Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Avatar
Töki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2009.12.08., kedd 12:19
Értékelés: 535

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Töki »


 Az Ő rendszerébe mégis ez vitt plusz dinamikát és tetszik neki
Annyi kiegészítést írnék még a Xindak-hoz, hogy nem csak dinamikát hozott (első hallásra persze az volt a legfeltűnőbb), lényegesen javult a hangszerek szeparáltsága, a zenében a csendes részek sokkal csendesebbek, a mély hangok mélyebbek lettek és ezt nem úgy kell érteni, hogy több lett a mély, hanem mintha addig nem hallott mélységek is megmutatkoznának (remélem így érthető).
Egyébként rendeltem még egy ugyanilyen készüléket (január második felére ígérték). Azért döntöttem így, mert jelenleg, hogy mindkét aktív dobozom táplálása a Xindak-ból történhessen, marha hosszú tápkábeleket vagyok kénytelen használni. Kettővel viszont (egyiket a bal másikat a jobb oldalon elhelyezve) módom lesz többféle és nívósabb, standard 1,5-2 m hosszú tápkábeleket is kipróbálni/használni a dobozaimhoz. 
Ha megérkezik megy egy barátomhoz tesztelésre, de utána, ha érdekel szívesen eljuttatom Neked is István01 próbára/véleményezésre, belenézésre, hogy műszakilag pontosan mi is történik odabent. Úgyis eleget kell rá várnom, az a pár nap nekem nem oszt-szoroz. No meg érdekelne is, hogy más rendszerében, fülében is megmutatkoznak-e azok az erények, mint nálam vagy csak képzelődöm!?
GigaWatt PC-4 EVO
Taiko Extreme DIY PC
Chord Dave + külső táp
ATC SCM 150 ASL PRO
WireWorld Platinum / Stealth V18 UNI / Sablon Audio / HydraSound

Vendég

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Már látom, van 2 direktbe kötött, csak szűrt aljzat pl végfoknak, stb, és 4 a kisebb áramfelvételűeknek, amik a toroidos leválasztást is megkapják plusz a paszív szűrés. Legalábbis , ha igaz. István?

Vendég

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Vendég »



A Xindak honlapján csak XF2000B típus szerepel, műszaki adat szerint 600W-al terhelhető
Ehhez képes a trafó nagyobbnak látszik a képen, de nagyon valószínű, légréses DC áram csillapításhoz és szűrőképes is legyen, emiatt nagyobb a trafótest
http://www.xindak.com/en-us/product_det ... ductID=464

Ez a 600W egy aljzaton a max vajon vagy összesen egyben? Mert azt is írja, hogy max 10A. 

Online
Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4636
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3102

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: istvan01 »


A Xindak honlapján csak XF2000B típus szerepel, műszaki adat szerint 600W-al terhelhető
Ehhez képes a trafó nagyobbnak látszik a képen, de nagyon valószínű, légréses DC áram csillapításhoz és szűrőképes is legyen, emiatt nagyobb a trafótest
http://www.xindak.com/en-us/product_det ... ductID=464

Vendég

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Vendég »


xindakra gondoltam, hogyha úgy jó ahogy van, akkor nem kell semmi szűrő. vagy csak én értettem félre.
Xindak olyan, amit István ír. Egy (gondolom) 2000W-os leválasztó toroid és aljzatonkénti passzív szűrő. És van induktivitás a szűrő körökben, ami sokak szerint a nagy dinamika-zabáló. Az Ő rendszerébe mégis ez vitt plusz dinamikát és tetszik neki, tehát jó. Most hogy dinamikát vitt bele (passzív szűrő nyilván nem tud) vagy zajt szűrt ki és ettől javul a jel-zaj viszony, amit dinamika növekedésként hat, az más kérdés, a lényeg hogy miként éli meg, mert ez egy hifi fórum első sorban, nem elektronikai szakemberek vitafóruma. Ha hifis eszköztárral írja le valaki, mit hall, akkor műszakilag támadható, ha műszakilag írja le, akkor jön a hifis de.... Ilyen szép sport ez. 

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: GTomi »



Van egy doboz, jó esetben rezgéscsillapított, abban vannak aljzatok és kábelek. Ebbe mi tud jobban hazudni, mint a készülékekben lévő aljzatok és kábelek?
Aztán mondjuk az Alcesben van más is adott esetben, de az hogy Alces is igen tág fogalom, mert van vagy 1000 verziója, amik ezek szerint 1000 féle képpen hazudnak?

 
 

Van egy doboz, jó esetben rezgéscsillapított, abban vannak aljzatok és kábelek. Ebbe mi tud jobban hazudni, mint a készülékekben lévő aljzatok és kábelek?
Aztán mondjuk az Alcesben van más is adott esetben, de az hogy Alces is igen tág fogalom, mert van vagy 1000 verziója, amik ezek szerint 1000 féle képpen hazudnak?

 
xindakra gondoltam, hogyha úgy jó ahogy van, akkor nem kell semmi szűrő. vagy csak én értettem félre.
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Vendég

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Vendég »



hát, ha becsapja az ember fülét, mert nem kell szűrő és ez jó az alanynak, akkor nincs hiba
 
mondjuk  hangfalak, kábelek is "hazudnak" , mégha a mérések is mást mondanak, mint amit "észlel" az ember, mégis megelégedéssel hallgatja otthon

Van egy doboz, jó esetben rezgéscsillapított, abban vannak aljzatok és kábelek. Ebbe mi tud jobban hazudni, mint a készülékekben lévő aljzatok és kábelek?
Aztán mondjuk az Alcesben van más is adott esetben, de az hogy Alces is igen tág fogalom, mert van vagy 1000 verziója, amik ezek szerint 1000 féle képpen hazudnak?

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Azt értem, de mivel?
 
hát, ha becsapja az ember fülét, mert nem kell szűrő és ez jó az alanynak, akkor nincs hiba
 
mondjuk  hangfalak, kábelek is "hazudnak" , mégha a mérések is mást mondanak, mint amit "észlel" az ember, mégis megelégedéssel hallgatja otthon
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
Töki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2009.12.08., kedd 12:19
Értékelés: 535

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Töki »


Hol látsz te ebben teljesítmény félvezetőt hűtőbordával? anélkül pedig nem megy az aktív áramjavítás. Azon viszont csodálkozom, miért van rajta kettő db ventilátor mégis? Trafóhűtéshez?
István, én nem látom a felsoroltakat sőt fel sem ismerném azokat (na jó talán a hűtőbordát igen ) igazából mélyebben nem is érdekelnek.
Én csupán, amit tehetek kipróbálok, zenét hallgatok vele és a fülemre/agyamra gyakorolt hatása alapján esetleg megveszem azt.
 
Egyébként lehet van egy beidegződésem és az íratta le velem az "aktív" szót. - Szinte mindenhol azt olvasom, hogy a passzív szűrők valamelyest kinyírják a dinamikát ellenben az aktívokkal. A Xindak bekötése után az első hatás, ami ért az a hihetetlen jó dinamika a hangzásban! Szóval nem is skubizgattam, hogy mi micsoda benne - egyszerűen csak kikiáltottam aktívnak. Ezúton elnézést kérek, ha félrevezettem valakit ezzel!
Nos most már abban sem vagyok biztos, hogy az Isotek Aquarius aktív-e? Azt gondoltam eddig, hogy igen, ellenben a Xindak-al összehasonlítva egy jóval punnyadtabb hangot mutatott. Lehet mindjárt megdől az elméletem
 
Ja még annyi, hogy a két ventit kikötöttem. Akármilyent zúztam eddig, még csak langyos sem volt a ház.
GigaWatt PC-4 EVO
Taiko Extreme DIY PC
Chord Dave + külső táp
ATC SCM 150 ASL PRO
WireWorld Platinum / Stealth V18 UNI / Sablon Audio / HydraSound

Vendég

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A fülét.
Azt értem, de mivel?

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: SoundMania »


Aztán mivel csapnak be?
A fülét.

Vendég

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Vagy csak becsapnak?!
Aztán mivel csapnak be? 

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Szerintem pl. a HydraSound, ValhallA vagy Hivox Alces elosztók, hogy csak párat említsek - 100 eFt körüli/alatti árukkal eléggé "komolyak" tudnak lenni.
Természetesen a Xindak egy teljesen más konstrukció felépítésében és aktív volta miatt is.

Vagy csak becsapnak?!

Online
Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4636
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3102

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: istvan01 »


Itt egy kép - lehet tényleg nem aktív, de ezt mond meg Te kérlek..
Hol látsz te ebben teljesítmény félvezetőt hűtőbordával? anélkül pedig nem megy az aktív áramjavítás. Azon viszont csodálkozom, miért van rajta kettő db ventilátor mégis? Trafóhűtéshez?

Avatar
Töki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2009.12.08., kedd 12:19
Értékelés: 535

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Töki »


mitől aktív? abban van egy toroid leválasztó és ki-bemenetenként passzív szűrő? vagy rosszul tudom?
 
Itt egy kép - lehet tényleg nem aktív, de ezt mond meg Te kérlek..
GigaWatt PC-4 EVO
Taiko Extreme DIY PC
Chord Dave + külső táp
ATC SCM 150 ASL PRO
WireWorld Platinum / Stealth V18 UNI / Sablon Audio / HydraSound

Online
Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4636
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3102

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: istvan01 »



Szerintem pl. a HydraSound, ValhallA vagy Hivox Alces elosztók, hogy csak párat említsek - 100 eFt körüli/alatti árukkal eléggé "komolyak" tudnak lenni.
Természetesen a Xindak egy teljesen más konstrukció felépítésében és aktív volta miatt is.

mitől aktív? abban van egy toroid leválasztó és ki-bemenetenként passzív szűrő? vagy rosszul tudom?

Avatar
Töki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2009.12.08., kedd 12:19
Értékelés: 535

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Töki »



Ez így már jobban hangzott.
Mindenesetre a gyári 100 ezer forintos elosztók azért még nem valami komolyak.

Szerintem pl. a HydraSound, ValhallA vagy Hivox Alces elosztók, hogy csak párat említsek - 100 eFt körüli/alatti árukkal eléggé "komolyak" tudnak lenni.
Természetesen a Xindak egy teljesen más konstrukció felépítésében és aktív volta miatt is.
GigaWatt PC-4 EVO
Taiko Extreme DIY PC
Chord Dave + külső táp
ATC SCM 150 ASL PRO
WireWorld Platinum / Stealth V18 UNI / Sablon Audio / HydraSound

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Hogy magamat idézzem: "boldog tulaja vagyok", valamint a tény, hogy eme készülék rendszerembe történő illesztése számomra feleslegessé tette az ösvénykiépítést - azt gondolom egyértelműen kifejezik azt, hogy szvsz. nagy mértékben javult a hangzás.
 
Ezt megerősítendő, egy kedves barátom elhozta hozzám egy jó nevű (100 eFt körüli) elosztóját, amit bekötöttünk a Xindak helyére. Hogy is mondjam először picit csalódott lett, majd hirtelen megörült, miután belegondolt, hogy ha ilyen mértékű kiaknázható potenciál rejlik a saját rendszerében, relatíve megfizethető áron nagyot léphet előre.
Azóta meghallgattuk nála is a Xindakot majd eladta az elosztóját és beruházott egy hasonló, de talán még kifinomultabb készülékbe.

Ez így már jobban hangzott.
Mindenesetre a gyári 100 ezer forintos elosztók azért még nem valami komolyak.

Avatar
Töki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2009.12.08., kedd 12:19
Értékelés: 535

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Töki »


Szerintem ez nem bizonyíték a termék kiválóságára, hogy előtte bármit változtatva nem hallasz eltérést. Sőt! Az többet mutatott volna ha a rendszerbe helyezésével javult volna sokat a hangzás. De erről mélyen hallgatsz.
Hogy magamat idézzem: "boldog tulaja vagyok", valamint a tény, hogy eme készülék rendszerembe történő illesztése számomra feleslegessé tette az ösvénykiépítést - azt gondolom egyértelműen kifejezik azt, hogy szvsz. nagy mértékben javult a hangzás.
 
Ezt megerősítendő, egy kedves barátom elhozta hozzám egy jó nevű (100 eFt körüli) elosztóját, amit bekötöttünk a Xindak helyére. Hogy is mondjam   először picit csalódott lett, majd hirtelen megörült, miután belegondolt, hogy ha ilyen mértékű kiaknázható potenciál rejlik a saját rendszerében, relatíve megfizethető áron nagyot léphet előre.
Azóta meghallgattuk nála is a Xindakot majd eladta az elosztóját és beruházott egy hasonló, de talán még kifinomultabb készülékbe.
GigaWatt PC-4 EVO
Taiko Extreme DIY PC
Chord Dave + külső táp
ATC SCM 150 ASL PRO
WireWorld Platinum / Stealth V18 UNI / Sablon Audio / HydraSound

Avatar
gabo01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1278
Csatlakozott: 2008.08.19., kedd 15:37
Értékelés: 424
Tartózkodási hely: Velence

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: gabo01 »


Sziasztok!
Én is tápösvény kiépítésén gondolkozom kismegszakítótól a hifi-ig! A helyszín egy 10 emeletes panelház 10. emelete!
Veszek egy jó minőségű erre a célra gyártott kismegszakítót hozzá való biztosítékkal ( ahp Sound Modul III) de milyen kábelt vegyek? Falon kívül lesz vezetve természetesen és olyan 14-16 m-re lesz szükségem!
Milyen vastagság, felépítés (tömör vagy sodrott) és típus ajánlott?
Sztereó: Lumin A1, audio-gd Master-10, Marten Django XL, Siltech SPX-800,  Siltech Ruby Hill G5,  HT ac-10,Tara Labs RSC Prime, vdH The Air, 
Mozi:PC, JVC DLA-X7900BE, Screenline Othello 244x137, Denon AVC-X4800H +audio-gd Master-10, Marten+XTZ Divine 100.33 center, SF Wall Domus,Dynavoice T12,

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Sokáig rajta voltam ezen az ösvény projekten én is, mivel tiszta sor, hogy a jó tápellátás megkerülhetetlen. Tervezgettem, hogy milyen drót, hol vigyem, kismegszakító helyett ilyen AHP biztosítékokat akartam: http://ultimateav.hu/ahp-aramellatas.html, spéci konnektorok stb...
Amióta viszont boldog tulaja vagyok egy Xindak XF2000-E2000 készüléknek - elvetettem az ösvényezést.
Nem vagyok sem Xindak kereskedő és nincs egyéb érdekeltségem se a cégben (mielőtt reklámszagúnak érződne az írásom), de amit csinál az árammal az számomra több, mint kielégítő.
 
Talán itt már egyszer leírtam; azelőtt mindig meghallottam a különbségeket minden elosztómnál, hogy milyen tápkábellel kötöttem a konnektorba. A Xindak-nál semmi különbséget nem hallok, tök mindegy neki, mi van előtte!! Ez úgy ítélem meg, hogy kiválóan leválasztja a rá csatlakoztatott készülékeket a hálózatról és annak hibáitól. Pozitívumként megjegyzem, hogy hamar visszajött a készülék árának a fele, miután eladtam az addig elosztókba használt Lessloss tápkábelt, ugyanis totál indokolatlanná vált egy ilyen drága kábel. Azóta sima 3x6m2 tömör villanydrót megy a Xindak-ba.
 
Tudom, hogy nem kevés, amit le kell érte szurkolni, de nagy cumitól (ösvény(ek)kiépítés) kímélheti meg az embert. Plusz ezt oda teszed, ahova akarod, ha költözöl viheted, ha úgy adódna el is adhatod és ez nem az elavulós fajta készülék.

Szerintem ez nem bizonyíték a termék kiválóságára, hogy előtte bármit változtatva nem hallasz eltérést. Sőt! Az többet mutatott volna ha a rendszerbe helyezésével javult volna sokat a hangzás. De erről mélyen hallgatsz.

Vendég

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Sokáig rajta voltam ezen az ösvény projekten én is, mivel tiszta sor, hogy a jó tápellátás megkerülhetetlen. Tervezgettem, hogy milyen drót, hol vigyem, kismegszakító helyett ilyen AHP biztosítékokat akartam: http://ultimateav.hu/ahp-aramellatas.html, spéci konnektorok stb...
Amióta viszont boldog tulaja vagyok egy Xindak XF2000-E2000 készüléknek - elvetettem az ösvényezést.
Nem vagyok sem Xindak kereskedő és nincs egyéb érdekeltségem se a cégben (mielőtt reklámszagúnak érződne az írásom), de amit csinál az árammal az számomra több, mint kielégítő.
 
Talán itt már egyszer leírtam; azelőtt mindig meghallottam a különbségeket minden elosztómnál, hogy milyen tápkábellel kötöttem a konnektorba. A Xindak-nál semmi különbséget nem hallok, tök mindegy neki, mi van előtte!! Ez úgy ítélem meg, hogy kiválóan leválasztja a rá csatlakoztatott készülékeket a hálózatról és annak hibáitól. Pozitívumként megjegyzem, hogy hamar visszajött a készülék árának a fele, miután eladtam az addig elosztókba használt Lessloss tápkábelt, ugyanis totál indokolatlanná vált egy ilyen drága kábel. Azóta sima 3x6m2 tömör villanydrót megy a Xindak-ba.
 
Tudom, hogy nem kevés, amit le kell érte szurkolni, de nagy cumitól (ösvény(ek)kiépítés) kímélheti meg az embert. Plusz ezt oda teszed, ahova akarod, ha költözöl viheted, ha úgy adódna el is adhatod és ez nem az elavulós fajta készülék.

Igen érdekes és tanulságos írás. 

Avatar
Töki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2009.12.08., kedd 12:19
Értékelés: 535

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Töki »


Sokáig rajta voltam ezen az ösvény projekten én is, mivel tiszta sor, hogy a jó tápellátás megkerülhetetlen. Tervezgettem, hogy milyen drót, hol vigyem, kismegszakító helyett ilyen AHP biztosítékokat akartam: http://ultimateav.hu/ahp-aramellatas.html, spéci konnektorok stb...
Amióta viszont boldog tulaja vagyok egy Xindak XF2000-E2000 készüléknek - elvetettem az ösvényezést.
Nem vagyok sem Xindak kereskedő és nincs egyéb érdekeltségem se a cégben (mielőtt reklámszagúnak érződne az írásom), de amit csinál az árammal az számomra több, mint kielégítő.
 
Talán itt már egyszer leírtam; azelőtt mindig meghallottam a különbségeket minden elosztómnál, hogy milyen tápkábellel kötöttem a konnektorba. A Xindak-nál semmi különbséget nem hallok, tök mindegy neki, mi van előtte!! Ez úgy ítélem meg, hogy kiválóan leválasztja a rá csatlakoztatott készülékeket a hálózatról és annak hibáitól. Pozitívumként megjegyzem, hogy hamar visszajött a készülék árának a fele, miután eladtam az addig elosztókba használt Lessloss tápkábelt, ugyanis totál indokolatlanná vált egy ilyen drága kábel. Azóta sima 3x6m2 tömör villanydrót megy a Xindak-ba.
 
Tudom, hogy nem kevés, amit le kell érte szurkolni, de nagy cumitól (ösvény(ek)kiépítés) kímélheti meg az embert. Plusz ezt oda teszed, ahova akarod, ha költözöl viheted, ha úgy adódna el is adhatod és ez nem az elavulós fajta készülék.
 
GigaWatt PC-4 EVO
Taiko Extreme DIY PC
Chord Dave + külső táp
ATC SCM 150 ASL PRO
WireWorld Platinum / Stealth V18 UNI / Sablon Audio / HydraSound

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Sima merev réz vezeték nem kell cifrázni, de ha nagyon szeretnéd lehet kapni up-occ merev vezetéket is, amivel sem lesz jobb kategória igen borsos áron:
http://www.kacsa-audio.hu/webshop/home_ ... bel.c.273/

Miért ne lehetne cifrázni? Persze nem a belinkelttel. Szerintem amit amúgy is használ a tulajdonos a rendszerében, azzal érdemes minél előrébb haladni. Hálózati kábelek, elosztó, ennek a betápja, majd a lakáselosztóig és ha megoldható akkor ki az óráig. Utána már hivatalból alukábel van szerintem. Meg az már a szolgáltató birtoka.

Avatar
mgus
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1525
Csatlakozott: 2010.02.18., csüt. 16:03
Értékelés: 377
Tartózkodási hely: Budapest

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: mgus »



Természetesen a lakás elosztóba, csatlakozó szekrénybe bekötésre gondoltam. Olvasni lehet különböző extra biztosítékok beépítéséről stb. Tapasztalat e téren?
Supra cables Lorad mk2 3g2,5, Belden 3g2.08,Eupen 3g1.0 ferrit, Belden Cy 3g2,5
Ezeken gondolkoztam, de csak kB 7-9m kellene.

Sima merev réz vezeték nem kell cifrázni, de ha nagyon szeretnéd lehet kapni up-occ merev vezetéket is, amivel sem lesz jobb kategória igen borsos áron:
http://www.kacsa-audio.hu/webshop/home_ ... bel.c.273/
MaXiMusz MF3.2,Hb-Ag 200,Low end PC,SBx Titán HD,Neotech NEI-1002,
Furutech Alpha Cable,Fi-50,Fi-32 GTX-D System,AG power & Nano liquid.

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”