Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Sztereó erősítők

Avatar
RACPOWER
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2004.07.30., pén. 10:05
Értékelés: 228

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: RACPOWER »


mert?
Most sorolja fel az összes előadót?
pop dance trance r&b...
akkor úgy mondom jazz, rock, metal, klasszikus, blues-t nem.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15228
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10381
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


elsősorban pop zenét hallgatok ami épp a rádióban megy de néha celine dion enya és vangelist is.
Hm... ennyi?

Avatar
RACPOWER
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2004.07.30., pén. 10:05
Értékelés: 228

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: RACPOWER »


ja igen, nem az a fontos melyik nagyobb teljesítményű, bár ez a kettő hasonló tán 2x90W szinusz 8 ohm-on.
... inkább az a fontos melyik a dinamikusabb melyik rendelkezik feszesebb mélyel és hosszú távon melyik hallgathatóbb?
Ne legyen fárasztó, ha kicsit részletező az külön unicum ebben a kategóriában, szerintem.
Ha valaki nem hallotta egyiket sem akkor is melyiket választaná látatlanba?
...tudom kicsit hülyének néztek, de kiváncsi vagyok a vélemyényetekre.

Avatar
RACPOWER
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2004.07.30., pén. 10:05
Értékelés: 228

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: RACPOWER »


Még mindig úgy néz ki integrált sztereót akarok venni.
az alábbi két tíípus találtam az 50E ft-os kategóriában ami távos van rajta magas mély hangszinszabályzás és loudness:
 
Onkyo INTEGRA A-9711
SONY TA-F690ES
 
elsősorban pop zenét hallgatok ami épp a rádióban megy de néha celine dion enya és vangelist is.
...még nincsen de valószinű bower 602 S3 vagy 603-as S3 hangsugárzókat hajtanék vele.
MElyiket ajánlanátok a 2 közül?
Denonokat keresgéltem de ami nekem kéne az vagy nincs eladó vagy nem tetszik, yamik hangja nem jön be pioké sem, H/K-t meg sajnos nem hallottam még.
Előre is kössz a pozitív és negatív véleményeket.

Avatar
Joc
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2005.06.25., szomb. 08:09
Értékelés: 7

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Joc »


Lehet volt már róla szó, A Dussun DS99 ugyanaz mint a Korsun KS99 ? És a Dussun V6i mint a Korsun V6i?
Elvileg igen...

Avatar
tothn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: 2006.07.04., kedd 07:40
Értékelés: 253

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: tothn »

Lehet volt már róla szó, A Dussun DS99 ugyanaz mint a Korsun KS99 ? És a Dussun V6i mint a Korsun V6i?
PC (I7-4765T, 8GB,SSD, Server 2012., J.River 20), Audiobyte Hydra+ZPM,
Antelope Audio Zodiac Gold, Végfok: Audio Research VT 100 mk III. -Kábelek: ALAC, Valhalla Aura V2/2 AES/EBU., Hangfal: Sonus Faber Cremona M, Fülhallgató: Sennheiser HD 600 , Állvány: SolidTEchRackofSilent

Avatar
balika
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2005.04.28., csüt. 10:24
Értékelés: 1

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: balika »


Vazze Bigi, te átaludtad az egész napot???  :kiraly:  
3 azaz három különböző XLR digit kábel volt nálunk, ami érthető is, hiszen a DAC-on, amivel zenét hallgattunk az egyetlen digitális bemenet XLR!!! 
 
Szóval ott tartottunk, hogy igazam van 

Na de a Linntöl nem ért el a kábel, még mondtad is, h nem ér oda!
Különben is bnc-d nem wolt.
Nix igazad! Pont!

De elért. Mindegy. Bali visszajön sielésből, aztán majd megkérdezzük tőle, ő hogy emlékszik.

Bocs a késői válaszért, de úgy hallottam megszólíttattam. Síeléskor csak borda zúzódott, fej OK, szal:
 
Amikor Biginél összehallgattuk a Theta-t a Linn-el Soner DAC közreműködésével, akkor a következő külsős kábelek voltak jelen: 1 db Wireworld Gold Stralight III digitkábel XLR 1 méteres (az enyém volt), HighWire 1100 analóg kábel egyik szálja, XLR, 1,5 méteres (még mindig az enyém), valamint a Siltech egyik csücs kábele (az az elemes), de ezutóbbira nemigen emlékszem, mivel nem volt időnk/kedvünk bekötni.
 
A Linn szvsz a DAC-tól jobb lett, de megtartotta azokat a "hibákat", mint DAC nélkül, mint a természetellenesség, forszírozottság, harsánykodás, pontatlanság, tán mintha még timing-gondok is lettek volna, valahogy nem állt össze a zene. Jobb volt DAC-al, de úgysem volt igazán jó, és mivel a hibák - bár gyengülve -, de megmaradtak, feltételezem, hogy a futómű környékén kell keresni a ludast.
 
Két kábellel hallgattuk. Bigi, emlékezz vissza, a HighWire-nél nem tudtuk kívülről megállapítani, mit csinál a 9V-os elem, és megjegyezted, hogy az egy nagyon jó kis kábel, kár hogy min. 200 e-be kerül használtan. Ez így tán rémlik
 
A Thetával kinyílt a zene, a hagszerek elkezdtek hangszerképet ölteni, lett dinamika, részletek. Az egy CDM pro mechanikával bír. Mintahogy legjobb tudomásom szerint a Mark Levinson 390S is. Lehet, hogy ezutóbbiban tévedek, hisz nekem ilyenem nem volt
 
Hozzátenném, hogy a DVD + AA DAC nem volt sokkal rosszabb a Linn-nél magában, de azért én nem hallgatnék ilyenen zenét otthon. Mert semmi köze a zenéhez szerintem. Ja, semmi közÜK nincsen... Akkor inkább egy Denon DCD 1700 20e-ért magában.
 
SZVSZ

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: andix »


Nagyon rossz az, ha valaki másoknak és nem a saját örömének rakja össze a hifijét otthon.
Egyetértek!
 
Boldog ünnepeket mindenkinek!

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Mindössze arra reflektáltam, hogy annyiban egyetértek Revoxszal, hogy én pl. azt a rendszert hívnám high-endnek, ami valamennyire "stílustalan", tehát kvázi kompromisszummentes. Persze elhiszem, hogy egyesek (pl. Revi), még itt is hibákat láthatnak (Trio 1 vagy 2 szubbal, stb), de ez már nem az én asztalom & pénzügyi világom...
Tényleg jó az, ha egy rendszer univerzális, de nem lehet univerzálisabb, mint az összeálítójának, hallgatójának a zenei izlésvilága és belső referenciái, és azt gondolom, hogy a nálam minden általam szivesen hallgatott műfaj úgy szólal meg (napi sok órában folyamatosan), ahogy azt én szeretem. Ettől többet nem lehet elérni. Ha másképpen lenne, akkor a Trioval békében eltöltött sok év alatt nem négyszereződött volna meg a felvételeim száma. Nagyon rossz az, ha valaki másoknak és nem a saját örömének rakja össze a hifijét otthon.
 
Mint ahogyan nincsen mindenkinek egyformán tetsző zene, így nincsen mindenkinek egyformán tetsző hangrendszer sem. Vagyis nincsenek mindenkinek a rendszerére egyformán vonatkozó megszólalási szabályok sem. Csak saját öröm és élmény van. Van, akinek a fikázásban és a kötekedésben is van öröme, úgy látszik. Hogy több vagy kevesebb, mint a zenében az inkább maradjon titok. Amúgy meg alapjában csak mulatni lehet a transzcendentális képességekkel rendelkező távgyógyász gurukon
 
kf

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: andix »


Andix: nem tudom, hogy revox, aki nálam például nem járt soha, mit ért "megfekszik"-en. Igen nagy szégyen lenne egy 108 dB/W/m érzékenységű hangfalra nézve, ha akár 1.5W teljesítményű erősítővel is meg lehetne "fektetni" egy átlagos méretű lakószobában, olyasmivel, mint a SOA. Talán egy kisebb stadionban. Ha kiváncsi vagy, miként szól egy 108 dB/W/m hatásfokú tölcséres hangfal egy 20 négyzetméteres szobában, akkor várlak szeretettel és hallgasd meg. Van pár száz opera felvételem és van ezerhez közelítő progressziv rock és klasszikus rock zene (sok minden egyébről nem is beszélve). Tudok Neked mutatni olyan közvetlenül a mesterszalagról másolt felvételt is, aminek a zenei értékén, emócionális töltésén túl tényleg van dinamikája, nem csak hangos, mint a modern felvételek túlnyomó része. Nem lesz minden tanulság nélkül.

Először is köszi a meghívást! Lehet a jövőben egyszer majd élek vele, egyelőre az időm nem engedi.. Az, hogy eddig Revoxszal milyen vitát folytattatok, tőlem független; úgy is mondhatnám én látatlanban elhiszem, hogy egy olyan rendszeren, mint a tied azért már nem nagyon lehet kifogni. // Mindössze arra reflektáltam, hogy annyiban egyetértek Revoxszal, hogy én pl. azt a rendszert hívnám high-endnek, ami valamennyire "stílustalan", tehát kvázi kompromisszummentes. Persze elhiszem, hogy egyesek (pl. Revi), még itt is hibákat láthatnak (Trio 1 vagy 2 szubbal, stb), de ez már nem az én asztalom & pénzügyi világom...

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Penna, én értem mit mondasz, de... Azért azt vmennyire elfogadhatjuk, hogy egy komolyabb _hifi_ láncot elvileg nem szabad, hogy megfektessen; egy opera/SOA/stb.. Tulajdonképpen ezt mondta most Revox. Ha egy opera alatt megfeszik a rendszer, akkor ne beszéljünk már "high-fidelity"ről.

Andix:
nem tudom, hogy revox, aki nálam például nem járt soha, mit ért "megfekszik"-en. Igen nagy szégyen lenne egy 108 dB/W/m érzékenységű hangfalra nézve, ha akár 1.5W teljesítményű erősítővel is meg lehetne "fektetni" egy átlagos méretű lakószobában, olyasmivel, mint a SOA. Talán egy kisebb stadionban. Ha kiváncsi vagy, miként szól egy 108 dB/W/m hatásfokú tölcséres hangfal egy 20 négyzetméteres szobában, akkor várlak szeretettel és hallgasd meg. Van pár száz opera felvételem és van ezerhez közelítő progressziv rock és klasszikus rock zene (sok minden egyébről nem is beszélve). Tudok Neked mutatni olyan közvetlenül a mesterszalagról másolt felvételt is, aminek a zenei értékén, emócionális töltésén túl tényleg van dinamikája, nem csak hangos, mint a modern felvételek túlnyomó része. Nem lesz minden tanulság nélkül.
 
 
A többi része a hozzászólásodnak teljesen egyértelmű, jól látod a helyzetet. Meg kell tanulni meghallani a hangokból a zenét, és ehhez sokak számára mindenképpen legalább egy (több) jobb hangrendszeren keresztül vezet az út. Bizony a folyamat vége az, hogy a végén az ember egy autórádión is kiválóan tudja majd élvezni a zenét. Nem a hangot. A zenét. Aki csak a hangot hallgatja, soha nem jut el majd idáig.
 
Egy kis kitérő:
Miles Davis-t a Csend herecegének, nevezték, nem véletlenül Daniel J Levitin zenei rendező/producer és ismert amerikai agykutató könyvében idézi őt, aki szerint a zene nem más, mint a harmóniák és a csend összessége és a csend a ritmus része. A csenddel és a szünetekkel senki nem tudott jobban játszani és érzelmeket kifejezni, mint Miles Davis. Azt mondta, az igazi művész tudja, hogy mekkora csendet kell hagyni a hangok között, ahhoz, hogy a hallgató be tudja fogadni a zenét. Ajánlom ezt a darálós zenék kedvelőinek. Egyszer meg kellene próbálni végig hallgatni Miles Davistől a Bitches Brew-t is. Elsőre nem lesz egyszerű, de megéri a türelmet.
 
Békés és érzelmekben gazdag Karácsonyt kívánok Mindenkinek!
 
kf

Avatar
Sentinel
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2006.06.03., szomb. 08:59
Értékelés: 2

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Sentinel »


 
Mostanában hallgatok egyre több klasszikust.
Persze ehhez kéne egy LP

Épp wan egy jo LP hirdetésem az aproban! :kiraly:

okés, köszi, most nincs zsééé
CD: Musical Fidelity A3; Erősítő: Jadis DA30; Hangfal: Jadis Orchestra; Hálózati kábel: Nordost Vishnu, vdH Mainstream; IC: vdH M.C. Silver IT 65 G; Hangfalkábel: vdH Inspiration; DVD: Cambridge Audio DV-57;Hangszer: Trevor J. James Privilege fuvola:)

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


 
Mostanában hallgatok egyre több klasszikust.
Persze ehhez kéne egy LP

Épp wan egy jo LP hirdetésem az aproban!

Avatar
Sentinel
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2006.06.03., szomb. 08:59
Értékelés: 2

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Sentinel »


Azért az meg a másik, hogy persze egy-egy zenét, ha vki nagyon szeret lehet az autórádióban is élvezni. Most jön viszont egy DE!. Amíg nem volt itthon rendes rendszerem, csak pc-speaker eszembe nem jutott az, hogy pl. klasszikust/bluest hallgassak. Egyszerűen nem tetszett. Így volt ezzel egyik haverom is, majd kb egyszerre építettünk ki egy-egy jobb rendszert. Ezt a rendszert hallgatva ismertük fel pl. ezen stílusok szépségeit. Mert egyszerűen kell egy bizonyos szintű rendszer, hogy megmutassa más stílusok szépségeit. Ha az ember így már "megérti", utána simán lehet, hogy élvezni fogja az autórádión is. Mert a fejében az autórádió is összeállítja azt az "élményt", amit a nagyrendszer, vagy egy koncert stb tudott megmutatni. Nem tudom mennyire érthető a gondolatmenetem..

Abszolút érthető. Ezzel én is így voltam.
 
Mostanában hallgatok egyre több klasszikust.
Persze ehhez kéne egy LP
CD: Musical Fidelity A3; Erősítő: Jadis DA30; Hangfal: Jadis Orchestra; Hálózati kábel: Nordost Vishnu, vdH Mainstream; IC: vdH M.C. Silver IT 65 G; Hangfalkábel: vdH Inspiration; DVD: Cambridge Audio DV-57;Hangszer: Trevor J. James Privilege fuvola:)

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: andix »


Penna, én értem mit mondasz, de... Azért azt vmennyire elfogadhatjuk, hogy egy komolyabb _hifi_ láncot elvileg nem szabad, hogy megfektessen; egy opera/SOA/stb.. Tulajdonképpen ezt mondta most Revox. Ha egy opera alatt megfeszik a rendszer, akkor ne beszéljünk már "high-fidelity"ről.
Persze lehet építeni olyan myfi-ket, vagy hogy mondjam, ami a kedvenc zenéinkhez nagyon jók, vagy pont úgy csalnak, hogy kedves a fülünknek. Alapvetően én ennek a pártján vagyok, lévén az élmény legyen maximális, aztán a többi meg vmennyire "le van tojva". De magamban a saját rendszeremet is inkább myfinek hívom, mint hifinek.
 
Azért az meg a másik, hogy persze egy-egy zenét, ha vki nagyon szeret lehet az autórádióban is élvezni. Most jön viszont egy DE!. Amíg nem volt itthon rendes rendszerem, csak pc-speaker eszembe nem jutott az, hogy pl. klasszikust/bluest hallgassak. Egyszerűen nem tetszett. Így volt ezzel egyik haverom is, majd kb egyszerre építettünk ki egy-egy jobb rendszert. Ezt a rendszert hallgatva ismertük fel pl. ezen stílusok szépségeit. Mert egyszerűen kell egy bizonyos szintű rendszer, hogy megmutassa más stílusok szépségeit. Ha az ember így már "megérti", utána simán lehet, hogy élvezni fogja az autórádión is. Mert a fejében az autórádió is összeállítja azt az "élményt", amit a nagyrendszer, vagy egy koncert stb tudott megmutatni. Nem tudom mennyire érthető a gondolatmenetem..
 
Huhh asszem nagyon off lettem a végére, no sebaj.. Mindenkinek kellemes ünnepeket!

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


 
hogy pusztáén szakmai maradjak, egy hifi, urambocsá egy high-end lánc feladata, hogy minden zenének meg tudja mutatni a mondanivalóját.

revox:
 
Azt gondolom, hogy tévedsz. A hifi rendszer adta zenei élmény nem független a zene hallgatójának befogadóképességétől. A zenei élmény az agyban és nem a hifi berendezésben keletkezik.
 
A hifi rendszernek az a feladata ideális esetben, hogy a hallgatójának a zene hallgatása közben élményt adjon. A HALLGATÓJÁNAK, akinek van valamilyen zenei izlése, ami vagy univerzális vagy nem, nagyon keveseknek igazán univerzális.
 
Vannak zenei stílusok, műfajok, amik soha nem kerülnek közel az adott zenehallgatóhoz, mert egyszerűen nem fogékony rá, bármin is hallgatja.
A zene élvezete sokkal inkább van összefüggésben az adott egyén befogadóképességével, mint a hifi rendszer képességeivel.
Ha viszont valaki vevő az adott zenére, akkor szinte mindegy min hallgatja. Én például a Dreamtheater-t autórádión is és a nagy rendszeren is élvezettel hallgatom (most éppen a Score dupla megy tőlük a háttérben az asztali kis desktop hifi rendszeremen, a főnökömtől kaptam karácsonyra), mert szeretem a zenéjükre jellemző harmónia és ritmusvilágot, az energiát, ami a zenéjükből árad. Azt pedig nem hiszem, hogy egy Dreamtheater Budokan élő koncert kevesebbet igényelne egy hifi rendszertől, mint a SOA.
 
Aki SOA-t hallgat és társait és kiütést kap az operától, azt nagyon nem fogja érdekelni, hogy szól a rendszerén az Aida. Az operakedvelő viszont valószinűleg soha nem fogja SOA-n tesztelni a megvásárolandó rendszert. Van olyan vásárlónk, akinek vagy 3000 opera LP-je és cd-je egy pár száz jazz, kevés world zene és egyetlen rock sem. Van olyan is, akinek meg csakis modern rock és elektronikus zenéje van és néhány jazz. Klasszikus egy szál se. Van viszont olyan is akinek midenféle zenéje van és két rendszert hallgat. A klasszikushoz egy csövest, az ütősebb műfajokhoz meg egy félvezetős/tölcséres kombinációt. Mert NEKI úgy lesz a zene élvezhető. Márpedig nem az ideológia vagy filozófia, hanem csak ez számít.

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Előfordul, hogy lelassulok...:kiraly:

Mostanában 1-re sürübben...
Tán megnösüté, wagy mi?

Ne matass a dobozban...

Mé ne? Max wilágosságot gyujtok!

Avatar
Lpfan
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2005.01.05., szer. 22:35
Értékelés: 0

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Lpfan »


Előfordul, hogy lelassulok...

Mostanában 1-re sürübben...
Tán megnösüté, wagy mi?

Ne matass a dobozban...
Tesla HC 07 futómű, MW 2002 pick-up, Orister erősítő, RFT hangdobozok...

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Előfordul, hogy lelassulok...

Mostanában 1-re sürübben...
Tán megnösüté, wagy mi?

Avatar
tothn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: 2006.07.04., kedd 07:40
Értékelés: 253

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: tothn »


Én egy ilyen rendszert hallottam már, de az kb. 10 millánál járt.
Eccer gyere el hozzám, lehet hallax wmit töredékéért...

Két ünnep közt :-)
PC (I7-4765T, 8GB,SSD, Server 2012., J.River 20), Audiobyte Hydra+ZPM,
Antelope Audio Zodiac Gold, Végfok: Audio Research VT 100 mk III. -Kábelek: ALAC, Valhalla Aura V2/2 AES/EBU., Hangfal: Sonus Faber Cremona M, Fülhallgató: Sennheiser HD 600 , Állvány: SolidTEchRackofSilent

Avatar
Lpfan
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2005.01.05., szer. 22:35
Értékelés: 0

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Lpfan »


Hát persze hogy nem. Én is azért írtam. Lehet hogy nem volt fogható az irónia részemről?

Előfordul, hogy lelassulok...
Tesla HC 07 futómű, MW 2002 pick-up, Orister erősítő, RFT hangdobozok...

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A klasszikusnak már leáldozott ebben a mai hifis világban.

"A klasszikusnak már leáldozott ebben a mai hifis világban."
Egy fenéket...
Hát persze hogy nem. Én is azért írtam.
Lehet hogy nem volt fogható az irónia részemről?
Xerintem sem wolt "fogható" Mán épp wálaxolni akartam wmi dörgedelmet. Még jo, h towább lapoztam.

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én egy ilyen rendszert hallottam már, de az kb. 10 millánál járt.
Eccer gyere el hozzám, lehet hallax wmit töredékéért...

Avatar
zz7
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2099
Csatlakozott: 2005.08.19., pén. 17:37
Értékelés: 363

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: zz7 »


Nem tudom, nekem a mániám hogy a hegedű hogy szólal meg és a nagy szimfónikus zenekar, ha ott probléma van, más zenét játszon bárhogy az már nem jó. Eddig pár kivétellel pedig csak macskanyávogást hallottam hegedű gyanánt.Ez persze digitre vonatkozik, lemezjátszó gondolom az "olcsóbban " kategóriából is már elfogadhatóan tudja.
Hallgass inkább angolszász rock-ot. Hidd el abban van a valami.
Csak ezzel tapasztalhatod meg a nagy rendszerek nagyságát.

A klasszikusnak már leáldozott ebben a mai hifis világban. :kiraly:

"A klasszikusnak már leáldozott ebben a mai hifis világban."
Egy fenéket...

Hát persze hogy nem. Én is azért írtam.
Lehet hogy nem volt fogható az irónia részemről?

Avatar
Lpfan
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2005.01.05., szer. 22:35
Értékelés: 0

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Lpfan »


Nem tudom, nekem a mániám hogy a hegedű hogy szólal meg és a nagy szimfónikus zenekar, ha ott probléma van, más zenét játszon bárhogy az már nem jó. Eddig pár kivétellel pedig csak macskanyávogást hallottam hegedű gyanánt.Ez persze digitre vonatkozik, lemezjátszó gondolom az "olcsóbban " kategóriából is már elfogadhatóan tudja.
Hallgass inkább angolszász rock-ot. Hidd el abban van a valami.
Csak ezzel tapasztalhatod meg a nagy rendszerek nagyságát.

A klasszikusnak már leáldozott ebben a mai hifis világban.

"A klasszikusnak már leáldozott ebben a mai hifis világban."
Egy fenéket...
Tesla HC 07 futómű, MW 2002 pick-up, Orister erősítő, RFT hangdobozok...

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”