Denonoddal mennyire vagy megelegedve?

Avatar
csrk
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2004.09.08., szer. 10:30
Értékelés: 0

Celestion hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: csrk »


Felhozom ezt a topikot, miután én is egy ilyen szett tulajdonosa lettem.
 
Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, pedig jelenleg csak egy hifi boltban dobról megvett egyszerű kábelen szól.
TV: Philips Video: Philips Erősítő: Denon AVR-1905 Front: Celestion F30 Center: Celestion F35 Surround: Celestion F10 DVD: Panasonic S27 Koax: Monitor Scart: Hama Home Theatre

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Celestion hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Köszönöm a reklámokat!
Exhead01 ha érdekel, a Celestion szett, akkor inkább hívjál fel: 30 95 65 083!
Vendégként nem hiszem, hogy tudsz privát üzenetet küldeni!
 
Viszont akkor már én is reklámoznám Tami Yamaha mélynyomóját, ami komoly darab. Így az egész hangfalboltot megúszod 150 eFt alatt mélynyomóstól komoly színvonalon!
gordon314.fw.hu

Vendég

Celestion hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nézd meg Gordon hirdetését, 99e-ért adja a teljes szettet (mély nélkül), kábelekkel, garanciával.
Megelőztél, hallod!

Mindig igyekszem résen lenni!

Avatar
Tank
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2004.10.10., vas. 15:24
Értékelés: 2

Celestion hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Tank »


Nézd meg Gordon hirdetését, 99e-ért adja a teljes szettet (mély nélkül), kábelekkel, garanciával.
Megelőztél, hallod!

Avatar
Tank
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2004.10.10., vas. 15:24
Értékelés: 2

Celestion hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Tank »

... elírtam, sorry

Avatar
Tank
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2004.10.10., vas. 15:24
Értékelés: 2

Celestion hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Tank »


Sziasztok! 
Most akarok venni egy Celestion szettet.
Meghallgatam, jól szólt.
Kicsit drágáltam a boltban az árát (140 ezer).
Látom a netdepon 120 ezer körül mozog.
Viszont a mélynyomója egyértelműen drága nekem, Ti milyet ajánlanátok a szetthez, ami elfogadható ár/minőség arányában?

Gordon314, a Celestion szettjét szeretné eladni 99 pénzért, kábelekkel, majdnem fél év garral még! Ajánlom figyelmedbe!! Írj neki privit! Urgent!
Én hallottam egy egészen hozzáértő emberkétől, hogy felesleges 65-ért a Celestion mélynyomóját megvenni, egy Wharfedale sub is megteszi. Hogy teljesítményben milyen kell, az rajtad áll! Én tuti, hogy 40-nél többet subért nem adnék. De szvsz előbb hallgasd meg, hogy hogy szól sub nélkül.
Üdv,
Tank

Vendég

Celestion hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok! 
Most akarok venni egy Celestion szettet.
Meghallgatam, jól szólt.
Kicsit drágáltam a boltban az árát (140 ezer).
Látom a netdepon 120 ezer körül mozog.
Viszont a mélynyomója egyértelműen drága nekem, Ti milyet ajánlanátok a szetthez, ami elfogadható ár/minőség arányában?

Nézd meg Gordon hirdetését, 99e-ért adja a teljes szettet (mély nélkül), kábelekkel, garanciával.

Vendég

Celestion hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
Most akarok venni egy Celestion szettet.
Meghallgatam, jól szólt.
Kicsit drágáltam a boltban az árát (140 ezer).
Látom a netdepon 120 ezer körül mozog.
Viszont a mélynyomója egyértelműen drága nekem, Ti milyet ajánlanátok a szetthez, ami elfogadható ár/minőség arányában?

Avatar
Tank
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2004.10.10., vas. 15:24
Értékelés: 2

Celestion hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Tank »


Üdv!
Lacima, nem fog most menni, még gyűjtenem kell.. Szerintem próbáld másnak eladni és vedd meg a Gordonét. Így járhatsz a legjobban!
Mélynyomót miért nem akarsz? Ha mozizol, akkor egyszerűbb, a netdepon jó jhitelkonstrukciók vannak és egy pofi sráctól hallottam, hogy bőven elég egy olcsó Wharfedale sub a Celestion szetthez.
Ha meg muzsikban kell a több mély, akkor alapból nem Celestiont kellett volna venned, hanem JBL-t vagy mittudomén
 
Gordon: én csütörtökön beköttettem egy F10-et sztereóba.. Az F30 után majdnem seggreültem, mert a kevesebb mélyen kívül semmi hibát nem észleltem.. Iszonyú jól szólt!! Nagyon tiszta volt és tényleg kis pörgős "dobozka". Természetesen az F30-at visszarakva érezhetően javult az összkép, de amilyen picurka az F10, olyan tisztán is szólt! :kiraly: Az F15 ehhez képes tényleg jobb lehet, nagyobb a hangsugárzója is, nagyon töröm a fejem egy ilyen polcsugárzó vásárlásán..
 
Üdv,
Tank

Avatar
lacima
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2003.08.14., csüt. 23:43
Értékelés: 2

Celestion hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: lacima »


A kisebbik állónak mennyi most párja legolcsóbban?Kíváncsi lennék, hogy az F20-as frontok hogy muzsikálnak az F30-hoz képest, mert két hangfal esetén is azt olvastam, hogy teljesítményben felülmúlják - nyilván - a kétutas kistesóikat, de nincs elég terük hozzájuk képest: Mission M33 és M34, illetve a Wharfedale Diamond 8.3 és 8.4.
Erről tud vki vmit mondani Celestionok esetében?
A sógornak kezdem ajánlgatni ezt a márkát, mert akarna egy szettet (subbal). Denon AVR 1604-e van.
Köszi,
Üdv!
Tank

Hali!
 
Figy nekem lenne egy elado F20 frontom, a netdepoban vettem a nyaron meg garos, en F30-at szeretnek venni ugyhogy ossze tudnank hozni a boltot Gordon314 Celestion szettjevel, hogy mindenki jol jarjon. Szamla, es gari is van ra. Vigyaztam ra rendesen, de ez meg is laccik rajta, Yamaha 450-es erositovel hasznaltam. Viszont melynyomot nem vennek, ezert kellene a nagyobb front. Esetleg valaki irja mar meg, hogy milyen a Celestion subja.
 
Udv,
Lacima

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Celestion hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Tami »

- nem is neztem, mirol szolt a thread, csak bemasoltam a linket..
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Celestion hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Celestion szett... 
eladási ár (bruttó, Ft) / db:  119 990
 
F30/1 pár (3 utas álló bass reflex doboz, 120W/8 Ohm)
F10/1 pár (2 utas bass reflex doboz, 70W/8 Ohm)
F35C/1 db (2 utas reflex centersugárzó, 70W/8 Ohm)
 
fekete, juhar, sötét alma színben
Listaára: 144 970 Ft.
SZETTBEN AKCIÓS ÁRON!
ajánlat típusa:  fix áras
tárgy azonosító:  345101
készlet:  6 db

 
Tami ezt most nem értem, az F20-ra kérdezett Tank:
 
de itt (Netdepo)van az is.
gordon314.fw.hu

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Celestion hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


A kisebbik állónak mennyi most párja legolcsóbban?Kíváncsi lennék, hogy az F20-as frontok hogy muzsikálnak az F30-hoz képest, mert két hangfal esetén is azt olvastam, hogy teljesítményben felülmúlják - nyilván - a kétutas kistesóikat, de nincs elég terük hozzájuk képest: Mission M33 és M34, illetve a Wharfedale Diamond 8.3 és 8.4.
Erről tud vki vmit mondani Celestionok esetében?
A sógornak kezdem ajánlgatni ezt a márkát, mert akarna egy szettet (subbal). Denon AVR 1604-e van.
Köszi,
Üdv!
Tank

Nem tudom, de F20-asokat nem is árulok
Az F10-eseket épp a hétvégén próbáltam ki hifisugárzóként. Eddig ugye surroundként üzemeltek. A méretükhöz képest meglepő mélyeket produkáltak és kellemesen könnyed, levegős terük volt. El is gondolkodtam egy hálószoba hifiláncon
 
Off
Általában azt mondják, hogy a kétutas hangfalak pontosabbak precízebbek, viszont ugya azonos membránkészlet esetében kevesebb bennük a mély. Igazán levegős, nagyon "teres" hangsugárzók meg inkább a polcsugárzókban vannak. Szóval ha ez az "álma" a sógorodnak, akkor inkább az F15 az F20 helyett, mert mélyben kb ugyanazt kapja, de az F15 levegősebb lesz várhatóan. Ahhoz viszont kell állvány no meg a kisebb dobozok sokszor nehezebben hajthatóak, de a Celestion-ök esetében az biztos, hogy kisebb az érzékenységük.
gordon314.fw.hu

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Celestion hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Tami »


Celestion szett...
 
eladási ár (bruttó, Ft) / db: 119 990
 
F30/1 pár (3 utas álló bass reflex doboz, 120W/8 Ohm)
F10/1 pár (2 utas bass reflex doboz, 70W/8 Ohm)
F35C/1 db (2 utas reflex centersugárzó, 70W/8 Ohm)
 
fekete, juhar, sötét alma színben
Listaára: 144 970 Ft.
SZETTBEN AKCIÓS ÁRON!
ajánlat típusa: fix áras
tárgy azonosító: 345101
készlet: 6 db
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Tank
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2004.10.10., vas. 15:24
Értékelés: 2

Celestion hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Tank »


A kisebbik állónak mennyi most párja legolcsóbban?
Kíváncsi lennék, hogy az F20-as frontok hogy muzsikálnak az F30-hoz képest, mert két hangfal esetén is azt olvastam, hogy teljesítményben felülmúlják - nyilván - a kétutas kistesóikat, de nincs elég terük hozzájuk képest: Mission M33 és M34, illetve a Wharfedale Diamond 8.3 és 8.4.
Erről tud vki vmit mondani Celestionok esetében?
A sógornak kezdem ajánlgatni ezt a márkát, mert akarna egy szettet (subbal). Denon AVR 1604-e van.
Köszi,
Üdv!
Tank

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”