Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Alátétek, rezgéscsillapítás

Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3751
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2351
Tartózkodási hely: 2465

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Szép napot mindenkinek!

A napokban jártam egy újdonsült ismerősömnél, sőt inkább mondhatom barátomnál, akinél nagyon különös dolgot láttam, tapasztaltam. A rendszere készülékei, de még a hangsugárzók(!) is, nem készülék állványon, ill. a padlón álltak, hanem függesztve voltak elhelyezve!
A készülékek 2-2 szál zsinóron, bölcső szerűen ültek, a hangsugárzók(állódobozok!) kapúszerű szerkezetről lógtak alá.
Abszolút átlagos rendszer, sőt, mai árakon számolva inkább belépő kategóriás, de élményszerű hangot produkáltak!
Sok rendszert hallottam már, nagyon drágákat is, de ilyen térélményt, jelenlétérzetet amit ott, talán még soha! A tér minden irányban, de legfőképpen mélységben, és magasságban valószínűtlenül kiterjedt volt, olyan szinten beszippantott a zenébe, hogy szinte részei voltunk, körülöttünk voltak a hangszerek, az énekes! A hangsugárzók teljesen eltültek, minden teljesen térből szólalt meg, nem akartam hinni a fülemnek.
A gazdája csak mosolygott és azt mondta, hogy ez a függesztés hatása.
Annyira érzelmes, magával ragadó volt az élmény, hogy csak teltek az órák, és alig bírtam szabadulni.
Próbálkozott már valaki hasonló megoldással?
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Miafene33
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2019.10.25., pén. 12:48
Értékelés: 5

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: Miafene33 »

Én most kreáltam a hangsugárzók alá parafa, és hullámpapírból összeragasztott pogácsákat. A tüskéknél nálam jobbak. De a körülmények nálam se túl ideálisak hifizni.

ViXi78
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2020.01.05., vas. 10:34
Értékelés: 49
Tartózkodási hely: Angyalföld

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: ViXi78 »

Használok többféle bambusz alátétet. Ami a beszerzést illeti van Lidl, Ikea és Tesco által forgalmazott termék.
Azt vettem észre egy ideje, hogy ezek szétnyílnak, elrepednek. Most takarítottam le az állványomat és a takarítás közben vettem észre, hogy a közkedvelt Ikeás Aptitlig deszka is erre a sorsra jutott. Azt is észrevettem, hogy csak azoknál keletkezett elváltozás, ahol nagyobb hőt kibocsátó készülék lett ráhelyezve. Valakinek hasonló tapasztalat?

Van 2 kisebb Lidl-s deszka. Ezen Auralic Aries Mini volt. Ennek a közepén akkor rés lett, hogy át lehet látni rajta. Mindkettővel így jártam.
Van több Tesco-s deszkám. Ebből rögtön 2 méret is van. A kisebben szintén az Aries Mini volt. A készülék alatt keletkezett repedés és az egész deszka elvetemedett.
A nagyobbon Questyle CMA Twelve volt. A készülék alatt szétrepedt és a deszka elvetemedett.
Az Aptitligen Philips CD304 van. Ahogy rajta volt a készülék a trafó alatti részen szét van repedve. Látszik egy kis rész és kézzel is érezhető.
A végfok alatt is volt deszka többféle is, de érdekes módon egyiknek sincs ilyen problémája. Mondjuk nem is termel akkora hőt, hogy azt kézzel érezni lehetne, mint a többi cuccnál.
Ezek nálam inkább design elemek. Nem is került egy nagy vagyonba. Viszont az Aptitliget sajnálom, hogy megindult. Remélem nem reped tovább vagy nyílik szét jobban.

Ha érdekes majd készítek néhány fotót ezekről a deszkákról.
Rendszer:
- Auralic Aries Mini - Questyle CMA Twelve - Audiolab M-PWR
- Hifiman Sundara / Sennheiser HD660S
- KEF 104aB / KEF Cadenza
CD: Philips CD100, CD104, CD303, CD304, CD304mk2...

Online
Rock60
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2765
Csatlakozott: 2021.02.12., pén. 13:20
Értékelés: 670

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Rock60 »

Viszont urak, lehet hogy egy kicsit off, de muszáj megosztanom egy - számomra - örömteli tapasztalatot.
Hogy mennyit számít a szinergia, a készülékek egymásra hatása és ennélfogva egy készülék másik készüléktől függő megítélése - amire nyilván Ti is tudnátok számtalan példát mondani - erre itt egy saját tapasztalat.
Vásároltam itt a fórumon 2 garnitúra no name felragasztható széles talpú tüske készletet, és felmontíroztam az egyiket a Topping dac aljára.
A négy gumipogácsa lecserélése a három acéltüskére, nem kicsit forgatta meg a hangképet.
Annyival feszesebb, precízebb, teresebb és magasban dúsabb lett a hang - mennyivel is ?
Nem sokkal, de pont annyival, mint amit hiányolok - minden pozitívuma és nagy élményfaktora ellenére - az erősítő csere óta.
Ez korábban is logikus lépés lett volna, de a kisé vékonyabb hangú félvezetős hallgatásakor nem merült fel ilyen irányú megváltoztatása a hangzási balansznak.
A lényeg az, hogy most :party: :party: :party:

Avatar
dixie-chicken
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4472
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 20:56
Értékelés: 2172
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: dixie-chicken »

Rock60 írta:
2022.12.08., csüt. 09:11
Gondolod, hogy nem elég sexi ?
Pedig még a lábai is szanaszét állnak ! :fekverohog:
hááát,el tudnák képzelni szebbet is,de az 18 karikás lenne :D
 Thorens/SME 3009/Shure,Marantz,Tannoy
...az igazán jó zene,az Sokol rádión is jó.... :)

Online
Rock60
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2765
Csatlakozott: 2021.02.12., pén. 13:20
Értékelés: 670

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: Rock60 »

Gondolod, hogy nem elég sexi ?
Pedig még a lábai is szanaszét állnak ! :fekverohog:

Avatar
dixie-chicken
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4472
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 20:56
Értékelés: 2172
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: dixie-chicken »

Rock60 írta:
2022.12.07., szer. 20:11
Értem.
Az én állványom építési koncepciója az volt - 65 cm mély kitámasztással - hogy a tehetetlenségénél fogva - 55 kg.- ne engedje magát a szerkezetet megmozdulni, csak a membrán / fólia / mozduljon.
Így sajtolva ki a technikából a lehető legnagyobb dinamikát, ami egyébként a Quad leggyengébb pontja. / És a szubtartomány /
Szerintem ez a legkompromisszummentesebb konstrukció, amit Quadhoz valaha gyártottak - igaz, több út vezet Rómába - de hogy ezt így kereskedelmi forgalomba nem lehetne hozni, az biztos.
Illetve lehetne, csak a kutya nem venné meg, pláne, ha felesége van. :rolleyes:
A panel előtt sem takarószövet, sem fém védőrács, sem takarófólia.
Hadd jöjjön ki az a fránya hang ! :tutiok:
:smile32:

ezzel 100% ban egyetértek,nem a Playboy dupla oldalára való ilyenkor,de hangján sokat javit..de azért takard le vlmivel,ha nem használod... ;)
 Thorens/SME 3009/Shure,Marantz,Tannoy
...az igazán jó zene,az Sokol rádión is jó.... :)

Online
Rock60
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2765
Csatlakozott: 2021.02.12., pén. 13:20
Értékelés: 670

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: Rock60 »

Értem.
Az én állványom építési koncepciója az volt - 65 cm mély kitámasztással - hogy a tehetetlenségénél fogva - 55 kg.- ne engedje magát a szerkezetet megmozdulni, csak a membrán / fólia / mozduljon.
Így sajtolva ki a technikából a lehető legnagyobb dinamikát, ami egyébként a Quad leggyengébb pontja. / És a szubtartomány /
Szerintem ez a legkompromisszummentesebb konstrukció, amit Quadhoz valaha gyártottak - igaz, több út vezet Rómába - de hogy ezt így kereskedelmi forgalomba nem lehetne hozni, az biztos.
Illetve lehetne, csak a kutya nem venné meg, pláne, ha felesége van. :rolleyes:
A panel előtt sem takarószövet, sem fém védőrács, sem takarófólia.
Hadd jöjjön ki az a fránya hang ! :tutiok:

Avatar
dixie-chicken
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4472
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 20:56
Értékelés: 2172
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: dixie-chicken »

Rock60 írta:
2022.12.07., szer. 13:26
Jól néz ki az az Arcici állvány, a gyárinál biztosan sokkal jobb.
Hogy az enyémnél jobb-e, azt sosem fogjuk megtudni. / 1600 dolcsi /

Az enyém ránézésre kétszer olyan nehéz, meg rondább és fixen áll a Quad nélkül is.
Nem teherhordó elemként működik benne a panel mint az Arciciben - isten őrizz - hanem tüskék közé szorítva áll, az amúgy is állítható tüskéken álló vázszerkezetben.

Magassága ránézésre hasonló az Arcicihez, vagy magasabb kicsivel. Fontos szempont volt, hogy a Tv tengelyvonalát kb. elérje a panel tengelyvonala.
Hogy ne röppenjen el a hang a fej fölött, kb. 6 - 8 fokkal meg van döntve az egész miskulancia.

Majd teszek fel képet, csak ne lenne olyan macerás - nekem. :napsut:

Tetszik az a lemez... :smile54:
az Arcici nem tömegnövelés végett van,tüske van,de az alsó részén...olyan mintha satuba szoritaná az ESL63-as...nem véletlenül alkalmaz maga a Quad is a késöbbi példányoknál "kitámasztót",vagy másik gyártónál opcionális a fémkeret,"egy kevéske kis + pénzért" ;)

https://www.quad-hifi.co.uk/esl-2812/
Csatolmányok
arcici.jpg
arcici.jpg (145.76 KiB) Megtekintve 1373 alkalommal
 Thorens/SME 3009/Shure,Marantz,Tannoy
...az igazán jó zene,az Sokol rádión is jó.... :)

Online
Rock60
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2765
Csatlakozott: 2021.02.12., pén. 13:20
Értékelés: 670

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: Rock60 »

Jól néz ki az az Arcici állvány, a gyárinál biztosan sokkal jobb.
Hogy az enyémnél jobb-e, azt sosem fogjuk megtudni. / 1600 dolcsi /

Az enyém ránézésre kétszer olyan nehéz, meg rondább és fixen áll a Quad nélkül is.
Nem teherhordó elemként működik benne a panel mint az Arciciben - isten őrizz - hanem tüskék közé szorítva áll, az amúgy is állítható tüskéken álló vázszerkezetben.

Magassága ránézésre hasonló az Arcicihez, vagy magasabb kicsivel. Fontos szempont volt, hogy a Tv tengelyvonalát kb. elérje a panel tengelyvonala.
Hogy ne röppenjen el a hang a fej fölött, kb. 6 - 8 fokkal meg van döntve az egész miskulancia.

Majd teszek fel képet, csak ne lenne olyan macerás - nekem. :napsut:

Tetszik az a lemez... :smile54:

Avatar
dixie-chicken
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4472
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 20:56
Értékelés: 2172
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: dixie-chicken »

Rock60 írta:
2022.12.06., kedd 20:42
Jó estét !
Abban kérném a segítségeteket - nem nyálaznék át 46 oldalt - hogy csöves erőlködő alá milyen alátétet javasoltok ? Nem lapra gondolok, inkább csak 4 valamire, amit a gyári láb alá, vagy helyére rögzítenék.
Tudom, hogy nincsenek örök érvényű igazságok, de ha esetleg olyan irányú tapasztalata is van valakinek, hogy milyen alátét húzza inkább felfelé a hangzási balanszt, azt külön megköszönném.
a Quad ESL63-shoz veszel egy Arcici Frame-t:

https://www.stereophile.com/content/qua ... uad-stands

és menni fog neki csövivel is a Béla Fleck "Flight of the cosmic Hippo" is :D

https://www.youtube.com/watch?v=Tt_22fXoDYs
 Thorens/SME 3009/Shure,Marantz,Tannoy
...az igazán jó zene,az Sokol rádión is jó.... :)

Online
Rock60
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2765
Csatlakozott: 2021.02.12., pén. 13:20
Értékelés: 670

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: Rock60 »

A Vz marad... :napsut:

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

Rock60 írta:
2022.12.06., kedd 23:22
Köszi, majd megpróbálom. Bár már most is elég trampli a Quad összbenyomása, mert a gyári kis lábacskája helyett már most is a föld fölött lebeg fél méterrel, egy drabális konzolban.
Az AN ic - k között van olyan, ami a többihez képest kicsit vékonyabb hangú ?
Mondjuk nem feltétlenül szeretnék mindent felforgatni az erősítő körül, lehet hogy a csőcsere helyrebillenti a ballanszt.
Ettől függetlenűl kellene valami a mezei konzol és a csöves közé - szerintem.
Szólj ha Vz eladó, kellene fél méter sztereóhoz való.... Dugó nélkül is jó.

Online
Rock60
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2765
Csatlakozott: 2021.02.12., pén. 13:20
Értékelés: 670

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: Rock60 »

Köszi, majd megpróbálom. Bár már most is elég trampli a Quad összbenyomása, mert a gyári kis lábacskája helyett már most is a föld fölött lebeg fél méterrel, egy drabális konzolban.
Az AN ic - k között van olyan, ami a többihez képest kicsit vékonyabb hangú ?
Mondjuk nem feltétlenül szeretnék mindent felforgatni az erősítő körül, lehet hogy a csőcsere helyrebillenti a ballanszt.
Ettől függetlenűl kellene valami a mezei konzol és a csöves közé - szerintem.

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

Rock60 írta:
2022.12.06., kedd 20:42
Jó estét !
Abban kérném a segítségeteket - nem nyálaznék át 46 oldalt - hogy csöves erőlködő alá milyen alátétet javasoltok ? Nem lapra gondolok, inkább csak 4 valamire, amit a gyári láb alá, vagy helyére rögzítenék.
Tudom, hogy nincsenek örök érvényű igazságok, de ha esetleg olyan irányú tapasztalata is van valakinek, hogy milyen alátét húzza inkább felfelé a hangzási balanszt, azt külön megköszönném.
Szerintem nem az erősítő alá, hanem a hangsugárzó alá kell akkor. Valami 20cm körüli. Az majd kellően redukálja a basszust. :)

Online
Rock60
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2765
Csatlakozott: 2021.02.12., pén. 13:20
Értékelés: 670

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: Rock60 »

Jó estét !
Abban kérném a segítségeteket - nem nyálaznék át 46 oldalt - hogy csöves erőlködő alá milyen alátétet javasoltok ? Nem lapra gondolok, inkább csak 4 valamire, amit a gyári láb alá, vagy helyére rögzítenék.
Tudom, hogy nincsenek örök érvényű igazságok, de ha esetleg olyan irányú tapasztalata is van valakinek, hogy milyen alátét húzza inkább felfelé a hangzási balanszt, azt külön megköszönném.

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

Palm írta:
2022.11.25., pén. 22:00
nemtomm írta:
2022.11.25., pén. 21:08
Palm írta:
2022.11.25., pén. 16:16
Kábel tartók terén ötletek? Táp, jel és hangfal kábelekhez?
Van tapasztalatom benne de egy jó rendszer is kell hozzá :D :D minél jobb anyagot használsz hozzá és minél jobban elcsatolod a rezgést annál jobb a végeredmény…a réz és a bronz tartok már nagyon jók kombinálva stb leborulok.gif
Van egy nem olyan rossz rendszerem, amihez kellene ilyen is. :rolleyes:
Kösz a tanácsot. Formára példa?
Anno sokat kipróbáltam fával aluval rézzel bronzzal és kombinálva ,sima vassal az volt a legrosszabb de a az Alu vörösréz vagy bronz jött be….sajna a gyártó már nem csinál ilyet mert befejezte a gyártást, a Furutech Nordost amit csinál az egyszerűen megfizethetetlen legalábbis az átlag hifis számára és nem is olyan jó….
Ennyi a tapasztalat , igazából ki kell próbálni mindent ami javíthat a rendszeren…
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3751
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2351
Tartózkodási hely: 2465

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Palm írta:
2022.11.25., pén. 22:04
zoli73 írta:
2022.11.25., pén. 18:55
Palm írta:
2022.11.25., pén. 16:16
Kábel tartók terén ötletek? Táp, jel és hangfal kábelekhez?
Amúgy a nem használt, "tartalék" kábeleimet egy papírdobozban tartom. :D
Kösz!
Mind használatban van. :D
A képen látható kábeltartó miből van?
Műanyag. Az eredeti rendeltetése más, de kábel alátétnek is megfelel. Nekem a hangsugárzó kábel alatt sorakoznak ilyenek.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: Palm »

zoli73 írta:
2022.11.25., pén. 18:55
Palm írta:
2022.11.25., pén. 16:16
Kábel tartók terén ötletek? Táp, jel és hangfal kábelekhez?
Amúgy a nem használt, "tartalék" kábeleimet egy papírdobozban tartom. :D
Kösz!
Mind használatban van. :D
A képen látható kábeltartó miből van?
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: Palm »

nemtomm írta:
2022.11.25., pén. 21:08
Palm írta:
2022.11.25., pén. 16:16
Kábel tartók terén ötletek? Táp, jel és hangfal kábelekhez?
Van tapasztalatom benne de egy jó rendszer is kell hozzá :D :D minél jobb anyagot használsz hozzá és minél jobban elcsatolod a rezgést annál jobb a végeredmény…a réz és a bronz tartok már nagyon jók kombinálva stb leborulok.gif
Van egy nem olyan rossz rendszerem, amihez kellene ilyen is. :rolleyes:
Kösz a tanácsot. Formára példa?
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

Palm írta:
2022.11.25., pén. 16:16
Kábel tartók terén ötletek? Táp, jel és hangfal kábelekhez?
Van tapasztalatom benne de egy jó rendszer is kell hozzá :D :D minél jobb anyagot használsz hozzá és minél jobban elcsatolod a rezgést annál jobb a végeredmény…a réz és a bronz tartok már nagyon jók kombinálva stb leborulok.gif
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3751
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2351
Tartózkodási hely: 2465

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Palm írta:
2022.11.25., pén. 16:16
Kábel tartók terén ötletek? Táp, jel és hangfal kábelekhez?
Amúgy a nem használt, "tartalék" kábeleimet egy papírdobozban tartom. :D
Csatolmányok
20221125_185330.jpg
20221125_185330.jpg (1.96 MiB) Megtekintve 1650 alkalommal
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: Palm »

Kábel tartók terén ötletek? Táp, jel és hangfal kábelekhez?
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

Rock60 írta:
2022.08.24., szer. 18:45
Szép jó napot !
Szeretném megkérdezni, birtokol-e valaki a kedves fórumtársak közül Budapesten vagy környékén Max Townshend - féle biciklipumpával felfújható függesztett rendszerű légpárnás hifi - állványt ?
Nem megvenni, és kölcsönkérni sem szeretném, de egy szívességet szeretnék kérni egy kísérlet erejéig, amiben egy órára az állvány lenne a főszereplő.
Köszi. Gyuri
Kíváncsi vagyok mit szeretnél .... :)

Online
Rock60
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2765
Csatlakozott: 2021.02.12., pén. 13:20
Értékelés: 670

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: Rock60 »

Szép jó napot !
Szeretném megkérdezni, birtokol-e valaki a kedves fórumtársak közül Budapesten vagy környékén Max Townshend - féle biciklipumpával felfújható függesztett rendszerű légpárnás hifi - állványt ?
Nem megvenni, és kölcsönkérni sem szeretném, de egy szívességet szeretnék kérni egy kísérlet erejéig, amiben egy órára az állvány lenne a főszereplő.
Köszi. Gyuri

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”