Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Sony PS3

Avatar
Balha
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2004.11.07., vas. 00:19
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Balha »

...

Avatar
Ratman
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:15
Értékelés: 1

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Ratman »


Odébbrakták a PS3 megalkotóját.
Ekkora bukta után nem igazán meglepő.

Avatar
Psysoul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2005.04.14., csüt. 10:55
Értékelés: 2

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Psysoul »


Gran Turismo HD screenshotok
:kiraly:
Macbook - Antelope Zodiac DAC - Arcam AVR - Goldmund Amp - Magnepan 1.7, Audience 52, Paradigm seismic 110

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Odébbrakták a PS3 megalkotóját.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Gran Turismo HD screenshotok

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: 21st »


Én a jogsikon kívül mindent a B-speccel csináltam
Abba mi a jó ha végig a gép vezet helyetted?
 
plusz van csomó hely pl special conditions meg a driving missions, ahol nem használhatsz b-spec-et.

Az a helyzet, hogy a versenyek jelentős része dögunalom. Tökömnek sincs kedve pl. 75 LE-s Daihatsuval körözgetni a Beginner's Course-on. Azokat a futamokat sem szeretem, ahol a mezőny végéről indúlva kell 2 körön belül megelőzni az összes résztvevőt. Általánosságban elmondható, hogy irónikus módon maguk a versenyek jelentik a Gran Turismo leggyengébb pontját. Ezért inkább B-spec módban megcsinálom a játék jelentős részét, majd Arcade módban kiválasztom a pályát, az autót, az ellenfelek nehézségi szintjét, a körök számt, és így nyomom. De a legjobban a Time Trial versenyeket szeretem, ahol a saját köridőm megdöntése a cél
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
Psysoul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2005.04.14., csüt. 10:55
Értékelés: 2

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Psysoul »


PS3 merevlemez bővítés
 
OFFTOPIC:


 
Nem láttatok neten olyan kapcsolási rajzot, vagy adaptert akármit (a lényeg, hogy ne rendelni kelljen, hanem építeni stb), amivel az újfajta slim ps2-höz lehet vinyót rakni?
 
Én csak netes rendelőset láttam..azt meg kihagyom, de ha építeni lehetne, vagy esetleg usb-n keresztül az jobb lenne.
 

Macbook - Antelope Zodiac DAC - Arcam AVR - Goldmund Amp - Magnepan 1.7, Audience 52, Paradigm seismic 110

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


PS3 merevlemez bővítés

Avatar
Psysoul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2005.04.14., csüt. 10:55
Értékelés: 2

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Psysoul »


Én a jogsikon kívül mindent a B-speccel csináltam
Abba mi a jó ha végig a gép vezet helyetted?
 
plusz van csomó hely pl special conditions meg a driving missions, ahol nem használhatsz b-spec-et.
Macbook - Antelope Zodiac DAC - Arcam AVR - Goldmund Amp - Magnepan 1.7, Audience 52, Paradigm seismic 110

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: 21st »


21st: kicsit más szervezésben, mint régen, de főleg ahogy Tsc írta, este/éjszaka jut idő mindenre És mindenek előtt, gratulálok!

Köszi!
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
mv3
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2003.04.07., hétf. 16:36
Értékelés: 12

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: mv3 »


A döntésben az is közrejátszott, hogy márciusban jön a gyerek, így azután egy darabig biztosan nem lesz alkalmam gyerkeskedni, most kell kiélnem a játékszenvedélyemet :kiraly: 
Elgondolkodtam az XBox360-on is, de ennyi pénzt most nem akartam belefeccölni (a 180 eFt-os babakocsi egy kicsit csökkenti az ember költekezési kedvét  ).

OFF:
 
Ha megjön a gyerek, lesz még alkalmad játszani, mert bár elvisz csomó időt, viszont úgyse tudsz menni sehova esténként pár évig (mármint az asszonnyal).
Lesz időd lefektetés után mindenre. :vazeg: Gyerek 8-kor, asszony 10-kor bepunnyad, utána előtted a (konzol?) világ
 
Én most mentem ezen keresztül: azt hittem jön a világvége (mármint a gyerek) aztán úgy tűnik, eléggé marad idő mindenre, csak attól mentem eleinte néha a falnak, hogy állandóan otthon kell este lenni. Most 14 hónapos és van idő akár játszani is. Na nem 6 órát egy nap. Aztán még 1-2 év és vehetek neki is egy gamepadot.
 
A 180e ft-os babakocsi meg durva, azt hittem mi drágát vettünk a 80e ft-ossal.. (meg van mellé persze egy másik kisebb 15e ft-os azóta, meg már a második gyerekülés a kocsiba, azok se olcsók).

 
Jól összefoglaltad
 
21st: kicsit más szervezésben, mint régen, de főleg ahogy Tsc írta, este/éjszaka jut idő mindenre
És mindenek előtt, gratulálok!

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: 21st »


Elgondolkodtam az XBox360-on is, de ennyi pénzt most nem akartam belefeccölni (a 180 eFt-os babakocsi egy kicsit csökkenti az ember költekezési kedvét  ). Meg hát a TV-m sem tud HD felbontást, Gran Turismo is csak a Sony konzolján van, ezért maradtam a jó öreg PS2-nél. 
Hát igen..gt4 az kell
Nyár óta már eljutottam kb a játék 15%ig.. :kiraly:


Ne bassz... 1 hét alatt 25%-nál járok. B-spec módot használod?

1 hét alatt? Mennyit játszottál Te akkor?
 
A-spec és B-spec vegyesen, nem mindig van kedvem szenvedni...

Én a jogsikon kívül mindent a B-speccel csináltam
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
Psysoul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2005.04.14., csüt. 10:55
Értékelés: 2

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Psysoul »


Aztán még 1-2 év és vehetek neki is egy gamepadot.
Legalább lesz kivel játszanod
 
Én néha hiányolok valakit..ketten vagy többen sokkal izgalmasabb meg mókásabb játszani
Macbook - Antelope Zodiac DAC - Arcam AVR - Goldmund Amp - Magnepan 1.7, Audience 52, Paradigm seismic 110

Avatar
Psysoul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2005.04.14., csüt. 10:55
Értékelés: 2

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Psysoul »


Elgondolkodtam az XBox360-on is, de ennyi pénzt most nem akartam belefeccölni (a 180 eFt-os babakocsi egy kicsit csökkenti az ember költekezési kedvét  ). Meg hát a TV-m sem tud HD felbontást, Gran Turismo is csak a Sony konzolján van, ezért maradtam a jó öreg PS2-nél. 
Hát igen..gt4 az kell
Nyár óta már eljutottam kb a játék 15%ig.. :kiraly:


Ne bassz... 1 hét alatt 25%-nál járok. B-spec módot használod?

1 hét alatt? Mennyit játszottál Te akkor?
 
A-spec és B-spec vegyesen, nem mindig van kedvem szenvedni...
Macbook - Antelope Zodiac DAC - Arcam AVR - Goldmund Amp - Magnepan 1.7, Audience 52, Paradigm seismic 110

Avatar
Balha
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2004.11.07., vas. 00:19
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Balha »


Én most mentem ezen keresztül: azt hittem jön a világvége (mármint a gyerek) aztán úgy tűnik, eléggé marad idő mindenre
A próféta beszéljen belőled!

jaja
...

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: 21st »


Én most mentem ezen keresztül: azt hittem jön a világvége (mármint a gyerek) aztán úgy tűnik, eléggé marad idő mindenre
A próféta beszéljen belőled!
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: tsc »


A döntésben az is közrejátszott, hogy márciusban jön a gyerek, így azután egy darabig biztosan nem lesz alkalmam gyerkeskedni, most kell kiélnem a játékszenvedélyemet  
Elgondolkodtam az XBox360-on is, de ennyi pénzt most nem akartam belefeccölni (a 180 eFt-os babakocsi egy kicsit csökkenti az ember költekezési kedvét ).

OFF:
 
Ha megjön a gyerek, lesz még alkalmad játszani, mert bár elvisz csomó időt, viszont úgyse tudsz menni sehova esténként pár évig (mármint az asszonnyal).
Lesz időd lefektetés után mindenre. :kiraly: Gyerek 8-kor, asszony 10-kor bepunnyad, utána előtted a (konzol?) világ
 
Én most mentem ezen keresztül: azt hittem jön a világvége (mármint a gyerek) aztán úgy tűnik, eléggé marad idő mindenre, csak attól mentem eleinte néha a falnak, hogy állandóan otthon kell este lenni. Most 14 hónapos és van idő akár játszani is. Na nem 6 órát egy nap. Aztán még 1-2 év és vehetek neki is egy gamepadot.
 
A 180e ft-os babakocsi meg durva, azt hittem mi drágát vettünk a 80e ft-ossal.. (meg van mellé persze egy másik kisebb 15e ft-os azóta, meg már a második gyerekülés a kocsiba, azok se olcsók).

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: 21st »


(a 180 eFt-os babakocsi egy kicsit csökkenti az ember költekezési kedvét  ).
 
OFFTOPIC:

én bécsben vettem, kb itthoni árak fele/kétharmada... ha még nem vetted meg, érdemes arrafele is körülnézni

Már megvettem
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
Balha
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2004.11.07., vas. 00:19
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Balha »


(a 180 eFt-os babakocsi egy kicsit csökkenti az ember költekezési kedvét ).
 
OFFTOPIC:

én bécsben vettem, kb itthoni árak fele/kétharmada... ha még nem vetted meg, érdemes arrafele is körülnézni
...

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: 21st »


Elgondolkodtam az XBox360-on is, de ennyi pénzt most nem akartam belefeccölni (a 180 eFt-os babakocsi egy kicsit csökkenti az ember költekezési kedvét  ). Meg hát a TV-m sem tud HD felbontást, Gran Turismo is csak a Sony konzolján van, ezért maradtam a jó öreg PS2-nél. 
Hát igen..gt4 az kell
Nyár óta már eljutottam kb a játék 15%ig.. :kiraly:


Ne bassz... 1 hét alatt 25%-nál járok. B-spec módot használod?
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
Psysoul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2005.04.14., csüt. 10:55
Értékelés: 2

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Psysoul »


Elgondolkodtam az XBox360-on is, de ennyi pénzt most nem akartam belefeccölni (a 180 eFt-os babakocsi egy kicsit csökkenti az ember költekezési kedvét :kiraly: ). Meg hát a TV-m sem tud HD felbontást, Gran Turismo is csak a Sony konzolján van, ezért maradtam a jó öreg PS2-nél.
Hát igen..gt4 az kell
Nyár óta már eljutottam kb a játék 15%ig..
 
és tegnap sikerült megszerezni a special licence-t is...
Macbook - Antelope Zodiac DAC - Arcam AVR - Goldmund Amp - Magnepan 1.7, Audience 52, Paradigm seismic 110

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: 21st »


(Viszont ha már konzol, én inkább PS3 párti leszek, asszem.. )

Nem volt kedvem még egy évet várni. De majd veszek azt is természetesen.

Én anyagi megfontolásból már tavasszal eladtam a PS2-t, mondván, hogy amíg még jó áron lehet tőle szabadulni. Ősszel úgy is jön a PS3, gondoltam, addig meg kibírom Gran Turismo nélkül. Ehhez képest jól megszívtam, PS3 sehol, nekem meg elvonási tüneteim voltak, így múlt héten vettem egy PS2-t megint :kiraly: (A döntésben az is közrejátszott, hogy márciusban jön a gyerek, így azután egy darabig biztosan nem lesz alkalmam gyerkeskedni, most kell kiélnem a játékszenvedélyemet ).
 
Elgondolkodtam az XBox360-on is, de ennyi pénzt most nem akartam belefeccölni (a 180 eFt-os babakocsi egy kicsit csökkenti az ember költekezési kedvét ). Meg hát a TV-m sem tud HD felbontást, Gran Turismo is csak a Sony konzolján van, ezért maradtam a jó öreg PS2-nél.
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: tsc »


(Viszont ha már konzol, én inkább PS3 párti leszek, asszem.. )

Nem volt kedvem még egy évet várni. De majd veszek azt is természetesen.

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: 21st »


Egyetértek tsc-val. A PC nem játékra való; aki játszani akar vegyen konzolt...
Én is egyetértek.
 
Én rendhagyó módon konzolos voltam először, és csak pár éve kóstoltam bele a PC-s játékba, de egy életre elég volt belőle. Persze a dologhoz hozzátartozik, hogy finoman szólva nem vagyok egy informatikus alkat. Az első pofon akkor ért, amikor kb. 4 évvel ezelőtt vettem egy fullos PC-t otthonra (2,2 GHZ-es P4-es proci, valami akkori csúcs Nvidia 128 MB-os videókártya, 512 MB RAM stb.), és naivan azt gondoltam, hogy ezen majd rezenéstelenül futnak a legújabb game-ek is. Ehhez képest egy Need For Speed tesztlemez max. felbontáson olyan veszettül szaggatott, hogy nem akartam hinni a szememnek. És akkor felvilgosítottak, hogy le kellene szednem egy új drivert, de arra persze figyeljek, hogy ne legyenek kompatibilitási problémák, meg lehet húzni a processzort is, de akkor nem lesz olyan stabil a gép, néha lefagy, meg ilyesmi. Akkor mondtam, hogy köszönöm szépen, maradunk a szerényebb felbontásnál. Egy darabig erölködtem a különböző játékokkal, de azok hol elindultak, hol nem, általában összeakadtak a Nortonnal, rejtélyes hibaüzeneteket dobáltak, a frissen vett kormány nem akart működni, mint később kiderült, "nem szereti az XP-t" , a játékokat félkész állapotban dobják a piacra, mondván, hogy majd egyszer lesz hozzá patch, azután még egy patch, ami az előző patch hibáit kijavítja stb., stb.....
 
A PC-s játék szerintem azoknak való, akiknek megfelelő informatikai affinitásuk van, és emellett van idejük/kedvük/energiájuk adott esetben órákat pöcsölni egy játék telepítésével, elindításával, utólagos toldozásával-foldozásával, szöszmötöléssel. Én napi 8-10 óra meló után, család mellett nem vágyom erre. Maradok a "plug-in and play" megoldásoknál
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Igc »

Egyetértek tsc-val. A PC nem játékra való; aki játszani akar vegyen konzolt...
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Válasz küldése

Vissza: “HDTV, Blu-ray, HD”