Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

hi-fi-állvány

Vendég

hi-fi-állvány

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nem tudom, hogy mindig mindenütt olyan rossz-e az üveg. A Naim-ok állítólag nagyon szeretik a könnyű állványt, ez pedig elég könnyűnek látszik, és valószínűleg olcsóbb is, mint ez:


Avatar
Kacsento
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2004.10.10., vas. 13:53
Értékelés: 15

hi-fi-állvány

Hozzászólás Szerző: Kacsento »

Lehet egyesek lehurrognak,de én még mindig nem ajánlom az üveg behelyezését egy állványba.Na jó,persze itt házi diy állványokra gondolok,nem egy Manára.Ott biztos jól szolgál,de gondolom nem kevés technikai háttér van mögötte,és biz nem sima mezei üveglapok.A Pagode meg tényleg non+ultra lehet.
" Nagyon szépen szól, az éles is és a mély hangok is tiszták. "

Avatar
Jolida
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2006.01.19., csüt. 16:07
Értékelés: 30

hi-fi-állvány

Hozzászólás Szerző: Jolida »


Kicst felhozom a topikot, mert gondolkozom, hogy kellene egy külön állvány. ( a feleségem szerint meg egy új szekrény).Szóval például a képen lévő hogy lehet összerakva?
 
Üdv
Rag

Két verzió lehetséges:
1.) A vastag láb, amit látsz, az igazából cső alakú közdarabokból áll, amit belül egy rúd fog össze. A közdarabok tartják az üveg polcokat.
2.) A közdarabok csavarosan illeszkednek egymásba.
 
Szerintem egyik sem jó megoldás.
 
Ha sok pénzem lenne, én ilyet vennék.

Analóg: Roksan Xerxes, SME IV, Supex 900S, Paravicini MC3, Audio Innovations 200;
Digit: Roon ROCK, SOtM 200, Singxer SU-1; Lite DAC50, Soekris 1941;
Preamp: #26 tube+TVC, #801 tube; Amp: 300B SET;
Kábelek: VhAudio Flavor 2 és 4 táp, Jon Risch DIY IC és hangfal;
Speaker: Acoustic Energy Aelite 3

Avatar
Rag
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2005.03.30., szer. 11:12
Értékelés: 17

hi-fi-állvány

Hozzászólás Szerző: Rag »


Kicst felhozom a topikot, mert gondolkozom, hogy kellene egy külön állvány. ( a feleségem szerint meg egy új szekrény).
Szóval például a képen lévő hogy lehet összerakva?
 
Üdv
Rag

Sztereó: Project turntable, Pioneer N-50, Pioneer PDS-901
Pointe Amplifica, vanDamme, Belden, Opera 2, Sytem Audio 1550
Mozi: CA Azur 551R + Sony KD-55XE9005

Avatar
csabacenter
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2007.04.27., pén. 23:51
Értékelés: 0

hi-fi-állvány

Hozzászólás Szerző: csabacenter »


Igazad van valóban kicsi 1 polcnak a felülete.
De 3-4-5 polc esetében ez a felület 4 polcnál már 1 m2,és abban is igazadvan,hogy edzett az üveg ,de üveg maradt a frekvenciája ugyan az maradt csak nagyobb súlyt lehet rápakolni.Maradjunk a 4 polcnál ok.
4 polc 4x ugyan az a frekvencia,egymást erősítik.Az a fotó pár sorral lejjebb,kifaggattam a forgalmazót,az egy 60 kg-os állvány ,a nagy tömeg már magában is előny, amit tud az viszont a polctechnika azt nem tudom ,hogy csinálhatják ,de talán azt jelenti,hogy a polcok akusztikailag nem befojásolják nem erősítik egymást.És valóban abban is igazad van ,hogy a libra jó megoldás.
Mennyibe is kerül egy 4 db-os garnitúra 30-40 ezer ft,x 4-el + a meglévő állvány,
nagyon jó bót.
Érdeklődtem a Bodor Ferinél az az állvány nincs 100000ft.
Amúgy nagyon tetszetős fotót csináltál ,a tiéd?
 
Üdv

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

hi-fi-állvány

Hozzászólás Szerző: fülelek »


Ha erre teszed a készülékeidet, akkor messze nem olyan fontos, milyen az állvány, mert egyrészt a Libra hatásosan elválaszt a környezettől, másrészt a készülékeket egymástól is. És minden hireszteléssel ellentétben egyáltalán nem csilingel semmi, mert méretéhez képest igen vastag edzett üvegből készült.


Avatar
csabacenter
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2007.04.27., pén. 23:51
Értékelés: 0

hi-fi-állvány

Hozzászólás Szerző: csabacenter »

mi van srácok ezt a topicot már senki sem olvassa?

Avatar
csabacenter
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2007.04.27., pén. 23:51
Értékelés: 0

hi-fi-állvány

Hozzászólás Szerző: csabacenter »


Én szakaszonként hallottam hogy minél több üvegpolcot távolítok el az állványomról,annál jobb lesz a hangja.
Árulja már el vki, h mitől lesz 1 állványnak hangja?

Szia Leva!
A kérdésedre a válaszolnék ha meg engeded.
Az állványok álltalában azért adnak hangot,mert a rájuk helyezett készülékek és a hangfalak is rezonálnak .
A különbözö frekvenciák felerősödnek rajtuk ,van amikor már kórosan hallhatóvá is vállnak.
Az üvegpolc legyen bármijen vastag is rezonál csilingelőssé téve a hangképet.
A hagyományos bútorlap, mdf szintén nem megfelelő mert ugyan úgy rezonál mint az üveg csak mélyebb frekvencián.Ráadásul ,ha van négy db 50x50-es polcod az négy polc ami ugyan azt a frekvenciát erősíti.A különböző alátétek tüskék javítanak valamit a helyzeten de minden esteben nem szüntetik meg az állvány hangját.
Ha állványt kerestek tudom ajánlani ,itt az awx forumok BODOR AUDIO- s termékek között a Black Spot állványokat, bár csak képről láttam öket de
nagyon korrektül néznek ki.
Szerintem nem is lehetnek drágák és ami fő magyar termék.
garancia, alkatrész ellátás biztos van.
üdv.


Avatar
kalmi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3573
Csatlakozott: 2007.08.22., szer. 17:33
Értékelés: 850

hi-fi-állvány

Hozzászólás Szerző: kalmi »

Az IKEA-ban sok praktikus és nagyon jól faragható cucc van!

Avatar
grappa
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2006.03.16., csüt. 08:39
Értékelés: 0

hi-fi-állvány

Hozzászólás Szerző: grappa »


Jó lennének esetleg hozzávetőleges árak is hogy lehessen látni, hogy érdemes-e ilyen dologba belevágni. 
Nekem pluszban konkrétan olyan problémám lenne, hogy a nappaliban levő IKEA-s nyír színű bútorhoz kéne illeszkedni az állványnak. Nem tudom egyáltalán beszerezhető-e ugyanolyan színű anyag, ráadásul nem olyan, amin fólia borítás van, hanem a valamivel jobbik fajta, aminek furnérozott a felülete.

Azt hiszem, az Audiolandon olvastam az IKEA-s Corras nevu ejjeliszekrenyrol, hogy tobbeknek bevalt allvanykent.
Letezik belole nyirfurneros kivitelu is (9590 Ft/db )
A szinevel talan nem lesz gond. Hasznalhatod egymason vagy egymas mellett, gorgovel vagy tuskevel es ha nem valik be meg vissza is viheted. Egy probat meger.

Avatar
Kacsento
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2004.10.10., vas. 13:53
Értékelés: 15

hi-fi-állvány

Hozzászólás Szerző: Kacsento »


Természetesen a DIY állvány nem lesz olyan, mint a Pagode, hisz nem tudjuk, pontosan milyen anyagokat használnak, meg azért beleöltek pár "órácskát" a kutatásba/kísérletezésbe. Szerintem azonban egy ízléses és valószínűleg nem rossz állványt lehet csinálni az ötlet alapján. Csak pontosan kell dolgoznia az asztalosnak. Nyír rétegelt lemez jól megunkálva padig kifejezetten szép tud lenni szerintem.

Én is elkezdtem építeni egy Finite Elemente utánzatot,de kellő szerszámok(konkrétan precíz fúrógép) hiány miatt abbamaradt.De ha lesz kedvem nekiállok és befejezem valahogy.Én tölgyfából építem a polctartót,a kávája,lába pedig bükk.
 
De az tuti hogy hasonló hangot se tudok kihozni mint a gyári Pagode.Lehet nem látszik,de az niztos hogy igen komoly fejlesztőmunka van mögötte.
" Nagyon szépen szól, az éles is és a mély hangok is tiszták. "

Avatar
balika
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2005.04.28., csüt. 10:24
Értékelés: 1

hi-fi-állvány

Hozzászólás Szerző: balika »


Esetleg nem tudna valaki képeket is feltenni, hogy milyen minőségben lehet saját állványt készíteni / készíttetni. 
Gondolom ez utóbbi függ az asztalostól is.
 
Jó lennének esetleg hozzávetőleges árak is hogy lehessen látni, hogy érdemes-e ilyen dologba belevágni.
 
Nekem pluszban konkrétan olyan problémám lenne, hogy a nappaliban levő IKEA-s nyír színű bútorhoz kéne illeszkedni az állványnak. Nem tudom egyáltalán beszerezhető-e ugyanolyan színű anyag, ráadásul nem olyan, amin fólia borítás van, hanem a valamivel jobbik fajta, aminek furnérozott a felülete.

Vess egy pillantást a Finite Elemente honlapján a Pagode állványra (ne a Pagode Master Reference-re, azon nem látszik kívülről a működési elve). Van egy-két fotó amin látszik, hogy kb. hogyan épül fel. Nem tűnik olyan bonyolultnak.
 
Természetesen a DIY állvány nem lesz olyan, mint a Pagode, hisz nem tudjuk, pontosan milyen anyagokat használnak, meg azért beleöltek pár "órácskát" a kutatásba/kísérletezésbe.
Szerintem azonban egy ízléses és valószínűleg nem rossz állványt lehet csinálni az ötlet alapján. Csak pontosan kell dolgoznia az asztalosnak. Nyír rétegelt lemez jól megunkálva padig kifejezetten szép tud lenni szerintem.

Avatar
Ratman
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:15
Értékelés: 1

hi-fi-állvány

Hozzászólás Szerző: Ratman »


Esetleg nem tudna valaki képeket is feltenni, hogy milyen minőségben lehet saját állványt készíteni / készíttetni.
 
Gondolom ez utóbbi függ az asztalostól is.
 
Jó lennének esetleg hozzávetőleges árak is hogy lehessen látni, hogy érdemes-e ilyen dologba belevágni.
 
Nekem pluszban konkrétan olyan problémám lenne, hogy a nappaliban levő IKEA-s nyír színű bútorhoz kéne illeszkedni az állványnak. Nem tudom egyáltalán beszerezhető-e ugyanolyan színű anyag, ráadásul nem olyan, amin fólia borítás van, hanem a valamivel jobbik fajta, aminek furnérozott a felülete.

Avatar
Lex
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2005.09.23., pén. 17:32
Értékelés: 0

hi-fi-állvány

Hozzászólás Szerző: Lex »


Én szakaszonként hallottam hogy minél több üvegpolcot távolítok el az állványomról,annál jobb lesz a hangja.
Árulja már el vki, h mitől lesz 1 állványnak hangja?

Rezonál az üveg. Tudod, mint nálad az ablak a Ciare szubtól.
Üdvözlettel: Lex

Avatar
ozeviktor
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2006.11.04., szomb. 18:46
Értékelés: 8

hi-fi-állvány

Hozzászólás Szerző: ozeviktor »

Jajj. Hát attól hogy összetörik rajta az üvegpolc.

Vendég

hi-fi-állvány

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én szakaszonként hallottam hogy minél több üvegpolcot távolítok el az állványomról,annál jobb lesz a hangja.
Árulja már el vki, h mitől lesz 1 állványnak hangja?

Avatar
Kacsento
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2004.10.10., vas. 13:53
Értékelés: 15

hi-fi-állvány

Hozzászólás Szerző: Kacsento »


Tessék segítség!http://www.avx.hu/forum/index.php?showt ... E1llv%E1ny
 
Ez nem lett volna jó?
 
Mondjuk baromira trükkös mert a keresőbe a témában egy elég szokatlan szót kellett írni, azt hogy ÁLLVÁNY!
 
ehhhh...

Erősítők=)házimozi erősítők=)erősítőt építeni
Milyen hangfalat=)hangfalépítés
Hifi állvány=)hifi állvány készítés
Mi a gond?
" Nagyon szépen szól, az éles is és a mély hangok is tiszták. "

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

hi-fi-állvány

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Ember, mé nyitogatsz ennyi hülye topic-ot?Feltűnési viszketegséged van?
Kicsit körül kéne nézni, és akkor látnad, h van amelyik ezzel foglalkozik!

egyébként a legtöbben inkább segítőkészek!
a második véletlen volt,hogy lehet törölni?

Tessék segítség!
http://www.avx.hu/forum/index.php?showt ... E1llv%E1ny
 
Ez nem lett volna jó?
 
Mondjuk baromira trükkös mert a keresőbe a témában egy elég szokatlan szót kellett írni, azt hogy ÁLLVÁNY!
 
ehhhh...

Avatar
Kacsento
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2004.10.10., vas. 13:53
Értékelés: 15

hi-fi-állvány

Hozzászólás Szerző: Kacsento »


Érdekelnének megoldások hogy hogyan lehet jó állványt építeni.Hogy lehet jól elcsatolni.
És érdekelne Bigi által is használt homokágyas megoldás is.Bár azt nem tudom abban mi a hatékony.
" Nagyon szépen szól, az éles is és a mély hangok is tiszták. "

Avatar
Kacsento
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2004.10.10., vas. 13:53
Értékelés: 15

hi-fi-állvány

Hozzászólás Szerző: Kacsento »


Szóval szerintem sokkal nagyobb figyelmet kellene szentelni ennek a témának, mint amit most kap.
Evvel kúv@ra egyet értek.
Én is kb egy éve nyitottam egy hangfalállvány építése topicot,de a kutyát se érdekelte.Tényleg csak kevesen foglalkoznak ilyen dolgokkal,pedig ennél sokkal kisebb dolgokkal is sokat lehet javítani a hangon.
Amúgy én az üveget nagyon nem ajánlom semmilyen állványra se.Persze itt nem egy Manára gondolok,hanem az olcsóbb esetleg diy állványokra.Én szakaszonként hallottam hogy minél több üvegpolcot távolítok el az állványomról,annál jobb lesz a hangja.
" Nagyon szépen szól, az éles is és a mély hangok is tiszták. "

Vendég

hi-fi-állvány

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Akko jó, mert én meg nem vok sértegetős, csak néha szurkálódom.

Avatar
balika
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2005.04.28., csüt. 10:24
Értékelés: 1

hi-fi-állvány

Hozzászólás Szerző: balika »


Lehet. Csak már V TIBOR sokaid nem túl hasznos topic-jának ítéltem ezt is, és máris felkaptam a vizet. Vazze, előítéletes vok!
Mikor beírtam, 2 perc múlva már megbántam, de akkor már mind1 volt.
 
Valóban nincs még ilyen topic, ami direktbe ezzel foglalkozna, de akkor legalább a másik legyen kitöröltetve.

Abban egyetértünk, hogy a másik, tévesen nyitott topic-ot valóban törölni kéne. Egyébként meg nincs hülye kérdés, legfeljebb hülye válasz
 
Az állvány témát én személy szerint ugyanolyan fontosnak ítélem meg, mint akár a kábeleket, sőt a készülékeket. A gond az, hogy az emberek általában nem is veszik a fáradságot, hogy ezt a kelléket is kritikus szemmel/füllel hallgassák. Általánosan elterjedt lózungok mentén indulnak el, mint pl. hogy legyen nehéz, tömör, és akkor az biztos jó, és nem is néznek mást. Meg lehet nézni a Sicomin lapot, szinte nincs súlya, a Mellorn állványnak szintén nincs súlya, mégis megfelelő az elcsatolásuk és a környezethez való hozzácsatolásuk.
 
Aki már hallotta a tüskék alatt az Magyar Pénzverde által előállított forgalomban lévő pénzérmék hangzásra gyakorolt hatását tüskék alatt, az megérti, hogy mennyire számít minden kis apró-cseprőnek tekintett részlet.
 
Szóval szerintem sokkal nagyobb figyelmet kellene szentelni ennek a témának, mint amit most kap. Ha ezzel valaki eljátszadozott már, akkor megérti, miért kerül egy jó állvány annyiba, amennyibe.

Avatar
v-tibor
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2006.04.29., szomb. 10:19
Értékelés: 4

hi-fi-állvány

Hozzászólás Szerző: v-tibor »


Itt pl elfért volna, és talán volt is benne szó hifiállványról.Sok embernek itt az a lényeg, h vkivel el lehessen fröcsögni vmiről, az mind1, h van már topic-ja v 100adx kerül szóba.
Sokan nem is írnak, akire lehetne adni. Lehet nekem sem kéne már, mert elég botrányos a fórum színvonala, de ez csak az én véleményem.
 
Szólj a modinak.

Leva,
 
Rossz lábbal keltél, vagy mi?
 
Az általad belinkelt topic készüléképítéssel foglalkozik, igaz, valaki bemutatta az állványát, de hogy az milyen, milyen ismeretek, tapasztalatok alapján épült, arról nem volt szó. Én sem találkoztam még ilyen jellegű topic-kal, mivel legtöbben itt még nem észlelik ennek fontosságát.
 
Sajnos a legtöbb boltban kapható állvány dizájn megfontolások előtérbe helyezésével készül, látszik ez a gyakran használt - relatíve olcsó - üvegpolcokon is. Az üveg is kezelhető a megfelelő anyagú és strukturájú állvánnyal, mint ahogy ezt nagyon jól példázza a Mana Acoustics vagy a Naim Fraim állványa.
 
Ahol azonban kényszerűen üveglappal kell megelégedni, oda érdemes mindenképpen valamiféle csillapító lapot rakni a készülékek alá, legyen ez rétegelt lemez, MDF, HDF, vagy bármi más. Én Sicomin lapokat használok, tüskéken, a futómű alatti Sicomin lap alá egy MDF lapot tettem. Nem tökély, tudom, de ennyire futotta. Most, hogy vettem egy tunert, az állványom kicsi lett, sajnos a Naim Fraim k...va sok pízbe kerül, Mana is, de az ráadásul nem elérhető (használtan még kevésbé). Polikristály polcos állvány (ami egyébként zseniálisan jó) Európában nincs, messziről meg hajóval hozzák és ha nem veszik figyelembe a polikristály azon tulajdonságát, hogy hőre lágyul, akkor esetleg fél misiért kézbe kaphatsz egy megvetemedett, semmire sem jó állványt.
 
Szóval nem egyszerű.
 
A légpárnás, meg a felfüggesztett polcos állványokban nem hiszek, a rezgést nem benttartani kell, hanem elvezetni.
 
Ami még érdekes lehet kipróbálás szinten, az a Mellorn Audio polcrendszere, szerintem az elérhető árú - ráadásul modulárisan építhető - polcrendszerek között tényleg kiemelkedő helyet foglal el.

köszi-"balika"!
egyébként-leva-melyik az a sokadik haszontalan topic?
talán a mellorn termékekről lehet mondani-nem volt olyan "keresett"
a többi főleg a-soner audio- elég sok fórumost össze rántott,
más topicot nem indítottam(dvd-audio lp-ről,hifi állványok-)
a többi csak hozzászólás volt!
de azért vannak a tapasztalt fórumosok,hogy tanuljunk tőlük.
 
nem vagyok sértődős!!
HIGH-END.

Vendég

hi-fi-állvány

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Lehet.
Csak már V TIBOR sokaid nem túl hasznos topic-jának ítéltem ezt is, és máris felkaptam a vizet. Vazze, előítéletes vok!
Mikor beírtam, 2 perc múlva már megbántam, de akkor már mind1 volt.
 
Valóban nincs még ilyen topic, ami direktbe ezzel foglalkozna, de akkor legalább a másik legyen kitöröltetve.

Avatar
balika
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2005.04.28., csüt. 10:24
Értékelés: 1

hi-fi-állvány

Hozzászólás Szerző: balika »


Itt pl elfért volna, és talán volt is benne szó hifiállványról.Sok embernek itt az a lényeg, h vkivel el lehessen fröcsögni vmiről, az mind1, h van már topic-ja v 100adx kerül szóba.
Sokan nem is írnak, akire lehetne adni. Lehet nekem sem kéne már, mert elég botrányos a fórum színvonala, de ez csak az én véleményem.
 
Szólj a modinak.

Leva,
 
Rossz lábbal keltél, vagy mi?
 
Az általad belinkelt topic készüléképítéssel foglalkozik, igaz, valaki bemutatta az állványát, de hogy az milyen, milyen ismeretek, tapasztalatok alapján épült, arról nem volt szó. Én sem találkoztam még ilyen jellegű topic-kal, mivel legtöbben itt még nem észlelik ennek fontosságát.
 
Sajnos a legtöbb boltban kapható állvány dizájn megfontolások előtérbe helyezésével készül, látszik ez a gyakran használt - relatíve olcsó - üvegpolcokon is. Az üveg is kezelhető a megfelelő anyagú és strukturájú állvánnyal, mint ahogy ezt nagyon jól példázza a Mana Acoustics vagy a Naim Fraim állványa.
 
Ahol azonban kényszerűen üveglappal kell megelégedni, oda érdemes mindenképpen valamiféle csillapító lapot rakni a készülékek alá, legyen ez rétegelt lemez, MDF, HDF, vagy bármi más. Én Sicomin lapokat használok, tüskéken, a futómű alatti Sicomin lap alá egy MDF lapot tettem. Nem tökély, tudom, de ennyire futotta. Most, hogy vettem egy tunert, az állványom kicsi lett, sajnos a Naim Fraim k...va sok pízbe kerül, Mana is, de az ráadásul nem elérhető (használtan még kevésbé). Polikristály polcos állvány (ami egyébként zseniálisan jó) Európában nincs, messziről meg hajóval hozzák és ha nem veszik figyelembe a polikristály azon tulajdonságát, hogy hőre lágyul, akkor esetleg fél misiért kézbe kaphatsz egy megvetemedett, semmire sem jó állványt.
 
Szóval nem egyszerű.
 
A légpárnás, meg a felfüggesztett polcos állványokban nem hiszek, a rezgést nem benttartani kell, hanem elvezetni.
 
Ami még érdekes lehet kipróbálás szinten, az a Mellorn Audio polcrendszere, szerintem az elérhető árú - ráadásul modulárisan építhető - polcrendszerek között tényleg kiemelkedő helyet foglal el.

Válasz küldése

Vissza: “DIY - csináld magad!”