Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Hálózati audio lejátszók

Avatar
Saughassy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2015.09.17., csüt. 12:05
Értékelés: 175

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Saughassy »



Mi most fejezzük be a saját tápunk tesztelését. (cirka egy évig tartott) Első körben 6ot gyártattunk, 3 elkelt. Lau vonalon mozog a kapcsolás, de attól egy picit komolyabb lett, jobb kapcsolás, jobb alkatrészek, olcsóbban. És igen, elég valószinű, hogy a D1 tápja ezért kerül belülre.
Barátunk évek óta fejlesztette CD rippelő rendszerét, százezreket elköltött rá, és még azzal is felveszi a versenyt a Tidal.

 
Amellett, hogy minden tiszteletem az illetoe, az EAC-Accurip páros óta nem sok értelme van saját rippelő cuccba energiát ölni. Ingyenes és az adatbazisbol valasztott (amugy filleres) dvd/cdromokkal tökéletes eredményt ad.

Avatar
bajnokpityu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 762
Csatlakozott: 2006.10.17., kedd 21:20
Értékelés: 173

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: bajnokpityu »



1.5 hónapja használok Tidalt és pozitív tapasztalataim vannak. Én sem akartam elhinni a minimum CD minőséget havi 1500 Ft-ért de úgy hallom otthon, hogy igaz. Hasonlítgattam a saját zenéimet NAS és a Tidal stream összehasonlításban de nem véltem különbséget felfedezni. Találtam azért albumot ami nem szólt megfelelően a számomra (pont Barabás Lőrinc) de ez nem volt meg otthon NAS-on. Arról nem is beszélve, hogy óriási mennyiségű zene áll rendelkezésre minden műfajban, és akkor még ott van a Master előfizetési lehetőség is (igaz egyelőre kevesebb albummal és előadóval).
Én magam Lumin+Genelec rendszeren teszteltem otthon, ismerősömet is meggyőzte, ott ATC SCM150 (szintén aktív rendszer) + PC+DAC pároson nem véltek különbséget felfedezni a stream és a tárolt zene között.
 
Esetleg Lumin D1-en hezitálóknak egy nem hivatalos info: külföldi fórumon rendszeresen bejelentkeznek a Lumin fejlesztői (például jeleztem, hogy szerintem bug-os lett a szoftver Apple-re, 1-2 nap múlva fent volt már a javítás), ahol azt lett beírva, hogy a D1-be be lesz építve a tápegység a készülékházba. Gondolom az újabb gyártásokba már benne van/lesz de még kifuttatják a külső tápos változatokat.
Ez azért lehet fontos, mert egy 100 000 - 250 000 Ft-os (Plixir, Kenneth Lau, egy izraeli gyártású márka most nem jut az eszembe, vámmal, áfával) külső táppal lényegesen magasabb kategóriába ugrik a készülék ami pusztította rendesen Lumin-on belül (is) a drágább készülékek fogyását amennyiben elegendő a felhasználó számára a D1-en található be és kimenetek típusai. 

Mi most fejezzük be a saját tápunk tesztelését. (cirka egy évig tartott) Első körben 6ot gyártattunk, 3 elkelt. Lau vonalon mozog a kapcsolás, de attól egy picit komolyabb lett, jobb kapcsolás, jobb alkatrészek, olcsóbban. És igen, elég valószinű, hogy a D1 tápja ezért kerül belülre.
Barátunk évek óta fejlesztette CD rippelő rendszerét, százezreket elköltött rá, és még azzal is felveszi a versenyt a Tidal.

Online
Avatar
scaurus
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2006.11.04., szomb. 08:32
Értékelés: 224

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: scaurus »


No várj, 1500 HUF-ért csak 320kbites MP3-at kapsz (mint a Spotify-on), ahogy en latom. 
Ha már pontosítunk, a Spotify nem mp3-t, hanem Ogg Vorbis (.ogg) formátumot használ.
https://support.spotify.com/hu/using_sp ... streaming/
 
Persze, a Spotify is tesztelget veszteségmentes stream-et:
https://www.engadget.com/2017/03/01/spotify-hi-fi-leak/
 
Mondjuk, nekem bőven elég a 320kbit.
Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

Avatar
Hicks
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.01.31., vas. 09:15
Értékelés: 22

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Hicks »

Elnézést, véletlenül a PREMIUM árát írtam, a HiFi az 2 999 Ft/hó és azzal ment a teszt.  

Avatar
Saughassy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2015.09.17., csüt. 12:05
Értékelés: 175

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Saughassy »



1.5 hónapja használok Tidalt és pozitív tapasztalataim vannak. Én sem akartam elhinni a minimum CD minőséget havi 1500 Ft-ért de úgy hallom otthon, hogy igaz. Hasonlítgattam a saját zenéimet NAS és a Tidal stream összehasonlításban de nem véltem különbséget felfedezni. Találtam azért albumot ami nem szólt megfelelően a számomra (pont Barabás Lőrinc) de ez nem volt meg otthon NAS-on. Arról nem is beszélve, hogy óriási mennyiségű zene áll rendelkezésre minden műfajban, és akkor még ott van a Master előfizetési lehetőség is (igaz egyelőre kevesebb albummal és előadóval).
Én magam Lumin+Genelec rendszeren teszteltem otthon, ismerősömet is meggyőzte, ott ATC SCM150 (szintén aktív rendszer) + PC+DAC pároson nem véltek különbséget felfedezni a stream és a tárolt zene között.
 
Esetleg Lumin D1-en hezitálóknak egy nem hivatalos info: külföldi fórumon rendszeresen bejelentkeznek a Lumin fejlesztői (például jeleztem, hogy szerintem bug-os lett a szoftver Apple-re, 1-2 nap múlva fent volt már a javítás), ahol azt lett beírva, hogy a D1-be be lesz építve a tápegység a készülékházba. Gondolom az újabb gyártásokba már benne van/lesz de még kifuttatják a külső tápos változatokat.
Ez azért lehet fontos, mert egy 100 000 - 250 000 Ft-os (Plixir, Kenneth Lau, egy izraeli gyártású márka most nem jut az eszembe, vámmal, áfával) külső táppal lényegesen magasabb kategóriába ugrik a készülék ami pusztította rendesen Lumin-on belül (is) a drágább készülékek fogyását amennyiben elegendő a felhasználó számára a D1-en található be és kimenetek típusai. 

 
No várj, 1500 HUF-ért csak 320kbites MP3-at kapsz (mint a Spotify-on), ahogy en latom. 

Avatar
Hicks
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.01.31., vas. 09:15
Értékelés: 22

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Hicks »


1.5 hónapja használok Tidalt és pozitív tapasztalataim vannak. Én sem akartam elhinni a minimum CD minőséget havi 1500 Ft-ért de úgy hallom otthon, hogy igaz. Hasonlítgattam a saját zenéimet NAS és a Tidal stream összehasonlításban de nem véltem különbséget felfedezni. Találtam azért albumot ami nem szólt megfelelően a számomra (pont Barabás Lőrinc) de ez nem volt meg otthon NAS-on. Arról nem is beszélve, hogy óriási mennyiségű zene áll rendelkezésre minden műfajban, és akkor még ott van a Master előfizetési lehetőség is (igaz egyelőre kevesebb albummal és előadóval).
Én magam Lumin+Genelec rendszeren teszteltem otthon, ismerősömet is meggyőzte, ott ATC SCM150 (szintén aktív rendszer) + PC+DAC pároson nem véltek különbséget felfedezni a stream és a tárolt zene között.
 
Esetleg Lumin D1-en hezitálóknak egy nem hivatalos info: külföldi fórumon rendszeresen bejelentkeznek a Lumin fejlesztői (például jeleztem, hogy szerintem bug-os lett a szoftver Apple-re, 1-2 nap múlva fent volt már a javítás), ahol azt lett beírva, hogy a D1-be be lesz építve a tápegység a készülékházba. Gondolom az újabb gyártásokba már benne van/lesz de még kifuttatják a külső tápos változatokat.
Ez azért lehet fontos, mert egy 100 000 - 250 000 Ft-os (Plixir, Kenneth Lau, egy izraeli gyártású márka most nem jut az eszembe, vámmal, áfával) külső táppal lényegesen magasabb kategóriába ugrik a készülék ami pusztította rendesen Lumin-on belül (is) a drágább készülékek fogyását amennyiben elegendő a felhasználó számára a D1-en található be és kimenetek típusai. 

Avatar
ZZZolika
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2016.05.18., szer. 13:07
Értékelés: 7
Tartózkodási hely: Bergen, Norvégia

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: ZZZolika »


Sziasztok!
 
En Sony tv-re chromecastolok Tidalt. A tv setupban kulso audio rendszer kipipalva igy hangero szabályzás is ki van kapcsolva. Tv optikai kimeneterol Hegel DAC-ba megy a jel. En nem panaszkodok mert kenyelmes nem ugy mint elotte xbox one bubble upnp-vel.
<p> Onkyo NS 6170 -> Anthem STR integrated-> Tellurium Q Black II -> Elac FS 267/B&W 603S2

Avatar
Gbardo
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2016.01.26., kedd 14:51
Értékelés: 30

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Gbardo »

A Tidal jó
Sony AG9 65"/Sony VPL-HW55ES/Screenline WavePlus Tensione 96"/Arcam AVR5/Oppo103D/CA CXN V2/B&W CM6 S2/B&W CMC S2/B&W M1/B&W PV1D/Audioquest Rocket 44/Audioquest X2/Audioquest Boxer/Audioquest Sydney/vmi Hama hdmi

Avatar
Patent
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2010.01.02., szomb. 07:30
Értékelés: 126

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Patent »


Sziasztok,
 
lenne egy kérdésem, de lehet nem ebbe a topikba való.
 
Adott egy Musical Fidelity M1 Clic, alapvetően Tidal lossless hallgatásra használom. Azonban néhány napja néhány CD-t rippeltem flac formátumba és egy pendrive-val bedugtam a Click-be. Ezután amit rippeltem, összehasonlítottam a tidal-os verzióval. Azt vártam, h majd sokkal jobb lesz a rippelt verzió, de gyakarlatilag alig volt különbség. ez eléggé megdöbbentett.
 
a kérdés az, hogy ez ilyen, ennyi van benne (és a Tidal minőség ennyire jó) vagy valamit xarul csináltam.
 
köszi előre is

Avatar
Saughassy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2015.09.17., csüt. 12:05
Értékelés: 175

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Saughassy »


Chromecast audio/Spotify: az MP3 az MP3, de legalabb hamarosan lossless lesz. Viszont az optikai kimenet nem lehet olyan borzalmas, mert a DTI Pro secondary lock ja egy pillanat alatt beugrik, ami jó jel.
És hát marha kényelmes az egész.

Avatar
Saughassy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2015.09.17., csüt. 12:05
Értékelés: 175

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Saughassy »

Na, nalam is szaporodott a Chromecast csalad egy Audioval. a Kácsában volt Mini TOSLINK TOSLINK átalakító, így nem kellett komplett kábelt keresnem hozzá. A Spotifyt teszteltem vele gyorsan: menni megy, a hangminosegrol majd kesobb.

Avatar
R_Andras
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2016.10.17., hétf. 13:31
Értékelés: 56

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: R_Andras »


Azért a Lumin-t nem fogom kicserélni erre a Yamira.
 
Ez teljesen érthető, különös tekintettel a 16-szoros árdifferenciára 
Blogom

Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4145
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2519
Kapcsolat:

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »

Azért a Lumin-t nem fogom kicserélni erre a Yamira.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1576
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 362

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: hukkle »

Nekem volt yamaha hálózatos erősítőm... szerettem... de inkább egy hifiberry+raspberry cuccot ajánlanék hálózati felokosítás végett. Nem out-of-the-box megoldás, de megéri vele szenvedni.

Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4643
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3112

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: istvan01 »


MQA, MQA ... nem meg mondtam, hogy Bontott csirkét, Bontott csirkét hozzá !!


Vendég

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Mar megint az MQA meg Bluesound.......
 




Karöltve egy kis saját blog reklámmal. Csak a szokásos...

Avatar
Petike
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006.01.24., kedd 20:53
Értékelés: 49

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Petike »


Mar megint az MQA meg Bluesound.......
 



Anthem AVM70 EarthquakeCinénovaGrande7BR LG77"CX3 ChristieHD14K-M SepiScreen3m HTPC MadVr PCszerver32TB Dynaudio Contour60i C25i ExciteX16 Ocos triple VdHBreeze,Thunderl. Siltech, WBT Audioquest Soundcare HarmonyOne

Avatar
R_Andras
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2016.10.17., hétf. 13:31
Értékelés: 56

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: R_Andras »


MQA-val boldogul hardveresen? 
 
Nem, de enélkül is élvezetes a hangja 
Blogom

Vendég

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Egyetértek, nagy dolog, ha valaki miután megvásárol egy több, mint negyedmilliós készüléket képes közzétenni annak hibáit.
Én is gondolkodtam a CXN-en, de elvetettem (részben a TIDAL integráció hiánya miatt) és inkább a Bluesound Node 2 mellett döntöttem, amely tökéletes döntés volt, ugyanis azóta kipróbáltam sokkal drágább DAC-ok ellenében és mindig meglepődöm mennyire jó a hangja, akár kétszeres árú készülékekkel összevetve is.
Azért a Squeezebox és a Bluesound között is van élet!
Az elmúlt napokban csak kapkodtam a fejemet, hogy a HIFI és házimozi magazinok többsége nagy elismeréssel ír egy napokkal ezelőtt forgalomba helyezett készülékről:
 

 
Szereztem egy ilyet tesztelésre (részletes teszt a blogomon), és 2-3 nap bejáratás után kezdtem megérteni hogy miért istenítik ezt az egyébként bűn ronda dobozban árult kütyüt. Ki merem jelenteni, hogy ezt egy Squeezebox utódnak tekinthetjük. Az ára nagyjából ott van (45-50 ezer Ft. között), a hangja egyértelműen jobb, mint a Squeezeboxé. Nemsokára közzéteszek egy összehasonlító tesztet, amelyben szerepel majd a Chromecast Audio, a Yamaha WXAD-10, a Squeezebox Classic és a Bluesound Node 2. Előbb mint önálló eszközöket (hálózati/távzene vevő + DAC) hasonlítom össze, majd megnézem hogyan szerepelnek egy külső DAC-al (HEED Abacus), mint hálózati/távzene vevők.
 
Annyit már most mondhatok, hogy ez a Yamaha adapter úgy, ahogy van kifejezetten jól szól, van tere, természetesek az énekhangok és a hangszerek megszólalása, az élő felvételek úgy szólnak, hogy a koncerten érezzük magunkat. 24bit / 192kHz-ig vezeték nélkül, akadás mentesen lejátszik nagy felbontású zenei fájlokat is, de néhány CD minőségű zene a TIDAL-ről is megdöbbentően jól szólal meg rajta.
 
Tudom, hogy ezért a véleményemért majd többen keresztre feszítenek, mert:
- igen a Yamaha-nak nincs digitális aljzata, tehát nem fejleszthető,
- igen, valószínűleg egy borzalmas tápegységet tettek bele (ilyen méretben más nem is férne bele),
- igen a MusicCast nem olyan nyitott rendszer, mint az LMS, amelyre akárki fejleszthet jó kis Plugineket,
- igen el kell rejteni a vendégek szeme elől, annyira ronda...
 
....mégis mindenkinek ajánlom, hogy hallgassa meg, a Musiccast bár nem hibátlan, de egy használható rendszer, pár napja tudja a Deezer-t és a TIDAL-t is alapból. Ennyi pénzért szerintem ennél többet aligha várhatunk el, vagy ha igen az már a csoda kategória.
Tesztek:
Techradar 5*
avforums 8/10
HIFI World 5*
Home Cinema Choice 4,5/5
avonline magyarul

MQA-val boldogul hardveresen? 

Avatar
R_Andras
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2016.10.17., hétf. 13:31
Értékelés: 56

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: R_Andras »


Nagy köszönet Hajo fórumtársnak az őszinte és tényfeltáró beszámolóért. Megtehette volna, hogy először meghirdeti és túlad rajta, hiszen a termék valójában nem "hibás". Brávó!
 
Egyetértek, nagy dolog, ha valaki miután megvásárol egy több, mint negyedmilliós készüléket képes közzétenni annak hibáit.
Én is gondolkodtam a CXN-en, de elvetettem (részben a TIDAL integráció hiánya miatt) és inkább a Bluesound Node 2 mellett döntöttem, amely tökéletes döntés volt, ugyanis azóta kipróbáltam sokkal drágább DAC-ok ellenében és mindig meglepődöm mennyire jó a hangja, akár kétszeres árú készülékekkel összevetve is.
Azért a Squeezebox és a Bluesound között is van élet!
Az elmúlt napokban csak kapkodtam a fejemet, hogy a HIFI és házimozi magazinok többsége nagy elismeréssel ír egy napokkal ezelőtt forgalomba helyezett készülékről:
 

 
Szereztem egy ilyet tesztelésre (részletes teszt a blogomon), és 2-3 nap bejáratás után kezdtem megérteni hogy miért istenítik ezt az egyébként bűn ronda dobozban árult kütyüt. Ki merem jelenteni, hogy ezt egy Squeezebox utódnak tekinthetjük. Az ára nagyjából ott van (45-50 ezer Ft. között), a hangja egyértelműen jobb, mint a Squeezeboxé. Nemsokára közzéteszek egy összehasonlító tesztet, amelyben szerepel majd a Chromecast Audio, a Yamaha WXAD-10, a Squeezebox Classic és a Bluesound Node 2. Előbb mint önálló eszközöket (hálózati/távzene vevő + DAC) hasonlítom össze, majd megnézem hogyan szerepelnek egy külső DAC-al (HEED Abacus), mint hálózati/távzene vevők.
 
Annyit már most mondhatok, hogy ez a Yamaha adapter úgy, ahogy van kifejezetten jól szól, van tere, természetesek az énekhangok és a hangszerek megszólalása, az élő felvételek úgy szólnak, hogy a koncerten érezzük magunkat. 24bit / 192kHz-ig vezeték nélkül, akadás mentesen lejátszik nagy felbontású zenei fájlokat is, de néhány CD minőségű zene a TIDAL-ről is megdöbbentően jól szólal meg rajta.
 
Tudom, hogy ezért a véleményemért majd többen keresztre feszítenek, mert:
- igen a Yamaha-nak nincs digitális aljzata, tehát nem fejleszthető,
- igen, valószínűleg egy borzalmas tápegységet tettek bele (ilyen méretben más nem is férne bele),
- igen a MusicCast nem olyan nyitott rendszer, mint az LMS, amelyre akárki fejleszthet jó kis Plugineket,
- igen el kell rejteni a vendégek szeme elől, annyira ronda...
 
....mégis mindenkinek ajánlom, hogy hallgassa meg, a Musiccast bár nem hibátlan, de egy használható rendszer, pár napja tudja a Deezer-t és a TIDAL-t is alapból. Ennyi pénzért szerintem ennél többet aligha várhatunk el, vagy ha igen az már a csoda kategória.
Tesztek:
Techradar 5*
avforums 8/10
HIFI World 5*
Home Cinema Choice 4,5/5
avonline magyarul
Blogom

Avatar
Saughassy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2015.09.17., csüt. 12:05
Értékelés: 175

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Saughassy »

Van egy rakas kapcsolasi rajz az interneten, ami alapjan egy atlagos kepessegu muszeres is legyart neked egy olyan tapot, ami BOVEN megfelel a celnak. A gyari kapcsolouzemu szart tenyleg ki kell dobni, de nem erdemes overkillben gondolkozni. En batyammal csinaltattam, talan 10khuf sem volt az anyagkoltseg.

Avatar
hajo
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012.04.01., vas. 19:12
Értékelés: 5

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: hajo »


Mi ez a tap, hol lehet venni es mennyibe kerul?
Valamilyen skandináv cég árult 4-5 éve (lehet, hogy még mindig, nem tudom) külső tápot kimondottan ehhez a készülékhez, de nagyon drágán, kb. ugyanannyiba került, mint a lejátszó, így nem foglalkoztam vele. Egyszer véletlenül derült ki, hogy egy ismerősömnek, aki ért az elektromos kütyükhöz, van egy félretett műszertáp modulja, hátha jó lesz egyszer valamire. Egy nagyon precíz, HP gyártmányú oszcilloszkópban volt, aminek más részei tönkrementek, ezt pedig sajnálta kidobni. Ugyanúgy 5V-os volt, mint a dugasztáp, impregnált trafóval,  többszörösen szűrt, stabilizált kimenettel, és megfelelő teljesítménnyel. Kipróbáltam, azóta csak azt használom. Egy feladatom volt csak vele, keresni kellett egy jó kis dobozt hozzá. Ezzel a történettel valószínűleg nem sokat segítettem, de sose lehet tudni, hátha egyszer szembejön veled is egy fölöslegessé vált tápegység....

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1576
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 362

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: hukkle »

Nagy köszönet Hajo fórumtársnak az őszinte és tényfeltáró beszámolóért. Megtehette volna, hogy először meghirdeti és túlad rajta, hiszen a termék valójában nem "hibás". Brávó!

Avatar
hajo
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012.04.01., vas. 19:12
Értékelés: 5

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: hajo »


Van rá esély, de ezen már ne agyalj. Én biztosan D/A-kent használnám a CXN-t, az LMS verhetetlen, pláne Erland pluginjeivel. Es még mindig felfoghatod úgy, hogy van egy biztonsági tartalékod, ha lerohad/megszunik az LMS/Touch. Aztan az evek alatt hatha kifejlesztenek valami epkezlab szoftvert a CXN-hez.
Köszönöm, én is hasonlóképpen gondolom és egyébként sem vagyok híve a gyakori cserélgetésnek.

Avatar
jott/ment
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1550
Csatlakozott: 2007.03.12., hétf. 01:15
Értékelés: 303

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: jott/ment »



a SBT-nél a dugasztápról váltottam rendes tápra, nagyobb volt a változás, mint most.
 

Mi ez a tap, hol lehet venni es mennyibe kerul?

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”