Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Sztereó erősitők

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: revox »


(és köszönöm, hogy módot adsz a marketing filozófiánk kifejtésére)
akkor csak innen fújt a szél. megtörtént,örülj neki és mostmár beláthatod,hogy a 20kHz fölötti dolgot te se gondoltad komolyan.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: revox »


felvállalod nyíltan a MERLIN Audióhoz fűződő kapcsolatod, ha már ekkora az arcod.

azért azt szeretem,hogy a "jött-mentek" jobban tudják mihez mennyi közöm van
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
blaki
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2004.08.08., vas. 13:48
Értékelés: 0

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: blaki »

Erre a pénteki lehetőségre én is lecsapnék ha még lehet
A400, Dactilus, 575A, M12.2

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ha viszont péntek du van valakinek kedve, akkor 2-3 embert tudok fogadni és meg tudják hallgatni az Altmann Attraction DAC-ot a számítógép-alapú rendszeremben otthon. A cégnél a szabadságok miatt ez  augusztus végéig egy kicsit bonyolultabb lenne. 
kf

Én jelentkeznék egy pénteki meghallgatásra ha lehet. (komolyan)
 
Revi, jössz te is? (nem komolyan)

a jelentkezés elfogadva, még két delikvens jöhet.
 
kf

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Beidézzem a hifipiac fórumáról azt a hozzászólásodat, amiben azt fejtegeted, hogy baráti viszonyban vagy egy céggel......
megteszem én feri asszem értelmesebb tipp,mint egy kerti budi tetejét fölszegelni egy "futóműre" és frédibéni módon kamu50$-ért hifizni(50ért komolyan gondolod? az 10ezer Ft. annyiért az asztalos fe se veszi manapság a telefont)
 

 
 
A legdrágább alkatrésze a Harley motorból a szelep, ez kb 5.000.- ft vadonatújan.
 
Ez a lemezjátszó az elmúlt pár év legötletesebb DIY dolga SZVSZ, kár lenne elbagatellizálni a dolgot.
 
Ha van egy asztalos ismerős (nekünk van), és egy számítógép boltban szerez az ember egy döglött merevlemez motort, ez kb ingyen szokott lenni, akkor kb 12-14.000.- ft lehet az alkatrészek beszerzési ára. Ha lesz egy kicsi időnk valamikor a következő pár hétben, már csak a hecc kedvéért is megépítünk egyet.
 
Megint valami olyat szarozol le, amiről fogalmad sncs, hogy az életben milyen. Hiába, no dübörög a "fotó alapján mondok véleményt" gépezet.
 
kf

Avatar
DDL
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.09.14., vas. 14:38
Értékelés: 11

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: DDL »


reVox!
 
Sok és jó nagy baromságot szoktál itt (is) összelapátolni, de amit most műveltél... Nem hiszem, hogy ezt rajtad kívűl alul tudja múlni valaki majd...
 
Mellesleg Arthur. Lehetnél annyira böcsületes és gerinces, hogy leírod a neved és felvállalod nyíltan a MERLIN Audióhoz fűződő kapcsolatod, ha már ekkora az arcod.
 
 
 
Üdv: DDL

Analóg:

Technics SL-151MKII/Dynavector Karat Rubi RS-23MKII/Ortofon MCA-76/maszek csöves RIAA Lp játszó
 

Digitális:

Blaupunt CP-2990 cd játszó

Pioneer N50A hálózati zene

Cayin MT-35 erősítő.

ProAc Response 2.5 hangdoboz.

Ortofon AC3800, Arzahel, Straight Wire Rhapsody-S, Kimber 8TC, AN-L (hálózati) kábelek. maszek készülékállvány.

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: andix »


Akik nálam eddig érdeklődtek, azoknak megírtam, hogy a számítógépes-alapú Macbook/Altmann DAC kombináció nekem eddig MINDEN DAC/transport kombinációnál jobban tetszett, a legdrágább kb 8 milla volt. Olyat biztosan nem írtam senkinek, hogy "jobb", mert azt már régen értelmezhetetlen fogalomnak tartom. Azt is meg szoktam írni, hogy talán csak az elismert integrált cd játszók, mint amilyenek a nagyobb Naimek, azok, amik egy lapon említhetők vele, azoknak a hangjában van meg egyfajta "kerekség", amitől nagyon kellemes és emócionális érzés hallgatni őket.
Tudom ez itt az erősítőkben off.. De kíváncsi vagyok, mennyibe kerül a dac?
 
Más: mondjuk én a pc-t tartom továbbra is legjobb futóműnek (itt nincs helye hókuszpókusznak), egy jó daccal párosítva pedig komoly cd lejátszókat könnyedén ver meg; az eredmény szvsz nem meglepő!. (Megjegyzem az én 40e ftos hangkártyám is simán partiban van nála drágább cd-kel..)
 
Vissza az erősítőkre: A nagy vádaskodás helyett lehet egy altmann meghallgatás lenne a célszerű.. Vagy nem tudom, mert ez a "vita" szvsz tök felesleges, és csak nyűg olvasni.
(Mondjuk én örülök, hogy felhoztátok ezt az altmann témát. Ősszel az első dolgom lesz a diy lemezjátszót megcsinálni, hajt a kíváncsiság. )

Avatar
zz7
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2099
Csatlakozott: 2005.08.19., pén. 17:37
Értékelés: 363

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: zz7 »


Ha viszont péntek du van valakinek kedve, akkor 2-3 embert tudok fogadni és meg tudják hallgatni az Altmann Attraction DAC-ot a számítógép-alapú rendszeremben otthon. A cégnél a szabadságok miatt ez augusztus végéig egy kicsit bonyolultabb lenne. 
kf

Én jelentkeznék egy pénteki meghallgatásra ha lehet. (komolyan)
 
Revi, jössz te is? (nem komolyan)

Avatar
n.drews
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2004.08.04., szer. 21:13
Értékelés: 0

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: n.drews »


nem lenne egyszerűbb, ha penna lehetőséget adna, hogy az ember meghallgassa az altmann erősítőt és utána véleményt mondhat róla?
Én pl. a múlt héten tök véletlenül hallottam, és nagyon nagyon tetszett. Kivi lennék mondjuk prodigyn mit művelne, mert komolyzenén fantasztikusan elemében volt.
 
Ja és szerintem kinézetre élőben sokkal vadabb, mint fotón, én megkockáztatom, még jól is nézett ki...olyan vicces volt rákötve a két batár hangfalra a picike kütyü...

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


nem lenne egyszerűbb, ha penna lehetőséget adna, hogy az ember meghallgassa az altmann erősítőt és utána véleményt mondhat róla?
Ha megint lesz meghallgatható, valamelyest már bejáratott darab, akkor ennek semmi akadálya. Kb 3-4 hét. Ha viszont péntek du van valakinek kedve, akkor 2-3 embert tudok fogadni és meg tudják hallgatni az Altmann Attraction DAC-ot a számítógép-alapú rendszeremben otthon. A cégnél a szabadságok miatt ez augusztus végéig egy kicsit bonyolultabb lenne.
 
kf

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


azért gondolkodtma azon a viccen,hogy egy "fal" freemail címről érdeklődök mr kocsónál és egy 2millás naim CD-ről kérek tájékoztatást,illetve alternatívát. ide a rozsdás bicskát,hogy szó nem lett volna a csodaDAC-ról, max ama kontextusban,hogy van egy jó olcsó megoldása,ajánljam a haveroknak,de a naim jobb. közben meg a kispénzűeket azzal szédíti, hogy ez az 5-6millás DAC-októl jobb és ezt neki el lehet hinni,hisz miért ne.
 
már lehet érdkelődtem is... vigyázat feri!!!

Azt hiszem nálam nem jöhet el olyan helyzet, hogy azon gondolkozzam, hogy fal email címről érdeklődjek bárkinél is. Ez szerintem csalás, inkorrekt dolog. Ha te ezen gondolkodsz az téged minősít. Ha ezt fogod tenni, akkor bátran beidézheted a válaszomat itt is, a véleményem általában nem függ attól, hogy ki kérdezi. Bármilyen néven érdeklődsz is, biztos lehetsz benne, hogy a meggyőződésem szerinti legkorrektebb választ fogod kapni.
 
Akik nálam eddig érdeklődtek, azoknak megírtam, hogy a számítógépes-alapú Macbook/Altmann DAC kombináció nekem eddig MINDEN DAC/transport kombinációnál jobban tetszett, a legdrágább kb 8 milla volt. Olyat biztosan nem írtam senkinek, hogy "jobb", mert azt már régen értelmezhetetlen fogalomnak tartom. Azt is meg szoktam írni, hogy talán csak az elismert integrált cd játszók, mint amilyenek a nagyobb Naimek, azok, amik egy lapon említhetők vele, azoknak a hangjában van meg egyfajta "kerekség", amitől nagyon kellemes és emócionális érzés hallgatni őket.
 
 
kf

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Mi lesz azzal a lefóliázott erősítővel? Nyugodt lélekkel adod el ezek után ezt a maradi megoldást? Végül is szinte az egész Penna készletet ki lehet dobni,hisz ez mindetől jobb lesz bagóért. Nekem meg ez nem tűnik etikus kereskedői magataratásnak
habár egyszer erre már válaszoltam....
 
Semmi nem lesz a Penna többi termékével (mindenestre köszönjük, hogy így aggódsz értünk), mindegyik termékvonalnak meg van a maga vevő köre.
 
Olyan vásárlót látunk magunk előtt, aki vett volna valami leharcolt használtat az eBayen, majd annak az áráért inkább vesz új Altmannt. Lehet, hogy titkot árulok el (és köszönöm, hogy módot adsz a marketing filozófiánk kifejtésére), de olyanoknak szánjuk, akik már túl vannak a csili - vili gombokon, meg azon, hogy a hifi buddyknak tetszik-e a cucc, akiknek van már saját véleménye és egy döntéshez nincs szükségük hifi-hobbysta tanácsadókra és nem eszközt, hanem zenét hallgatnak. Olyanokra számítunk, akiknél a család megtűr egy autó akkut a szobában és nem igényük a távkapcsoló meg a házimozi. Olyanokra számítunk, akik zenét akarnak hallgatni és nem a "győztest" keresik. Szerények az igényeink, nem baj, ha csak pár tucat potenciális vásárló van a fentiek szerint az országban.
 
Nagyon ravaszak vagyunk ám, arra is számítunk, hogy aki Altmannt vesz az boldog és elégedett vásárlónkká válik és utána esetleg a többi cucc vásárlásakor is körülnéz nálunk. Mert, ha esetleg nem tudnád egy ilyen kicsi és belterjes piacon nagyon kevés nagyobb érték van, mint a megtartott vásárló. Őket viszont hangerővel, agresszivitással nem lehet megtartani, csak korrektséggel, tisztességgel. Ó és persze számítunk azokra is, akik már beleestek más kereskedők, nepperek csapdájába és nyugodt kiszámítható kereskedő - vevő kapcsolatra vágynak.
 
Mindenesetre készülj fel további meglepetésekre, idén még vagy egy tucat különleges és érdekes gyártóval bővülni fog a termékvonal. A termékvonal csúcsán és a alján is. Olyan termékekkel, amik sajnálatos módon ahhoz a vevőkörhöz is szólnak, amiket a hozzád közelálló cég is futtat. Ilyen az élet.
 
kf

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


 
 
...A tapsos példádba pedig azért kötöttem bele, mert valóban lehetséges, hogy van benne magas freki, viszont a nagyrészét a hangnyomásodnak alacsonyabb frekvenciás hangok teszik ki és amikor a visszhangot hallod, akkor ezek a hangok verődnek vissza, így a példád rossz!

Akkor mivel magyarázod a "csörgővisszhang" létrejöttét?

Gordon!
Akár még erre is válaszolhatsz,mert alacsonynak tartom az esélyt rá,hogy Ronin ezt meg(tudná)tenni. Kapcsolódik az oly gondosan levezetett eszmefuttatásodhoz,amiből szvsz. éppen a lényeg sikkad el.

Avatar
Declan.Delfino
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2006.02.17., pén. 17:20
Értékelés: 0

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Declan.Delfino »

nem lenne egyszerűbb, ha penna lehetőséget adna, hogy az ember meghallgassa az altmann erősítőt és utána véleményt mondhat róla?

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


... Azt szerintem mindenki elfogadja, hogy az interferencia során egy tiszta szinuszhullámból csak magasabb hangú hullám jöhet létre...
Hogyan?

Ezt még mindíg nem vezetted le.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: revox »


Revox, nagyon izléstelen a viselkedésed.
bocs,hogy nem eszek meg mindent... szánom-bánom
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: revox »


Beidézzem a hifipiac fórumáról azt a hozzászólásodat, amiben azt fejtegeted, hogy baráti viszonyban vagy egy céggel......
megteszem én feri asszem értelmesebb tipp,mint egy kerti budi tetejét fölszegelni egy "futóműre" és frédibéni módon kamu50$-ért hifizni(50ért komolyan gondolod? az 10ezer Ft. annyiért az asztalos fe se veszi manapság a telefont)
 
 
revox
 
Felhasználó
Hozzászólás: 1
 
 
Válasz/Re:Bakelit-hallgatás - 2006-08-04 13:08
sziasztok!
 
Olcsó lemezjátszóként szerintem el lehet gondolkodni a Goldring GR2-esen. Az importőr közeli ismerősöm,így lehetőségem volt a hazánkba érkező mintadarbot kiismerni,majd kérdésre,hogy megéri-e az árát erőssen bólogató választ adni. Ez a cég a lemezjátszó mellett tud adni egész megfizethető áron egy egész kellemes hangú phono előerősítőt. Egyébként aki nem ismeri, évtizedek óta jelenlévő hangszedőgyártó cégről van szó,akik árkategóriáikban abszolute kiemelkednek.
 
Csak tavalyi árakat ismerek pontosan,ami valószínüsíthetően emelkedett a HUF méylrepülése miatt 10-15%-ot. A komplett lemezjátszó 101 000Ft volt,de ez tartlamaz egy 40 000Ft-os 1012GX tipusú hangszedőt is és természetesen egy beépített interkonnektet. A phono előerősítő 23 000Ft volt. Így elsőre lehet ez soknak tűnik,de erre jódarabig nem kell költeni. Jelentős húzóerőt fog képviselni egy AV rendszerben(igen komoly rendszerkhez is vettek belőle).
 
http://www.goldring.co.uk
 
ui: igen ez egy tuningolt rega. végeztem összehasonlítást a régi Planar3-al
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Revox, nagyon izléstelen a viselkedésed.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: revox »


Majd ha kapok levegőt, akkor majd elgondolkzom
kaptál már?
 
ismerek valakit. na és? Te is sok embert. segítettem HES-en? megtiszteltés volt számomra. nálad dolgozni?
 
de kirohantál
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: revox »


Végül is szinte az egész Penna készletet ki lehet dobni,hisz ez mindetől jobb lesz bagóért.
Mindig is lesznek olyan sznobok, akiknek a márkanév és a kinézet fontosabb a hangnál, ezért a hagyományos termékeknek is lesz létjogsultsága a továbbiakban is.

azért gondolkodtma azon a viccen,hogy egy "fal" freemail címről érdeklődök mr kocsónál és egy 2millás naim CD-ről kérek tájékoztatást,illetve alternatívát. ide a rozsdás bicskát,hogy szó nem lett volna a csodaDAC-ról, max ama kontextusban,hogy van egy jó olcsó megoldása,ajánljam a haveroknak,de a naim jobb. közben meg a kispénzűeket azzal szédíti, hogy ez az 5-6millás DAC-októl jobb és ezt neki el lehet hinni,hisz miért ne.
 
már lehet érdkelődtem is... vigyázat feri!!!
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


gyártasz filozófiát a hülyeségből a cuccodhoz (lásd sávszél nem kell )
erre ha szépen megkérnélek idéznél tőlem valami, nem kb, hanem szó szerint?
 
 
kf

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Arra viszont soha nem vetemednék, hogy bármilyen konkurensnek tekinthető eszközt nyilvánosan kritika alá vegyek. Az egyszerűen nem fér bele az etikai normáim közé.
ferikém!
 
mi a lóf* közöm van nekem a kerskedők etikai normáihoz? kedves barátom,én hifi-hobbysta vagyok és így,mint mindnekinek van véleményem. Előéletderől ismerem mind a szép és az árnyas oldalakat is (mert én nem a 6.20-assal). Éppen ezért látom megrőkönyödéssel,milyene hülyeségekkel eteted a népet,mert eteted,hiába a nyájas stílus. neked egyszer ez a jó, majd az,majd mindezt felrúgja egy új valami. de mindegy,csak eladjunk. közben jönnek a japcsik a sávhatároltság előnyeivel,stb... hagyjuk ferkó. a többieket lehet,engem nem
 
>>>>>>>>>>>
egyik cimbi évek óta IC-s ampokkal játszadozik. én is tom,milyne az IC-s Watt. de ez nem is érdekes. nekem az a vicces,hogy gyártasz filozófiát a hülyeségből a cuccodhoz (lásd sávszél nem kell ) a végén elég lesz a 200Hz-10kHz is. végül is anyámnak volt egy music-centere a paicról. se mélye,se teteje,de az egyszerűsége végett középen nem is volt rosz,ráadásul szélessávú)

azt írod, hogy hifi- hobbysta vagy......... Tudod ehhez azért kell némi vastag arcbőr...... Majd ha kapok levegőt, akkor majd elgondolkzom az állítás súlyán.
 
Beidézzem a hifipiac fórumáról azt a hozzászólásodat, amiben azt fejtegeted, hogy baráti viszonyban vagy egy céggel...... küldjek fotót, amin egy cég standján demózól...?
 
Az viszont már túl megy minden határon, hogy az előéletem szép és árnyas oldalára célzol. Öregem a pofátlanságodnak nincs határa. Felhatalmazlak, hogy bármit amit az "előéletem" "árnyas" oldaláról tudsz bátran irj meg itt. De ha esetleg nem igaz, akkor viseld a következményét is. Arra is felhatalmazlak, hogy mutass rá, mi volt az, amit felrúgtunk valami új kedvéért? A Penna választékából kevés eszköz potyogott ki az évek folyamán, az is csak azért mert megszűnt a gyártója, mint például a California Audio Labs.
 
Azt el tudom képzelni, hogy az zavar, hogy a cég választéka bővül, bemerészedik olyan területre is, amire korábban nem, követi az újdonságokat és követi a vásárlók igényeit. A raktárkészletet nem felszámoljuk, hanem bővítjük, jelenleg kb 60m forintnyi. Van két bemtuatótermünk. Az alkalmazottakat nem elküldjük, hanem keressük, legutóbb a nyár elején éppen az egyik fórumon keresztül találtunk egy nagyon értékes, nagy tudású, a fórumozók között köztiszteletben álló kollégára. Te például soha nem dolgozhatnál nálunk.
 
Örülnék neki ha leszállnál rólam, nem először próbálkozol meg a hiteltelenítésemmel, de ez még soha nem sikerült, most sem fog. Téged viszont tiltottak már ki ezért a stílus miatt fórumról.
 
Az,hogy a cimbid IC-s ampokkal játszadozik, semmit nem jelent az Altmann erősítő hangja kapcsán, aminek a működéséről, szabadalmáról nem tudsz semmit, a látott fotókon kívül, ezért jó lenne ha erről a témáról is némileg visszafogottabban írnál.
 
maradok tisztelettel:
 
kf

Avatar
Sentinel
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2006.06.03., szomb. 08:59
Értékelés: 2

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Sentinel »


Végül is szinte az egész Penna készletet ki lehet dobni,hisz ez mindetől jobb lesz bagóért.
Mindig is lesznek olyan sznobok, akiknek a márkanév és a kinézet fontosabb a hangnál, ezért a hagyományos termékeknek is lesz létjogsultsága a továbbiakban is.

Ja, hát ebből él a B&O tipikusan...
CD: Musical Fidelity A3; Erősítő: Jadis DA30; Hangfal: Jadis Orchestra; Hálózati kábel: Nordost Vishnu, vdH Mainstream; IC: vdH M.C. Silver IT 65 G; Hangfalkábel: vdH Inspiration; DVD: Cambridge Audio DV-57;Hangszer: Trevor J. James Privilege fuvola:)

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Végül is szinte az egész Penna készletet ki lehet dobni,hisz ez mindetől jobb lesz bagóért.
Mindig is lesznek olyan sznobok, akiknek a márkanév és a kinézet fontosabb a hangnál, ezért a hagyományos termékeknek is lesz létjogsultsága a továbbiakban is.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: revox »


1. Életem utolsó 6 évében javarészt olyan eszközöket hallgattam otthon, amit a Merlin árul (ismerős a név?) AN Kageki erősítőt és Avantgarde Trio hangfalat, ha hifista vagyok, akkor bizony ezek hifi eszközök.

aki Hz-eket hallgat,az beza hifista,legyen bármi a szobájába. itt 2 napja Hz-ekről papolsz hülyeségeket. ha meg nem Hz-eket hallgat,akkor mit dumál mellé?
 
lehet feri ezt a kereskedést tisztességesen is csinálni. nem kell melléduma és lódítani,kissé túlértékelni a portékánkat. ezért is kérdeztem,ha ez annyira jó erősítő,mi lesz a többbi Penna termékkel? Innen azok (magasabb) ára akkor a vevő átverése? Hisz ez milliós erősítőkkel felér,a többi létjogosultsága igen kérdésesssé vált ezek szerint(bár gondolom ezt a dolgot inkább a konkurens készülékek irányába próbáltad "sugallni"). Mi lesz azzal a lefóliázott erősítővel? Nyugodt lélekkel adod el ezek után ezt a maradi megoldást? Végül is szinte az egész Penna készletet ki lehet dobni,hisz ez mindetől jobb lesz bagóért. Nekem meg ez nem tűnik etikus kereskedői magataratásnak
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”