Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Dynaudio Special 40 (lim. Red Vine) - garanciával, újszerű

Stereo és házimozi frontok, centerek, surroundok, subok, sokpontegy szettek
Lezárt
Avatar
SWild
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2021.07.06., kedd 17:19
Értékelés: 68
Tartózkodási hely: Budapest, XIX.

Dynaudio Special 40 (lim. Red Vine) - garanciával, újszerű

Hozzászólás Szerző: SWild »

Szinte teljes kiárusítás (hifizés abbahagyása, remélhetőleg) keretein belül eladósorba bocsájtom szívből szeretett Dynaudio Special Forty hangsugárzóimat, a nagyon ritkán felbukkanó Red Vine színben.
Első tulajdonosa vagyok, a Hangtér Galériában vásároltam idén szeptemberben (pontosan 3 hónaposak). Be vannak regisztrálva, így 8 év garancia van rájuk. Minden papírt (regisztrációs levél, számla) illetve dobozt, tartozékokat adom hozzá.
Állapota teljesen karcmentes.

Bolti ár: 1.270.000 Ft
Ennek a párnak az ára 599.990 Ft amit kérlek tekintsetek végső, fix árnak.

Személyes átvétel Budapest XIX. kerületében lehetséges (nálam), komoly érdeklődőnek a városon és Pest megyén belül házhoz viszem. Postázni előre utalás után tudom,a vevő felelősségére, futárral (kb 25 kg a doboz, erre számíts).
Több kép hamarosan.

Beszámítani olcsóbb hangfalat tudok, leginkább Dali Oberon/Zensor vagy maximum KEF LS50 Meta személyében.

Kérdés esetén megtalálhatsz privátban vagy az aláírásomban szereplő telefonszámon.
IMG_5053.JPG
IMG_5053.JPG (1.45 MiB) Megtekintve 618 alkalommal
IMG_5056.JPG
IMG_5056.JPG (2.39 MiB) Megtekintve 618 alkalommal
IMG_5057.JPG
IMG_5057.JPG (2.64 MiB) Megtekintve 618 alkalommal
IMG_5058.JPG
IMG_5058.JPG (2.75 MiB) Megtekintve 618 alkalommal
Budapest, XIX. kerület
+36309834442
KÉRLEK NÉZD MEG A HIRDETÉS STÁTUSZÁT! Csak akkor zárom le, ha már elkelt a hirdetett termék.

Lezárt

Vissza: “Hangsugárzók”