Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Wd Tv Hd Media Player

Avatar
Palkó
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 838
Csatlakozott: 2008.07.07., hétf. 17:34
Értékelés: 26

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: Palkó »

Robotk@ leírta kb. a lényeget.A WD TV HD csak egy reklámfogás, hogy jobban vigyék a hordozható HDD-ket.Én csináltam egy gagyi csendes gépet szervernek amibe pakolgatom a HDD-ket,és nem kell semmit huzogatni meg másolgatni.Igaz a WD ára nagyon kecsegtető de ez meg is látszik rajta.
Onkyo TX-L20D, KEF Q350, Dali Sub E-12F HGL, Project Debut III. phono, Sony UBP-X700, Egreat A11, Philips CD720, Raspberry Pi4 + Volumio OS + IQAudio DAC+, Panasonic TX-58EX700E

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Én is azt akartam venni, csak az árát tartom nevetségesnek. Egyébként uaz. a csip van benne.
Az lehet, hogy ua. a chip de nem lehet összehasonlítani a két lejátszót.A popcorn sokkal komolyabb nagyobb tudású.A WD igencsak le van butítva.A popcorn lényege a hálózati lejátszás,(Networked Media Tank)amit a WD nem is fog tudni.

Hali
Ez igaz , de nézd meg a letöltési sebességet! Mire is tudod használni?
Nem egyszerűbb pc letölteni, felmásolni, lejátszani?
"Kicsivel gyorsab"

Te miről beszélsz? :lol!:
 
A hálózati lejátszás annyit jelent, hogy felmásolni sem kell a file-okat sehova. Bármilyen windows megosztást alapból kezel, csak kitallózod a file-t és enter, és már játsza is.
 
Ez a legkényelmesebb funkció a popcornban. E nélkül semmit nem érne, ahogy a címben szereplő kütyü.

Avatar
AtaWrc
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 13:10
Értékelés: 5

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: AtaWrc »


Én is azt akartam venni, csak az árát tartom nevetségesnek. Egyébként uaz. a csip van benne.
Az lehet, hogy ua. a chip de nem lehet összehasonlítani a két lejátszót.A popcorn sokkal komolyabb nagyobb tudású.A WD igencsak le van butítva.A popcorn lényege a hálózati lejátszás,(Networked Media Tank)amit a WD nem is fog tudni.

Hali
Ez igaz , de nézd meg a letöltési sebességet! Mire is tudod használni?
Nem egyszerűbb pc letölteni, felmásolni, lejátszani?
"Kicsivel gyorsab"

Avatar
Palkó
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 838
Csatlakozott: 2008.07.07., hétf. 17:34
Értékelés: 26

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: Palkó »


Én is azt akartam venni, csak az árát tartom nevetségesnek. Egyébként uaz. a csip van benne.
Az lehet, hogy ua. a chip de nem lehet összehasonlítani a két lejátszót.A popcorn sokkal komolyabb nagyobb tudású.A WD igencsak le van butítva.A popcorn lényege a hálózati lejátszás,(Networked Media Tank)amit a WD nem is fog tudni.
Onkyo TX-L20D, KEF Q350, Dali Sub E-12F HGL, Project Debut III. phono, Sony UBP-X700, Egreat A11, Philips CD720, Raspberry Pi4 + Volumio OS + IQAudio DAC+, Panasonic TX-58EX700E

Avatar
miiseza
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009.03.10., kedd 13:14
Értékelés: 0

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: miiseza »


Azt nézem hogy a WD TV HD-nál tud dolby true hd-t lejátszani de a HDMI 1.2 es, akkor hogy is van ez?Azon nem megy a dolby true HD ha jól tudom

Igen, Dolby TrueHD csak 1.3 verziójú HDMI-n megy át, a sávszélesség miatt az 1.2 és azalatti kevés neki...
Optikán se megy ha jól tudom, de ebben nem vagyok biztos!
WD HDTV, Panasonic TH-42PY85, Panasonic DVD-S54, JVC TH-L1

Avatar
RACPOWER
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2004.07.30., pén. 10:05
Értékelés: 228

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: RACPOWER »


Azt nézem hogy a WD TV HD-nál tud dolby true hd-t lejátszani de a HDMI 1.2 es, akkor hogy is van ez?
Azon nem megy a dolby true HD ha jól tudom

Avatar
RACPOWER
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2004.07.30., pén. 10:05
Értékelés: 228

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: RACPOWER »

én is azért vettem popit mert jó áron jutottam hozzá, egyébként a 75 ropit sokkaltam én is, de 55 az már más.

Avatar
AtaWrc
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 13:10
Értékelés: 5

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: AtaWrc »

Én is azt akartam venni, csak az árát tartom nevetségesnek. Egyébként uaz. a csip van benne.

Avatar
vinyó54
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009.02.25., szer. 16:46
Értékelés: 0

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: vinyó54 »


HaliHa többet akarsz megtudni a játékosról írd be a gugliba:
WD TV HD Media Player-MPEG4-Players Fórum
több száz hozzászólás van fent, elégé kivesézik a gépet.

Helló.
Cak viszonyításnak akartam összehasonlítani,meg hogy mit tud.
Nekem Popcorn van.Ami szintén egy jó cucc,csak egy kicsit húzós az ára.
A jó pap is holtig tanul

Avatar
AtaWrc
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 13:10
Értékelés: 5

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: AtaWrc »


Hali
Ha többet akarsz megtudni a játékosról írd be a gugliba:
WD TV HD Media Player-MPEG4-Players Fórum
több száz hozzászólás van fent, elégé kivesézik a gépet.

Avatar
AtaWrc
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 13:10
Értékelés: 5

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: AtaWrc »


Hali
A 220volt-ban 31000 pénz volt, és rögtön kaptam várakozás nélkül

Avatar
TechnoMan
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:00
Értékelés: 0

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: TechnoMan »


HaliHa a legújabb frissités van rajta , akkor egy stabil, szép,képű, mindenevő készüléket kapsz "bagóért". Csak sorrendbe rakd fel a firmwarekat /1.01.02-es a legfrisseb.
A popcorn is jó, csak sok olyan dolgot is tud amit 1x ha használsz, és lényegében uaz.  a belseje.

Szia.
Elárulnád. hogy mi volt az ára a lejátszónak?

A lejátszó tényleg döbbenetesen olcsó. Én decemberben még 25 misiért vettem (bár olvastam, hogy volt aki 20 e-ért is hozzátudott jutni) Jelenlegi piaci ára 30 -35 e között leledzik.
TV: Panasonic TX-32PF10, HD: Western Digital - WD TV HD,DVD: Panasonic DVD-S42 / Bellagio AD2020 (DivX), HGF:Technics SB-EX3(front) SB-CSS14(Sur/Cent), AMP: Yamaha RX-V350

Avatar
vinyó54
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009.02.25., szer. 16:46
Értékelés: 0

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: vinyó54 »


HaliHa a legújabb frissités van rajta , akkor egy stabil, szép,képű, mindenevő készüléket kapsz "bagóért". Csak sorrendbe rakd fel a firmwarekat /1.01.02-es a legfrisseb.
A popcorn is jó, csak sok olyan dolgot is tud amit 1x ha használsz, és lényegében uaz. a belseje.

Szia.
Elárulnád. hogy mi volt az ára a lejátszónak?
A jó pap is holtig tanul

Avatar
AtaWrc
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 13:10
Értékelés: 5

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: AtaWrc »


Hali
Ha a legújabb frissités van rajta , akkor egy stabil, szép,képű, mindenevő készüléket kapsz "bagóért". Csak sorrendbe rakd fel a firmwarekat /1.01.02-es a legfrisseb.
A popcorn is jó, csak sok olyan dolgot is tud amit 1x ha használsz, és lényegében uaz. a belseje.

Avatar
DJM
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2009.01.15., csüt. 20:37
Értékelés: 0

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: DJM »





 
Megkérdeztem múlt héten a WD-t, hogy mikor lehet számítani firmware frissítésre, de a válasz általános volt, ez:
Currently our technical department is working on the new firmware of the WD TV, unfortunately we still don't have a release date of this tool. Please keep visiting our website for any additional updates.
 
Reméljük, minél hamarabb lesz valami...

Ha már idézted a választ, legalább magyarul tetted volna, lévén ez egy magyar fórum, és nem mindenki tud angolul....

Jelenleg a technikai részlegünk a WD TV új firmware-rén dolgozik, sajnos nekünk még mindig nincs a végleges változatnak megjelenési dátuma. Továbbra is látogassa oldalunkat egyéb kiegészítő frissítésekért.
Pioneer Kuro 5090H, Panasonic 42PV600E, Panasonic DMR-EH67, WD TV HD, Popcorn A-210,

Avatar
szokolof
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.06.14., szomb. 19:42
Értékelés: 0

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: szokolof »


már az 1.0.02-es van fent
Helyesen: 1.01.02 a frissíthető firmware száma

Avatar
szokolof
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.06.14., szomb. 19:42
Értékelés: 0

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: szokolof »





 
Megkérdeztem múlt héten a WD-t, hogy mikor lehet számítani firmware frissítésre, de a válasz általános volt, ez:
Currently our technical department is working on the new firmware of the WD TV, unfortunately we still don't have a release date of this tool. Please keep visiting our website for any additional updates.
 
Reméljük, minél hamarabb lesz valami...

Ha már idézted a választ, legalább magyarul tetted volna, lévén ez egy magyar fórum, és nem mindenki tud angolul....

Avatar
AtaWrc
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 13:10
Értékelés: 5

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: AtaWrc »

már az 1.0.02-es van fent

Avatar
miiseza
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009.03.10., kedd 13:14
Értékelés: 0

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: miiseza »


Szia!
 
Szintén másik fórumról!
Ilyen admint még nem láttatok, ne is lássatok.
 
HDMI-n DD megy, DTS licensz híján nem, csak optikain megy ki. Itt némely filmnél akadozik a DTS, ez állítólag inkább a chipset hibája. Távirányító nekem is gáz, kicsi, lassú, rossz helyen gombok. Na mindegy.
mkv-kat nézek, néznék én is (TV-m szervizben), egy-két széteső film kivételével rendben van (ez betudható a release hibájának is).
m2ts megy neki természetesen, de minden csak vinyóról.
Képével nagyon meg vagyok elégedve.
Nekem WD My Book-om van, van noname házam is, azzal is tökéletes, pendrive szintén mehet, sőt firmwaret frissíteni arról érdemes igazán.
Túlmelegedés nincs, de engem rohadtul zavar, hogy kikapcsolt állapotban is fogyaszt rendesen. Vmint új firmwareben ígérték egy másik nagyon bosszantó hiba javítását, hogy főleg a WD vinyókat nem állítja le kikapcsolás után!
Szerintem az új firmware még jobbá fogja tenni.

Remélem, az új firmware hoz majd javításokat, engem leginkább a 23,976 FPS filmeknél fellépő akadozás, ricegés zavar, ami 25-40 másodpercenként jelentkezik. DTS hangokkal nálam is akadozik, de volt már olyan film aminél nem jött ez elő.
 
Megkérdeztem múlt héten a WD-t, hogy mikor lehet számítani firmware frissítésre, de a válasz általános volt, ez:
Currently our technical department is working on the new firmware of the WD TV, unfortunately we still don't have a release date of this tool. Please keep visiting our website for any additional updates.
 
Reméljük, minél hamarabb lesz valami...
WD HDTV, Panasonic TH-42PY85, Panasonic DVD-S54, JVC TH-L1

Avatar
DJM
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2009.01.15., csüt. 20:37
Értékelés: 0

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: DJM »


Sajnos a kedvenc fórumomat (mpeg 4. players.info) az admin bunkósága miatt lezárta :lol!:
Tehát, ha valakinek ezzel a lejátszóval kapcsolatban kérdése lenne, írjon. Megpróbálok segíteni (lassan 3 hónapja van meg a lejátszóm és csak 720p/1080p-s .mkv videókat nézegetek rajta)

Hali!
 
Mivel felajánlottad a segítségedet,ezért élnék is az alkalommal.A kérdéseim a következők lennének.
 
HDMI-n keresztül ad-e ki dolby digital hangot a TV-re?Nyilván amit lekonvertál sztereóra.
 
Az m2kts fájlokat minden gond nélkül viszi?
Találkoztál-e már komolyabb fagyással a készülékkel kapcsolatban?
 
Milyen vinyóval használod a media playert?
 
Nincsenek vele túlmelegedési problémák?
 
Volt-e már olyan formátumú videó-audió-kép anyagod,amit nem igazán preferált a lejátszó?
 
Ha lenne esetleg olyan dolog a lejátszóval kapcsolatban,ami említést érdemel,akkor azt oszd meg velünk légyszíves.
 
Köszi

Szia!
 
Szintén másik fórumról!
Ilyen admint még nem láttatok, ne is lássatok.
 
HDMI-n DD megy, DTS licensz híján nem, csak optikain megy ki. Itt némely filmnél akadozik a DTS, ez állítólag inkább a chipset hibája. Távirányító nekem is gáz, kicsi, lassú, rossz helyen gombok. Na mindegy.
mkv-kat nézek, néznék én is (TV-m szervizben), egy-két széteső film kivételével rendben van (ez betudható a release hibájának is).
m2ts megy neki természetesen, de minden csak vinyóról.
Képével nagyon meg vagyok elégedve.
Nekem WD My Book-om van, van noname házam is, azzal is tökéletes, pendrive szintén mehet, sőt firmwaret frissíteni arról érdemes igazán.
Túlmelegedés nincs, de engem rohadtul zavar, hogy kikapcsolt állapotban is fogyaszt rendesen. Vmint új firmwareben ígérték egy másik nagyon bosszantó hiba javítását, hogy főleg a WD vinyókat nem állítja le kikapcsolás után!
Szerintem az új firmware még jobbá fogja tenni.
Pioneer Kuro 5090H, Panasonic 42PV600E, Panasonic DMR-EH67, WD TV HD, Popcorn A-210,

Avatar
TechnoMan
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:00
Értékelés: 0

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: TechnoMan »


Nekem Popcorn van szintén két USB. Egy elől egy hátul.
Az egyik USB-re rádugtam egy külsős DVD írót, bele a HD lemezt,és úgy kezeli mint a külsö HDD-t csk azt írja ki DATA-DISC. és a lemezt is adatként írom ki,
DVD DL-re. Ha tudod próbáld ki így, biztos hogy viszi.Könnyebb a filmeket cserélgetni.
Amúgy van benne egy 1 Tb Samsung vinyó.Oda olyan filmet veszek fel, amit meg is tartok.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Sajna, a WD alapból nem támogatja a külső DVD meghajtókat. Persze jó okkal, mivel ezt a készüléket direkt a hordozható merevlemezei számára gyártja (Passport, My Book). Nemhiába - mintegy bujtatott reklámként- adnak egy Passport dokkolót is a WD TV HD-hez. (ettől függetlenül én egy Wintech nevű külső HDD házzal hajtom meg)
TV: Panasonic TX-32PF10, HD: Western Digital - WD TV HD,DVD: Panasonic DVD-S42 / Bellagio AD2020 (DivX), HGF:Technics SB-EX3(front) SB-CSS14(Sur/Cent), AMP: Yamaha RX-V350

Avatar
TechnoMan
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:00
Értékelés: 0

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: TechnoMan »



Hali!
 
Mivel felajánlottad a segítségedet,ezért élnék is az alkalommal.A kérdéseim a következők lennének.
 
HDMI-n keresztül ad-e ki dolby digital hangot a TV-re?Nyilván amit lekonvertál sztereóra.
 
Az m2kts fájlokat minden gond nélkül viszi?
Találkoztál-e már komolyabb fagyással a készülékkel kapcsolatban?
 
Milyen vinyóval használod a media playert?
 
Nincsenek vele túlmelegedési problémák?
 
Volt-e már olyan formátumú videó-audió-kép anyagod,amit nem igazán preferált a lejátszó?
 
Ha lenne esetleg olyan dolog a lejátszóval kapcsolatban,ami említést érdemel,akkor azt oszd meg velünk légyszíves.
 
Köszi  :lol!:

HDMI :
Jelenleg egy sima hagyományos TV-n nézem a filmet (most a gazdasági válságban nem akarom megvenni a 65"-os plazmát ,
viszont a leírás szerint (és ezt eddig még senki sem hazudtolta meg) HDMI-n keresztül megy a dts és a DD jel is. A készüléken van még továbbá optikai kimenet is (én ezt használom) amin szintén kijön az említett dts és DD is.
m2ts:
Ahogy leírtam én csak .mkv kiterjesztésű filmeket futtatok rajta, így nem tudok erre megfelelni. Fagyásban a szokásost hozza, van néhány film (ezek mindegyike 1080p), amik bekockásodnak. De ezek mennyisége nagyon elenyésző, köszönhető ez főleg az új, 1.01.02-es fw-nek
Vinyók:
jelenleg két Samsung vinyóval nyomulok, egy 1 TB és egy 750 GB vinyóm van
Túlmelegedés:
A készülék, mint minden elektromos eszköz melegszik, viszont érdekes módon standby-ba is langyos (a régi fórumon ki lett vesézve ez, állítólag 10-30 W közöttit zabál ilyenkor) Napi átlag 1- 1,5 filmet nézek meg rajta, de kávéfőzőnek nem tudnám ilyenkor sem használni A vinyónál a melegedést meg úgy oldottam meg, hogy a fém házat levettem hordozható meghajtónak, így a vinyó szabadabban tud "lélegezni"
 
Konklúziók:
-
Nagyon idegesítő a táv (kicsi) és számomra nem logikus az elhelyezkedésük ill. bizonyos szolgáltatáshoz több nyomogatás kell, mint egy átlag eszköznél.
Ismert a készülék dts röccenése (ezt nem mindegyik filmmel csinálja) de a nálánál 2x drágább lejátszók is szenvednek ettől.
Ja, az ékezetek, nos mkv-ból nincsenek ŐŰ betűk. ha mellé teszed, akkor kalaposak lesznek
+
olcsó és kicsi (25-30 e)
Eddig minden vinyómat megette.
Nincsenek felesleges sallangok benne (bocsi, de nekem a hálózati hozzáférés és a torrentezés idetartozik)
van benne lejátszási memória
 
Most hirtelen ennyi jut az eszembe. ha valakit nagyon érdekel a dolog és ha valamit kihagytam ott a régi topik cca 1200 hozzászólása
TV: Panasonic TX-32PF10, HD: Western Digital - WD TV HD,DVD: Panasonic DVD-S42 / Bellagio AD2020 (DivX), HGF:Technics SB-EX3(front) SB-CSS14(Sur/Cent), AMP: Yamaha RX-V350

Avatar
vinyó54
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009.02.25., szer. 16:46
Értékelés: 0

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: vinyó54 »


Nem, nem lemezről (ezt nem is tudja és ismerve a WD-t nem is lehet hozzá hivatalosan külső DVD ROM-ot csatlakoztatni), csak vinyót kezel (külsőt) erre van lehetőség, méghozzá a 2 USB-n porton keresztül. (én egy 1 TB és egy 750 GB vinyót használok)

Nekem Popcorn van szintén két USB. Egy elől egy hátul.
Az egyik USB-re rádugtam egy külsős DVD írót, bele a HD lemezt,és úgy kezeli mint a külsö HDD-t csk azt írja ki DATA-DISC. és a lemezt is adatként írom ki,
DVD DL-re. Ha tudod próbáld ki így, biztos hogy viszi.Könnyebb a filmeket cserélgetni.
Amúgy van benne egy 1 Tb Samsung vinyó.Oda olyan filmet veszek fel, amit meg is tartok.
A jó pap is holtig tanul

Avatar
TechnoMan
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:00
Értékelés: 0

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: TechnoMan »


Helló!
A kérdésem,hogy lemezről játszod a filmeket,vagy lehet hdd-ről? (nem ismerem a készüléket)

Nem, nem lemezről (ezt nem is tudja és ismerve a WD-t nem is lehet hozzá hivatalosan külső DVD ROM-ot csatlakoztatni), csak vinyót kezel (külsőt) erre van lehetőség, méghozzá a 2 USB-n porton keresztül. (én egy 1 TB és egy 750 GB vinyót használok)
TV: Panasonic TX-32PF10, HD: Western Digital - WD TV HD,DVD: Panasonic DVD-S42 / Bellagio AD2020 (DivX), HGF:Technics SB-EX3(front) SB-CSS14(Sur/Cent), AMP: Yamaha RX-V350

Avatar
Bruno
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2006.05.19., pén. 16:16
Értékelés: 0

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: Bruno »


Sajnos a kedvenc fórumomat (mpeg 4. players.info) az admin bunkósága miatt lezárta :lol!:
Tehát, ha valakinek ezzel a lejátszóval kapcsolatban kérdése lenne, írjon. Megpróbálok segíteni (lassan 3 hónapja van meg a lejátszóm és csak 720p/1080p-s .mkv videókat nézegetek rajta)

Hali!
 
Mivel felajánlottad a segítségedet,ezért élnék is az alkalommal.A kérdéseim a következők lennének.
 
HDMI-n keresztül ad-e ki dolby digital hangot a TV-re?Nyilván amit lekonvertál sztereóra.
 
Az m2kts fájlokat minden gond nélkül viszi?
Találkoztál-e már komolyabb fagyással a készülékkel kapcsolatban?
 
Milyen vinyóval használod a media playert?
 
Nincsenek vele túlmelegedési problémák?
 
Volt-e már olyan formátumú videó-audió-kép anyagod,amit nem igazán preferált a lejátszó?
 
Ha lenne esetleg olyan dolog a lejátszóval kapcsolatban,ami említést érdemel,akkor azt oszd meg velünk légyszíves.
 
Köszi

PLAZMA :Pioneer 5080XA * Panasonic TX-P42G20 * CRT :Grundig Elegance TV-DVD Combo
ERŐSTŐ :Denon 1306 * BLU-RAY :LG BD350V * DVD :Panasonic S52
HANGFALAK :Wharfedale Valdus 2db 400-as,2 db 200-as * Jamo Center * Jamo Subwoofer
MEDIA :ASUS O!PLAY HDP-R1 * WD GreenPower 1TB * WDTV HD Media Player
Samsung Story Station 2x1,5TB+1TB * WD MY PASSPORT 500GB White+320GB Black

Válasz küldése

Vissza: “HDTV, Blu-ray, HD”