Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Popcorn médialejátszó

Avatar
jankó31
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.01.03., kedd 02:15
Értékelés: 8

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: jankó31 »


Youtube megy nekem is. Jukeboxot Te tetted fel rá? Nekem nem indul.... mintha nem találná a videokat.
Igen, az előbb próbáltam ki. Egyébként nem használom. A filmek mappáját manuálisan kell megmutatni neki. Csináltad már?

Avatar
Onkyo75
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2016.01.10., vas. 15:03
Értékelés: 3

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Onkyo75 »

Youtube megy nekem is. Jukeboxot Te tetted fel rá? Nekem nem indul.... mintha nem találná a videokat.
Onkyo RZ-900
Klipsch RP-8000F
Klipsch RP-504C
Klipsch RP-502S
Klipsch RP-500SA
Klipsch RT-10D
Zidoo Z10-Pro

Avatar
jankó31
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.01.03., kedd 02:15
Értékelés: 8

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: jankó31 »


Nem tudom... egyelőr enekm csalódás a c200, gondolkodom c300-ra cserélésen. A nem működő jukebox mondjuk jobban idegesít, mint a nem futó appok. Net elvileg van, wifin kapcsolódik.
Nálam működik a jukebox C200-al. Video (piros) gomb pár másodperces megnyomása után indítja magát és végig megy. Most a youtube app is indult.

Avatar
Onkyo75
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2016.01.10., vas. 15:03
Értékelés: 3

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Onkyo75 »


Nem tudom... egyelőr enekm csalódás a c200, gondolkodom c300-ra cserélésen. A nem működő jukebox mondjuk jobban idegesít, mint a nem futó appok. Net elvileg van, wifin kapcsolódik.
Lehet, hogy vége az appok támogatásának? Majd megpróbálom én is. Nekem pl. a youtube már tuti, hogy nem működik. Esetleg nincs net-kapcsolat nálad.?
Onkyo RZ-900
Klipsch RP-8000F
Klipsch RP-504C
Klipsch RP-502S
Klipsch RP-500SA
Klipsch RT-10D
Zidoo Z10-Pro

Avatar
jankó31
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.01.03., kedd 02:15
Értékelés: 8

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: jankó31 »



Sziasztok,
 
Vettem pár hónapja egy c200-ast, es azóta sem tudom a jukebox szolgáltatás normálisan felrakni rá. Tartalmakat rendesen megjeleníti borítókkal leírással, de ha a film indításra nyomok, akkor visszadob az indexképhez. Valaki tudna segíteni, hogy mi lehet a baja, mit csináltam rosszul? A YAMJ-al próbálkoztam... Illetve van egy olyan gondom is, hogy a webes programok sem indulnak el...
Köszönöm előre is!

Lehet, hogy vége az appok támogatásának? Majd megpróbálom én is. Nekem pl. a youtube már tuti, hogy nem működik. Esetleg nincs net-kapcsolat nálad.?

Avatar
Onkyo75
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2016.01.10., vas. 15:03
Értékelés: 3

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Onkyo75 »


Sziasztok,
 
Vettem pár hónapja egy c200-ast, es azóta sem tudom a jukebox szolgáltatás normálisan felrakni rá. Tartalmakat rendesen megjeleníti borítókkal leírással, de ha a film indításra nyomok, akkor visszadob az indexképhez. Valaki tudna segíteni, hogy mi lehet a baja, mit csináltam rosszul? A YAMJ-al próbálkoztam... Illetve van egy olyan gondom is, hogy a webes programok sem indulnak el...
Köszönöm előre is!
Onkyo RZ-900
Klipsch RP-8000F
Klipsch RP-504C
Klipsch RP-502S
Klipsch RP-500SA
Klipsch RT-10D
Zidoo Z10-Pro

Avatar
jankó31
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.01.03., kedd 02:15
Értékelés: 8

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: jankó31 »

C-200 újra indul ha a Youtube alkalmazásban el akarok indítani egy videót. Nálatok?

Vendég

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Sziasztok!
 
van valakinek infója arról, hogy amennyiben (popcorn A-410/A-500) a digi koax kimenetet átállítom bitstream-ről sztereóra konvertálásra - a hang setup-ban mindenhol -, akkor ott is a Sabre dac fog megszólalni a koax kábelen keresztül - mint a 2csatornás hangkeltő úgymond-, vagy a Sabre chip csak és kizárólag az analóg kimenetre van rákötve és ott adja ki magából a hangot?
 
köszi!

Sabre chip csak és kizárólag az analóg kimenetre van rákötve és ott adja ki magából a hangot.

Avatar
Virgil
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 490
Csatlakozott: 2013.09.17., kedd 16:56
Értékelés: 55

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Virgil »


Sziasztok!
 
van valakinek infója arról, hogy amennyiben (popcorn A-410/A-500) a digi koax kimenetet átállítom bitstream-ről sztereóra konvertálásra - a hang setup-ban mindenhol -, akkor ott is a Sabre dac fog megszólalni a koax kábelen keresztül - mint a 2csatornás hangkeltő úgymond-, vagy a Sabre chip csak és kizárólag az analóg kimenetre van rákötve és ott adja ki magából a hangot?
 
köszi!

Avatar
giotto14
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1907
Csatlakozott: 2015.08.27., csüt. 07:28
Értékelés: 303
Tartózkodási hely: Pest megye

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: giotto14 »



Sziasztok! Lehet, hogy volt már, akkor elnézést.
Popi A400/410-nél youtube videók nézésekor (eddig) széttöredezik a kép egy része, olyan, mint amikor egy kártya paklit
szétterítesz. Megakad, összeáll a kép és így tovább. Ezt csak ezeken a készülékeken tapasztalom, se a C-200 se a C-300 nem csinálja.
Tud erről valaki valamit? Esetleg megoldás? Köszönöm.

Azt hiszem, hogy ezt hívják microlag-nek, foglalkoznak is vele a popcorn fórumon, de megoldást nem látok 
"Ma az emberek tudják mindennek az árát, de nem tudják semminek az értékét." /Oscar Wilde - Dorian Gray arcképe/

Avatar
giotto14
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1907
Csatlakozott: 2015.08.27., csüt. 07:28
Értékelés: 303
Tartózkodási hely: Pest megye

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: giotto14 »


Sziasztok! Lehet, hogy volt már, akkor elnézést.
Popi A400/410-nél youtube videók nézésekor (eddig) széttöredezik a kép egy része, olyan, mint amikor egy kártya paklit
szétterítesz. Megakad, összeáll a kép és így tovább. Ezt csak ezeken a készülékeken tapasztalom, se a C-200 se a C-300 nem csinálja.
Tud erről valaki valamit? Esetleg megoldás? Köszönöm.
"Ma az emberek tudják mindennek az árát, de nem tudják semminek az értékét." /Oscar Wilde - Dorian Gray arcképe/

Avatar
komancs
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2016.01.23., szomb. 20:23
Értékelés: 6

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: komancs »

Köszi,működik.

Avatar
JulesM111
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2012.12.31., hétf. 08:53
Értékelés: 3

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: JulesM111 »


Szia,
 
Kéretik a lemezt, pendrive-ot NTFS-re, (vagy Ext2; Ext3-ra formázni, de semmiféleképpen nem Fat32-re.)

Avatar
komancs
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2016.01.23., szomb. 20:23
Értékelés: 6

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: komancs »


 
Sziasztok!egy olyan kérdésem lenne hogy 25-45gb-s filmet akarok 1tb adathordozóra vagy 64gb-s pendrivra rátenni,de nem sikerül mert az a hiba üzenet hogy a fájl túl nagy méretű a cél fájlrendszeréhez.Mi lehet a megoldás?Válaszokat előre is köszi.

Avatar
giotto14
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1907
Csatlakozott: 2015.08.27., csüt. 07:28
Értékelés: 303
Tartózkodási hely: Pest megye

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: giotto14 »



Popcorn C300-as tulajoktól szeretném kérdezni:
 
Annál is fenn áll ez a hiba youtube-n?

Bár kijött frissítés (3.03) a youtube appra mégsem játssza le többnyire a zenei klipeket - ez van...
"Ma az emberek tudják mindennek az árát, de nem tudják semminek az értékét." /Oscar Wilde - Dorian Gray arcképe/

Avatar
Vasi84
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2009.08.01., szomb. 00:23
Értékelés: 18
Tartózkodási hely: Budapest

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Vasi84 »



Sziasztok!
 
Popcorn hour C200 youtube app.-nál találkoztatok már "could not play" hibával?
 
Videoklippek közül főként a hivatalos videoknál dobja ezt a hibát, a többit, pl. koncertfelvételt többnyire játsza.
 
Van vkinek ötlete, hol a hiba, javítható-e?
Átkutattam a hivatalos fórumokat is, de hiába.
 
Köszi!

 
Popcorn C300-as tulajoktól szeretném kérdezni:
 
Annál is fenn áll ez a hiba youtube-n?

Avatar
Swordfish76
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2014.11.09., vas. 19:58
Értékelés: 374

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Swordfish76 »



Szia!
 
Elvileg én is így gondoltam,amit ő letölt,az szuper,de amit én pc-vel és behelyezem a mappába,az nem kell neki

"fájlal"   fájllal,   Ment PÜ, remélem tudok segíteni. 

Avatar
kalmi22
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2013.03.15., pén. 08:51
Értékelés: 12

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: kalmi22 »


Szia! Bár nem volt még dolgom a400-al, de úgy gondolom, ha egyezik a neve a film fájlal, akkor látnia kell. Szia! 
Elvileg én is így gondoltam,amit ő letölt,az szuper,de amit én pc-vel és behelyezem a mappába,az nem kell neki

Avatar
Swordfish76
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2014.11.09., vas. 19:58
Értékelés: 374

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Swordfish76 »


Sziasztok popcorn a400 nál megoldható,hogy a film mellé tett .srt feliratokat is lássa ill kezelje?
Szia! Bár nem volt még dolgom a400-al, de úgy gondolom, ha egyezik a neve a film fájlal, akkor látnia kell. 

Avatar
kalmi22
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2013.03.15., pén. 08:51
Értékelés: 12

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: kalmi22 »

Sziasztok popcorn a400 nál megoldható,hogy a film mellé tett .srt feliratokat is lássa ill kezelje?

Avatar
Zoli89
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.02.22., hétf. 15:41
Értékelés: 0

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Zoli89 »


Sziasztok!
 
Lenne egy popcorn a-400 lejátszóm,amit használtan vettem,és valamiért nem látja a bele dugott vadi új 2TB hdd-t!Leformáztam ntfs-re,tettem rá több formátumú filmet,de sajnos a hdd fölpörög és a popcorn menüben az usb jel piros marad,mintha nem lenne benne semmi!
Lehet én nem értek hozzá,de nekem gyanús,hogy hibás a készülék!
Ha valaki tud valami ötletet szívesen venném!

Avatar
Vasi84
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2009.08.01., szomb. 00:23
Értékelés: 18
Tartózkodási hely: Budapest

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Vasi84 »


Most jutottam oda, hogy youtube videókat nézegessek a C200-al. Az összes zene "could not play". Egyenlőre csak arra írta.
Köszi, hogy megnézted...

Avatar
jankó31
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.01.03., kedd 02:15
Értékelés: 8

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: jankó31 »


Megnézem neked hamarosan. Volt nálam is valami gond a youtube videókkal pár hónapja, de jött az app.-ra frissítés és az a baja elmúlt.
Most jutottam oda, hogy youtube videókat nézegessek a C200-al. Az összes zene "could not play". Egyenlőre csak arra írta.

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Deadpool »



Egy Sigma Chip és egy SabreDAC még nem garantálja a sikert
200ezres ár szerintem horror érte (ezért??), 120-140k között tartanám reálisnak, jó médialejátszó, jó hanggal.
 
Egy OPPO 103EU BluRay Playa kerül kb. 250k-ba, és ez nem rossz párosítás, filmeknél istenkirály, leszipákolt mp3-flac zenékkel egész jól elboldogul (volt ilyenem, ezért vonom a párhuzamot)

A normális analóg 6 vagy inkább 8 csatornás hangot igazán kivezethetnék rajta...
Nekem a 6 is elég lenne. Az a410-el nincs komolyabb gondom, de az a500pro szerintem nem ér ennyivel többet. Nem beszélve arról hogy a gyári táppal való működtetése sem segít a hangon. Talán ha azon javítanának többet érne mint az a 2db XLR kivezetés
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
JulesM111
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2012.12.31., hétf. 08:53
Értékelés: 3

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: JulesM111 »


Egy Sigma Chip és egy SabreDAC még nem garantálja a sikert
200ezres ár szerintem horror érte (ezért??), 120-140k között tartanám reálisnak, jó médialejátszó, jó hanggal.
 
Egy OPPO 103EU BluRay Playa kerül kb. 250k-ba, és ez nem rossz párosítás, filmeknél istenkirály, leszipákolt mp3-flac zenékkel egész jól elboldogul (volt ilyenem, ezért vonom a párhuzamot)

Válasz küldése

Vissza: “HDTV, Blu-ray, HD”