Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Dimarson DM350 lejátszó

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Köszi End
Én vidéki paraszt csávó vagyok nem tudod véletelenül melyik nagyvárosokban van ilyen üzlet? :smile47:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hali,
...tudtommal az ElektroPont üzletek árulják.


Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hi tudja valaki jelenleg melyik üzletben lehet hozzájutni.
Nem a reklám kedvéért.

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hali,
 
...elküldtem.

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

The End már letesztelte. Eeprom égetéssel. Azt hiszem így hívják. Szebb lett a menüje. De a macrovisionhoz a Secret2 menübe még mindig nem tud bejutni.

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Küldd el és én kipróbálom.

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok,
 
....a hétvégén nagyon megörültem, mert végre találtam firmware frissitést a neten, bár igaz, hogy az "eredeti" schneider változathoz. Probáltam felrakni otthon, a lejátszó fel is ismeri, a beolvasás is sikerül neki, de valamiért nem tudja beleirni az eprom chipbe a tartalmat, write fail-t dob vissza. Volna esetleg kedve valakinek kipróbálni, hogy nála működik-e????
 
theEnd
:smile47:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Van azóta valakinek valami új infója az ügyben? Macro off? Firmware frissítés?
 
Megköszönném, ha közzétenné

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nézz bele az MBO 921 topicba. Ez is hasonló (ár)kategóriájú, csak éppen fekete :-) player. Nekem bevált, kb. 2 hónapja nyúzom és a lehetőségeiről/korlátairől pl. írt DVD, az említett helyen olvashatsz.

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A házimoziban olvasott teszt alapján gondoltam ,hogy anyukámnak pont jó lesz ez a lejátszó, a filmjeimet szeretné megnézni, ha épp van ideje.Én Pana hívő vagyok, és a topicot végig olvasva fagyások , hűtési problémák stb. már egyáltalán vagyok biztos a dolgomban.
Ebben a kategóriában tudtok valami megbízható minőségű playert?
üdv

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Én is vettem egy dimarson ami hasonló problémákkal küzd. Talán a héten tovább adom. Viszont érdeklne milyen tipusú a te pio-d, mert olyat vennék ha tényleg olyan profi!!

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


vajon az irott dvd lemezt is olvassa?
probálta már valaki? :smile3:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kedves Morph!
 
A készülékre nem véletlen van rányomva a DTS embléma.
Az újság azt írta, hogy DTS dekóder nincs benne! DTS out az van. Tehát ha a Te erősítődbe van DTS dekóder és összekötöd a DVD-vel az optikai csatlakozásnál, akkor a Múmiát vagy az U-571-et DTS-ben fogod hallani!
Én is forgalmazom ezt a terméket és már kipróbáltuk.
A beépített dekóder "csak" az 5.1-es hangzást tudja biztosítani.

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
Kérem valaki segítsen, hogy hol lehet a fennt említett lejátszó firmware frissítését letölteni!
Előre is köszi! :smile23:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Megnéztem az oldalt, nem sok olyan dolgot irt amit még nemtudtam. A dimarson oldalán még az english gombra kattintva sem kaptam angol szerű szöveget.. de hát ilyen az élet. A dts-re viszont nagyon kiváncsi lennék.. a hátulján digitális kimenet gyanánt egy coax és egy optikai kimenet van.. A vcd-t minden gond nélkül lejátszotta, viszont most volt a spiderman-nál akadozás a cd első percénél és az utolsó 8 percnél. :smile23:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok.
 
a lentebb megadott url-n ezt találtam:
 
 
http://www.dvdchips.co.uk/
 
 
 Schneider DVD 855
 
Region Selection
No need to do anything with this mod .... simply enjoy watching films from all regions with macro disabled
 
Macro Disable
To play a film with Macro disabled simply switch the player into standby for 5 seconds and then switch it back on. Now put the disk in the drawer and play it as normal , you must start the film playing within 5 minutes of switching the player on otherwise macro will not be disabled.
 
Sajnos még dolgozom, de utánna megyek kipróbálni, mert ha ez igaz......


Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

figyu, egy ilyen hutot hogy tudok rapakolni? teljes laikus vagyok, egy P1es procihutot, vagy egy taphutot tudok szerezni, de azon kivul semmi kozom nincs hozza, ha valaki leiran lepesrol lepesre (ha lehetseges) akkor nagyon halas lennek! Csakanyi edomer

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ha meg akartok még valamit tudni a készülékről, nézzetek bele a Házimozi magazinba (45.old.)! Egy oldal van róla.
Ami meglepett a cikkben (az előző véleményeitekben valahol olvastam a DTS logot, hogy rá van nyomva), hogy nem jön ki belőle DTS hang, bár az árából következtethetünk erre, de akkor ne nyomják rá a logo-t.

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szia,
...ha minden igaz a gyártó weboldala a következő:
 
http://www.dmtechnology.co.kr
 
Sajnos a korreai nyelv nem az erősségem, így sok "okosságot" nem sikerült kivennem az oldalból. Macrovision off még mindig jó kérdés, szerintem segítene, ha a schneider dvd-nek, amiröl koppintották meglenne a macro off módja, mert biztos ugyanaz. Sajnos még nem találtam sehol sem...... :smile27:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
Ha valaki meg tudná mondani, melyik internet címen lehet a gyártót elérni, megköszönném! A macrovision off még mindíg nem megy?
Köszi

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

svcdnél, amig hideg volt megakadt, ez kb fél perces gond volt... ujrairható cd-röl néztem vcd-t svcd-t egyikkel sem volt gondom, még a xvcdt is megtudtam nézni bár az ntsc volt. A régiófüggetlenités simán megy.. De miközben csináltam kiirta hogy secret1, szal lesznek itt még secret dolgok... A vicces még az hogy a hátlapon kivan irva hogy a dolby digital out meg a dts az trédmárk, csak éppen egy deka ilyen kimenet sincs.. Ha valaki tud még bármilyen okosságot, akkor pls ossza meg velem.

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nekem csak rossz tapasztalatom van vele. Kb. három DVD-t játszottam le, aztán másnap a lemezt behelyezés után fel sem ismerte, a tálca nem nyílt ki, szóval döglött volt. Szervíz. Utána haza. Egy filmet lejátszott. Másnap megint ugyanaz, DVD-be, felismerés semmi, tálca nem nyílik. Egy napos várakozás után a lemezt kiadta, de utána megint se kép, se hang. Lejátszás közben zöld dekódolási hibakockák helyenként, írott CD-t nem ismerte fel (normál audio CD volt, még csak nem is MP3), a Titanic-nál rétegváltásnál elakadt és nem volt hajlandó továbbmenni. Nagyjából ennyi. Most várom vissza a szervízből, aztán irány az ElektroPont.
:smile22:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


nekem is ilyen dvd-m van ,melegszik ugyan de nem fagy ,nem kockásodik,mp3-at könnyen fel ismeri nem téveszt.
mindenkinek tudom ajánlani,ennyi pénzért kiváló
nem beszélve a rengeteg szolgáltatásról :smile6:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Üdv Mindenkinek!
 
Tegnap volt rá időm és szétszedtem a fenti DVD-t. Nagyon idegesített, hogy a CD-R-eket véletlenszerüen olvassa el. A hűtési probléma valós. Az ESS VideoDRIVE (ES4408F) lapkát HŰTENI KELL!! Ha 40-45 foknál melegebb, akkor már téveszt. Fogtam egy 120*120-as (hatalmas) keretes ventillátort és leszerelt gépháztető mellett hűtöttem. 20-ból 18-szor hibátlanul beolvasta az addig alig felismert lemezt. (2* én bénáztam...) A tápegységében a stabil tokokat megfelelő méretű hűtőbordák hűtik, így azzal gond nincsen. A doboz szellőzése nagyon gyenge, csak a táp oldalon van rostély, ezért a természetes légáramlás korlátozott. A VideoDRIVE-ra ráfér egy Pentium hűtőborda ventillátorral, amit ma fogok kipróbálni. Majd megosztom a tapasztalataimat...
 
Más...
 
Az eszközben nagyon jó SAMSUNG mechanika van (Samsung S5L1454A01-Q0 vezérlővel). A DVD amúgy teljesen azonos a SCHNEIDER DVD-855-el, annyira, hogy az előlap belső oldalán olvasható a DVD-855 felirat.
Egyedül az MP3 kezelése nem tetszik, betűrendbe szedi az összes számot...(erre remélhetőleg kijön valamilyen firmware upgrade...)
Amúgy kiváló vétel, a hűtési probléma kezelése után kevés 80e ft alatt kapható ellenfele van.
 
Jó próbálkozást!
 
hpeter

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Tud valaki megoldást a macrovision off -ra?
:smile13:

Válasz küldése

Vissza: “Hardver”