Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Screenline Amleto 92"-os fix keretes vetítővászon

Plazma, Lcd, Led, Oled, Crt és projektoros tévék, kivetítők, vásznak, szemüvegek, lencsék, izzók
Lezárt
Avatar
Johnny88
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012.03.04., vas. 21:03
Értékelés: 7

Screenline Amleto 92"-os fix keretes vetítővászon

Hozzászólás Szerző: Johnny88 »

Eladóvá vált szeretett Screenline Amleto fix keretes vetítővásznam, ALR vászon vásárlása miatt.

Vetített méret 203 x 114 cm, nagyon szép, élénk, színes,kontrasztos vetített képminőség.
16:9 méretarány, 6,5 cm-es fekete alu keret.
Vászon típusa: 1,4 Diamond.

Postázást nem tudok vállalni, mivel nincs meg a doboza és ekkorát nem is tudnék szerezni neki. A két hosszabbik kereteleme ugyebár 2 méteres, személyautóval elszállítható. Jelenleg már szétszerelt állapotban van, mert nem fértem tőle. A vásznat feltekertem egy karton hengerre, de sokáig nem kellene ebben az állapotban lennie. Habár azt meg kell jegyezni, hogy a vászon rendkívül jól "regenerálódik". Én annak idején kocka alakúra hajtogatva kaptam meg a vásznat és pár nap elteltével semmi ránc nem látszódott rajta. A gyártó ajánlása szerint hajszárítóval lehet segíteni az esetleges gyűrődéseken.
Minden tartozéka megvan.

Hajdú-Bihar vármegye, Komádi.
Ára 55 ezer.
IMG_5552.JPG
IMG_5552.JPG (1.77 MiB) Megtekintve 242 alkalommal

Lezárt

Vissza: “Megjelenítők és tartozékaik (kínál-keres)”