Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Sztereó erősitők

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: revox »


Tulajdonképpen ez a nagyon nagy előnyük a koncerteknek.Ott senki sem szól közbe, végigélvezhető az egész az elejétől a végéig.

Ez igaz, csak sajnos miután vége van nincs lehetőségem megnyomni a play gombot hogy újra élvezhessem az előadást

szerintem is hiba lenne az otthoni,bennsőségesebb zenehallgatást az élővel keverni, de értem én hogy értett zz7.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: revox »


A végén kiderül hogy ez az egyedülélők hobbija igazából.

vagy ha nem vagy egyedül,elég hamar utánnadvágják,hogy "bazd meg a hangfalad". önmagamat beleértve már 2 ilyen sztoriról tudok,ami pontosan,szó szerint ezzel a mondattal történt meg
 
nos, a mostani menyecske bírja a gyűrődést(de nem minde zenét és nem mindig) minden esetre Ő mondta, hogy inkább hangfal,mint új autó. elgondolkodtam, van egy kis szar melóba járni, anyámnak tavaly vettünk egy új buzukit(nekem nem derogál. jó kis gyösz az,nomeg állami "cégnél") így beleegyeztem
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
blaki
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2004.08.08., vas. 13:48
Értékelés: 0

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: blaki »


Tulajdonképpen ez a nagyon nagy előnyük a koncerteknek.Ott senki sem szól közbe, végigélvezhető az egész az elejétől a végéig.

Ez igaz, csak sajnos miután vége van nincs lehetőségem megnyomni a play gombot hogy újra élvezhessem az előadást
A400, Dactilus, 575A, M12.2

Avatar
zz7
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2099
Csatlakozott: 2005.08.19., pén. 17:37
Értékelés: 363

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: zz7 »


Nagy előnnyel indul az is, akinek van egy jó, nyugis, jó akkusztikájú szobája, meg egy kényelmes kanapéja. 
ja,mert legalább le tud űlni zenélni magának :kiraly: nálunk a kutya állandóan baszlat,bár mostanába csak fölfekszik az ágyra és csendben fülel, majd elalszik. de az asszony... idegbajt kapok tőla,amikor rázendít,hogy TV-zni akar, különben is "mi ez a szar?!"

Na ugye hogy ugye!
A végén kiderül hogy ez az egyedülélők hobbija igazából.
Vagy akinek van egy másik lakása a családin kívül.
Tulajdonképpen ez a nagyon nagy előnyük a koncerteknek.
Ott senki sem szól közbe, végigélvezhető az egész az elejétől a végéig.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: revox »


Nagy előnnyel indul az is, akinek van egy jó, nyugis, jó akkusztikájú szobája, meg egy kényelmes kanapéja. 
ja,mert legalább le tud űlni zenélni magának :kiraly: nálunk a kutya állandóan baszlat,bár mostanába csak fölfekszik az ágyra és csendben fülel, majd elalszik. de az asszony... idegbajt kapok tőla,amikor rázendít,hogy TV-zni akar, különben is "mi ez a szar?!" "einstürzende bazzeg!!!"
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: tsc »

Nagy előnnyel indul az is, akinek van egy jó, nyugis, jó akkusztikájú szobája, meg egy kényelmes kanapéja.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: revox »

természetesen egy ilyen minmál rendszer nem nőhet fel a 10milliós JÓ rendszerhez, de még néha az is előfordulhat, hogy gazdájának tud többet nyújtani egységes hangképe miatt,mint egy roszul válogatott/beállított méregdrága.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: revox »


Én egy ilyen rendszert hallottam már, de az kb. 10 millánál járt.

szerintem ezeket a drága és jó rendszereket megismerve/használva az emberek képesek fölfedezni azon készülékeket,amelyek olcsóságuk ellenére kimondottan a szakadék túloldalára szeretnének besorolódni. Tapasztalataim szerint igenis lehet ilyen rendszreket olcsón is összerakni. Nemrég hallgattam egy olyan kis rendszert,ahol az erősítő nem párztízezerbe fájt,hanme párezerbe inkább(persze ez használt ár). a CD se volt egy nagy összeg. Talán még kevesebb. A doboz ezekhez képest több,de még dobozzal is megállt 200-250körül a lánc. még kábelekre nem költöttünk el semmit,de olcsón beszerezhető és relatíve semlegesebb hangú drótokat dugtunk be. Hááát, sokkal jobbhoz vagyok szokva,mégis le tudtam űlni zenét hallgatni. a rendszer nagyon egyben volt. Jól volt válogatva és beállítva. Esküszöm élmény volt hallgatni és abszolute nem válogatott stílusok között.
és mielőtt valaki erre moccanna, ez egy jó hangú, nagyon minimál rendszer volt. első számú fejlesztés egy analóg lemezjátszó megvásárlása(ez már meg is történt a napokban), majd a következő az interkonnekt kábel cseréje lesz tudtommal, egy, az erősítő árának 2,5szeresébe kerülő kábelre(és ezt nem én találtam ki. a rendszer gazdája állt elő mind az analóg,mind a kábel ötlettel,de csak bólogatni tudtam rá). csak a spekulánsok kedvéért mondom
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
tothn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: 2006.07.04., kedd 07:40
Értékelés: 253

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: tothn »


nem értem miért fontos neked, hogy megpróbálj hazugságon kapni, hidd el nem fog sikerülni.
 
OFFTOPIC:

feri 
ez a harmadik verzió a szubról,de spongyát rá
 
hogy pusztáén szakmai maradjak, egy hifi, urambocsá egy high-end lánc feladata, hogy minden zenének meg tudja mutatni a mondanivalóját. a hifista első körben örül,hogy kilábalt a dzsumbújhifis katyvasz hangból. ez kb a rotel+jmLab hangkép,amikor kicsit kattogósabbá válik a zene,de jól elkülöníthetőek a hangszerek,szólamok, igaz az egésznek nincs igazán hangszer hangja. A következő lépcső,amikor a hifista elkezdi vadászni egyes szólóhangszerek élethű megjelenítését. olcsó rendszereknél ez sajna soxor lekorlátozódik néhány hangszerre és az élethű megjelenítés is inkább a "de hasonlít" effektusra. Aztán,amikor már kezd minden hangszert élőnek hallani,rájön,hogy az egészet jól szétanalizálta és a hangszerek között eltűnt a levegő és a kapcsolat. Akkor megint el kezd faragni és lesz egy olyan homogénabb hangú rendszere,ahol a hangszerarányok hihetőek, van levegő köztük. időbeliségük renben van,de valahogy a lendület eltűnt. föltesz egy rock vagy poplemezt és elalszik rajta. Ekkor kezdi vakarni a fejét és 1-1,5év zenebambulás és haveroknál történt hallgatózás után újra belevág a rendszer átgondolásásba. ha szerencséje van,megszólal végül a rock és popzene is,az előtte fellelhető kritériumok teljesedésével. Ez az az állapot,amikor már lehet rajta zenét hallgatni és őrült módon fejet rázni és csápolni a rockra. És ez után van egy baszott nagy szakadék. Az a szakadék,amire ha az embrenk nincs ingerenciája, avagy nem tudja hogy létezik túloldal,lehet sose próbál átkelni. A túloldlason ott van az a fajta zenehallgatás,amikor az itt felsorolt dolgok szinte magától értetődnek, de a rendszer képes megmutatni a zene legsötétebb, legelrejtettebb mélységét. Ez az a pont,ahol teljes mértékben érdektelenné válik minden ami előtte történt,mert azok alapkritéiumok. És ez az a hely,ahol hihetetlen könnyedséggel lehet fölfedezni az igényes rock és popzene szépségét és mondanivalóját. nemkevésbé komolyabb műfajokét. Ez az a világ,ahol stílusok közti különbségek elmosódnak és csak jó és rosz zene van. Én biztatok mindenkit arra, hogy a szakadék eme oldalára jöjjön zenét hallgatni, de amíg a rendszer nem teljesíti a leírt kritériumokat -bár lehet párszor úgy érzi már itt van- még nem sikerült átjönni. Ha valakinek összeomlik a rendszere egy komplex rockosabb terheléstől, az ha bevallja,ha nem, gondolkodjon el ezen.


Én egy ilyen rendszert hallottam már, de az kb. 10 millánál járt.
PC (I7-4765T, 8GB,SSD, Server 2012., J.River 20), Audiobyte Hydra+ZPM,
Antelope Audio Zodiac Gold, Végfok: Audio Research VT 100 mk III. -Kábelek: ALAC, Valhalla Aura V2/2 AES/EBU., Hangfal: Sonus Faber Cremona M, Fülhallgató: Sennheiser HD 600 , Állvány: SolidTEchRackofSilent

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: revox »


nem értem miért fontos neked, hogy megpróbálj hazugságon kapni, hidd el nem fog sikerülni.
 
OFFTOPIC:

feri 
ez a harmadik verzió a szubról,de spongyát rá
 
hogy pusztáén szakmai maradjak, egy hifi, urambocsá egy high-end lánc feladata, hogy minden zenének meg tudja mutatni a mondanivalóját. a hifista első körben örül,hogy kilábalt a dzsumbújhifis katyvasz hangból. ez kb a rotel+jmLab hangkép,amikor kicsit kattogósabbá válik a zene,de jól elkülöníthetőek a hangszerek,szólamok, igaz az egésznek nincs igazán hangszer hangja. A következő lépcső,amikor a hifista elkezdi vadászni egyes szólóhangszerek élethű megjelenítését. olcsó rendszereknél ez sajna soxor lekorlátozódik néhány hangszerre és az élethű megjelenítés is inkább a "de hasonlít" effektusra. Aztán,amikor már kezd minden hangszert élőnek hallani,rájön,hogy az egészet jól szétanalizálta és a hangszerek között eltűnt a levegő és a kapcsolat. Akkor megint el kezd faragni és lesz egy olyan homogénabb hangú rendszere,ahol a hangszerarányok hihetőek, van levegő köztük. időbeliségük renben van,de valahogy a lendület eltűnt. föltesz egy rock vagy poplemezt és elalszik rajta. Ekkor kezdi vakarni a fejét és 1-1,5év zenebambulás és haveroknál történt hallgatózás után újra belevág a rendszer átgondolásásba. ha szerencséje van,megszólal végül a rock és popzene is,az előtte fellelhető kritériumok teljesedésével. Ez az az állapot,amikor már lehet rajta zenét hallgatni és őrült módon fejet rázni és csápolni a rockra. És ez után van egy baszott nagy szakadék. Az a szakadék,amire ha az embrenk nincs ingerenciája, avagy nem tudja hogy létezik túloldal,lehet sose próbál átkelni. A túloldlason ott van az a fajta zenehallgatás,amikor az itt felsorolt dolgok szinte magától értetődnek, de a rendszer képes megmutatni a zene legsötétebb, legelrejtettebb mélységét. Ez az a pont,ahol teljes mértékben érdektelenné válik minden ami előtte történt,mert azok alapkritéiumok. És ez az a hely,ahol hihetetlen könnyedséggel lehet fölfedezni az igényes rock és popzene szépségét és mondanivalóját. nemkevésbé komolyabb műfajokét. Ez az a világ,ahol stílusok közti különbségek elmosódnak és csak jó és rosz zene van. Én biztatok mindenkit arra, hogy a szakadék eme oldalára jöjjön zenét hallgatni, de amíg a rendszer nem teljesíti a leírt kritériumokat -bár lehet párszor úgy érzi már itt van- még nem sikerült átjönni. Ha valakinek összeomlik a rendszere egy komplex rockosabb terheléstől, az ha bevallja,ha nem, gondolkodjon el ezen.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kis adalék: Norvég cégnél dolgozom, mókás lett volna egy Norvég erősítő, biztos jó pont.... 
Hú, akkor nekem svédet kéne venni

Nekem meg Porsche-t

pedig nekem inkább nem kell kocsi, de szuzukit nem veszek:)

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Bilibe log a kezetek, de ha jok lextek, wixlek benneteket egy kört a bömiwel. Épp átesett egy kisebb tuningon a drágám.

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: 21st »


Kis adalék: Norvég cégnél dolgozom, mókás lett volna egy Norvég erősítő, biztos jó pont.... 
Hú, akkor nekem svédet kéne venni

Nekem meg Porsche-t
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
Sentinel
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2006.06.03., szomb. 08:59
Értékelés: 2

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Sentinel »


Kis adalék: Norvég cégnél dolgozom, mókás lett volna egy Norvég erősítő, biztos jó pont....
Hú, akkor nekem svédet kéne venni
CD: Musical Fidelity A3; Erősítő: Jadis DA30; Hangfal: Jadis Orchestra; Hálózati kábel: Nordost Vishnu, vdH Mainstream; IC: vdH M.C. Silver IT 65 G; Hangfalkábel: vdH Inspiration; DVD: Cambridge Audio DV-57;Hangszer: Trevor J. James Privilege fuvola:)

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: tsc »


Ontopic: 
Mi a vélemény az Electrocompaniet ECI-4 -ről?  Megér az 420k-t használtan?  (nem mintha lenne rá pénzem most)
 
Esetleg jobbat, olcsóbban?

Esetleg Heed Obelisk? :kiraly:

Hát inkább!
 
Egy fullos Obelisk rendszerre kell ide.. Remélem hamarosan összejön... Az ECI4 egy kompakt, egydobozos gép, és mint ilyen szimpatikus (mert praktikus), nomeg szép, de ennyit nem ér.
 
Kis adalék: Norvég cégnél dolgozom, mókás lett volna egy Norvég erősítő, biztos jó pont....

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


revox
 
nem értem miért fontos neked, hogy megpróbálj hazugságon kapni, hidd el nem fog sikerülni. Talán valami hasznosabb elfoglaltsággal kellene lekötnöd magad. Most még utoljára reagálok, mert parttalan a személyeskedésed.
 
 
OFFTOPIC:

1. 2005 júliusában már tudtam, hogy költözni fogok --- Te viszont azt írtad, hogy kb 2 éve kerestelek meg, az pedig 2004.
 
2. 1998 tavaszán voltam kint az Avantgarde-nál és akkor még a Klipschem volt. Amikor megbeszéltük Holger Fromme-mal, hogy milyen szub lenne jó a Triohoz, akkor előbb vettem meg a REL szubot az Informatékában, mivel volt rá pénz, majd később, talán 3-4 hónap múlva, amikor lett pénz a Triora is, akkor meg a Trio-t. Addig meg hallgattam a Klipsch-sel.
 
3. A Hificity nevű jobb sorsra érdemes fórumon a nevem alatt nyilvánosan tett ajánlat az nem teljesen ugyanaz, mint amit te irsz, hogy konkrétan megkerestelek, vagy mások megkerestek a nevemben.
 
4. Nem tudom, honnan veszed, hogy a System of a Down problémát okozna a rendszernek. Hiszen ugye nem jártál nálam soha. Mellesleg, ha úgy lenne, az sem zavarna, mert sokkal több klasszikust és progresszív rockot ( a régieket a Porcupine Tree-ig bezárólag) hallgatok, mint modern zenét. Idézném, ha már te is megtetted, a hificity-ről egy hali nevű levelező hozzászólását, aki szintén elsösorban klasszikusokat hallgat és járt nálam a Kagekis időben és a Kageki eladása után is, amiről így ír:
 
"hali <...@storm.webinform.hu>
Re: tömör ofc drót [2:58315:58362]
 
...KF rendszerében az a fantasztikus, hogy a dinamikát és
nyersséget, az eszméletlen felbontás élõ hangra jellemzõ "meleg" tonálisan
helyes hangszinnel nyujtja. Számomra ez a rendszer nem azt jelenti, hogy
egyes elemeit a zenei élménnyek jól közvetitette, - mások hátrányára -,
hanem UGY szolt mint az élõ zene. De tényleg. Aztán persze mindenki azt
gondol amit akar."

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Bigi biztos vagy ebben? Én nemrég vettem EU-n kívülről hangfalkábelt és arra is volt 3% körüli vám, így elég illogikus lenne, ha erősítőre meg nem lenne (de persze lehetséges, kérdésem nem kötekedésnek szánom ).

Tom, h nem kötekecc.
Nix wám erölködöre sehonnajt.
Minden másra wan, alkatréxtöl a madzagig mindenre, kiwéwe az erölködöt. Hogy mié, azt ne kérdezd. Örüljünk neki, azt jowan.

Avatar
zz7
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2099
Csatlakozott: 2005.08.19., pén. 17:37
Értékelés: 363

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: zz7 »


Ontopic: 
Mi a vélemény az Electrocompaniet ECI-4 -ről? Megér az 420k-t használtan? (nem mintha lenne rá pénzem most)
 
Esetleg jobbat, olcsóbban?

Esetleg Heed Obelisk?

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: 21st »


Ontopic: 
Mi a vélemény az Electrocompaniet ECI-4 -ről? Megér az 420k-t használtan? (nem mintha lenne rá pénzem most)
 
Esetleg jobbat, olcsóbban?

Állítólag a régiek jobbak.
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
Joc
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2005.06.25., szomb. 08:09
Értékelés: 7

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Joc »


 
OFFTOPIC:

a sinteres mónika uncut megvan ugye?

[OFFTOPIC]
Meg, de nem bírtam végignézni...

Avatar
Joc
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2005.06.25., szomb. 08:09
Értékelés: 7

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Joc »


Bigi biztos vagy ebben? Én nemrég vettem EU-n kívülről hangfalkábelt és arra is volt 3% körüli vám, így elég illogikus lenne, ha erősítőre meg nem lenne (de persze lehetséges, kérdésem nem kötekedésnek szánom ).

Úgy egy éve még nem volt, legalábbis az enyémre nem számoltak ami EU-n kívülről jött.

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: tsc »


Ontopic:
 
Mi a vélemény az Electrocompaniet ECI-4 -ről? Megér az 420k-t használtan? (nem mintha lenne rá pénzem most)
 
Esetleg jobbat, olcsóbban?

Avatar
joeytiger
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2006.06.25., vas. 19:49
Értékelés: 0

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: joeytiger »


Mónika showban a romák családi belviszályai szoktak ilyen izgalmasak lenni, mint ez a ti kis diskurzusotok. Mindenkit nagyon érdekel ám.
 
OFFTOPIC:

a sinteres mónika uncut megvan ugye?

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: tsc »

Mónika showban a romák családi belviszályai szoktak ilyen izgalmasak lenni, mint ez a ti kis diskurzusotok. Mindenkit nagyon érdekel ám.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: revox »


Penna lakásában egyébként annyira koherens a megszólalás, amit csak kevés Avantgarde hangszórós installnál hallottam.
már te is jutalékot kapsz? nemrég még minden lemez egyformán szólt rajta
 
bátortalanul kérdezem meg,nem ez az a rendszer,amit elláttak egy(!!!) nagyon spéci, "más" szubbal és az egész összerottyant egy System of a down lemeztől
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”