Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Triangle

Avatar
Gólya
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008.08.24., vas. 06:48
Értékelés: -1

Triangle

Hozzászólás Szerző: Gólya »


Köszönöm a segítséget.
Igen úgy néz ki, hogy ha lesz elég időm ellátogatok az audiovisiontuning-hoz megfülelni a "drágaságot".
Kíváncsi vagyok ők mivel párosítanák.
Még 1x

Házimozi: TV:Panasonic TX-P46G10 Erősítő: Harman/Kardon Avr-245 DVD:Harman/Kardon Dvd-23 Hangsugárzó: JBL Scs-178 Kábelek: QED Performance, Inakustic Pathmos
 
PC: Thermaltake VH6000BWS Armor +; Chieftec CFT-650-14CS 650W ;AMD Athlon 64 X2 5000+ AM2; Sapphire HD4890 1GB GDDR5 VAPOR-X; 2 X SAMSUNG 1000GB F1 SATA2 HD103UJ ; 2 X WD MyBook 1000Gb Essential stb...

Avatar
boubacar
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2006.11.18., szomb. 09:32
Értékelés: 0

Triangle

Hozzászólás Szerző: boubacar »

Haha, az előbb nagyon az agyamra ment a meleg, egy Prima Luna Prolouge One integrált volt a Pointe Sima helyett.
[8]__[=|=]__[8]

Avatar
boubacar
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2006.11.18., szomb. 09:32
Értékelés: 0

Triangle

Hozzászólás Szerző: boubacar »

Hát, én Pointe Sima-val és a YBA Integrével hallottam, és mindkettővel nagyon tiszta, de végtelenül unalmas és punnyadt hangja volt, csak ásítottam rajta, semmi nem jött át nekem a zenéből.. Más erölködőkkel biztos tud izgalmasabban, élményszerűen is szólni, de nekem még nem volt szerencsém úgy hallgatni őket. Meg kell válogatni az erősítőt hozzá.
[8]__[=|=]__[8]

Vendég

Triangle

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Láttam már aki a Heed elektronikákkal hajtotta a Trianglét nagy megelégedéssel...

Avatar
Gólya
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008.08.24., vas. 06:48
Értékelés: -1

Triangle

Hozzászólás Szerző: Gólya »


Ez a gyors válasz
CA most úgy is akciós(a francokat csak a "kicsik"), de még így is hiányzik 100-120, ami nállam 3-4 hónapos kuporgatás. Addig várom a többi hozzászólást.
freeduck-nak és Tigris-nek a gyors válaszért.

Házimozi: TV:Panasonic TX-P46G10 Erősítő: Harman/Kardon Avr-245 DVD:Harman/Kardon Dvd-23 Hangsugárzó: JBL Scs-178 Kábelek: QED Performance, Inakustic Pathmos
 
PC: Thermaltake VH6000BWS Armor +; Chieftec CFT-650-14CS 650W ;AMD Athlon 64 X2 5000+ AM2; Sapphire HD4890 1GB GDDR5 VAPOR-X; 2 X SAMSUNG 1000GB F1 SATA2 HD103UJ ; 2 X WD MyBook 1000Gb Essential stb...

Vendég

Triangle

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Külföldi fórumokon a CA 840 szettel szeretik párosítani ezeket...Én az Antalt hallottam már, az simán eszi ezeket a zenéket...Mondjuk az a nagyon kemény metál nem az ő stílusa, de megszólal az is rajta.

Avatar
freeduck
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 958
Csatlakozott: 2006.03.01., szer. 10:26
Értékelés: 87

Triangle

Hozzászólás Szerző: freeduck »


Ide is beteszem, hátha lendít a topikon...
 
Tegnap meghallgattam a Genése Quartet-et! Elviekben az akusztikusabb zenék fekszenek neki az alapvető hangzásbeli karakteréből adódóan.
Gyönyörűen muzsikál, pedig egy még be nem járatott darab volt.
Szellős, precíz tér, gyors, dinamikus. A mélyek jól megfogottak, de ugyanakkor ütősek. Nagyon elegáns, könnyed, muzikális megszólalás, vhogy egyből érződik rajta, hogy ez már egy felsőbb szint. (Mondjuk Audio Research elektronika volt mögötte.) Nagyon tetszett. A kivitelére is azt mondanám, hogy túlmutat az egyszerűen "designos" jelzőn. Egy igazán elegáns, időtálló külsőt kapott.
Kérdés, hogy milyen erősítő passzol mellé, amit meg tudok fizetni. Először persze a jelenlegi C.A. 840-essel hallgatom aztán próbálgatok hozzá másokat.
 
A Micromega új modelljeit ajánlották hozzá, amik most akciósan vannak. http://en.micromega-hifi.com/ampli-inte ... 2cda28de88
 
Esetleg megér egy próbát az Altea-hoz is.

Avatar
Gólya
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008.08.24., vas. 06:48
Értékelés: -1

Triangle

Hozzászólás Szerző: Gólya »



Sok jót hallottam erről a márkáról(főleg az eladás topicban), de sajnos nagyon sokan nem ismerik.
Még nem volt alkalmam meghallgatni - ami késik nem múlik - de szeretnék többet megtudni róla (Altea Ex). Milyen erősítő passzol hozzá (Limit:150-200e), egyáltalán milyen zene fekszik neki.
25nm-en elég vegyes zenével hallgatnám:
-Sting -egy kis jazz
-Metallica - egy kis rock
-Madonna, Pink - ami a popot illeti
és persze Enigma, Diana Krall, Sarah Mclachlan.. meg még sorolhatnám.
Sok dobozt meghallgattam, eddig a favorit a MA RS6, de mivel még hiányzik 1 kis lóvé addig informálódni szeretnék.
Tehát akinek tapasztalata, hozzászólása lenne örömmel venné m ha megosztaná velem- legyen az negatív vagy pozitív.
Előre is köszönöm.

Házimozi: TV:Panasonic TX-P46G10 Erősítő: Harman/Kardon Avr-245 DVD:Harman/Kardon Dvd-23 Hangsugárzó: JBL Scs-178 Kábelek: QED Performance, Inakustic Pathmos
 
PC: Thermaltake VH6000BWS Armor +; Chieftec CFT-650-14CS 650W ;AMD Athlon 64 X2 5000+ AM2; Sapphire HD4890 1GB GDDR5 VAPOR-X; 2 X SAMSUNG 1000GB F1 SATA2 HD103UJ ; 2 X WD MyBook 1000Gb Essential stb...

Avatar
v-tibor
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2006.04.29., szomb. 10:19
Értékelés: 4

Triangle

Hozzászólás Szerző: v-tibor »



HIGH-END.

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”