Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Hangszóró szervíz help!

Avatar
sicc33
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.11.08., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Re: Hangdoboz javítás, bemérés, modifikálás

Hozzászólás Szerző: sicc33 »

Jogos a megjegyzés :rolleyes: ! Pakson lakom, így könnyebb lesz az ajánlás.

Avatar
sicc33
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.11.08., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Re: Hangdoboz javítás, bemérés, modifikálás

Hozzászólás Szerző: sicc33 »

Szervusztok!

Van egy JPW ML310 polcsugárzóm, ahol a gumiperem és a kosár közötti ragasztás elengedett. Lehetséges ennek a javítása? Ha igen, hol tudnak ilyen javítást megbízhatóan elvégezni.

Előre is köszönöm a segítséget.

Avatar
frankoo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2014.09.15., hétf. 21:36
Értékelés: 147

Re: Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: frankoo »

Sziasztok,

4db 230mm-es gumi membránszélre lenne szükségem! Van valakinek tippje, honnan tudnám beszerezni?

Köszi,
András
www.nanoenergizer.hu
Mozi: Zidoo - Optoma 4K - ARCAM AV40 - Sunfire Grand Cinema X2 - Klipsch THX Ultra2 7.2.4
Audio 1: Roksan Blak - XTZ 100.49 Divine - XTZ 99W12.16 - Sansui SR-222MKV
Audio 2: Carver CT7 - Forté Audio - Sonofer SF6 - XTZ 99W12.16 - Sansui SR-222MKV





 

Avatar
DirtyMashine
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2016.03.31., csüt. 17:18
Értékelés: 6

Re: Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: DirtyMashine »

Sziasztok,
nem tudjátok, hogy tudnék e esetleg valahonnan rendelni T+A tmr 160 ba Vifa mélysugárzókat? Vagy olyat aki megbízhatóan tud gumiperemezni? Köszi.

Avatar
TotoDIY
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.07.13., pén. 12:38
Értékelés: 18

Re: Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: TotoDIY »

Semmi vélemény, vagy valamilyen tipp? PP membránnal kell foglakozni, az igaz...
DIYAUDIO.HU

Avatar
TotoDIY
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.07.13., pén. 12:38
Értékelés: 18

Re: Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: TotoDIY »

Sziasztok!

Egy Seas W22EX001 hangszórót szeretnék módosítani. Jelenleg fémmembrános, porvédős, rézkúp nélkül.

Az új változat viszont már PP membrános lenne, és minden mozgó része teljesen más lenne. Tehát kell új coil, lehetőleg titán, tekercs impedanciája lehetőleg 4 ohmos legyen, és mélyközépként, tehát nem középként alkalmazva, illetve vissza kell állítani a rézkúpot is, azaz nem porvédős lenne újra. Rézkúpok megvannak, illetve kell rézhenger a rézkúp alá, a régi már nem jó. Tömör rézhenger van, viszont CNC-ztetni kell, hogy méretre is passzoljon. Viszont annyi rézhenger van csak, amennyi a rézkúp alá elfér, tehát új rézkúpot a kettőhöz már nem lehetne belőle gyártani, és abszolút felesleges is.

PP membrán megvan, a habszéllel együtt, megvan a két kosár, egy rézhenger illetve talán van még spider, de az nem biztos, hogy jó is lesz.

Tehát olyan hangszóró összeszerelőre van szükségem, aki ért hozzá, nem csinál trehány munkát, megfelelően CNC-zteti a rézhengert, legyártja a jó minőségű tekercset, keres hozzá spidert is, és a kivezetéseket nem a membránra ragasztja rá, hanem a spiderre. A kivezetés minősége is legyen jobb egyszerű réznél azért, hogy tovább tartson.

De a kép többet mond, bal oldalon lévő hangszórót szeretném most kiviteleztetni. Minél normálisabban.
Mit ajánlotok? Illetve szeretnék egy-két képet is kérni hozzá az eddigi munkáiról.
Csatolmányok
modseas1.jpg
modseas1.jpg (324.89 KiB) Megtekintve 3934 alkalommal
DIYAUDIO.HU

Avatar
Kishaver
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 09:14
Értékelés: 44

Re: Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: Kishaver »

Még nincs teljesen feltárva a baj.

1. Gyakorlatilag a hivatalos márkaszerviz nem repesett a feladatért. (Nem garis a cucc.) Ugyancsak telefonon értekeztem "valakivel", de az olyan minőségben zajlott le, hogy inkább oda nem viszem a motyeszt.

2. Totel jó fej volt (telefonban), de gyakorlatilag 4 hét várakozási idő van. Illetve nagyon macerásnak mondták a gyári alkatrészek beszerzését. Sugallták, hogy inkább a hivatalos szervizzel próbálkozzak, annak ellenére, hogy tudják milyen a hozzáállás, nekik könnyebb lesz a hibás rész pótlása.

3. Privát szerelő lett választva, akire szintén várni kell, de csak a müncheni high-end show végéig, mert ott háttér feladatai vannak. Amint megjön az Úriember, viszem a dobozokat, és vélhetően feltárja a hibát. Ő volt az egyetlen, aki kérte, hogy mindkét dobozt vigyem. Ez is felettébb szimpi volt számomra, meg az egyeztető telefon úgy szőröstől-bőröstől.

Én is kíváncsian várom az eredményt.

Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: BLX »

Kishaver írta:
2022.05.16., hétf. 22:05
Uraim, köszönöm a segítő "jobbot", úgy néz ki megoldódik pár napon, héten belül.
Mi volt a probléma végül és kivel/hogyan oldottad meg? Hátha másnak is hasznos... :tutiok:

Avatar
Kishaver
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 09:14
Értékelés: 44

Re: Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: Kishaver »

Uraim, köszönöm a segítő "jobbot", úgy néz ki megoldódik pár napon, héten belül.

Avatar
béres-jános
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2011.10.30., vas. 18:46
Értékelés: 284
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: béres-jános »

trane írta:
2022.05.15., vas. 21:18
béres-jános írta:
2022.05.15., vas. 21:07
Kishaver írta:
2022.05.06., pén. 14:19
Sziasztok!

Gyors help kéne, mert nem jó zene nélkül. (TV 20 éve nincs.)

Adott egy Audia Flight 3s erősítő, ami tegnap fél óra zenehallgatás után "RIGHT PROTECT" felírat mellett leoldott és elnémult. Na mondom végfok probléma. Aztán kihúztam az eszközt, mert totál semmit nem lehet vele kezdeni, se hangerő változtatás, se hangfal oldal lekapcsolás, se kikapcs, semmi. Áramtalanítás és visszakapcsolás után megint minden szólt, de jobb oldal kb. 30-40% hangerő vesztéssel. Na, talán nem végfok probléma. Aztán közelebből megfülelve, egyértelműen kásás hang a magas sugárzóból. Ajjaj. Bögyözném még kicsit a cumót, de megint leoldott. Okés, egyértelmű, hogy nagy a baj. Aztán ma ismét rápróbáltam, de ma megcseréltem a jobb és bal oldal hangszóró kábelét az erősítőnél. Hoppp, ugyanúgy a jobb oldal a fos!!!! Na, akkor ez nem erősítő!...
Ha megcserélt kábelekkel is ugyan úgy a jobb oldal oldott le az erősítő probléma! Nem a hangsugárzó!
valszeg nem olvastál elég figyelmesen leborulok.gif > a hangfalak maradtak a helyükön, csak a maZZagok lettek felcserélve, így ha az erősítő jobb-oldali csatornája lenne a hibás, akkor a kábel-felcsere után a bal oldali hangfalon jelentkezett volna a Trobléma :yingyang:
Jogos! Tényleg félreolvastam😁 leborulok.gif
Erősítő:Music-Hall A25.2 (mod) ,Godina audio GA15 ,Előerősítő:Audiolab 8000q (mod)Cd:Music-hall cd 35.2 (mod)
Hangsugárzó:T+A Criterion TMR 60 (mod)T+A Tal110 (Mod)
Kábelek:Furutech FS-Alpha hangsugárzó.Összekötő:Siltech sq28 ,Furutech FS-Alpha s22 Tápelosztó:Furutech TP 60E,Tápkábel:IsoTek optimum

Avatar
béres-jános
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2011.10.30., vas. 18:46
Értékelés: 284
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: béres-jános »

Kishaver írta:
2022.05.06., pén. 14:19
Sziasztok!

Gyors help kéne, mert nem jó zene nélkül. (TV 20 éve nincs.)

Adott egy Audia Flight 3s erősítő, ami tegnap fél óra zenehallgatás után "RIGHT PROTECT" felírat mellett leoldott és elnémult. Na mondom végfok probléma. Aztán kihúztam az eszközt, mert totál semmit nem lehet vele kezdeni, se hangerő változtatás, se hangfal oldal lekapcsolás, se kikapcs, semmi. Áramtalanítás és visszakapcsolás után megint minden szólt, de jobb oldal kb. 30-40% hangerő vesztéssel. Na, talán nem végfok probléma. Aztán közelebből megfülelve, egyértelműen kásás hang a magas sugárzóból. Ajjaj. Bögyözném még kicsit a cumót, de megint leoldott. Okés, egyértelmű, hogy nagy a baj. Aztán ma ismét rápróbáltam, de ma megcseréltem a jobb és bal oldal hangszóró kábelét az erősítőnél. Hoppp, ugyanúgy a jobb oldal a fos!!!! Na, akkor ez nem erősítő!

Most jöttök TI! Hogyan tovább? Kinyomoztam (felhívtam az Extrem audiot), hogy a hivatalos Monitor Audio szervíz a Cordon group. Felhívtam, elmeséltem mi van. Vonal másik végén unott hang: "Le kéne írni egy emailben." Értem én, de ettől jó lesz a hangfal? Mondom, hogy elviszem hozzájuk, pont megyek hétfőn. Áááá ne vigyem, írjam csak le.... Az egész beszélgetés során olyan érzésem volt, hogy ez a hangfal probléma nem ott fog megoldódni. Lehet, hogy a cég jó és csak az alkalmazottnak volt "nagyon péntek"??? Felmerült bennem, hogy van-e ettől jobb hely a javításra? A honlapjukat megnéztem. Szó sincs róla, hogy Monitor Audio hivatalos márkaszerviz. Mostoha gyereknek érzem ezt a tevékenységet náluk.

A cucc nem garis. Második tulaj vagyok. Bárhová vihetem. Nem idős, nem szétbarmolt példány. Örülnék, ha értelmesen meg lenne javítva.
Ha megcserélt kábelekkel is ugyan úgy a jobb oldal oldott le az erősítő probléma! Nem a hangsugárzó!
Erősítő:Music-Hall A25.2 (mod) ,Godina audio GA15 ,Előerősítő:Audiolab 8000q (mod)Cd:Music-hall cd 35.2 (mod)
Hangsugárzó:T+A Criterion TMR 60 (mod)T+A Tal110 (Mod)
Kábelek:Furutech FS-Alpha hangsugárzó.Összekötő:Siltech sq28 ,Furutech FS-Alpha s22 Tápelosztó:Furutech TP 60E,Tápkábel:IsoTek optimum

Avatar
Kishaver
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 09:14
Értékelés: 44

Re: Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: Kishaver »

Sziasztok!

Gyors help kéne, mert nem jó zene nélkül. (TV 20 éve nincs.)

Adott egy Audia Flight 3s erősítő, ami tegnap fél óra zenehallgatás után "RIGHT PROTECT" felírat mellett leoldott és elnémult. Na mondom végfok probléma. Aztán kihúztam az eszközt, mert totál semmit nem lehet vele kezdeni, se hangerő változtatás, se hangfal oldal lekapcsolás, se kikapcs, semmi. Áramtalanítás és visszakapcsolás után megint minden szólt, de jobb oldal kb. 30-40% hangerő vesztéssel. Na, talán nem végfok probléma. Aztán közelebből megfülelve, egyértelműen kásás hang a magas sugárzóból. Ajjaj. Bögyözném még kicsit a cumót, de megint leoldott. Okés, egyértelmű, hogy nagy a baj. Aztán ma ismét rápróbáltam, de ma megcseréltem a jobb és bal oldal hangszóró kábelét az erősítőnél. Hoppp, ugyanúgy a jobb oldal a fos!!!! Na, akkor ez nem erősítő!

Most jöttök TI! Hogyan tovább? Kinyomoztam (felhívtam az Extrem audiot), hogy a hivatalos Monitor Audio szervíz a Cordon group. Felhívtam, elmeséltem mi van. Vonal másik végén unott hang: "Le kéne írni egy emailben." Értem én, de ettől jó lesz a hangfal? Mondom, hogy elviszem hozzájuk, pont megyek hétfőn. Áááá ne vigyem, írjam csak le.... Az egész beszélgetés során olyan érzésem volt, hogy ez a hangfal probléma nem ott fog megoldódni. Lehet, hogy a cég jó és csak az alkalmazottnak volt "nagyon péntek"??? Felmerült bennem, hogy van-e ettől jobb hely a javításra? A honlapjukat megnéztem. Szó sincs róla, hogy Monitor Audio hivatalos márkaszerviz. Mostoha gyereknek érzem ezt a tevékenységet náluk.

A cucc nem garis. Második tulaj vagyok. Bárhová vihetem. Nem idős, nem szétbarmolt példány. Örülnék, ha értelmesen meg lenne javítva.

sestertius
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2021.06.16., szer. 11:21
Értékelés: 2

Re: Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: sestertius »

Üdv! Azt szeretném kérdezni, hogy a hangfal mélysugárzóinak kupolája tudomásotok szerint javítható? Egy B&W hangszóró mélynyomójáról van szó, egyik - a képen látható - be van nyomódva, de a másik ki is szakad/tört. Van rá mód vagy kuka? Köszönet a válaszokért!
259844022_434254438180092_4657274767697866389_n.jpg
259844022_434254438180092_4657274767697866389_n.jpg (67.04 KiB) Megtekintve 4569 alkalommal

Avatar
arzachel
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2050
Csatlakozott: 2006.02.03., pén. 10:49
Értékelés: 678
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: arzachel »

Marosi István (06209438336)
Arzachel IC kábel
eladó 2 x 1 m 10.000.-Ft

LP: Lurné J1 - Air Tangent 2B - Kiseki Agaat , MC PHONO: Twin Servo, VÉGFOK: Twin Servo OTL, CD: Philips T34 level III Silver, HANGFAL: Quad ESL57 tube power ,Jim Rogers JR 149,KÁBELEK: VDH MCS 1000,ÁLLVÁNYOK : Söund Org ZO 28

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: Palm »

Focal 8p511 típusú hangszórót szeretnék javítatni. A membrán elöregedett. Valami áttetsző műanyag izé. Kit tudnátok ajánlani?
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
szena
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.05.26., hétf. 17:04
Értékelés: 19

Re: Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: szena »

Smart845 írta:
2021.07.31., szomb. 19:08
Nem biztos hogy a hangszóró a ludas.
A frekvencia tesztlemeznél (ha nincs meg neked,szívesen kölcsön adom)a különböző hangsávoknál hallottál oda nem illő hangot?
Cserélgettem őket és sajnos biztos a hangszóró. 150-250 Hz (szerintem) környékén mintha beleérne a csévetest a házba. Az nem tudom hogy javítja e valaki esetleg.

Avatar
Smart845
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1197
Csatlakozott: 2012.11.09., pén. 18:43
Értékelés: 177
Tartózkodási hely: A napfény városa

Re: Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: Smart845 »

szena írta:
2021.07.30., pén. 11:29
Smart845 írta:
2021.07.25., vas. 17:09
Szia!
A leírásban SEAS-t olvastam.Mi a baj vele?
Szia! Érdekes a jelenség, mély frekvencián néha fura, recsegős alig hallható hangot ad zene közben. Majd használom és elmúlik, mintha felmelegedne.
Nem biztos hogy a hangszóró a ludas.
A frekvencia tesztlemeznél (ha nincs meg neked,szívesen kölcsön adom)a különböző hangsávoknál hallottál oda nem illő hangot?
A három rossz tulajdonságom:precíz vagyok,utálom a rendetlenséget és tisztaság mániám van.

Avatar
szena
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.05.26., hétf. 17:04
Értékelés: 19

Re: Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: szena »

Smart845 írta:
2021.07.25., vas. 17:09
Szia!
A leírásban SEAS-t olvastam.Mi a baj vele?
Szia! Érdekes a jelenség, mély frekvencián néha fura, recsegős alig hallható hangot ad zene közben. Majd használom és elmúlik, mintha felmelegedne.

Avatar
Smart845
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1197
Csatlakozott: 2012.11.09., pén. 18:43
Értékelés: 177
Tartózkodási hely: A napfény városa

Re: Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: Smart845 »

szena írta:
2021.07.18., vas. 12:48
Sziasztok! Esetleg tudja valaki, hogy Audoiplan Kontrapunkt III mélyközép hangszórója milyen típus lehet, vagy lehet e valamivel pótolni, vagy esetleg javíttatani?
Szia!
A leírásban SEAS-t olvastam.Mi a baj vele?
Csatolmányok
Audioplan Kontrapunkt III.pdf
(493.18 KiB) Letöltve 131 alkalommal.
A három rossz tulajdonságom:precíz vagyok,utálom a rendetlenséget és tisztaság mániám van.

Avatar
szena
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.05.26., hétf. 17:04
Értékelés: 19

Re: Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: szena »

Sziasztok! Esetleg tudja valaki, hogy Audoiplan Kontrapunkt III mélyközép hangszórója milyen típus lehet, vagy lehet e valamivel pótolni, vagy esetleg javíttatani?

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Re: Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: fülelek »

cannonball írta:
2021.07.16., pén. 11:40
Tömővatta volt régen az anyag, amit a hangfalakba raktak. De az meg megmolyosodik...próbálkozhatsz kőzetgyapottal, ha sikerül törés nélkül betenned jó lehet, de tapasztalatból mondom szinte lehetetlen. A régi Tannoyokban egyszerű szivacs van.
Ecose alapanyagú Knauf kőzetgyapot nagyon jól használható, minimális a porzása, da ha valakit az is zavar, akkor bele lehet csomagolni geotextíliába, friz anyagba. Jó a kártolt gyapjú is, a molyosodást el lehet kerülni egy kis vászonzacskóba tett levendulával, amit a reflexnylás belső széléhez közel feltűzünk, zárt doboz esetén meg nincs gond:D

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Re: Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: fülelek »

Budapesten (VIII.ker.) sokoldalú és lelkiismeretes hangszóró javító Marosi István (06209438336)
Ezen kívül Kistarcsán is ismerek jókezű szakit: http://yaltonaudio.com/
Mint ismeretes, a jó ár, minőség és rövid határidő közül maximum kettő valósulhat meg, náluk a rövid határidő sínyli meg, na azért nem annyira, mint a mezőségi kollegájuknál :D

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1752
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Tömővatta volt régen az anyag, amit a hangfalakba raktak. De az meg megmolyosodik...próbálkozhatsz kőzetgyapottal, ha sikerül törés nélkül betenned jó lehet, de tapasztalatból mondom szinte lehetetlen. A régi Tannoyokban egyszerű szivacs van.

Avatar
Indy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3054
Csatlakozott: 2011.08.30., kedd 11:06
Értékelés: 1597
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: Indy »

Sziasztok! Feltételezem a képen üveggyapot látható. Mire szabad cserélni, ha az ember meg szeretne szabadulni tőle? (kiporzik).
uveggyapot.PNG
uveggyapot.PNG (238.06 KiB) Megtekintve 4204 alkalommal
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

Avatar
TCr
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2011.08.23., kedd 09:25
Értékelés: 26

Re: Hangszóró szervíz help!

Hozzászólás Szerző: TCr »

Sziasztok,

Egy barátom egyik QLN hangsugárzójában a magas hol szól, hol nem.
Tudtok Mátészalka, Nyíregyháza, Debrecen környékén megbízható szervizt, akik tudnának ezzel foglalkozni?
- Sony 55XE8505
- Onkyo TX-SR805, Proson Stadium 6 + Proson Stadium center (KCE-BI40 + BP-6201G), Yamaha YST-SW 315 (Inakustik Premium Y)
- Mini M8S II (LibreELEC), Popcorn Hour A-210
- Volumio (Allo) BOSS Player (Roland Black)
- Playstation 4 1TB

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”