Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos 9.1.6

Moderátor: szepi0808

Vendég

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

Hozzászólás Szerző: Vendég »



A CX-A5000 eleve tudja a 4K 60p-t! A lejátszók még nem nagyon támogatják, max. 30p-ig. Az Atmos meg egyéb marhaság meg lényegtelen, míg valóban nem használják ki a több hangsáv adta lehetőséget. És gyanúm szerint rohadt kevesen fogják ténylegesen felbontani a padlót és a mennyezetre telepíteni a hangfalerdőt. Mert így 7.1-ben pont annyira lehet térpontosan lekeverni, mint a már ma is használt HD hangok esetén. Van egyáltalán 7.1-nél több hangsávot tartalmazó home kiadvány (D. Atmos)? Lehet sosem lesz. Szerintem visszatérni egy AVR-re visszalépés a középszerű hang felé.
 
Ebben a lépésben inkább forgalmazói érdeket látok, tömegcikkre átállni, mert azt lehet tucatszám értékesíteni.
Az Atmos a dolby true hd sávba van "belekeverve",ergo ha nincs atmos proci lehetőség akkor true hd-ban dekodol.Van már film,mennyi nem tudom,de a trafo 4 volt az első bluray,ilyen hangsávval.

Avatar
vakarimaszka
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.02.26., pén. 21:58
Értékelés: 1

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

Hozzászólás Szerző: vakarimaszka »


Én megvárnám a 3050-est,abba már hdmi 2.0a (HDR) lesz HDCP 2.2,valószínűleg DTS:X is.És abból a subból 2 is bőven elég...5.2.4-es felállás már nem rossz.Grat az új rendszerhez!
 
A CX-A5000 eleve tudja a 4K 60p-t! A lejátszók még nem nagyon támogatják, max. 30p-ig. Az Atmos meg egyéb marhaság meg lényegtelen, míg valóban nem használják ki a több hangsáv adta lehetőséget. És gyanúm szerint rohadt kevesen fogják ténylegesen felbontani a padlót és a mennyezetre telepíteni a hangfalerdőt. Mert így 7.1-ben pont annyira lehet térpontosan lekeverni, mint a már ma is használt HD hangok esetén. Van egyáltalán 7.1-nél több hangsávot tartalmazó home kiadvány (D. Atmos)? Lehet sosem lesz. Szerintem visszatérni egy AVR-re visszalépés a középszerű hang felé.
 
Ebben a lépésben inkább forgalmazói érdeket látok, tömegcikkre átállni, mert azt lehet tucatszám értékesíteni. 

Avatar
Norbi 72
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2014.07.12., szomb. 10:46
Értékelés: 9

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

Hozzászólás Szerző: Norbi 72 »



Köszi, én is külön procit szerettem volna, de Bandi jelezte, hogy ez nem frissíthető Atmos-ra, így zsákutca.
Ősszel lesz modell váltás, talán akkor lesz egy atmos proci is és akkor belevágunk.

Én megvárnám a 3050-est,abba már hdmi 2.0a (HDR) lesz HDCP 2.2,valószínűleg DTS:X is.És abból a subból 2 is bőven elég...5.2.4-es felállás már nem rossz.Grat az új rendszerhez!

Hang: Yamaha Aventage A-3010, Popi A400, Samsung BD-D8200, Pioneer BDP-430, Technics SL-7, Polk Audio RTI A7 / A3 / FXi A6, CSi A6, GoldenEar "Erőtér" 5 /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />
Kép: LG 50PK350 Plazma, Benq 1070, Grandview CNV 106
Kábelek: AVA KZH-8, ISOTEK Elite, Optimum, AQ NRG 1.5, AQ Cinnamon, Nordost Bass-line, Kacsa KCS-HH10, HiDiamond 2

Avatar
vakarimaszka
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.02.26., pén. 21:58
Értékelés: 1

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

Hozzászólás Szerző: vakarimaszka »


Azert kulfoldon eleg sokan cserelik le az erositojuket atmos miatt. Peldaul onkyo 5010-t adnak el csak, hogy atmosra valtsanak. Mas...pont ma jelent meg egy teszt az uj NAD M17/27 komborol potom 8000fontert meg nem tudja az atmost . Kivancsi leszek, hogy amikor kijon az upgrade hozza az mennyibe fog fajni.
 
Csúcsmárkák még TrueHD-t, DTS-HD-t sem tudnak. Pl: Parasound... Parasztvakítás ez már a javából. 

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

Hozzászólás Szerző: komarfamily »


Arröl nem beszélve, h 3 új hangnorma lesz. Azt Atmos-t hajtogatja csak mindenki. Amúgy meg szvsz széles körű igyény nincs is rá. Persze mi tudunk róla, de az emberek 60 százaléka még a Blu-ray szót sem ismeri. A torrent társadalom nagy része Divix-en él. Vagy MKV-n DD, DTS, hanggal. A gyátók tolják, h érezzük a törödèst. Fizetőképes kereslet elenyészô. A filmstúdiók bevétele nem lesz sem több sem kevesebb. Atmos??? A tobbsg évek óta egy forintot sem fizet a filmekért. Csak a technikai háttérért. Minek is ölnének ebbe hatalmas energiát?
Azert kulfoldon eleg sokan cserelik le az erositojuket atmos miatt. Peldaul onkyo 5010-t adnak el csak, hogy atmosra valtsanak. Mas...pont ma jelent meg egy teszt az uj NAD M17/27 komborol potom 8000fontert meg nem tudja az atmost . Kivancsi leszek, hogy amikor kijon az upgrade hozza az mennyibe fog fajni.

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

Hozzászólás Szerző: Tonyka »

Arröl nem beszélve, h 3 új hangnorma lesz. Azt Atmos-t hajtogatja csak mindenki. Amúgy meg szvsz széles körű igyény nincs is rá. Persze mi tudunk róla, de az emberek 60 százaléka még a Blu-ray szót sem ismeri. A torrent társadalom nagy része Divix-en él. Vagy MKV-n DD, DTS, hanggal. A gyátók tolják, h érezzük a törödèst. Fizetőképes kereslet elenyészô. A filmstúdiók bevétele nem lesz sem több sem kevesebb. Atmos??? A tobbsg évek óta egy forintot sem fizet a filmekért. Csak a technikai háttérért. Minek is ölnének ebbe hatalmas energiát?
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
vakarimaszka
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.02.26., pén. 21:58
Értékelés: 1

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

Hozzászólás Szerző: vakarimaszka »



Köszi, én is külön procit szerettem volna, de Bandi jelezte, hogy ez nem frissíthető Atmos-ra, így zsákutca.
Ősszel lesz modell váltás, talán akkor lesz egy atmos proci is és akkor belevágunk.

 
Amíg max. 7.1 keveréssel készülnek az atmos sávok, nem sok jelentőséget tulajdonítanék a dolognak. Majd ha 11.1-ben lesznek  keverve...
De végül is nagyon jól hangzik: Atmos.
 
 
Ja, és jön a DTS:X
 
 
11.1-es processzor.


Avatar
szepi0808
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3952
Csatlakozott: 2013.10.22., kedd 20:15
Értékelés: 2051

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

Hozzászólás Szerző: szepi0808 »



Ha már Yamaha, akkor ez:
 
Yamaha.jpg

 
Köszi, én is külön procit szerettem volna, de Bandi jelezte, hogy ez nem frissíthető Atmos-ra, így zsákutca.
Ősszel lesz modell váltás, talán akkor lesz egy atmos proci is és akkor belevágunk.
Sony VPL-XW5000ES, Sony VPL-XW7000ES
SepiSreens Jolly Frame 136" 0.8 ALR 4K
Zidoo Z2000 Pro
Anthem AVM70 15.2ch.
EMOTIVA XPA Gen3 7ch + 2x BasX500.
MILLER & KREISEL S150/MP950/IC95/M5
SVS SB4000 2db.
AQ, IsoTek, Techly,

https://avx.hu/forum/viewforum.php?f=46 ... i-házimozi

Avatar
vakarimaszka
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.02.26., pén. 21:58
Értékelés: 1

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

Hozzászólás Szerző: vakarimaszka »



 
Yamaha erősítőt Bandi a 3040 ajánlotta, ami Atmos, de végfokozható legalább az 5 csatornája, amit én szeretnék.

 
Ha már Yamaha, akkor ez:
 


Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8078
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

Hozzászólás Szerző: fodesz »


Relatív, kinek mi a drága, egy 80e.-es szetthez képest drága. Focal Grande Utopia-hoz képest aprópénz. Az emberek 90%-nak ezek az árak, mint pl. a Klipsch elképzelhetetlen.
 
Az utolsó mondatodra reagálnék főleg.
Egy kollégámmal beszélgettem a minap,mondta hogy vásárlot egy LCD TV-t de nem elégedett a hangjával.
Kérdezte hogy tudnék-e ajánlani valami házimozi jellegű ketyerét vagy kisebb sztereó hangfalakat ,mert neki nem fontos hogy sok pont egy hang vegye körül,csak azt szeretné,hogy jobban szóljon mint a TV hangszórói.
Mondtam neki vegyél egy soundbar-t ,ami jobb mint a semmi,nem foglal sok helyet,de valamivel többet nyújt mint a TV hangszórója.
Erre jött a válasz : -hú hát az drága nagyon,mert látott egy LG-t de 50000ft neki sok érte.
 
 

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

Csak a kivancsisag hajtott, hogy mi az a szint ami nem kerul sokba? De inkabb koltoi a kerdes mivel nagyjabol meg lehet saccolni, hogy nem 100e Ft kategoria...de sok sikert a topicnak es remelem nem ilyen hozzaszolasokkal lesz tele:) varjuk a kepeket es tapasztalatokat.

Avatar
szepi0808
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3952
Csatlakozott: 2013.10.22., kedd 20:15
Értékelés: 2051

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

Hozzászólás Szerző: szepi0808 »


Azert kerdeztem...ezek szerint nem vagyok egyedul a velemenyemmel
Nem nagyon akarom keverni a topikot a céges dolgokkal, csak amennyire ide tartozik, mivel demószoba is a szoba.
Fogok nyitni egy fizetős topikot AVmax címmel, ahol viszem a céges dolgokat ott listaárakat és sok információt szeretnék megosztani. Kérdésekkel, egyéni ajánlatokkal persze lehet most, és később is keresni privátban.
Talán az ide tartozik, hogy sajnos az RP subokra volt egy áremelés a mai naptól, amire mi sem számítottunk, de szerencsére, még csak azok áraik változtak. De ahogyan a teszteket és a teljesítményeket összehasonlítom, nagy különbség nincs a sima SW subokhoz képest (ilyen van Kiminek is) csak a hangszóró színe fog nagyban különbözni, mert az fekete. De persze gondolom a hangszóró milyensége valamilyen szinten jelen van, csak nem biztos, hogy egy átlagos felhasználó kihallja, főleg mozin nem. Tehát az R sorozathoz bátran lehet választani.
Sony VPL-XW5000ES, Sony VPL-XW7000ES
SepiSreens Jolly Frame 136" 0.8 ALR 4K
Zidoo Z2000 Pro
Anthem AVM70 15.2ch.
EMOTIVA XPA Gen3 7ch + 2x BasX500.
MILLER & KREISEL S150/MP950/IC95/M5
SVS SB4000 2db.
AQ, IsoTek, Techly,

https://avx.hu/forum/viewforum.php?f=46 ... i-házimozi

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

Azert kerdeztem...ezek szerint nem vagyok egyedul a velemenyemmel

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2870
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 841

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

Hozzászólás Szerző: nemtomm »


Miert mennyibe kerul ez a szett?
Relatíve mennyibe kerülne pl 5.2.4 vagy 7.2.4 vagy csak egy 5.2 simán? Gondolom az átlag mozis számára elérhetetlen távolságra van sajnos, főleg egyszerre kiadni ennyi kavicsot....
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

Miert mennyibe kerul ez a szett?

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

Hozzászólás Szerző: Tonyka »

Relatív, kinek mi a drága, egy 80e.-es szetthez képest drága. Focal Grande Utopia-hoz képest aprópénz. Az emberek 90%-nak ezek az árak, mint pl. a Klipsch elképzelhetetlen.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Vendég

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Azért lássuk be nem kerül olyan sokba ez a szett.
Sokkal drágább szettek vannak a piacon.
Nem kicsivel.
Ár/érték arányban nagyon jó mozit csinálnak a klipschek!
És még azért van alternatíva a piacon.Minőségben meg van ám feljebb bőven.És nem egy márkánál!
Ezért nem viszolygok soha egy új márkát kiprobálni.Sok gyártó terméke tud elég magas igényeket kielégíteni elég jó ársávban.Csak. Meg kell találni az iényeinknek megfelelőt úgy hogy a pénztárca se sérüljön nagyon.
 
Nagy meglepetés volt számomra a német Nubert dobozai.
Sajnálom hogy itthon kevésbé ismert és nem forgalmazott márka.
Az svs dobozai is nagyon jók.
És van még pár ilyen márka.
 
 

 
Én vagyok, és mint láttad új lappal kezdtem a topikot, csak a jövőre koncentrálok, ami egyre jobban tisztul ki előttem. Semmi bajom nem volt az előző rendszerrel azt is imádtam, de a munkám miatt is muszáj volt olyan irányba menni és azt otthonra betenni, ami hasonló vehemenciával, brutalitással szólt, mint az előző. Na, itt ért egy nagy csalódás, hogy attól tetszetősebbet is kapok a Klipsch-el hasonló stílusban, igaz többe is kerül, de a minőségért megér fentebb lépni.
Én mindig kiálltam a régi rendszerem mellett, rengeteg demó és harc árán a fórumon szerintem megvédtem annak is a becsületét, amiért azt sem kaptam, hogy köszi Szepi. De ezt hagyjuk, leginkább magamért csináltam, mert tudtam, hogy jó vagy lehet jó helyen jót kihozni belőle. Szerintem nem lesz meglepő, hogy ezért a márkáért is kifogok állni, csak azzal a különbséggel, hogy nem kell érte harcolni, mert már olyan helyen van pozícionálva, hogy nem nagyon lehet rosszat elmondani róla.
Igényes, minőségi gyártás és csomagolás, két év garancia, sokéves tapasztalat és fejlesztés van mögötte, nyilvános mérések és adatok a dobozról és a saját fejlesztésű kerámia/fém hangsugárzókról, sok elégedett tulajdonos, egyszerűen nincs mibe belekötni. Akinek tetszik, az megveszi, akinek meg nem, más hangzás felé veszi az irányt nincs ezzel semmi gond. Engem megfogott a stílusa, olyan mindenesnek tartom, nem kiváló semmilyen téren, de mindenben jó és sokat, ezért szeretik, mert nem csak mozira, de különböző stílusú zenéket is lehet vele hallgatni.
Jó már elfogult vagyok de tényleg tetszett és örülök neki, hogy jó felé vettem az irányt.
Nem titok és az elején leszögeztem, hogy ki vagyok és honnét jöttem, tehát üzlet is lesz benne. Akivel beszéltem személyesen és telefonon erről a témáról, azoknak azt is elmondtam, hogy árulhatunk mi bármit, ha az itthon sz.r lesz úgy b.szom ki, hogy a lába nem éri a földet, engem nem érdekel, nem vagyok hajlandó a jelenlegi szint alá adni, semmi és senki kedvéért.
Amúgy sok márkával foglakozunk, tehát bármi lehetne itthon, de én ezt választottam és meg volt rá az okom.


Avatar
szepi0808
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3952
Csatlakozott: 2013.10.22., kedd 20:15
Értékelés: 2051

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

Hozzászólás Szerző: szepi0808 »



Engem az a kérdés foglalkoztat, hogy ki vagy te és mit tettél Szepivel? 
 
Azért kíváncsian várom a részleteket!


 
Én vagyok, és mint láttad új lappal kezdtem a topikot, csak a jövőre koncentrálok, ami egyre jobban tisztul ki előttem. Semmi bajom nem volt az előző rendszerrel azt is imádtam, de a munkám miatt is muszáj volt olyan irányba menni és azt otthonra betenni, ami hasonló vehemenciával, brutalitással szólt, mint az előző. Na, itt ért egy nagy csalódás, hogy attól tetszetősebbet is kapok a Klipsch-el hasonló stílusban, igaz többe is kerül, de a minőségért megér fentebb lépni.
 
Én mindig kiálltam a régi rendszerem mellett, rengeteg demó és harc árán a fórumon szerintem megvédtem annak is a becsületét, amiért azt sem kaptam, hogy köszi Szepi. De ezt hagyjuk, leginkább magamért csináltam, mert tudtam, hogy jó vagy lehet jó helyen jót kihozni belőle. Szerintem nem lesz meglepő, hogy ezért a márkáért is kifogok állni, csak azzal a különbséggel, hogy nem kell érte harcolni, mert már olyan helyen van pozícionálva, hogy nem nagyon lehet rosszat elmondani róla.
 
Igényes, minőségi gyártás és csomagolás, két év garancia, sokéves tapasztalat és fejlesztés van mögötte, nyilvános mérések és adatok a dobozról és a saját fejlesztésű kerámia/fém hangsugárzókról, sok elégedett tulajdonos, egyszerűen nincs mibe belekötni. Akinek tetszik, az megveszi, akinek meg nem, más hangzás felé veszi az irányt nincs ezzel semmi gond. Engem megfogott a stílusa, olyan mindenesnek tartom, nem kiváló semmilyen téren, de mindenben jó és sokat, ezért szeretik, mert nem csak mozira, de különböző stílusú zenéket is lehet vele hallgatni.
 
Jó már elfogult vagyok  de tényleg tetszett és örülök neki, hogy jó felé vettem az irányt.
Nem titok és az elején leszögeztem, hogy ki vagyok és honnét jöttem, tehát üzlet is lesz benne. Akivel beszéltem személyesen és telefonon erről a témáról, azoknak azt is elmondtam, hogy árulhatunk mi bármit, ha az itthon sz.r lesz úgy b.szom ki, hogy a lába nem éri a földet, engem nem érdekel, nem vagyok hajlandó a jelenlegi szint alá adni, semmi és senki kedvéért.
 
Amúgy sok márkával foglakozunk, tehát bármi lehetne itthon, de én ezt választottam és meg volt rá az okom.
 
Sony VPL-XW5000ES, Sony VPL-XW7000ES
SepiSreens Jolly Frame 136" 0.8 ALR 4K
Zidoo Z2000 Pro
Anthem AVM70 15.2ch.
EMOTIVA XPA Gen3 7ch + 2x BasX500.
MILLER & KREISEL S150/MP950/IC95/M5
SVS SB4000 2db.
AQ, IsoTek, Techly,

https://avx.hu/forum/viewforum.php?f=46 ... i-házimozi

Avatar
szepi0808
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3952
Csatlakozott: 2013.10.22., kedd 20:15
Értékelés: 2051

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

Hozzászólás Szerző: szepi0808 »



Eddig nem lepődtem meg a dolog alakulásán.
Az otthoni rendszer telepítés és hangolás után leszek kíváncsi igazán a véleményre.
Hajrá!!!

Mint írtam is, otthon ettől jobbat szeretnék.
Sony VPL-XW5000ES, Sony VPL-XW7000ES
SepiSreens Jolly Frame 136" 0.8 ALR 4K
Zidoo Z2000 Pro
Anthem AVM70 15.2ch.
EMOTIVA XPA Gen3 7ch + 2x BasX500.
MILLER & KREISEL S150/MP950/IC95/M5
SVS SB4000 2db.
AQ, IsoTek, Techly,

https://avx.hu/forum/viewforum.php?f=46 ... i-házimozi

Avatar
szepi0808
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3952
Csatlakozott: 2013.10.22., kedd 20:15
Értékelés: 2051

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

Hozzászólás Szerző: szepi0808 »

Na, hagyjátok Lacit!  Aki személyesen is találkozott vele az tudja, hogy jó srác. Mindenkiben van egy kis elfogultság a saját szemlélete és ízlése felé és ez változó kinek milyen mértékű, és hogyan nyilvánítja ki, ő dolga. Bennem is volt, meg biztos, hogy lesz is, ezért van több tanácsadó a fórumon, hogy mindenki elmondhatja ajánlásait és az érdeklődő, eldönti milyen irányba megy el.
Sony VPL-XW5000ES, Sony VPL-XW7000ES
SepiSreens Jolly Frame 136" 0.8 ALR 4K
Zidoo Z2000 Pro
Anthem AVM70 15.2ch.
EMOTIVA XPA Gen3 7ch + 2x BasX500.
MILLER & KREISEL S150/MP950/IC95/M5
SVS SB4000 2db.
AQ, IsoTek, Techly,

https://avx.hu/forum/viewforum.php?f=46 ... i-házimozi

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8078
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

Hozzászólás Szerző: fodesz »


Olyan, mintha fehérlaci Denon-t vett volna.
 
Meglehet még az is De kell hozzá egy kommandó ha kényszeríteni akarják Laci behajít reggelire egy szakajtó bundáskenyeret és széthajigál mindenkit ha erőszakolják hogy mondjon le az Onkyo-ról
 

Vendég

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

Hozzászólás Szerző: Vendég »



.
 
Amúgy tőled ez most maximálisan hízelgő is volt . 
 
Én nem akarom megvédeni meg belekötni Szepibe, de akinek volt személyes rálátása az alapvető technikai dolgokra az nem csodálkozik a történéseken.
Kicsit gyorsan megmagyarázta valóban a "múltat", muszáj lesz fogadni a trollkodásunkat is . Egy bizonyos határig... 
 
De ezt még nem lépte át senki szerintem , és valószínűleg nem is "mi" fogjuk átlépni.
És keep calm - én látom a jót és a vívódást hősünkben a felszín alatt. Ezért a respect is kijár  .

 
 
Egy nagyon ideillő idézetet beteszek és nem trollkodok:
 
Mindenki azt akarja, keresi-kutatja
Van, aki kimondja, van, aki titkolja
Van, aki nem beszél róla, van, aki unja
Olyan is van, aki csak tanulja,
Próbálja, csiszolja, húzza
Az se furcsa, ha sokszor kezdi újra
Van, aki hamar kidől, van, aki sokáig bírja,
De mindenki azt akarja.

Avatar
batman98
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2520
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 19:00
Értékelés: 3447

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

Hozzászólás Szerző: batman98 »



Engem az a kérdés foglalkoztat, hogy ki vagy te és mit tettél Szepivel? 
Kicsit olyan, mintha vagy nem vetted volna be a gyógyszeredet, vagy pedig mást vettél be.
Azért az évtized legnagyobb meglepetése előtt nem lehet csak úgy elmenni szó nélkül.
Olyan, mintha fehérlaci Denon-t vett volna.

 
.
 
Amúgy tőled ez most maximálisan hízelgő is volt . 
 
Én nem akarom megvédeni meg belekötni Szepibe, de akinek volt személyes rálátása az alapvető technikai dolgokra az nem csodálkozik a történéseken.
Kicsit gyorsan megmagyarázta valóban a "múltat", muszáj lesz fogadni a trollkodásunkat is . Egy bizonyos határig... 
 
De ezt még nem lépte át senki szerintem , és valószínűleg nem is "mi" fogjuk átlépni.
És keep calm - én látom a jót és a vívódást hősünkben a felszín alatt. Ezért a respect is kijár  .
kép: LG 42LV3400; KÉP: Epson EH-TW5000, Grandview CNV 106" - HTPC: i3-6100 & KODI-Leia
Hang: Yamaha CX-A5000; Rotel RMB-1095MK2; Jamo Concert C809, C80CEN, C80SUR, Jamo C80SUB;  Rotel-RB-1050MK2; B&W CCM362
HTPC: Asus Essence STX & JRiver 21 Storage: HTPC: 2x4TB

Avatar
dhcodoki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2745
Csatlakozott: 2012.01.22., vas. 11:07
Értékelés: 2157

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

Hozzászólás Szerző: dhcodoki »



Olyan, mintha fehérlaci Denon-t vett volna.
 

 


Vendég

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Szerelem volt első látásra, hallásra.
 

 
Engem az a kérdés foglalkoztat, hogy ki vagy te és mit tettél Szepivel? 
Kicsit olyan, mintha vagy nem vetted volna be a gyógyszeredet, vagy pedig mást vettél be.
Azért az évtized legnagyobb meglepetése előtt nem lehet csak úgy elmenni szó nélkül.
Olyan, mintha fehérlaci Denon-t vett volna.
 
Azért kíváncsian várom a részleteket!


Válasz küldése

Vissza: “Mekka-Digital Szepi házimozi”