Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Popcorn Hour A400

Vinyl, Cd, Sacd, Dvd, Bluray, Vhs, Minidisc analóg és digitális lejátszók, futóművek, kazettás deckek, hordozható és multimedia playerek
Lezárt
Avatar
8dani8
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 453
Csatlakozott: 2012.10.17., szer. 08:09
Értékelés: 25

Re: Popcorn Hour A400

Hozzászólás Szerző: 8dani8 »

Elkelt!

Avatar
8dani8
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 453
Csatlakozott: 2012.10.17., szer. 08:09
Értékelés: 25

Re: Popcorn Hour A400

Hozzászólás Szerző: 8dani8 »

továbbra is eladó!

Avatar
8dani8
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 453
Csatlakozott: 2012.10.17., szer. 08:09
Értékelés: 25

Re: Popcorn Hour A400

Hozzászólás Szerző: 8dani8 »

Továbbra is eladó. A dobozát megtaláltam. Képek hamarosan.

Avatar
8dani8
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 453
Csatlakozott: 2012.10.17., szer. 08:09
Értékelés: 25

Popcorn Hour A400

Hozzászólás Szerző: 8dani8 »

Eladó Popcorn Hour A400 hibátlan állapotban, távkapcsoló is szép állapotban, használat nyoma nem nagyon látszódik rajta. Dobozát nem találom, pedig megvan.

Full HD tévékhez kiváló lejátszó. Tudni kell róla, hogy a DD+ hangformátumot nem tudja sztereóba konvertálni, (pl. Grace Klinika részei többnyire ilyenek). Ezért is adom el, mert csak a TV-re volt kötve a hálóban (öreg plazma) és az sem tudta ezt dekódólni. DTS HD Master Audio-t, illetve TrueHD-t hangformátumokkal nincs gondja. Ha házimozi erősítőre van kötve, akkor ez nem okoz(hat) problémát...

Ára legyen 25000Ft, küldeni is tudom a vevő terhére akár FoxPost-tal. Alkudni ér.
Keleti-pu mellett megtekinthető. Munkaidőben az Örs vezér terénél is oda tudom adni, de akkor nem tudom bemutatni működés közben.

Képeket rakok fel hamarosan.

Lezárt

Vissza: “Lejátszók, felvevők, tunerek, DAC-ok, konverterek”