Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Phonar

Avatar
opethman66
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2017.12.29., pén. 15:56
Értékelés: 19
Tartózkodási hely: Vajszló

Re: Phonar

Hozzászólás Szerző: opethman66 »

Sziasztok
Én évekig hallgattam a Credo s100 phonart, mindenféle hiányérzet nélkül.Megkockáztatom,hogy megfelelő elektronikával,kábelekkel, még érzelmekre is lehet bírni.Nekem a elac-quadral vonal nem jött be,de ez a hangfal a szívemhez nőtt.Utólag belegondolva, az új hangfalammal nem kaptam annyival jobb hangot amennyivel többe került.Amikor eladtam,sokáig hiányzott a hangja.
audia flight one,elipson legacy 3320,isoacoustics gaia ll,martin logan depth,primare cd31,t23,audio analogue maestro,cambridge cxc,black rhodium polka,overture,stream s,nbs pro/lll power,swisscable reference power+ic+power bar+handy,lessloss digi,ricable,zu birth

Online
Avatar
Snipi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2007.10.03., szer. 13:45
Értékelés: 241

Re: Phonar

Hozzászólás Szerző: Snipi »

-CB- írta:
2023.04.26., szer. 15:33
Snipi írta:
2023.04.26., szer. 15:19
CB : azért ez a német hangfal-zeneiség dolog így nem teljesen igaz. (Bár sok esetben mégis az.)
Van kivétel. (Jó-jó ami erősíti a szabályt :D ). Például az általam eddig hallott egyik legzeneibb hangfal egy német Audio Phisic Avanti volt.
Igaz az árban is nagyon más kategória. De az olcsóbb Audio Phisic-ek is (Tempo 3, Scorpio stb. már amiket hallottam, és elég sokat hallottam, mert nagyon tetszett mind) nagyon zeneien, természetesen életszerűen szólnak.
(És állítólag az Acapella Spharon Excalibur is nagyon jól szól 31_1_21.gif )
Mondom mind ezt úgy, hogy van egy alaptörvényem : az autó és a hangfal az angol!
(Na jó az autó az lehet svéd is, ha Königsegg-nek hívják :D )
Igaz, drágább Német dobozokat nem hallgattam.
Az Angol kocsikhoz sok pénzt kívánok, mert elromlani nagyon szeretnek.
Az Angol dual concentric falakkal (Tannoy HPD 295-315-385, 3828, 3838) 2 évet húztam le. Zeneiek, parádés sztereo térrel, de erősen színeznek, és nincs felbontásuk. A Mély meg brunnyog. Persze ezt 2 évig én sem láttam be, és azt hittem a világ legjobb falai előtt ülök. Persze most is azt hiszem, de már sokkal könnyebben vagyok meggyőzhető az ellenkezőjéről mint pár éve:-)
Nem akarom szétoffolni a topicot még csak annyit, hogy én több mint 20 éve hallgatok Bowerseket - és bár tudom hogy mind egy kupac sz@r - nekem nagyon bejön.
Viszont a Phonar-okkal kapcsolatban egyetértek. Én hallottam a csúcs Credo-t is többször is, de sosem volt rám mély hatással sőt. Meg valami három utas nagy dobozt (nem tudom a jelzését) az is nagyon jellegtelenül, döglötten szólt. (Bocsánat, nem akarok nagyon negatívkodni, és biztos van akinek pont ez tetszik.)
A többi természetesen csak vicc volt ... :D

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1759
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Phonar

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Snipi írta:
2023.04.26., szer. 15:19
CB : azért ez a német hangfal-zeneiség dolog így nem teljesen igaz. (Bár sok esetben mégis az.)
Van kivétel. (Jó-jó ami erősíti a szabályt :D ). Például az általam eddig hallott egyik legzeneibb hangfal egy német Audio Phisic Avanti volt.
Igaz az árban is nagyon más kategória. De az olcsóbb Audio Phisic-ek is (Tempo 3, Scorpio stb. már amiket hallottam, és elég sokat hallottam, mert nagyon tetszett mind) nagyon zeneien, természetesen életszerűen szólnak.
(És állítólag az Acapella Spharon Excalibur is nagyon jól szól 31_1_21.gif )
Mondom mind ezt úgy, hogy van egy alaptörvényem : az autó és a hangfal az angol!
(Na jó az autó az lehet svéd is, ha Königsegg-nek hívják :D )
Igaz, drágább Német dobozokat nem hallgattam.
Az Angol kocsikhoz sok pénzt kívánok, mert elromlani nagyon szeretnek.
Az Angol dual concentric falakkal (Tannoy HPD 295-315-385, 3828, 3838) 2 évet húztam le. Zeneiek, parádés sztereo térrel, de erősen színeznek, és nincs felbontásuk. A Mély meg brunnyog. Persze ezt 2 évig én sem láttam be, és azt hittem a világ legjobb falai előtt ülök. Persze most is azt hiszem, de már sokkal könnyebben vagyok meggyőzhető az ellenkezőjéről mint pár éve:-)

Online
Avatar
Snipi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2007.10.03., szer. 13:45
Értékelés: 241

Re: Phonar

Hozzászólás Szerző: Snipi »

CB : azért ez a német hangfal-zeneiség dolog így nem teljesen igaz. (Bár sok esetben mégis az.)
Van kivétel. (Jó-jó ami erősíti a szabályt :D ). Például az általam eddig hallott egyik legzeneibb hangfal egy német Audio Phisic Avanti volt.
Igaz az árban is nagyon más kategória. De az olcsóbb Audio Phisic-ek is (Tempo 3, Scorpio stb. már amiket hallottam, és elég sokat hallottam, mert nagyon tetszett mind) nagyon zeneien, természetesen életszerűen szólnak.
(És állítólag az Acapella Spharon Excalibur is nagyon jól szól 31_1_21.gif )
Mondom mind ezt úgy, hogy van egy alaptörvényem : az autó és a hangfal az angol!
(Na jó az autó az lehet svéd is, ha Königsegg-nek hívják :D )

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1759
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Phonar

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Belashx írta:
2023.04.26., szer. 13:24
-CB- írta:
2023.04.26., szer. 13:06

Volt nekem is egy fél évig. A közép általában sok volt nekem is (mondhatni néha ordított mint egy szamár), köszönhető a középfrekvencián 2 ohmra beeső impedanciájának. Nem is volt könnyű hajtani emiatt. Marantzokkal hajtottam, a pm 15s2 már egész jól bírta, nem oldott le fele teljesítménynél. Később P40-esekkel próbálkoztam, de valahogy nem volt igazán koherens a hangja annak sem.
Egy 40 éves Vintage Onkyo váltotta a Német brigádot:-) nem ok nélkül árazza a piac ezeket a "prémium" Phonarokat a korabeli középkategóriájú T/A, MB Quart, Quadralok szintjére. Pedig megépítettségükben, hangszórókészletükben igen korrekten összerakott darabok.
Valószínűleg már hozzászokott a fülem a közepekhez - leszámítva az előző hsz-ban írtakat -, ill. alig van beforgatva pár fokot, így egész jó. Viszont szinte minden egyébben elég jól teljesít, írom ezt úgy, hogy nem volt szerencsém tisztességes rendszerhez.


Írtam a Phonar vezetőjének doksi ügyben tegnap, és ma válaszolt is, de nem vitte túlzásba. :smile29: Kaptam egy 2 oldalas pdf-et kb semmi tartalommal, mivel mást nem talált. Azért jó fej volt.

Újabb szériákat nem hallottál? Egy Monitor Audio Silver akárhány jó irány lehet, vagy csöbörből vödörbe? Persze most a DAC csere következik, mert a bogár azt mondja kéne egy jobb. :D
+ akusztikai kezelés is lesz, ha már kaptam páromtól ajándékba egy Fapaci-féle mérést.
Egyébként egész jó eredmények születtek, pedig elég pici a szoba, amiben most zenélnek.
Nem mentem tovább a Német vonalon. Rövid Japán kanyar után jöttek az Angolok, aztán most Francia-Amerikai dobozaim vannak. Utóbb igazat kell adnom azoknak, akik azt mondták, nem sok zeneiség szorul a német falakba.

Avatar
Belashx
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2014.01.26., vas. 10:32
Értékelés: 6
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Phonar

Hozzászólás Szerző: Belashx »

denesdr írta:
2023.04.26., szer. 13:20
Ez aztán a nagy megelégedés, már elnézést! :D A túlzó közép valószínűleg a hangfal sara lesz, mert 600-900 Hz között van egy jókora 4-5 dB-es kiemelés az átvitelében. A puhaság valószínűleg szintén a sajátja, jártam én is hasonló cipőben, igaz nem Phonar hangfallal, de még egy bika PA erősítő sem tudta keményebbé/ütősebbé tenni annak a hangját, úgyhogy hangfalcsere lett belőle. Persze azért meg lehet próbálni a Phonar-t valami bivalyabb erölködővel, hátha...
A hangfal elhelyezésével kísérleteztél? Ez utóbbi gyakran nagy változást tud előidézni.
Jó, "kissé" túloztam, mert különben minek írogatnék ide, de nem vagyok telhetetlen, és nem is szándékozom mostanság vagyonokat önteni a hifibe, különben örökre albérletben ragadunk, és mivel már nem egyedül élek, kevesebb a lehetőségem is az elmélyült zenehallgatásra.
Ha az utat nézem, amin lassan, de biztosan haladok, akkor nincs okom panaszra. Még 1996-ban vásároltam egy Metro-s csodát (igen, Jamo Studio 170 :D ), aztán valamikor 2010 után cseréltem egy Celestion F30-ra, majd ez. Nyilván fényévekre van az elődjeitől.
Egyéb kvialitásait tekintve viszont jól teljesít, hisz a színpad bőven túllóg a hansugárzók síkján, nincs híján a részleteknek, még a "gagyi" DAC ellenére sem, és nagyon mélyre megy - igaz puhán.
A mérés szerint nincs nagy hupli az általad jelzett tartományban, de nem vitázom, hisz egyetértek veled.
Jobban beforgatva szexuálná a fülem, az biztos.
Topping E50(TMP táppal), Primare A10, Phonar P30 Premium + a madzagok(Pointe Power Cord V3 tápkábel, Supra USB, Belden 8412 IC, VDC 268-544-000 hangsugárzó kábel)

Avatar
Belashx
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2014.01.26., vas. 10:32
Értékelés: 6
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Phonar

Hozzászólás Szerző: Belashx »

-CB- írta:
2023.04.26., szer. 13:06

Volt nekem is egy fél évig. A közép általában sok volt nekem is (mondhatni néha ordított mint egy szamár), köszönhető a középfrekvencián 2 ohmra beeső impedanciájának. Nem is volt könnyű hajtani emiatt. Marantzokkal hajtottam, a pm 15s2 már egész jól bírta, nem oldott le fele teljesítménynél. Később P40-esekkel próbálkoztam, de valahogy nem volt igazán koherens a hangja annak sem.
Egy 40 éves Vintage Onkyo váltotta a Német brigádot:-) nem ok nélkül árazza a piac ezeket a "prémium" Phonarokat a korabeli középkategóriájú T/A, MB Quart, Quadralok szintjére. Pedig megépítettségükben, hangszórókészletükben igen korrekten összerakott darabok.
Valószínűleg már hozzászokott a fülem a közepekhez - leszámítva az előző hsz-ban írtakat -, ill. alig van beforgatva pár fokot, így egész jó. Viszont szinte minden egyébben elég jól teljesít, írom ezt úgy, hogy nem volt szerencsém tisztességes rendszerhez.


Írtam a Phonar vezetőjének doksi ügyben tegnap, és ma válaszolt is, de nem vitte túlzásba. :smile29: Kaptam egy 2 oldalas pdf-et kb semmi tartalommal, mivel mást nem talált. Azért jó fej volt.

Újabb szériákat nem hallottál? Egy Monitor Audio Silver akárhány jó irány lehet, vagy csöbörből vödörbe? Persze most a DAC csere következik, mert a bogár azt mondja kéne egy jobb. :D
+ akusztikai kezelés is lesz, ha már kaptam páromtól ajándékba egy Fapaci-féle mérést.
Egyébként egész jó eredmények születtek, pedig elég pici a szoba, amiben most zenélnek.
Topping E50(TMP táppal), Primare A10, Phonar P30 Premium + a madzagok(Pointe Power Cord V3 tápkábel, Supra USB, Belden 8412 IC, VDC 268-544-000 hangsugárzó kábel)

Online
Avatar
denesdr
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2014.04.27., vas. 20:30
Értékelés: 974

Re: Phonar

Hozzászólás Szerző: denesdr »

Belashx írta:
2023.04.26., szer. 08:24
Egyébként nagy megelégedéssel hallgatom immár 7 éve. Persze nem tökéletes, mert azz én ízlésemnek kissé puha a hangzása, ill. bizonyos hangszereknél/hangszíneknél sok a közép - búgásszerű hangja van, mintha gerjedne. Talán az erősítőt is cserélhetném, mivel a kis Primare állítólag nem tudja rendesen meghajtani. Mivel kéne párosítani, hogy ütősebb legyen a hangja?
Ez aztán a nagy megelégedés, már elnézést! :D A túlzó közép valószínűleg a hangfal sara lesz, mert 600-900 Hz között van egy jókora 4-5 dB-es kiemelés az átvitelében. A puhaság valószínűleg szintén a sajátja, jártam én is hasonló cipőben, igaz nem Phonar hangfallal, de még egy bika PA erősítő sem tudta keményebbé/ütősebbé tenni annak a hangját, úgyhogy hangfalcsere lett belőle. Persze azért meg lehet próbálni a Phonar-t valami bivalyabb erölködővel, hátha...
A hangfal elhelyezésével kísérleteztél? Ez utóbbi gyakran nagy változást tud előidézni.

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1759
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Phonar

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Belashx írta:
2023.04.26., szer. 08:24
Sziasztok!

Ha már lett ilyen topik, kérdeznék.
Van valakinek bármilyen dokumentációja P30 Premiumról?

Egyébként nagy megelégedéssel hallgatom immár 7 éve. Persze nem tökéletes, mert azz én ízlésemnek kissé puha a hangzása, ill. bizonyos hangszereknél/hangszíneknél sok a közép - búgásszerű hangja van, mintha gerjedne. Talán az erősítőt is cserélhetném, mivel a kis Primare állítólag nem tudja rendesen meghajtani. Mivel kéne párosítani, hogy ütősebb legyen a hangja?
[/qu

Volt nekem is egy fél évig. A közép általában sok volt nekem is (mondhatni néha ordított mint egy szamár), köszönhető a középfrekvencián 2 ohmra beeső impedanciájának. Nem is volt könnyű hajtani emiatt. Marantzokkal hajtottam, a pm 15s2 már egész jól bírta, nem oldott le fele teljesítménynél. Később P40-esekkel próbálkoztam, de valahogy nem volt igazán koherens a hangja annak sem.
Egy 40 éves Vintage Onkyo váltotta a Német brigádot:-) nem ok nélkül árazza a piac ezeket a "prémium" Phonarokat a korabeli középkategóriájú T/A, MB Quart, Quadralok szintjére. Pedig megépítettségükben, hangszórókészletükben igen korrekten összerakott darabok.

Avatar
Belashx
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2014.01.26., vas. 10:32
Értékelés: 6
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Phonar

Hozzászólás Szerző: Belashx »

Sziasztok!

Ha már lett ilyen topik, kérdeznék.
Van valakinek bármilyen dokumentációja P30 Premiumról?

Egyébként nagy megelégedéssel hallgatom immár 7 éve. Persze nem tökéletes, mert azz én ízlésemnek kissé puha a hangzása, ill. bizonyos hangszereknél/hangszíneknél sok a közép - búgásszerű hangja van, mintha gerjedne. Talán az erősítőt is cserélhetném, mivel a kis Primare állítólag nem tudja rendesen meghajtani. Mivel kéne párosítani, hogy ütősebb legyen a hangja?
Topping E50(TMP táppal), Primare A10, Phonar P30 Premium + a madzagok(Pointe Power Cord V3 tápkábel, Supra USB, Belden 8412 IC, VDC 268-544-000 hangsugárzó kábel)

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Phonar

Hozzászólás Szerző: Palm »

-KP- írta:
2023.03.25., szomb. 18:04
Palm írta:
2023.03.24., pén. 18:17
Phonar P20 hangfalnak a reflexcsövei milyen hosszúak és belső átmérőjűek? Ha le vannak kerekítve, akkor a lekerekítés sugara?
Kapcsolási rajz a gyári hangváltóról?
Előre is köszönöm!
Próbálj meg ebay kleinanzeigenről levádaszni egyet. De az se ritka, hogy ebayről be lehet szerezni csak egy hangszórót, vagy csak egy váltót. Keresni kell. De őszintén, ha építkezni kell, ettől sokkal jobb konstrukciókat is meg lehet építeni.
Az érdekel nagyon, hogy a Centric center hangfal és a P20 között mi a különbség azon kívül, hogy az egyik center hangfal, míg a másik álló hangfal és a doboz méreten és a szemmel látható reflexcső méreten kívül? Hangváltó? Mert a hangszórók nagyon egyformának tűnnek.
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Phonar

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Palm írta:
2023.03.24., pén. 18:17
Phonar P20 hangfalnak a reflexcsövei milyen hosszúak és belső átmérőjűek? Ha le vannak kerekítve, akkor a lekerekítés sugara?
Kapcsolási rajz a gyári hangváltóról?
Előre is köszönöm!
Próbálj meg ebay kleinanzeigenről levádaszni egyet. De az se ritka, hogy ebayről be lehet szerezni csak egy hangszórót, vagy csak egy váltót. Keresni kell. De őszintén, ha építkezni kell, ettől sokkal jobb konstrukciókat is meg lehet építeni.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12089
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5728
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Phonar

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Voyager írta:
2023.03.24., pén. 19:49
Palm írta:
2023.03.24., pén. 18:17
Phonar P20 hangfalnak a reflexcsövei milyen hosszúak és belső átmérőjűek? Ha le vannak kerekítve, akkor a lekerekítés sugara?
Kapcsolási rajz a gyári hangváltóról?
Előre is köszönöm!
Palm! Csak ezért a kérdésért nyitattad a témát?

ui: ettől azért kicsivel többet érdemel a márka, még akkor is, ha leginkább amúgy utánépítések stb...
Szerintem kb. igen, mivel többen is írtak már, ezért nem törlöm, de inkább megtenném, szívem szerint. :smile51:
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
b4xter
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.11.23., szomb. 15:52
Értékelés: 63
Tartózkodási hely: Vác

Re: Phonar

Hozzászólás Szerző: b4xter »

Nem feltétlen értem a topic nyitásának okát és az azóta keletkezett hozzászólások mindegyikét, de ez legyen az én problémám :) Veritas P4 Next álló dobozaim vannak már öt éve, és mondhatni rajongó vagyok az első perctől fogva. A hifi cuccaim közül ezek azok, amiknek lecserélése fel sem merült soha... Ha ezzel a típussal kapcsolatos kérdés jön, szívesen válaszolok.

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4226
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1577
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Re: Phonar

Hozzászólás Szerző: Voyager »

Palm írta:
2023.03.24., pén. 18:17
Phonar P20 hangfalnak a reflexcsövei milyen hosszúak és belső átmérőjűek? Ha le vannak kerekítve, akkor a lekerekítés sugara?
Kapcsolási rajz a gyári hangváltóról?
Előre is köszönöm!
Palm! Csak ezért a kérdésért nyitattad a témát?

ui: ettől azért kicsivel többet érdemel a márka, még akkor is, ha leginkább amúgy utánépítések stb...

Online
Eunos
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2018.07.28., szomb. 16:45
Értékelés: 66

Re: Phonar

Hozzászólás Szerző: Eunos »

Néhány hete összeraktam egy méretileg kis rendszert ami egy 12nm-es szobában ideiglenesen kell helytálljon. A végén egy pár Monitor IIs fityeg, Royd állványokon. viszonylag sok tologatást és forgatást követően lett meg az ideális beállítás de az eredmény nem maradt el.
Nagyvonalú, erőteljes a megszólalás, valódiak a hangszerek, mélyben sincs hiány de velőrázás azért nincs. Szuper részletek, semmi kenés, összemosás. Van színpad, egy embernek aki a fókuszban ül, remek mulatság. Fontos azért, hogy az előttük álló elektronikák jóval nagyobb ligából jöttek, a kábelek, a tápellátás is oké.
Ezek a dobozkák nagyon megérték anno a 35eFf-ot a jófogáson:)
Csatolmányok
IMG_20230316_201238.jpg
IMG_20230316_201238.jpg (2.28 MiB) Megtekintve 1763 alkalommal

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1759
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Phonar

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Voyager írta:
2023.03.24., pén. 18:47
-CB- írta:
2023.03.24., pén. 10:50
A 2000-es Generation sorozatból minden megvolt, újabbakkal nincs tapasztalatom.
Ebből a sorozatból a PHONAR P30S járt nálam. Bevallom szerettem, de hamar meg tudtam válni tőle. És ez csak az én véleményem, de a Veritas és Credo fényévekkel jobb volt.
A monitor IIs volt a sorozat legjobbja. Az összes ennek e bővítése volt, és sajnos nem lett koherens a hangjuk. Volt p30 premiumom is, aztán p40.

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4226
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1577
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Re: Phonar

Hozzászólás Szerző: Voyager »

-CB- írta:
2023.03.24., pén. 10:50
A 2000-es Generation sorozatból minden megvolt, újabbakkal nincs tapasztalatom.
Ebből a sorozatból a PHONAR P30S járt nálam. Bevallom szerettem, de hamar meg tudtam válni tőle. És ez csak az én véleményem, de a Veritas és Credo fényévekkel jobb volt.

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Phonar

Hozzászólás Szerző: Palm »

Phonar P20 hangfalnak a reflexcsövei milyen hosszúak és belső átmérőjűek? Ha le vannak kerekítve, akkor a lekerekítés sugara?
Kapcsolási rajz a gyári hangváltóról?
Előre is köszönöm!
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1759
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Phonar

Hozzászólás Szerző: -CB- »

-CB- írta:
2023.03.24., pén. 10:50
A 2000-es Generation sorozatból minden megvolt, újabbakkal nincs tapasztalatom.

Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 874
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 590

Re: Phonar

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

tonee73 írta:
2023.03.24., pén. 09:50
:smile29:
:D Palmdühöngő.
Szerintem!

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4226
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1577
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Re: Phonar

Hozzászólás Szerző: Voyager »

Pontosabban Phonar Akustik GmbH

Weboldal: https://www.phonar.de/english/index_eng.html

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1759
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Phonar

Hozzászólás Szerző: -CB- »

A 2000-es Generation sorozatból minden megvolt, újabbakkal nincs tapasztalatom.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12089
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5728
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Phonar

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

:smile29:
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”