Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Online
Avatar
gyongyhalas
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 660
Csatlakozott: 2016.04.25., hétf. 15:01
Értékelés: 319
Tartózkodási hely: Gyöngyös

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: gyongyhalas »

Na ez egy"" Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök""topic ,,, vagyis így gondoltam....Sokan talán kerékpározás ,vagy zöld topic vagy autós topic címet olvasnak....Nem tudom , csak kérdezem???.....Érdekes felvetéseket lehetett itt kipróbálni és talán elmondani az észrevételeket, negatív vagy pozitív ....Talán,,,Ma már ez nem így van,,, mondom,mert itt alapból születik egy elutasítás ,,mikor erre felhívják a figyelmet ,még folytatják ......Értem én ! Na mindegy vettem valamit, kipróbáltam . Biztosan így kell fórumozni ! Köszönöm , hogy elolvastátok.Szvsz.

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: avl2 »

hosszu írta:
2022.12.11., vas. 12:40
Hungrál "ügyben" ....valós tapasztalatairól...javasolták.

https://longkft.hu/audioblog/hungral-mondom-hungral/
"a Hungrál élettani hatásainak köszönhetően javulnak érzékszerveink" => de akkor a hifi helyett / mellett nem máshol lenne jó terjeszteni ?



avl2 írta:
2022.12.01., csüt. 10:59
gyongyhalas írta:
2022.12.01., csüt. 10:35
...ha kölcsönkérnél valakitől....és kipróbálnád....Lehet pont ezekért a sorokért amit leírtál el lehetne ""hinni "véleményedet, vagy nem ... Mit is veszítenél? :D :napsut: :smile53:
kitöl lehet kölcsönkerni ?
mennyi idöre ?

mennyi idö alatt jelentkezik igazan a hatasa ? nem hifis hangra, hanem "általánosan" ? a https://hungral.hu/ szerinti "Mindent harmonizál"


pl. "A jurtáimban életvitel-szerűen élők elmondták, hogy teljesen megváltozott az életük. Pihentetőbb az alvás, kiegyensúlyozottabb, harmonikusabb és egészségesebb az élet."

"Mindent harmonizál" aztakutyamindenit ! nem érez mindenki emögött lehetetlent ??...

nyilvan egy ilyen csodaszer jó lenne ...szkeptikus vagyok, de szivesen vennék egy ilyen csodaszert ! komolyan !!
...

Avatar
hosszu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1424
Csatlakozott: 2007.11.28., szer. 13:18
Értékelés: 1275

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: hosszu »

Hungrál "ügyben" kétféle hifistával találkoztam:
Az egyik "típus" elolvasva a beszámolót, megkért, hogy menjek át hozzá, és mutassam meg.
A másik "típus" leírta itt a mindenféle tapasztalatot nélkülöző véleményét.

Mindössze azért szóltam hozzá a kialakult "beszélgetéshez", mert ma öten (mondom 5 zenehallgató) hívott és számolt be valós tapasztalatairól és az elrendezéssel kapcsolatos észrevételeiről.
A beszámolóik alapján be kellett látnom, hogy a blogcikket némileg elsiettem, mert a kerámiáknak nem az általam javasolt a legjobb elrendezése. Ezt belátva, mindenféle lelki konfliktus nélkül rendeztem azokat úgy át, ahogy a valós tapasztalatot szerző és kísérletező kedvű zenehallgatók közül többen is javasolták.

https://longkft.hu/audioblog/hungral-mondom-hungral/
longkft.hu/audioblog/

Avatar
hollohazi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2014.02.07., pén. 09:19
Értékelés: 303
Tartózkodási hely: Balatonfüred

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: hollohazi »

Egy link erről a technológiáról: https://hungral.hu/rezgesgyogyitas/?fbc ... d1dliOmqzU
47 Lab Midnight Blue Cd játszó, 47 Lab Midnight Blue elő-és végerősítő, 47 Lab Lens Alnico széles sávú hangsugárzó , Funk Vector III lemezjátszó, Funk FX 3 kar, Hana SL MC hangszedő,  47 Lab Shigaraki MC phono, Tiglon, Shun Mook, Schallwand, Schnerzinger

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7234
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Akkor ez rosszabb, mint a kék golyók, mert az a szomszéd szobában szétgurítva is hatásos volt és pont ugyanezt tudta. :D
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
PgSpa
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 779
Csatlakozott: 2017.07.02., vas. 18:21
Értékelés: 339
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: PgSpa »

Csak letettem az állvány elé a szőnyegre. A formáció változik, attól függ, hogy ki esik át rajta, illetve játszik-e a legkisebb példánnyal a macska.

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3772
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2374
Tartózkodási hely: 2465

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

PgSpa írta:
2022.12.08., csüt. 18:59
Hát lehet, hogy hiperérzékeny és hiperhiszékeny vagyok, de rendeltem egy garnitúrát ezekből a kis köcsögöcskékből.
Nem túl nagy befektetés, kb. 16e leszállítva. A doboz szerintem kb. a költségek felét elviszi...
Én nagyon hallom, a tér kinyílik, a zene szárnyalóbb, jobb a sztereó.
Feleségem kerámiázik, gyártatok vele is egy garnitúrát, kíváncsi leszek arra, hogy tudja-e ugyanazt, mint az eredeti.

... és egy érdekes élmény: kicsomagoltam, letettem a földre, a macska azonnal rájuk feküdt, mintha ki akarná költeni őket...
A rendszerhez viszonyítva hová tetted? Ezek szerint már egy szett is hatásos? Egy ideje már agyalok én is egy szetten...
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
PgSpa
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 779
Csatlakozott: 2017.07.02., vas. 18:21
Értékelés: 339
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: PgSpa »

Hát lehet, hogy hiperérzékeny és hiperhiszékeny vagyok, de rendeltem egy garnitúrát ezekből a kis köcsögöcskékből.
Nem túl nagy befektetés, kb. 16e leszállítva. A doboz szerintem kb. a költségek felét elviszi...
Én nagyon hallom, a tér kinyílik, a zene szárnyalóbb, jobb a sztereó.
Feleségem kerámiázik, gyártatok vele is egy garnitúrát, kíváncsi leszek arra, hogy tudja-e ugyanazt, mint az eredeti.

... és egy érdekes élmény: kicsomagoltam, letettem a földre, a macska azonnal rájuk feküdt, mintha ki akarná költeni őket...

Avatar
meridián
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1161
Csatlakozott: 2010.07.02., pén. 13:51
Értékelés: 540

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: meridián »

"Pataki Attila (igen az a Pataki Attila), akit elvittek az UFO-k"......

De visszahozták..... meregzsak.gif :smile51:
Amikor kivágod az utolsó fát,a folyóból kifogod az utolsó halat,
rájössz arra a pénzed semmit sem ér.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7234
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

trane írta:
2022.12.01., csüt. 20:48
vannak hiperérzékeny emberek, mint pl. Eveanne Manley (igen, az a Manley), aki valamikor a '80-as évek elején egy high-end show-n levett egy képet a szoba faláról és máshová akasztotta föl, és azzal hatalmasat dobott a hangzáson gondolkodik.gif . ők - s valszeg hosszu is ezen emberek közé tartozik - máshogy érzékelnek, s ezt el kell fogadni leborulok.gif , míg mások viszont lehet, semmit nem tapasztalanak meg ezekből a dolgokból - a világ már csak ilyen :yingyang: . aki tehát érdeklődik 1-1 ilyen 'vuducucc' iránt, javaslom, ne fogja vissza magát, mert ez az érdeklődés nem véletlen... :rolleyes: de ne izélgessük azt, aki másként érzékel :ohnoohnoohno: :kiss:
Akkor már csak néhány fokozat és eljuthatnak Pataki Attila (igen az a Pataki Attila), akit elvittek az UFO-k, érzékelési szintjére. Ezt kérem tessék elfogadni. Senki se fogja vissza magát, ha csábítják az UFO-k, tessék menni. Utána, azt kell mondani, hogy érteni ugye ugye nem érti az illető se, mi és hogy történhetett, de megmagyarázni meg tudja. :D
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
fererencz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1317
Csatlakozott: 2017.07.10., hétf. 10:30
Értékelés: 794
Tartózkodási hely: Kápolna

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: fererencz »

trane írta:
2022.12.01., csüt. 20:48
vannak hiperérzékeny emberek, mint pl. Eveanne Manley (igen, az a Manley), aki valamikor a '80-as évek elején egy high-end show-n levett egy képet a szoba faláról és máshová akasztotta föl, és azzal hatalmasat dobott a hangzáson gondolkodik.gif . ők - s valszeg hosszu is ezen emberek közé tartozik - máshogy érzékelnek, s ezt el kell fogadni leborulok.gif , míg mások viszont lehet, semmit nem tapasztalanak meg ezekből a dolgokból - a világ már csak ilyen :yingyang: . aki tehát érdeklődik 1-1 ilyen 'vuducucc' iránt, javaslom, ne fogja vissza magát, mert ez az érdeklődés nem véletlen... :rolleyes: de ne izélgessük azt, aki másként érzékel :ohnoohnoohno: :kiss:
Én elhiszem, hogy ez így van. Hogy hat a hangra, és hogy bizonyos emberek érzékenyebbek a hatására. Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy egy lepel képes-e kioltani, vagy helyettesíteni a hatását. :smile53:
Nem szotkam hibázni.

Avatar
diagnet
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2012.12.06., csüt. 21:55
Értékelés: 581

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: diagnet »

Alex_Aston írta:
2022.12.01., csüt. 10:19
A világ 90%-a? hisz egy olyan magasztos dologban, aminek létezése sosem volt bizonyított, és úgy gondolom sosem lesz. Mégis részben ez működteti a világot.
Az univerzum létrejöttének és értelmének tudományos/vallási kérdései némileg komplexebb ügyek, mint egymás internetes hülyítése.

Online
Avatar
gyongyhalas
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 660
Csatlakozott: 2016.04.25., hétf. 15:01
Értékelés: 319
Tartózkodási hely: Gyöngyös

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: gyongyhalas »

hosszu írta:
2022.12.01., csüt. 08:55
Több "fórumlakó" is jelezte, hogy mivel ez az eddigi leghatásosabb, mindenhol ugyanúgy működő, ugyanazon hangi / képi változást létrehozó javaslatom, osszam meg itt is.

Mivel immár a harmadik hangtechnikai bemutatóterem tulajdonosa kért meg, hogy vigyem el hozzájuk is, és hallgassuk meg közösen a hatást, az "ide" csak homokozni járók észrevételei, hozzászólásai minden szempontból irrelevánsak.

https://longkft.hu/audioblog/hungral-mondom-hungral/
Akkor most csak a" piros színűek" közüli véleményeket olvasgathatjuk?....Kérdem én ? Vagyis bemutatóterem tulajdonosok szóltak eddig hozzá? Vagy a másik....? Csak kérdem én? :D :napsut: :smile53:

Avatar
viri
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 19:58
Értékelés: 1631
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: viri »

Én meg most felismertem, hogy apósom ilyet kapott tavaly karácsonyra, és ezért idén karácsonykor ha lemegyünk hozzájuk, már hozom is el :D

A Hartmann kereszteződéseket, földsugárzást, vízeret eddig is ismertem, nyilván nem tudhatom biztosan, hogy egyáltalán létezik, bár amikor próbáltam ezzel a réz pálcával sétálást, akkor minden alkalommal ugyott záródott össze, ami elvileg a Hartmann kereszteződés. A biztonság kedvéért azért kihúztuk a gyerek ágyat az ilyen kereszteződésből. Lehet hogy hülyeség, de mi van ha mégis alapon :rolleyes: Régen volt.
Az viszont hogy egy ilyen kis forma bármilyen hatással lenne a földsugárzásra, vagy rám, nagyon szkeptikus vagyok, de kíváncsiság is van bennem, ezért elfogom majd hozni. Bár abban nem vagyok biztos, hogy itt megmerném osztani a tapasztalatomat, kivéve, ha semmit nem csinál. :D
Audio PC(PPV3)- Lab12DAC1Reference - Convergent Audio Technology SL1 sign.- PS Audio Delta 250 monoblokkok - JBL 250Ti Classic Edition - 2db Rythmik Audio F15 sub - Audience Conductor hf kábel + ic-k, Entreq Primer pro usb, ösvény végén: Siltech octopus signature

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3772
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2374
Tartózkodási hely: 2465

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Bevallom, én Zsolt(Hosszú) álltal bemutatott, ajánlott praktikák közűl jónéhányat kipróbáltam.
Volt olyan, aminél semmit sem tapasztaltam(talán nem vagyok elég szenzitív), de a legtöbb "kütyünek" hallottam, éreztem a hatását, némelyiknél koncentrálni sem nagyon kellett. Érdekes módon, ellentétbe Zsoltnál, ahol minden "beavatkozásnak" pozitív hatása van, nálam volt amelyik kimondottan rontott a hangélményen, de egyértelműen hatással volt valamire(rám, a rendszeremre, a szobára, nem is tudom).
Van amit ma is használok az ajánlásaiból, van amit elsőre pozitívan éltem meg, de hosszútávon mégis nélküle jobb.
A jelenlegi vitát generáló posztot már megjelenésekor olvastam, és az óta motoszkál bennem, hogy ki kellene próbálni, de...
Ha egy "garnitúráról" lenne csak szó, akkor már megrendeltem volna, de Zsolt ajánlása legalább 3 készletről szól. Nos, ennyire nem vagyok elhivatott "ezós", hogy ennyit kiadjak érte. Ha ennyi kidobni való pénzem van, akkor inkább irány a lemezbolt. Aztán lehet, hogy nagy hibát követek el, hogy kihagyom.
Nem tudom, még dilemmázok.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
Tctronic
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2523
Csatlakozott: 2014.06.26., csüt. 12:00
Értékelés: 2323
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: Tctronic »

OFF
Én is nyitott vagyok sok mindenre, de eljön a pont amit már nem lépek át. gondolkodik.gif
Gondolkodtam már azon, hogy kitalálok én is valami nagyon durva hifis f.....got, aztán kíváncsian nézem hányan próbálják ki, hogyan reagálják le.
"A szépség nem maguknak a dolgoknak a tulajdonsága, hanem pusztán az azokat szemlélő elmében keletkezik."

Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1031

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: pali923 »

fererencz írta:
2022.12.01., csüt. 15:13
Javaslok egy gyűjtést, hogy Pusztavacson építsenek egy cca. 100m átmérőjűt ebből. Így a honi hifis társadalom egésze, de mindenki más is részesül a harmóniából.
Kéne még valami hasonló Dobogókőre is, ahol - mint köztudomású - a Föld szívcsakrája lakozik. Lehet, hogy azon a vidéken a hifis rendszerek is jobban szólnak? gondolkodik.gif Oda kéne szervezni valami hifisót. 31_1_21.gif
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
fererencz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1317
Csatlakozott: 2017.07.10., hétf. 10:30
Értékelés: 794
Tartózkodási hely: Kápolna

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: fererencz »

Javaslok egy gyűjtést, hogy Pusztavacson építsenek egy cca. 100m átmérőjűt ebből. Így a honi hifis társadalom egésze, de mindenki más is részesül a harmóniából. Kérdés az, hogy egy ekkora objektum milyen romboló hatást fejthet ki az ellenkező féltekén.... :rolleyes:
Nem szotkam hibázni.

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: avl2 »

gyongyhalas írta:
2022.12.01., csüt. 11:31
avl2 írta:
2022.12.01., csüt. 10:59
gyongyhalas írta:
2022.12.01., csüt. 10:35
...ha kölcsönkérnél valakitől....és kipróbálnád....Lehet pont ezekért a sorokért amit leírtál el lehetne ""hinni "véleményedet, vagy nem ... Mit is veszítenél? :D :napsut: :smile53:
kitöl lehet kölcsönkerni ?
mennyi idöre ?

mennyi idö alatt jelentkezik igazan a hatasa ? nem hifis hangra, hanem "általánosan" ? a https://hungral.hu/ szerinti "Mindent harmonizál"


pl. "A jurtáimban életvitel-szerűen élők elmondták, hogy teljesen megváltozott az életük. Pihentetőbb az alvás, kiegyensúlyozottabb, harmonikusabb és egészségesebb az élet."

"Mindent harmonizál" aztakutyamindenit ! nem érez mindenki emögött lehetetlent ???? hirtelen a tejeskávé harmonizál a citrommal és töltött káposztával ? mi az a "minden" ?????

nyilvan egy ilyen csodaszer jó lenne ...szkeptikus vagyok, de szivesen vennék egy ilyen csodaszert ! komolyan !!


..."harmonikusabb" ? talán KAP jut eszembe közlekedési felindultságok kapcsán: akkor is ugy van, de már nem zavar

mit jelent ez a "kiegyensúlyozottabb, harmonikusabb és egészségesebb" ? hogy megszünnek a zavarok vagy már nem érdekelnek ? (lasd alkohol, drog hatása vagy csak "mindent lesz..ok" vagy valami "keleti filozofia" )
Ezt így tőlem kérdezed ? Mindet? ....Köszönöm kérdéseidet....de orvos sem vagyok.... :D
Félre téve a tréfát, majd kipróbálom és neked visszajelzek. Hifi -vel kapcsolatos dologban ,mert a többi , nem foglalkoztat jelenleg....Ja és rövid az élet kitudja, az egyéb hatásairól be tudok e neked számolni.. :napsut: :smile53:
igazad van: elsösorban a kölcsönkeres lehetne Neked címezve

kölcsönkeres is persze: barkitöl érdekel, komolyan.

azt nem gondolom, hogy kárt okozna valamilyen hatása


hangzásra hatása igazából nem érdekel, elégedett vagyok zenehallgatáskor a hangzással itthon (pedig ma is Bach orgonazene komplett lemeznyi ment le és orgonát nem egyszerü visszaadni; élöben is hallgatok orgonat)


de az a "mindent harmonizál" az cudar hatás ! persze csak ami felfele van töle, úgy írják.
elképzeltem mikor valaki belép zöld cipöben kék-lila csikos nadrágban piros-feher pepitakockás zakóban rózsaszín+hawaii mintás ingben és mikiegeres naykkendöben és ahogy feje felett tartott cuccot lejjebb es lejjebb teszi úgy válik ruházata mindenütt harmonikussá

Online
Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2804

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: earforce »

Ismerek olyat, aki 11db szettnél megállt, de állítja, hogy élete legjobb audio befektetése volt, merhogy' ezt a hatást nem lehet semmi mással elérni.
Nekem ebben csak az a fura, hogy kb. évente van hasonló és akkor is ugyanez a duma.

Ettől függetlenül működhet :napsut:
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Online
Avatar
gyongyhalas
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 660
Csatlakozott: 2016.04.25., hétf. 15:01
Értékelés: 319
Tartózkodási hely: Gyöngyös

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: gyongyhalas »

greenbio írta:
2022.12.01., csüt. 11:35
"A legáltalánosabb az 50 Hz-es frekvenciájú, 220 és 380 voltos hálózati feszültségű villanyvezeték rendszer, amelyeknek Dr. Masari Emoto által bizonyítottan az élő szervezetek víz-struktúrájára..."

kb. 30 éve már 230V a fázis és 400V a vonali névleges feszültség...

zseniális hasbaakasztó honlap, ezt azért meg kell hagyni :smile32:
http://www.szatmarvill.hu/csatlakozok/o ... pusok.html

Avatar
greenbio
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2008.01.26., szomb. 18:22
Értékelés: 383

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: greenbio »

"A legáltalánosabb az 50 Hz-es frekvenciájú, 220 és 380 voltos hálózati feszültségű villanyvezeték rendszer, amelyeknek Dr. Masari Emoto által bizonyítottan az élő szervezetek víz-struktúrájára..."

kb. 30 éve már 230V a fázis és 400V a vonali névleges feszültség...

zseniális hasbaakasztó honlap, ezt azért meg kell hagyni :smile32:

Online
Avatar
gyongyhalas
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 660
Csatlakozott: 2016.04.25., hétf. 15:01
Értékelés: 319
Tartózkodási hely: Gyöngyös

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: gyongyhalas »

avl2 írta:
2022.12.01., csüt. 10:59
gyongyhalas írta:
2022.12.01., csüt. 10:35
...ha kölcsönkérnél valakitől....és kipróbálnád....Lehet pont ezekért a sorokért amit leírtál el lehetne ""hinni "véleményedet, vagy nem ... Mit is veszítenél? :D :napsut: :smile53:
kitöl lehet kölcsönkerni ?
mennyi idöre ?

mennyi idö alatt jelentkezik igazan a hatasa ? nem hifis hangra, hanem "általánosan" ? a https://hungral.hu/ szerinti "Mindent harmonizál"


pl. "A jurtáimban életvitel-szerűen élők elmondták, hogy teljesen megváltozott az életük. Pihentetőbb az alvás, kiegyensúlyozottabb, harmonikusabb és egészségesebb az élet."

"Mindent harmonizál" aztakutyamindenit ! nem érez mindenki emögött lehetetlent ???? hirtelen a tejeskávé harmonizál a citrommal és töltött káposztával ? mi az a "minden" ?????

nyilvan egy ilyen csodaszer jó lenne ...szkeptikus vagyok, de szivesen vennék egy ilyen csodaszert ! komolyan !!


..."harmonikusabb" ? talán KAP jut eszembe közlekedési felindultságok kapcsán: akkor is ugy van, de már nem zavar

mit jelent ez a "kiegyensúlyozottabb, harmonikusabb és egészségesebb" ? hogy megszünnek a zavarok vagy már nem érdekelnek ? (lasd alkohol, drog hatása vagy csak "mindent lesz..ok" vagy valami "keleti filozofia" )
Ezt így tőlem kérdezed ? Mindet? ....Köszönöm kérdéseidet....de orvos sem vagyok.... :D
Félre téve a tréfát, majd kipróbálom és neked visszajelzek. Hifi -vel kapcsolatos dologban ,mert a többi , nem foglalkoztat jelenleg....Ja és rövid az élet kitudja, az egyéb hatásairól be tudok e neked számolni.. :napsut: :smile53:

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: avl2 »

gyongyhalas írta:
2022.12.01., csüt. 10:35
...ha kölcsönkérnél valakitől....és kipróbálnád....Lehet pont ezekért a sorokért amit leírtál el lehetne ""hinni "véleményedet, vagy nem ... Mit is veszítenél? :D :napsut: :smile53:
kitöl lehet kölcsönkerni ?
mennyi idöre ?

mennyi idö alatt jelentkezik igazan a hatasa ? nem hifis hangra, hanem "általánosan" ? a https://hungral.hu/ szerinti "Mindent harmonizál"


pl. "A jurtáimban életvitel-szerűen élők elmondták, hogy teljesen megváltozott az életük. Pihentetőbb az alvás, kiegyensúlyozottabb, harmonikusabb és egészségesebb az élet."

"Mindent harmonizál" aztakutyamindenit ! nem érez mindenki emögött lehetetlent ???? hirtelen a tejeskávé harmonizál a citrommal és töltött káposztával ? mi az a "minden" ?????

nyilvan egy ilyen csodaszer jó lenne ...szkeptikus vagyok, de szivesen vennék egy ilyen csodaszert ! komolyan !!


..."harmonikusabb" ? talán KAP jut eszembe közlekedési felindultságok kapcsán: akkor is ugy van, de már nem zavar

mit jelent ez a "kiegyensúlyozottabb, harmonikusabb és egészségesebb" ? hogy megszünnek a zavarok vagy már nem érdekelnek ? (lasd alkohol, drog hatása vagy csak "mindent lesz..ok" vagy valami "keleti filozofia" )

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1826
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1658
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

Keresd a ... :D
20221120_122550-2.jpg
20221120_122550-2.jpg (181.09 KiB) Megtekintve 1604 alkalommal
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”