Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Elosztók

Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 208
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Elosztók

Hozzászólás Szerző: nehai »

Te hallgatod nem én, nekem teljesen mindegy. Ha pedig nem akarod megérteni amit leírtam, az sem az én bajom.

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Elosztók

Hozzászólás Szerző: Shimano »


...Nekem más a tapasztalatom.Sőt sokan visszatértek a 2.5-ös MCU-ra és inkább több ilyen ösvényt alakítottak ki, mint egy vastagabbat. És csakis tömör vezetékből...

Egyetértek, én is hasonlót tapasztaltam. Mondjuk nálam egészen egyszerűen csak torz volt, és összenyomta a sávszéleket. Még egy 2x2x1,5mm-es szilikonos szigetelésű tűzállóból kibányászott "litze" hálózati is tisztábban szól, kiterjettebb sávszélekkel, pedig nagyon akartam, hogy jó legyen. De nem,

 
Én meg nem. Szerintem a pirelli ösvény sokkal jobb az mcu-nál,egy régi alu hálózatnál meg aztán még inkább.Az viszont hogy hálókábelnek jó e vagy nem már rendszere válogatja,nálam pl nem jó erre a célra.

Miért, az ösvény nem hálókábel? Ha hálózatinak nem jó akkor ösvénynek sem. Pont az a szívás vele ha valaki beépíti, valószínűleg nem fogja cserélgetni, és a hangja örökre ott marad a rendszerében. Pont annyit ér amennyibe kerül, vagy annyit sem (szerintem nem). Ja és sokan használják hálózatinak is.

 
Visszakérdezek.Ha az mcu jó ösvénynek,akkor bőven elég jó hálókábelnek is?Szerintem nem olyan egyszerű fekete és fehér dolog ez.

Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 208
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Elosztók

Hozzászólás Szerző: nehai »

Én csak azt írtam le amit hallottam, ha valakinek bejött/jön csak használja bátran. Nálam még mindig alu van a falban, és pont emiatt nem cseréltem még le, mert nem találtam még meg az oda alkalmas olcsó drótot, sok pénzért tudnám mit tegyek oda, de annyi nincs rá. Pirelli egészen biztosan nem lesz, akkor inkább a sima 2,5mm2-es sima MCU 1/10-ed áron.

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Elosztók

Hozzászólás Szerző: fülelek »


Miért, az ösvény nem hálókábel? Ha hálózatinak nem jó akkor ösvénynek sem. Pont az a szívás vele ha valaki beépíti, valószínűleg nem fogja cserélgetni, és a hangja örökre ott marad a rendszerében. Pont annyit ér amennyibe kerül, vagy annyit sem (szerintem nem). Ja és sokan használják hálózatinak is.

Egyetértek néhaival.
 
A Pirelli amúgyis pévécés kábel. Érdekes, a világon sokan készítenek különféle hiperszuper, méregdrága hálózati kábeleket, egy része ezeknek nagyon jó, más része jó, de messze nem árarányosan, viszont pévécét senki sem használ, vagy, ha igen, akkor az nem is jó.
Tessék idelinkelni elismerten jó és drága hálózati kábelt, ami kívül-belül pévécé szigetelést tartalmaz.
 
Nekem Alces van beépítve az összes otthoni hálózatba, hifire, mosógépre, sütőre, világításra egyaránt. Mindenütt bevált. A kábelt a falban egy helyen cseréltettem ki 5x1,5mm halogénmentes tömör kábelre, arról jár a hifi meg az olvasó állólámpa.

Vendég

Elosztók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sőt sokan visszatértek a 2.5-ös MCU-ra és inkább több ilyen ösvényt alakítottak ki, mint egy vastagabbat. És csakis tömör vezetékből.
Első lépésben ilyet csináltam 2.5-es MCU-val, de nem javult, hanem inkább romlott a hangminőség (igen, be lett járatva).

Vendég

Elosztók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ha hálózatinak nem jó akkor ösvénynek sem.
Tudom, hogy a józan paraszti ész ezt diktálja... de ha jobban meggondoljuk, hálózati kábel még a trafó primer tekercse is, és ott mindenképpen borul az egyneműség. Előfordul, hogy kétféle kábel sorbakötve jobb (leginkább: kiegyenlítettebb), mint önmagában bármelyik. Máshol viszont tökéletesen beválik/beválnak a villanyórától készülék(ek)ig vezetett 6242Y ösvény(ek).

Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 208
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Elosztók

Hozzászólás Szerző: nehai »


...Nekem más a tapasztalatom.Sőt sokan visszatértek a 2.5-ös MCU-ra és inkább több ilyen ösvényt alakítottak ki, mint egy vastagabbat. És csakis tömör vezetékből...

Egyetértek, én is hasonlót tapasztaltam. Mondjuk nálam egészen egyszerűen csak torz volt, és összenyomta a sávszéleket. Még egy 2x2x1,5mm-es szilikonos szigetelésű tűzállóból kibányászott "litze" hálózati is tisztábban szól, kiterjettebb sávszélekkel, pedig nagyon akartam, hogy jó legyen. De nem,

 
Én meg nem. Szerintem a pirelli ösvény sokkal jobb az mcu-nál,egy régi alu hálózatnál meg aztán még inkább.Az viszont hogy hálókábelnek jó e vagy nem már rendszere válogatja,nálam pl nem jó erre a célra.

Miért, az ösvény nem hálókábel? Ha hálózatinak nem jó akkor ösvénynek sem. Pont az a szívás vele ha valaki beépíti, valószínűleg nem fogja cserélgetni, és a hangja örökre ott marad a rendszerében. Pont annyit ér amennyibe kerül, vagy annyit sem (szerintem nem). Ja és sokan használják hálózatinak is.

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Elosztók

Hozzászólás Szerző: Shimano »


...Nekem más a tapasztalatom.Sőt sokan visszatértek a 2.5-ös MCU-ra és inkább több ilyen ösvényt alakítottak ki, mint egy vastagabbat. És csakis tömör vezetékből...

Egyetértek, én is hasonlót tapasztaltam. Mondjuk nálam egészen egyszerűen csak torz volt, és összenyomta a sávszéleket. Még egy 2x2x1,5mm-es szilikonos szigetelésű tűzállóból kibányászott "litze" hálózati is tisztábban szól, kiterjettebb sávszélekkel, pedig nagyon akartam, hogy jó legyen. De nem,

 
Én meg nem. Szerintem a pirelli ösvény sokkal jobb az mcu-nál,egy régi alu hálózatnál meg aztán még inkább.Az viszont hogy hálókábelnek jó e vagy nem már rendszere válogatja,nálam pl nem jó erre a célra.

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

Elosztók

Hozzászólás Szerző: ValhallA »


Nem nyomkodom, nem kapcsolgatom, a táv a dobozában pihen.


 
És mi van,ha valaki kapcsolgatni akarja?
Azért néha nyomd meg rajta a CleanWave gombot...
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 208
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Elosztók

Hozzászólás Szerző: nehai »


...Nekem más a tapasztalatom.Sőt sokan visszatértek a 2.5-ös MCU-ra és inkább több ilyen ösvényt alakítottak ki, mint egy vastagabbat. És csakis tömör vezetékből...

Egyetértek, én is hasonlót tapasztaltam. Mondjuk nálam egészen egyszerűen csak torz volt, és összenyomta a sávszéleket. Még egy 2x2x1,5mm-es szilikonos szigetelésű tűzállóból kibányászott "litze" hálózati is tisztábban szól, kiterjettebb sávszélekkel, pedig nagyon akartam, hogy jó legyen. De nem,

Vendég

Elosztók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nekem is PPP-van! Elégedett vagyok a rendszer hangminőségre gyakorolt hatásával,viszont a kiviteli minőségével nem...
A nyomógombok bizonytalanul járnak,francia autókban lévő kapcsolók,érzetét kelti...
A távirányító pedig egyenesen gagyi!

Én egyszer beállítottam, levettem a kijelzőt, mert zavart és azóta folyamatosan megy.
Nem nyomkodom, nem kapcsolgatom, a táv a dobozában pihen.
Nálam mindig minden folyamatosan áram alatt van (nem is standby-ban), így nincs értelme a kapcsolgatásának.
 
Tényleg jó a hatása főleg a konstans hangminőség miatt.
 
Van ismerősöm, aki kettőt használ belőle. A másodikról mennek a Logan Summit X-ek, az elsőről a Levinsonjai (390S, 326S, 432 - full Siltech).
 
A régi 1000-esnek is megvolt a varázsa, talán masszívabban megépített, funkcionálisabb gép volt, de kisebb teljesítménnyel, gyengébb hatásfokkal.
Viszont a kimeneti torzítása alacsonyabb volt, a frekvencia állítható volt a multiwave esetenként jó volt. Arról nem is beszélve, hogy a kimenő trafója miatt az egyes készülékek jól el voltak szeparálva, mert minden aljzathoz egy szekunder tekercs ment.
És volt két nagyáramú szűrt, de nem szabályzott kimenete is.

Vendég

Elosztók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Mivel annál alig drágább, józan árú kábel, őrületnek nem mondanám.
Csak pont a háromszorosa - duplája. (800 Ft/m a 3x100-130 Ft/m helyett)
 
Az MCU-ról ez a te véleményed, én tiszteletben tartom. Nekem más a tapasztalatom.
Sőt sokan visszatértek a 2.5-ös MCU-ra és inkább több ilyen ösvényt alakítottak ki, mint egy vastagabbat. És csakis tömör vezetékből.
 
Mint írtam, nekem otthon párhuzamosan fut a sodrott eresből készített ösvény a tömörrel és a "litze" szerkezetűvel (egyedi tömör szálak szálanként szigetelve párhuzamosan). Amikor csináltam, még híre hamva sem volt a 6242Y hazai felbukkanásának, mint ösvény. Az én igényeim szerint az én rendszerembe a sodrott eres ösvény nem vált be.
Más igényei szerint más rendszerekbe ettől még biztosan használható.

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

Elosztók

Hozzászólás Szerző: ValhallA »


Nekem is PPP-van!
Elégedett vagyok a rendszer hangminőségre gyakorolt hatásával,viszont a kiviteli minőségével nem...
A nyomógombok bizonytalanul járnak,francia autókban lévő kapcsolók,érzetét kelti...
A távirányító pedig egyenesen gagyi!
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Vendég

Elosztók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Jó motyó kell és nem helyette "zaftosabb, loudnessesebb, szinezettebb" 6242Y.Nem véletlen, hogy akinek ilyen cucca volt, ki is tépkedte a falból fél év után, vagy hamarabb. 

Szerintem minden magyarul beszélő, szemellenzőt nem viselő ember számára világos, hogy a tegnapi, nem túl komplikált mondatomban a loudnessesség a Merlin-Gerin MCB jelzője. Azt kellett volna kidobálni, esetleg még a színezett hangú készülékeket.
 
* Nyilván sem tökéletes, de mindenképpen jobb a "low level information" szűrőként funkcionáló vastag tömör MCU-knál. Mivel annál alig drágább, józan árú kábel, őrületnek nem mondanám. A vastagabb, íves könyökökkel kivitelezett védőcsőbe simán behúzható hatost pláne nem. A fali dugaljak és a készülékek között azonban érdemes jobbat használni.

Vendég

Elosztók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A 6-os MCU ösvény -bár valamelyest színezetlenebb- még a zaftosabb, loudnessesebb hangú Merlin-Gerin kismegszakítóval együtt is unalmasabb, egysíkúbb, szegényesebb a Pirelli 6242Y-okhoz képest.
:kiraly:
Jó motyó kell és nem helyette "zaftosabb, loudnessesebb, szinezettebb" 6242Y.
Nem véletlen, hogy akinek ilyen cucca volt, ki is tépkedte a falból fél év után, vagy hamarabb.
 
Persze, tudom, százból csak kettő (vagy több).
A többin meg segít a "zaftos, loudnesses, színezett" hang, amit produkál (bár inkább csak mélyben dúsít, mint magasban).
Na, ezt gyorsan be is fejezem, mert kapok mindjárt a fejemre.
Igaz, az őrület lecsengett már, így sok jelentősége nincs, hogy mi a véleményem róla.
 
De váán mááásik....


Avatar
cotag
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2007.05.18., pén. 14:28
Értékelés: 28

Elosztók

Hozzászólás Szerző: cotag »


A Legrand egy bizonyos ipari dugójába be lehet kötni akár három(!) 6mm2-es kábelt is. Mivel mindegyik póluson két csavar biztosítja a kontaktust, az "egy dugóban több kábel" itt nem mehet annak rovására.
Errol jut eszembe, az angolok altal kedvelt hdyra-tipusu multicsatlakozos megoldast probalta-e mar valaki? Pro/kontra?

Vendég

Elosztók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nálam 10-es Pirellin jön az áram a villanyórától. Nem volt lehetőségem még tömör rézdrótot is kipróbálni, azt majd a következő lakásban fogom kivitelezni 
Nekem volt olyan, sőt 6242Y-ból 6 és 10mm2 is. A 6-os MCU ösvény -bár valamelyest színezetlenebb- még a zaftosabb, loudnessesebb hangú Merlin-Gerin kismegszakítóval együtt is unalmasabb, egysíkúbb, szegényesebb a Pirelli 6242Y-okhoz képest.

Vendég

Elosztók

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Nem tudom ki hogy van vele... én semmilyen elosztót nem hallgatnék szívesen, se rövid-, se közép-, se hosszútávon. Talán ezért nincs elosztóm?

És akkor hova dugod a készülékeid hálózati madzagját? Vagy csak egy kombihifit hallgatsz? Ha a falban több konnektor van, az is egyfajta elosztó. Vagy minden aljzat külön kábelezve a biztosítótáblához? De hiszen az is egy elosztó, csak sokkal hosszabb vezetékekkel. Vagy netalán minden cucc saját akkuról megy? Az valóban elosztásmentes megoldás.

Nem elosztás-, hanem elosztómentes. Ha úgy tetszik, csillagpontos. A falra fel van szerelve két ipari aljzat, melyek saját, "dedikált" ösvényen kapják az áramot a villanyórától kezdve. A Legrand egy bizonyos ipari dugójába be lehet kötni akár három(!) 6mm2-es kábelt is. Mivel mindegyik póluson két csavar biztosítja a kontaktust, az "egy dugóban több kábel" itt nem mehet annak rovására. Kicsit jobb lenne mindegyik kütyüt külön-külön, hatos Pirellivel bekötni a villanyórához, de nálam az igazi "multi-ösvény" nem kivitelezhető.

Vendég

Elosztók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A Titan volt a PPP elé kötve. Fordítva nem szabad.
Köszönöm a választ.
 
Akkor nekem nem biztos, hogy szükségem lenne a Titanra a PPP elé.
A bejövő ösvényem rendben van.
 
A PPP nélkül módomban volt a három klf. ösvényt tesztelni, hogy mi és mire jó.
A legnagyobb energiák a 6-os tömör rézen jöttek át. Száraz, kontrollált, de nem elég nagy felbontással. A Habia vot a legnagyobb felbontású, legtisztább, leggyorsabb, de nem elég nagy energiával, a sodrott réz meg amolyan semmi sem volt. Arról most a laptop tápja, meg a telefonom töltője megy, vagy az sem.
Amíg nem volt PPP-m, a nagy energiájú egységeim a 6-os tömör rézről mentek, a források, előfok a Habia-ról. A sodrotton maximum bejárattam készülékeket (meg kíváncsi voltam, milyen is - ...r).
Nálam 9m az ösvény és az eredeti felállásban közvetlen a villanyóra után jöttek kismegszakító nélkül. Most külön kismegszakítója van az egyes ösvényeknek.
 
A PPP elég nagy energiát ad le ahhoz, hogy most a végfokomat is rá tudtam kötni.
Gyorsabb, pontosabb lett a hang.
A Logan-eket pedig hagytam a 6-os tömör ösvényen.

Avatar
dominique29
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2005.10.19., szer. 16:18
Értékelés: 233

Elosztók

Hozzászólás Szerző: dominique29 »


A Titan volt a PPP elé kötve. Fordítva nem szabad.
 
Nálam 10-es Pirellin jön az áram a villanyórától. Nem volt lehetőségem még tömör rézdrótot is kipróbálni, azt majd a következő lakásban fogom kivitelezni Ami biztos, és ezt mi máshogy tapasztaltuk, hogy a falban futó 40-50 éves alumínium villanydróthoz képest a Pirelli fényévekre jobb. De persze lehet, hogy ennél is van jobb, teljesen elképzelhető. Meg az is lehet, hogy nem a drót anyaga, hanem az, hogy hány kötésen megy keresztül - míg elér a hifi sarokig - a meghatározó. Nekem a Pirelli a villanyórától a Titánig meg, még a főkapcsoló utáni kismegszakító sincs az útban (A Titánba gyárilag van 1).
 
És egyetértek, tényleg konstans a hatás, ez is nagy előnye a PPP-nek
"Az audiofília nem betegség, csupán egy olyan krónikus elégedetlenség tünete, mely a hangreprodukciós rendszerekről tévesen kialakított képzetekből fakad" (részlet a Meridian cég prospektusából)

Vendég

Elosztók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szóval mindkettő igencsak érezhetően dolgozik. És a kettő együtt, hát...az volt a legjobb

És azt hogyan használtad?
A Titan volt a PPP előtt?
Vagy a utána kötve?
 
Én most itthon egy PPP-t használok. Nekem minden arról megy kivéve a Summit X-eket, ami egy dedikált ösvényről jár. Arról más nem megy. (2x6nmm tömör réz)
Ami nekem feltűnt, a konstans minőség. Nem kell azzal bajlódni, hogy délelőtt, délután vagy szombat éjszaka van. Mindig egyformán - jól szól a lánc.
A PS Audio PPP is egy másik dedikált ösvényről jár. Az egy 2x3.6 nmm össz. keresztmetszetű Habia kábelből készült (ezüstözött tömör réz teflon bevonattal 6 db 0.6-os keresztmetszetű párhuzamosan).
 
A sodrott eres ösvényemet nem használom, mert szerintem hallgathatatlanul elszínezi a hangot. Dúsítja a mélyet, eltünteti a finom részleteket, az egész kontrollálatlan lesz. Szörnyű!
Annál még a másfeles tömör alu is jobb, ami a falban van.


Avatar
dominique29
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2005.10.19., szer. 16:18
Értékelés: 233

Elosztók

Hozzászólás Szerző: dominique29 »


Szia!
 
A két szűrőt itthoni rendszerben, ha jól emlékszem kb. 2 hétig tudtam „tesztelni”, ami jóhifista-szabály szerint azt jelenti, hogy napokig csak az egyik volt bekötve, majd csak az után kötöttem be a másikat.
 
A PPP-nél leginkább a háttérzaj csökkenés, a nyugodtság, a hangszerek szeparációja tűnt fel, míg a Titánnal a kontrollált mély-érzet növekedés, a dinamizmus, mintha egy combosabb erősítőre váltottam volna. A Titan egyáltalán nem mutatott olyan jellemhibákat, melyeket a passzív szűrésnél szoktak felhozni. Egy 1400 fontos készüléknél ciki is lett volna
 
Szóval mindkettő igencsak érezhetően dolgozik. És a kettő együtt, hát...az volt a legjobb
 
Tudtommal a PS Quintessence már kifutott termék (tavaly még erősen akciózták, hátha Te is rábukkansz egy ilyenre, olcsóbban) a Duet Power Centert nem ismerem, de remélem, sikerül találnod egy hatékony megoldást az elosztásra
"Az audiofília nem betegség, csupán egy olyan krónikus elégedetlenség tünete, mely a hangreprodukciós rendszerekről tévesen kialakított képzetekből fakad" (részlet a Meridian cég prospektusából)

Avatar
szigony
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2046
Csatlakozott: 2009.11.11., szer. 20:39
Értékelés: 1362

Elosztók

Hozzászólás Szerző: szigony »


Nekem volt alkalmam összehasonlítani az Isotek Titan-t és a PS Audio Power Plant Premiert (ezek gyakorlatilag a 2 cég referencia termékei) és érezhetően más hatással vannak a hangzásra, az én "majdnem" Roy ösvényes dedikált tápellátásommal együtt.
 
Mindkettővel magasabb szintű volt a zeneélvezet (aktív vagy passzív szűrő nélküli állapothoz képest) ez számomra egyértelműen kiderült.
 
Sajnos a Shunyata Research Hydra-t nem próbáltam. De pl. HiVox Alces 6-ot igen, és igen bezony tetszett a hatása.
 
Az Isotek Sigmával sincs ismeretségem, de a 2 évvel ezelőtti Hifi Show-n megrendezett Isotek demo alatt (ami persze korántsem objektív tesztkörülmény) "sajnos" tökéletesen lekövethető volt számomra, ahogy egyre komolyabb (drágább) Isotek szűrőket dugtak be egymás után, úgy csökkent a háttérzaj és nőtt a dinamika- és részletgazdagság-érzet. Számomra ott és akkor egyértelmű volt, a Titan bezony hatásosabb, mint a Sigmas. Még jó, különben már rég kirugták volna az Isotekes demonstrátort


Szia dominique29!
 
Mi volt a különbség az Isotek Titan és a PS PP között?Ha pár mondatban írnál róla.Köszi.
Az összehasonlítás (Titan v PowerPlant) otthoni körülmények között zajlott vagy kiállításon?
A rendszeremet figyelembe véve úgy gondolom,hogy a PS Duet vagy a PS Quintessence-ig terjedő kategóriából lenne célszerű megtalálni a legmegfelelőbbet.
Amire természetesen csak egy otthoni meghallgatás adhat pontos választ.
Egy londoni kiállításon már én is hallottam Isotek demo-t,de arra nem lehet alapozni.Más készülékek,kábelek,szoba etc.
 
ui:a Meridian idézet

Avatar
arzachel
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2050
Csatlakozott: 2006.02.03., pén. 10:49
Értékelés: 678
Tartózkodási hely: Budapest

Elosztók

Hozzászólás Szerző: arzachel »


Dehogy nincs, a Pirelli előtte nem elég?
Szerintem még sok is.
Arzachel IC kábel
eladó 2 x 1 m 10.000.-Ft

LP: Lurné J1 - Air Tangent 2B - Kiseki Agaat , MC PHONO: Twin Servo, VÉGFOK: Twin Servo OTL, CD: Philips T34 level III Silver, HANGFAL: Quad ESL57 tube power ,Jim Rogers JR 149,KÁBELEK: VDH MCS 1000,ÁLLVÁNYOK : Söund Org ZO 28

Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 208
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Elosztók

Hozzászólás Szerző: nehai »

Vegyél Kontavilleset, relative esztétikus és a hagja sem rossz az áráért.

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”