Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Popcorn médialejátszó

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: norbi31 »


Nyitottam egy ilyet, mivel nem volt neki topik.Akit érdekel a téma ide lehet jönni.

gondolkodtam én is a nyitásán (velem ne kukoricázz! alcímmel) :lol!: , de lusta voltam.
ráadásul most melózok ezerrel.

Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
vinyó54
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009.02.25., szer. 16:46
Értékelés: 0

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: vinyó54 »


Én azzal kezdeném, hogy hallottam fórumozókat hogy panaszkodnak hogy a popi110 legújabb 02.18béta frissítésére, holott tegnap megjelent a 03.27-i béta is.Megnéztem az enyémet és az enyémen a "hivatalos" legfrissebb van Ez csak most figyeltem és nekem még semmi fagyás vagy bármi probléma nem volt vele.
Kérdés, sokan használjátok a béta firmware-ket, vagy érdemes a hivatalos nmt telepítőset alkalmazni?
Ja ha feltöltök egy bétát és problémám van vele vissza lehet tölteni a "hivatalosat"?
De ha itt tartunk mit tud a 03.27 -i a korábbikhoz képest?
Ha nem sokat akkor nekem a jelenlegi bőven megteszi, főleg ha csak 90% ban jelenleg HD éd DVD filmek lejátszására használom.
Szép napot mindenkinek.

A térerő legyen veled.
Nagyon jó, hogy megnyitottad,így a többieket nem untatjuk a témával.
A bétákat meg bármikor cserélheted, a legujabb után is visszateheted a régit is amelyik beválik azt használod.Viszont ami késöbb jelenik meg még nem biztos,hogy újabb, vagyis jobb.Talán annyival tud többet,hogy ha kilépsz belölle a stop gombal, és holnap újból indítod, ugyan onnan folytatja. Meg talán,hogy mutatja a képkocka sebességét, a felbontáson kívül.
A jó pap is holtig tanul

Avatar
RACPOWER
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2004.07.30., pén. 10:05
Értékelés: 228

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: RACPOWER »


Én azzal kezdeném, hogy hallottam fórumozókat hogy panaszkodnak hogy a popi110 legújabb 02.18béta frissítésére, holott tegnap megjelent a 03.27-i béta is.
Megnéztem az enyémet és az enyémen a "hivatalos" legfrissebb van Ez csak most figyeltem és nekem még semmi fagyás vagy bármi probléma nem volt vele.
Kérdés, sokan használjátok a béta firmware-ket, vagy érdemes a hivatalos nmt telepítőset alkalmazni?
Ja ha feltöltök egy bétát és problémám van vele vissza lehet tölteni a "hivatalosat"?
De ha itt tartunk mit tud a 03.27 -i a korábbikhoz képest?
Ha nem sokat akkor nekem a jelenlegi bőven megteszi, főleg ha csak 90% ban jelenleg HD éd DVD filmek lejátszására használom.
Szép napot mindenkinek.

Avatar
RACPOWER
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2004.07.30., pén. 10:05
Értékelés: 228

Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: RACPOWER »


Nyitottam egy ilyet, mivel nem volt neki topik.
Akit érdekel a téma ide lehet jönni.

Válasz küldése

Vissza: “HDTV, Blu-ray, HD”