Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Klipsch RP 280F

Stereo és házimozi frontok, centerek, surroundok, subok, sokpontegy szettek
Lezárt
Avatar
Receiverr
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 340
Csatlakozott: 2015.01.20., kedd 11:07
Értékelés: 40

Re: Klipsch RP 280F

Hozzászólás Szerző: Receiverr »

Ebben az árszegmensben nincsen párja. Éppen egy 1,5 milliós Focal-lal hasonlítom össze. És nyílván van különbség, de olyan ÓRIÁSI semmiképpen, mint amekkora árban.
Én jó pár éve használom a Klipsch hangfalait és valóban ebben az árban bomba vétel. Próbáltam Onkyo 906-tal az előbb és Yamaha RX-A3030-cal. Yamahával még jobb. Zenén is, mozin is. Nem fog csalódni benne, aki megvásárolja....
Bár az r115sw Klipsch subbal még nagyobb élményt ad. Nem szabad a sub-ot kihagyni mellé zenén sem. Úgy az igazán ütős zenén is, én ezt tapasztaltam. Próbáltam 2.0-ban, de több csatornán szubbal igazi mellbevágó, veseszaggató tiszta mélyeket ad.

Az RP280F igazán jó elektronikus zenén, és mindenhol, ahol "fémes" hatások vannak a mozis filmekben...
Igazi arcát sztereón (minimum) az FLAC fájlok esetén mutatja meg..

Ennyiért nagyon jól jár vele valaki...én azt hittem soha nem fogom lecserélni már.
(Azért a Focal 926 kiütötte hangzásban - mondjuk érdekes, hogy dinamikában nem... viszont árban meg engem :D :D Mert messze nem egy árkategória) Szóval gratu annak, aki megvette!
Bocs az offért, de remélem segítettem a hozzászólásommal a döntésekben másoknak is!

Avatar
pintgerg
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2013.10.16., szer. 17:00
Értékelés: 2

Re: Klipsch RP 280F

Hozzászólás Szerző: pintgerg »

Péntekig jégen

Avatar
pintgerg
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2013.10.16., szer. 17:00
Értékelés: 2

Klipsch RP 280F

Hozzászólás Szerző: pintgerg »

KLIPSCH RP-280F hangfalpár eladó
Ár : 270.000 Ft/pár
Hibátlan, dobozában,2016-as ausztriai vásárlás
Helyileg Győrújbaráton talalható.
Csatolmányok
IMG_20230320_171126.jpg
IMG_20230320_171126.jpg (457.37 KiB) Megtekintve 596 alkalommal

Lezárt

Vissza: “Hangsugárzók”