Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Naim Mu-So 2 Wood edition

Stereo és házimozi frontok, centerek, surroundok, subok, sokpontegy szettek
Sati26
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2023.04.30., vas. 05:20
Értékelés: 1
Tartózkodási hely: 1132

Re: NAIM MU-SO 2 Wood edition

Hozzászólás Szerző: Sati26 »


Sati26
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2023.04.30., vas. 05:20
Értékelés: 1
Tartózkodási hely: 1132

Naim Mu-So 2 Wood edition

Hozzászólás Szerző: Sati26 »

Sziasztok

Hosszas gondolkodás után határoztam úgy, hogy megválok szeretett hangrendszeremtől kihasználatlanság miatt.

Amit tudni érdemes róla:
Második tulajdonosa vagyok, angliából származik, én is kihasználatlanság miatt vettem az első tulajdonosától, melyet az eszköz állapota is méltán tükröz: se karc, se hiba, minden gyári állapotban taláható rajta!

Ahogyan a borítása, úgy a hangzása is patinás!

Ha az üzemóráját kellene megtippelnem, szerintem még bejáratódás alatt áll, nálam összesen ha 30-40 órát ment.

Papaírjai nélkül vásároltam, azonban dobozával rendelkezik, minden tarozékkal, mely természetesen átadásra kerül.
Csak és kizárólag személyes átvétellel, kipróbálással, megtekintéssel!

Ugyan megválok tőle, de szeretném, ha az eszköz gondos kezek közé kerülne változatlanul, így kérek mindenkit, hogy csak komoly számdékkal keressen. - Köszönöm! 06302074135

Ár: 489.990Ft

Személyesen Szadán, avagy komoly vételi szándék esetén Pest körzetében megoldható a személyes szállítás részemről.

u.i.: több helyen hirdetem
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára asebestyen 2023.06.07., szer. 10:27-kor.

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”