Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Sztereó erősitők

Avatar
sutemenyx
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2015.12.09., szer. 17:08
Értékelés: 2370
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: sutemenyx »

Alex_Aston írta:
2022.10.09., vas. 08:40
Régen minden jobb volt?

https://www.audiosciencereview.com/foru ... red.37688/

Bár ha a termékek márkáját nézzük, akkor inkább úgy kéne írni, hogy régen IS mindegyik sz@r volt. :D

Jó kis összehasonlítás, és szerintem még szoba dísznek (vagy csak annak...?) is jók így együtt.

De amúgy ezek szerint azért nem volt minden jobb régen, hanem tetten érhető a fejlődés.
Ismét bebizonyította a baromarcú, hogy semmihez sem ért. Ráadásul sokkal könnyebb lett volna összeollóznia az adatlapokat, azokon le van írva a torzítás. A kínaiak jól megfizetik, hogy felesleges munkát végezzen.
Audiomeca J1 + Airtangent + Kiseki Blue NS
Fisher FM 200B
TJ100 Demo CD
DIY Net Router
DIY Audio PC
DIY TDA1541 S1 Dualmono DAC
DIY Phono
DIY Erősítő
DIY Kétutas Szélessávú hangsugárzó
DIY Kábelek

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5694
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1176

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: akvapark »

Alex_Aston írta:
2022.10.09., vas. 08:40
Régen minden jobb volt?

Ezt mondta Raisza Gorbacsova is Gorbacsovnak: Drágám, Reagan jobb volt. :tutiok:
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4413
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2412

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

alto írta:
2022.10.09., vas. 13:39

Hát ha Marantz-al kellene zenét hallgatnom, én biztos a vintage PM-90-et választanám A osztályú üzemmódban, mint az aktuális D-osztályú csodájukat, mérések ide vagy oda. :D
Egyik büntetést sem kívánom neked, ennyire én sem vagyok k*csög :D
Csak a Marantz! :-D

Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4143
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2514
Kapcsolat:

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: alto »

Alex_Aston írta:
2022.10.09., vas. 08:40
Régen minden jobb volt?

https://www.audiosciencereview.com/foru ... red.37688/

Bár ha a termékek márkáját nézzük, akkor inkább úgy kéne írni, hogy régen IS mindegyik sz@r volt. :D

Jó kis összehasonlítás, és szerintem még szoba dísznek (vagy csak annak...?) is jók így együtt.

De amúgy ezek szerint azért nem volt minden jobb régen, hanem tetten érhető a fejlődés.
Hát ha Marantz-al kellene zenét hallgatnom, én biztos a vintage PM-90-et választanám A osztályú üzemmódban, mint az aktuális D-osztályú csodájukat, mérések ide vagy oda. :D
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4413
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2412

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Régen minden jobb volt?

https://www.audiosciencereview.com/foru ... red.37688/

Bár ha a termékek márkáját nézzük, akkor inkább úgy kéne írni, hogy régen IS mindegyik sz@r volt. :D

Jó kis összehasonlítás, és szerintem még szoba dísznek (vagy csak annak...?) is jók így együtt.

De amúgy ezek szerint azért nem volt minden jobb régen, hanem tetten érhető a fejlődés.
Csak a Marantz! :-D

Avatar
adodaniel
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: 2013.02.26., kedd 14:41
Értékelés: 37
Tartózkodási hely: Nyúl

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: adodaniel »

Sziasztok!

Nyíregyháza környékén van valakinek esetleg RC8-as táv? Egy apró probléma áthidalásában kérnék segítséget.

Köszi,
Ádám
Systemdek --- Linn --- Goldring --- Heed --- Hegel --- Focal

Avatar
tunerman
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2398
Csatlakozott: 2007.09.21., pén. 17:26
Értékelés: 1930
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: tunerman »

Normál esetekben sima portörlés, száraz ecsettel való tisztitás elég szokott lenni. A fólia oldali alkoholos lemosás veszélyes lehet, mert eltávolíthatod panel felületén lévő, az oxidáció ellen védő lakkréteget.
TJ.
LP: Lurné J1 - Air Tangent 1B - Kiseki Agaat, PHONO: Twin Servo MCRIAA, AMPLIFIER: 7242 PSE, CD: Philips CD100 trial run no NFB/V-FET, TUNER: REL Precedent, CASSETTE: Nakamichi 1000/II, REEL: StellaMaster/SP-8, SPEAKER: Lowther Acousta 115/P6/7M, HEADPHONES: Stax SRA-3S V-MOS/SRX MKIII

Avatar
tamagaba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1340
Csatlakozott: 2021.11.07., vas. 18:03
Értékelés: 596
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: tamagaba »

tunerman írta:
2022.10.04., kedd 06:56
" Egyébként életveszély a panel forrasztása. Nálam is egy helyen feljött, 300 fokra volt állítva a páka. "

Mivel arra vetemedtél :smile29: hogy retró készülékben forrasztgatsz - ehhez irok két infót:
- a 40-60 évvel ezelőtt készülékek ón/ólom forraszanyaga alacsonyabb hőfokon olvasztható (kb. 230-250°C)
- a korai bakelit alapú nyomtatott áramköri lapok fóliài sokkal kevésbé bìrják a magasabb hőfokot, és simán elválnak a paneltől. A már újabb technológiás üvegszálas panelek jobbak ebből a szempontból, de a korai években ezek igen ritkán voltak fellelhetők a sorozatgyártott kommersz gépekben.
TJ.
Köszi! Lejjebb veszem 250-re.
Jó, hogy a Phono panelon ez kiderült, mert nem valószinü, hogy azt fogom használni.
Előtte lemoshattam volna Isopropanollal + kis kefe ?? 30 éves kosz. Mivel szoktak panelt tisztítani?
... Mire jó a kerekes kút? Oda lehet tolni, ahol víz van - Hofi Géza ...

Avatar
tunerman
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2398
Csatlakozott: 2007.09.21., pén. 17:26
Értékelés: 1930
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: tunerman »

" Egyébként életveszély a panel forrasztása. Nálam is egy helyen feljött, 300 fokra volt állítva a páka. "

Mivel arra vetemedtél :smile29: hogy retró készülékben forrasztgatsz - ehhez irok két infót:
- a 40-60 évvel ezelőtt készülékek ón/ólom forraszanyaga alacsonyabb hőfokon olvasztható (kb. 230-250°C)
- a korai bakelit alapú nyomtatott áramköri lapok fóliài sokkal kevésbé bìrják a magasabb hőfokot, és simán elválnak a paneltől. A már újabb technológiás üvegszálas panelek jobbak ebből a szempontból, de a korai években ezek igen ritkán voltak fellelhetők a sorozatgyártott kommersz gépekben.
TJ.
LP: Lurné J1 - Air Tangent 1B - Kiseki Agaat, PHONO: Twin Servo MCRIAA, AMPLIFIER: 7242 PSE, CD: Philips CD100 trial run no NFB/V-FET, TUNER: REL Precedent, CASSETTE: Nakamichi 1000/II, REEL: StellaMaster/SP-8, SPEAKER: Lowther Acousta 115/P6/7M, HEADPHONES: Stax SRA-3S V-MOS/SRX MKIII

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6944
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4677
Tartózkodási hely: Csobánka

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: fülelek »

trane írta:
2022.10.03., hétf. 09:02
tamagaba írta:
2022.10.03., hétf. 08:58
Milyen hasznos a vintage hifinél a kondi csere, plána ha olyan szar a panel, hogy 30-40 év után leválik a fólia...
én már nemigen fogom meglátni, de azé' kiwi lennék, a mai (pl.) erősítőkbeni PCB-k fóliázásából mi lesz majd 30-40 év múlva... :yingyang:
Sokkal jobbak és nagy valószínűséggel tartósabbak is maradnak a mai nyomtatott áramkörök, mint régen...

Avatar
tamagaba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1340
Csatlakozott: 2021.11.07., vas. 18:03
Értékelés: 596
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: tamagaba »

Rend a lelke mindennek.
Egyébként életveszély a panel forrasztása. Nálam is egy helyen feljött, 300 fokra volt állítva a páka.
Ha közvetlen a pilács alá raktam és a nagyitós szemüveggel néztem, miközben mozgattam a másik oldalon az alkatrészt, úgy látható volt, hogy már mozog a fóliakarika. De még nem szakadt le a bevezetésről. Nem piszkáltam tovább.
Holnap megnézem az Input panelt, ugyan így mozgatózva, nem gyötröm. Aztán tovább bontom az erősítőt. Ez még csak az előhang lehet. Sz@r meló lesz, de nem baj. Téli hobbinak jó. Tavaszra hátha működni fog :)
Csatolmányok
IMG_20221003_192534.jpg
IMG_20221003_192534.jpg (1.43 MiB) Megtekintve 2255 alkalommal
... Mire jó a kerekes kút? Oda lehet tolni, ahol víz van - Hofi Géza ...

Avatar
tamagaba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1340
Csatlakozott: 2021.11.07., vas. 18:03
Értékelés: 596
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: tamagaba »

Milyen hasznos a vintage hifinél a kondi csere, plána ha olyan szar a panel, hogy 30-40 év után leválik a fólia
Ez az input panel forrasz oldala. Ahogy nézem a netes képeket, másnál is barnálik több helyen. Ne is lássa az ember, hogy mi van alatta.
Csatolmányok
006.JPG
006.JPG (1.2 MiB) Megtekintve 2309 alkalommal
... Mire jó a kerekes kút? Oda lehet tolni, ahol víz van - Hofi Géza ...

Avatar
sutemenyx
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2015.12.09., szer. 17:08
Értékelés: 2370
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: sutemenyx »

tamagaba írta:
2022.10.02., vas. 20:52
Annak ott diódának kéne lenni. Van ilyen szinjelöléssel?
Igen, az az.
Audiomeca J1 + Airtangent + Kiseki Blue NS
Fisher FM 200B
TJ100 Demo CD
DIY Net Router
DIY Audio PC
DIY TDA1541 S1 Dualmono DAC
DIY Phono
DIY Erősítő
DIY Kétutas Szélessávú hangsugárzó
DIY Kábelek

Avatar
tamagaba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1340
Csatlakozott: 2021.11.07., vas. 18:03
Értékelés: 596
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: tamagaba »

Annak ott diódának kéne lenni. Van ilyen szinjelöléssel?
Csatolmányok
Clipboard02.jpg
Clipboard02.jpg (50.67 KiB) Megtekintve 2389 alkalommal
Clipboard01.jpg
Clipboard01.jpg (89.57 KiB) Megtekintve 2389 alkalommal
002.jpg
002.jpg (721.87 KiB) Megtekintve 2389 alkalommal
001.jpg
001.jpg (885.88 KiB) Megtekintve 2389 alkalommal
... Mire jó a kerekes kút? Oda lehet tolni, ahol víz van - Hofi Géza ...

Online
Avatar
juliush
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2665
Csatlakozott: 2009.04.29., szer. 14:46
Értékelés: 3343

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: juliush »

trane írta:
2022.09.10., szomb. 22:11
én anno a NAP160-as végfokomat hajtottam egy Audio Innovations L1 előfokkal, és a NAC72+HiCap-nél sokkal jobban ZENÉLTEK együtt, mindenféle szempontból :music1:
A vicces az egészben az, hogy ugyanezzel az előerősítővel pár évig használtam NAP200-at, majd NAP250 DR-t, de azokkal nem ütött ekkorát! Talán az integrált nagyobb gain-je? gondolkodik.gif Vagy csak az old school Naim hang?
Gyula 
Hanghordozó -> Kütyük -> Zene
 

Online
Avatar
juliush
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2665
Csatlakozott: 2009.04.29., szer. 14:46
Értékelés: 3343

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: juliush »

Aktuális agymenésem, amint azt az alábbi kép illusztrálja, hogy a Nait integrált erősítőt fullba hajtom csöves előfokkal. A Nait a Tuner bemenetéről hajtva, 12 óránál álló hangerőszabályzóval egy 15dB csillapítást tartalmazó Flashback DIN->RCA kábellel összekötve. Nyilván csal, de egyelőre imádom, mintha mindenki sokkal motiváltabb lenne a megszokottnál, legyen szó Petr Skalkáról a Café Zimmermannal Carl Philip Emanuel Bach csellóversenyt játszva, az Esbjörn Svensson Trióról, de leginkább Charlie Haden és Jim Hall koncertfelvételéről. A basszus telt, de a némiképp elcsépelt angolszász audiofil közhellyel élve, feszes, mintha egy pennyn le tudna fékezni vagy belendülni.
Valaki próbálkozott már ilyesmivel?
IMG_2104.JPG
IMG_2104.JPG (171.83 KiB) Megtekintve 2610 alkalommal
Gyula 
Hanghordozó -> Kütyük -> Zene
 

Avatar
miguel17
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010.03.09., kedd 09:31
Értékelés: 0

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: miguel17 »

Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi! Adott egy Arcam fmj A19 erősítő amihez most jelenleg egy Dali concept 6 -os hangfal társul. Milyen hangfallal tudnám kihozni belőle a maximumot? A szoba kb 22 m2 .

peti494
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2022.08.14., vas. 18:30
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Győr

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: peti494 »

alto írta:
2022.08.24., szer. 08:38
peti494 írta:
2022.08.24., szer. 07:36
cables írta:
2022.08.23., kedd 22:52
... meg jó hangfal kábelt!

Igazából azért vannak ezek az erősítők mert anyagilag ez fért bele. :D
Van egy pár Klipsch R51M hanfalam, hozzá Qed XT25 airlock kábel.

Egyébként az Onkyo-t azt 110 euróért szereztem, ez ha "futtottak még" kategória is, attól függetlenül milyen vétel szerintetek? Az ötletet erre az erősítőre pár hónapja még a YT-os Gedeon adta(neki is egy még régebbi videója), meg igazából teszteket is olvasgattam aztán ár/érték arányra elég jónak tűnt.
Sajna én úgy látom, hogy a belépőszinten is olyan árak vannak már, új vagy használt erősítők, hogy a hajam égnek áll tőle.
:D
A használt piaci árak nem a vásárláskori hanem az aktuális új árakhoz igazodnak, az Euro ma 414 Ft. A lakosság "okosabbik" fele meg még mindig úgy gondolja, hogyha nem megy külföldre nyaralni, akkor őt ez nem érinti.
Az árazáshoz hozzátenném, hogy amiket itthon tudtam volna beszerezni azok mind 80 000-től indultak, így arról le is tettem.
Lehet, hogy külföldön annyira nem kell nekik az a 100 euró vagy 150, de akkor is barátságosabb a használt piaci árazás, mint itthon. Pedig a külföldi új készülék árak még egy normálisabb euró árfolyamon(mondjuk 380 Ft (fura leírni ezt normálisnak :D )) is magasabbak, mint Magyarországon.

Furának tartom, de szerencsére nem okoz gondot külföldről rendelgetni dologokat. :D

Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4143
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2514
Kapcsolat:

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: alto »

peti494 írta:
2022.08.24., szer. 07:36
cables írta:
2022.08.23., kedd 22:52
... meg jó hangfal kábelt!

Igazából azért vannak ezek az erősítők mert anyagilag ez fért bele. :D
Van egy pár Klipsch R51M hanfalam, hozzá Qed XT25 airlock kábel.

Egyébként az Onkyo-t azt 110 euróért szereztem, ez ha "futtottak még" kategória is, attól függetlenül milyen vétel szerintetek? Az ötletet erre az erősítőre pár hónapja még a YT-os Gedeon adta(neki is egy még régebbi videója), meg igazából teszteket is olvasgattam aztán ár/érték arányra elég jónak tűnt.
Sajna én úgy látom, hogy a belépőszinten is olyan árak vannak már, új vagy használt erősítők, hogy a hajam égnek áll tőle.
:D
A használt piaci árak nem a vásárláskori hanem az aktuális új árakhoz igazodnak, az Euro ma 414 Ft. A lakosság "okosabbik" fele meg még mindig úgy gondolja, hogyha nem megy külföldre nyaralni, akkor őt ez nem érinti.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
vazze
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013.08.01., csüt. 20:57
Értékelés: 1287

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: vazze »

cables írta:
2022.08.23., kedd 22:52
... meg jó hangfal kábelt!

Azt mindenképp. 31_1_21.gif
 Munkaidőben vagyok, ráérek :-]

Avatar
denesdr
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2014.04.27., vas. 20:30
Értékelés: 974

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: denesdr »

peti494 írta:
2022.08.24., szer. 07:36
Igazából azért vannak ezek az erősítők mert anyagilag ez fért bele. :D
Van egy pár Klipsch R51M hanfalam, hozzá Qed XT25 airlock kábel.

Egyébként az Onkyo-t azt 110 euróért szereztem, ez ha "futtottak még" kategória is, attól függetlenül milyen vétel szerintetek? Az ötletet erre az erősítőre pár hónapja még a YT-os Gedeon adta(neki is egy még régebbi videója), meg igazából teszteket is olvasgattam aztán ár/érték arányra elég jónak tűnt.
Sajna én úgy látom, hogy a belépőszinten is olyan árak vannak már, új vagy használt erősítők, hogy a hajam égnek áll tőle.
:D
Bár nem tudom mennyiért mennek ezek a készülékek használtan, de az a 110 Euro nem tűnik soknak, ha örömmel használod, akkor jó vétel volt, a többivel ne foglalkozz.
Sajnos minden megdrágult (a pénztárcánkhoz képest).

peti494
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2022.08.14., vas. 18:30
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Győr

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: peti494 »

cables írta:
2022.08.23., kedd 22:52
... meg jó hangfal kábelt!

Igazából azért vannak ezek az erősítők mert anyagilag ez fért bele. :D
Van egy pár Klipsch R51M hanfalam, hozzá Qed XT25 airlock kábel.

Egyébként az Onkyo-t azt 110 euróért szereztem, ez ha "futtottak még" kategória is, attól függetlenül milyen vétel szerintetek? Az ötletet erre az erősítőre pár hónapja még a YT-os Gedeon adta(neki is egy még régebbi videója), meg igazából teszteket is olvasgattam aztán ár/érték arányra elég jónak tűnt.
Sajna én úgy látom, hogy a belépőszinten is olyan árak vannak már, új vagy használt erősítők, hogy a hajam égnek áll tőle.
:D

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: cables »

... meg jó hangfal kábelt!

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6944
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4677
Tartózkodási hely: Csobánka

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: fülelek »

peti494 írta:
2022.08.23., kedd 12:59
Sziasztok,

van értelme összekötni egy Denon PMA700AE-t (pre amp-ként) egy Onkyo A9010-essel?
Láttam a neten, hogy lehet ilyet csinálni, csak azt nem tudom hogy ebben a kombóban lenne-e haszna.

Köszi szépen! :D

Üdv:
Peti
Nincs értelme.
EGY normális erősítőt használj, ne két "futottak még" cuccot...

Avatar
denesdr
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2014.04.27., vas. 20:30
Értékelés: 974

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: denesdr »

fapaci írta:
2022.08.23., kedd 17:48
denesdr írta:
2022.08.23., kedd 13:24
Ha mindenképp bi-ampot szeretnél csinálni és ez a két erősítőd van hozzá, akkor így megteheted, más haszna nem hiszem, hogy lenne, kimenő teljesítményben is kb egyformák.
Két teljesen eltérő erősítőt bi-amp üzemmódba kötni eléggé hasonlatos az orosz ruletthez.
Szerintem meg a tárpörgetéstől igen messze áll, de ha így látod...:)
Egyébként meg annyira nem is eltérőek az említett darabok.

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”