Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Magyar hifi termékekről készült képek

Avatar
peterson
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1101
Csatlakozott: 2010.01.04., hétf. 17:33
Értékelés: 534
Tartózkodási hely: Győr

Magyar HIFI termékekről készült képek

Hozzászólás Szerző: peterson »


johetnek képek "underground" tervezok cuccairól is! Nem feltétel hogy CE-vel ellátott elektronika legyen... 
Kozben az interneten megtaláltam hogy az Etalon cég nem bízta akárkire a termékei kulsejének megtervezését.
 
ETALON DESIGN

Sose gondoltam volna...!!!
 
Majd teszek fel én is képeket, van egy-két Magyar termékem. Jó ötlet a topik

alfaati

Magyar HIFI termékekről készült képek

Hozzászólás Szerző: alfaati »


johetnek képek "underground" tervezok cuccairól is! Nem feltétel hogy CE-vel ellátott elektronika legyen...
 
Kozben az interneten megtaláltam hogy az Etalon cég nem bízta akárkire a termékei kulsejének megtervezését.
 
ETALON DESIGN

Avatar
gyuszmo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2008.09.20., szomb. 20:42
Értékelés: 852

Magyar HIFI termékekről készült képek

Hozzászólás Szerző: gyuszmo »


Szerintem nagyon jó ötlet ez a topic.
(Egyelőre ennyi )
"Az orgona egy könnyű hangszer: a megfelelő billentyűt a megfelelő időben kell lenyomni,és a hangszer magától játszik." /Bach/

alfaati

Magyar hifi termékekről készült képek

Hozzászólás Szerző: alfaati »

Udv Mindenkinek.
 
Ez a topik egy referencia lenne az ide látogató kulfoldi olvasóknak, sajátmagunknak, illetve a magyar audio ipar lelkes építo munkásainak tervezoinek, hogy lássuk ki mivel rukkolt elo eddíg illetve mindenki megnézhesse a másik mit készít(ett).
 
Akik rendelkeznek magyar HI-FI cuccokkal otthonukban vagy találtak az interneten képeket róluk toltsék fel ide. Ha van szakmai adat az is johet. Kulso, belso képek, élmények minden johet. Ne fogjátok vissza magatokat.
 
Hungarian Hi-Fi Stuffs, Hungarian Hi-Fi manufacturers, etc.
 
az elso kép legyen mondjuk a Natural Sounding Magyar hangfal képe
 
Tud bárki valamit errol a gyártóról?
 
Natural Sounding

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”