Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Schiit Freya S előfok eladó ezüst színben

Két csatornás elő és végfokok, integráltak, fejhallgató erősítők, phono előerősítők, csöves, tranzisztoros, digitális, hibrid és fetes konstrukciók, streaming funkciós erősítők
Lezárt
Avatar
csodó-tamás
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 794
Csatlakozott: 2010.08.12., csüt. 13:22
Értékelés: 200

Re: Schiit Freya S előfok eladó ezüst színben

Hozzászólás Szerző: csodó-tamás »

Elkelt, átvételt követően zárom.

Online
Avatar
UnKnown
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2016.11.05., szomb. 17:55
Értékelés: 29

Re: Schiit Freya S előfok eladó ezüst színben

Hozzászólás Szerző: UnKnown »

Szia!

Megvan még?
Én venném azonnal kp!

Hátha valahogy becsúszhatok még a sok jó ATC üzlet miatt... 36_1_11.gif

Köszönöm,
Nagy Attila
30-227-5780

Avatar
csodó-tamás
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 794
Csatlakozott: 2010.08.12., csüt. 13:22
Értékelés: 200

Re: Schiit Freya S előfok eladó ezüst színben

Hozzászólás Szerző: csodó-tamás »

Jegelve.

Avatar
csodó-tamás
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 794
Csatlakozott: 2010.08.12., csüt. 13:22
Értékelés: 200

Re: Schiit Freya S előfok eladó ezüst színben

Hozzászólás Szerző: csodó-tamás »

Még egy infó: az összes funkció elérhető a távirányítóról: hangerő- és bemenetválasztás, ill. a passzív és aktív erősítés.

Avatar
csodó-tamás
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 794
Csatlakozott: 2010.08.12., csüt. 13:22
Értékelés: 200

Schiit Freya S előfok eladó ezüst színben

Hozzászólás Szerző: csodó-tamás »

Eladó egy Schiit Freya S előerősítő első tulajdonostól, kifogástalan műszaki és esztétikai állapotban, eredeti dobozában, számlájával. Gyakorlatilag új készülékről van szó, 2022. decemberében vásároltam a Schiit Europe-tól. Az eladás oka, hogy vettem azóta egy DAC-ot, amiben van egy beépített analóg előfok, így az kiváltotta a Schiit-et (legalább is az egyik rendszerben, a másikban továbbra is hűen szolgál egy másik Freya S ;) )

A Schiit Freya S egy igazán különleges készülék, amelyet lehet használni passzív vagy aktív előfokként. Az aktív módban két lépésben állítható a gain. A hangerő 128 lépésben állítható, precíz 0,5 dB-es lépésekkel, relés hangerő szabályozóval. A Freya S ráadásul egy valódi szimetrikus előfok, dupla trafós lineáris táppal, ami ebben az árkategóriában kuriózum, főleg ha figyelembe vesszük, hogy ez Made in USA vas (már ha ez érdekes valakinek).

Székesfehérváron található, de Budaörs környéki átadás is megoldható. Postázni (Foxpost) a vevő felelősségére tudom. Csere, beszámítás, saját rendszeres meghallgatás nincs, köszönöm a megértést.

Ár: 220 eFt (új ára 857 EUR)

Érd.: +36304389727

Lezárt

Vissza: “Sztereó erősítők”