Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Sony TA-F690 ES

Két csatornás elő és végfokok, integráltak, fejhallgató erősítők, phono előerősítők, csöves, tranzisztoros, digitális, hibrid és fetes konstrukciók, streaming funkciós erősítők
Lezárt
Avatar
zsolt21
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009.08.25., kedd 19:26
Értékelés: 3

Re: Sony TA-F690 ES

Hozzászólás Szerző: zsolt21 »

Költőien fogalmazva: " jéghegynek ütközött"

Avatar
zsolt21
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009.08.25., kedd 19:26
Értékelés: 3

Sony TA-F690 ES

Hozzászólás Szerző: zsolt21 »

Eladó egy korának megfelelő, szép állapotban lévő SONY TA-F690 ES szériás erősítő. A készülék évek óta a birtokomban van, használtan vásároltam, az előéletéről nincsenek információim. Jelenleg rendszerbe kötve meghallgatható Szolnokon és ide is kell utazni a vásárlási szándék esetén. Hibaként kell megjelölnöm, hogy a ritka használatból eredően, bekapcsolást követően néha játszadozni kell a bemenetválasztóval. Hozzáértők, alkudozók lehet, hogy bele tudnak kötni ebbe-abba, de szerintem a felvázolt hiányosság ellenére a hangja :D ;peace; :tutiok:, így bőven megéri a 45.000 Ft-ot, amit kérek érte.
Elérhető vagyok a harminc 2négy6 58negyvenkilenc számon is, sőt ezt javaslom érdeklődés esetén.

Lezárt

Vissza: “Sztereó erősítők”