Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Dimarson DM350 lejátszó

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

hogy valaki okoskodni fog :smile42:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Én azt hittem, ez a 350-es topic. Ti mit hittetek?

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én rátettem a frissítést a magyar menüsre.Kicsit izgultam.
Nem történt semmi változás. Ez DM-R500

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


hali mindenkinek
én is most gondolkodom egy dimarson dm-300 vételén, van valakinek tapasztalata? milyen médiára irt filmeket játszik le? ha valaki tud segíthetne...

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sajnos ez így van! Nekem is 20-ason áll amikor bekapcsolom.
függetlenül a kikapcsoláskori értéktől. Pedig ez DM-R500.

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Hangerő-szabályzó görcsölés: Nektek bekapcsoláskor milyen hangerőn áll a szabályzó? Én akár milyen hangerőnél kapcsolom is ki, bekapcsoláskor minden esetben 20-as fokozaton áll, mi kicsit dühítő, h nem tudja megjegyezni a kikapcsoláskori állapotát.

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Helló!
A Radi kft.honlapján azt írják magyar nyelvű menűt ,ne friissítsd fel a náluk letölthető szoftverrel ,mert tönkre mehet a géped.És akárhogy írod ki a cd-t nem Fogja őket rendesen lejátszani.Nekem is azt mondták,hogy lejátsza,pedig csak szenved a gép.

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Helló!
A Radi kft.honlapján azt írják magyar nyelvű menűt ,ne friissítsd fel a náluk letölthető szoftverrel ,mert tönkre mehet a géped.És akárhogy írod ki a cd-t nem Fogja őket rendesen lejátszani.Nekem is azt mondták,hogy lejátsza,pedig csak szenved a gép.

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Elvittem a szervízbe egy hetet mondtak meglátjuk mi lessz a vége.
 
 
jules

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Üdvözlet! Ha megtudsz vmit hogy honnan lehet letölteni a firmet akkor lécci írd már meg nekem emilbe. Előre is köszi!!! :smile15:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Yol van na! Ha tudnám, biztos nem kérdezném...

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Mégis te mit gondolsz?
 
 
jules

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Hogyan lehet videóra másolni DVD-ről??? Tényleg nincs benne az a másolásvédelem szutyok. Ja és be kell állítani a nyelvet, vagy a feliratot és úgy elkezdeni felvenni videókazira vagy hogyan???

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Mik a tapasztalataitok a DM-300 milyen DVD-R lemezeket kedvel mert nekem eddig több tipussal sem ment frankon
Pioneer DVD-RW Verbatim DVD-RW TDK DVD-R most elviszem szervízbe de azért irjátok le hogy mik a tapasztalatok...
 
 
Thx Jules

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


HI
 
Az lenne a kérdésem, hogy ma láttam a legfrissebb METRO újságban a Dimarson DM300 DVD-t. (28eFt)
Na szval azt szeretném kérdezni hgoy először is játszik-e DVD-R t meg hgoy mi a véleményetek róla?
Előre is Köszike B@LOO

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
Még csak most jöttem haza vidékről, de ki fogom próbálni az említett javaslatokat, mivel kaptam egy havertől egy SVCD-t, amit ő írt és csont nélkül vitte a DM350. Ja, meg másoltam egy pár DVD-t videóra és ezzelse volt gond, szóval Macrovision ??? mégsincs benne ??? Majd írok, hogy mik a fejlemények :smile1:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
Nekem egy olyan problémám lenne, hogy a men?s VCD-t és SVCD-t nem tudja beolvasni, sokáig keresi és végül azt mondja nincs benne lemez. Tudtuk erre valami megoldást? EWl?re is köszi.
 
Tom

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


"Szia Gyuri! Én is így jártam, de rájöttem ha a Tmpegenc nevű programmal levágok kb 10-15 másodpercet a film elejéről és elmentem MPEG-2 Super VideoCD (VBR) formában"
 
Hmm.. Ez tobb mint erdekes.. Akkor lehet a DVD2SVCD progiban nem veletlen van a bbMPEG fulon egy olyan opcio, hogy "Movie offset seconds"..? (>0 is recommended. It can solve desync on DVD players) Ez eppen azt csinalja, hogy lehagy a film elejebol annyi mp-et, amennyit itt beallit az ember.. Valami "desync" problema lenne..? Csak nem veletlen, hogy mindig az 1. lemezzel van baj.. A kov. konvertalasnal tuti kiprobalom..!
 
Udv: Arrow

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=8803 -n egesz jol le lett irva a problema megoldasa. En is megkinlodtam anno vele
Viszont Balcsi emlitett hozzaszolasa erdekelne a hibatlan SVCD keszitesrol (esetleg a szoveg kimasolva egy mailba..), mert a Dimarsonos problema tovabbra is fennall, meg nem sikerult rajonni mitol lesz eheto egy SVCD a Dimarson szamara, es mitol nem.. Hol igy hol ugy sikerul.. Azt mar kitapasztaltuk, hogy 2300kBit/s feletti bitrataju (A+V ossz.) SVCD-k eseten a lejatszas mar akadozik. Viszont az index forumait (mai meglepi a ceg reszerol..) mar nem lehet elerni.. smartfilter rulez..
Udv: Arrow

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szia Balcsi!
 
A dvd.index.hu Dimarson DM350 fórumot olvasva meg a hibátlan SVCD gyártásról írt hozzászólásod alapján, nekem is sikerült végre olyan SVCD-t írni, amit gond nélkül lejátszik a DM-R500-asom. Azonban akadt egy kis gondom bizonyos DivX file-ok SVCD-be konvertálásával.
A hangot a VirtualDub Save WAV funkciójával szoktam kimenteni, és ez lesz az audio inputja a TMPGEncodernek. A video inputot pedig a VirtualDub FrameServing adja. Ez igy OK is szokott lenni.
Néhány DivX-et a VirtualDub-bal megnyitva a következő üzenetet kapom.
 
"VirtualDub has detected an improper VBR audio encoding in the source AVI file and will rewrite the audio header with standard CBR values during processing for better compatibility. This may introduce up to 26118 ms of skew from the video stream. If this is unacceptable,
decompress the entire audio stream to an uncompressed WAV file and recompress with a constant bitrate encoder (bitrate 93.9+-15,8kbps)"
 
Ezekután a WWW.VCDHELP.COM-on találtam egy leírást ami pont az ilyenesetben követendő eljárást tárgyalja. Nevezetesen a VirtualDub beállításai legyenek a következők:
Video->Direct StreamCopy
Audio->AVI Audio
Audio->Full proc Mode.
Audio->Conversion 44.1kHz, High quality
Audio->Compression (PCM)
 
Ezzel a beállítással lementett WAV-ot használva a TMPGEncoder-rel gyártott MPEG-2 file-ban sajnos a hang el van csúszva, kicsit előbbre tart mint a kép. Holott az erdetit megnézve teljesen jó, és a kép meg a
hang szinkronban van.
 
Szerinted mit csinálok rosszul, ill. mivel lehetne orvosolni a hibát?
 
Bocs, ha kicsit hosszú voltam!
 
Üdv. Zsolt

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ugy értettem a 140 Ft-os SVCD-t hogy én megcsinálom a kész SVCD-t és felírom magamnak egy 140 Ft-os CD-re.

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok !!!!
 
:smile16: Van egy gondom. Pár napja letöltöttem a dm-350 hez a v30.5.5 ös patchet. Azóta torz a hang a zenéknél. Ha vki esetleg el tudná küldeni a v30.5.4 et vagy a v30.5.45 öt nagyon megköszönném. HEEEEEEEEELP !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Az alábbi emilre küldjétek: vizinet@freemail.hu
 
Köszike
Ciaooo

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szisztok... tudna segíteni valaki a Dimarson 500 házimizi cucc régiófüggetlenítésében? Ami megy a 350-re(CD tálca ki, setup, legjobboldali menü, 4* a 3as gomb, aztán 0-ás régió) az nem megy az 500-ra...
 
HEEEEEEEEEEEEEELP... :smile47:
 
Köszi,
Ciao

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Itt egy érdekes link
http://www.ec21.net/co/d/dmtechnology/idx.html
Javaslom olvasd el a guestbook-ot is.
Itt valaki panaszkodik, hogy három hónapja vett egy ilyen gépet, s már semmiilyen diszket nem ismer fel a gépe.
z
:smile14:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

DM2000-hez mit szóltok?Az euronicsben lehet kapni 29999 az ára!Mit játszik le?(Írott dvd-t?)Írjatok!

Válasz küldése

Vissza: “Hardver”