Figyelem: a szabályzat 2021.10.01.-ei hatállyal módosult a 6.2.1-es eredetiségre vonatkozó kiegészítéssel. Kérjük mindenki figyelmesen olvassa el és ennek értelmében hirdessen.
A 6.8.3.1 - es pont alapján az adás vételi részen a "pü ment" és "válasz ment" jellegű hozzászólásokat továbbra is törölni fogjuk, csakúgy mint a hely / posta adatok és ár nélkül feladott hirdetéseket.

Sim2 Domino D80E | FullHD Projektor

Plazma, Lcd, Led, Oled, Crt és projektoros tévék, kivetítők, vásznak, szemüvegek, lencsék, izzók
Lezárt
Infiniti360
Isten Hozott! :)
Értékelés: 0

Re: Sim2 Domino D80E | FullHD Projektor

Hozzászólás Szerző: Infiniti360 »

Köszönöm, elkelt!

Infiniti360

Re: Sim2 Domino D80E | FullHD Projektor

Adok hozzá ajándékba egy használt Logitech G Pro tactile mechanikus billentyűzetet is, amíg megvan. :D

Infiniti360

Sim2 Domino D80E | FullHD Projektor

Sziasztok!

Eladóvá vált Sim2 D80E projektorom kihasználatlansága miatt, sajnos mivel nagyon keveset vagyok otthon, ritkán van csak használatban, utóbbi időben nem is igazán volt beüzemelve.

Nem vagyok egy expert a témában, ez az első "komolyabb" projektorom, viszont azt tudom én mondani, hogy nagyon szép, kristálytiszta képet vetít, a kontraszt nagyon jó, a színek szintén nagyon kellemesek, igazi házimozi projektor, én imádom.

A projektor karcmentes, probléma nélkül üzemel, lámpájában kb. 2250 óra van.

Adatai ITT megtekinthetők.

Ajándékba adok hozzá egy 100"-os vetítővásznat, ami a képek közt látható (erről voltak a vetített képek is fényképezve). A 100"-os vásznat kb. 3,4 méter minimális távolságból vetíti ki.
Adok még egy hozzá programozott távirányítót is, amivel minden gyári funkciója elérhető.

Az ára: 254 990 Ft

Ha kérdésed lenne, nyugodtan írj! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Lezárt

Vissza: “Megjelenítők és tartozékaik (kínál-keres)”