Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

HD videó lejátszók

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: vtb »



Sziasztok!
 
Egyik ismerősömnek van egy Fantec MM-FH36US médialejátszója, de jó pár film van amit nem tud lejátszani, firmware ehhez a típushoz nincs sajnos. Fontos hogy ehhez a típushoz való frissítést tegyen rá vagy jó másik is? Valakinek valami ötlet?
Előre is köszi!


Total video converter nevű program beszerzése, a nem lejátszható fájlok átkonvertálása.

Avatar
dido
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008.04.06., vas. 11:11
Értékelés: 0

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: dido »


Sziasztok!
 
Egyik ismerősömnek van egy Fantec MM-FH36US médialejátszója, de jó pár film van amit nem tud lejátszani, firmware ehhez a típushoz nincs sajnos. Fontos hogy ehhez a típushoz való frissítést tegyen rá vagy jó másik is? Valakinek valami ötlet?
Előre is köszi!

Avatar
szamóca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2096
Csatlakozott: 2008.02.25., hétf. 22:21
Értékelés: 4094

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: szamóca »



De mivel nem is láttad még közelről... sajna mégiscsak passzol a jelző


Szerinted.

Ne keverjük!

A hangszóró, az elektromos hangfrekvenciás jelből mechanikus rezgést előállító alapeleme egy hangsugárzónak.

Hangsugárzó alatt értjük azt a komplexumot , ami tartalmazza a hangszórót, és a hangsugárzás javító foglalatot, ill. adott esettől függően más kiegészítő elemeket is. (váltó, belső huzalozás, csatlakozók, stb) A hangsugárzást javító foglalat lehet többek közt un. hangfal, ami "valamekkora tetszőleges geometriájú lap" hangdoboz, vagy méretéből adódóan hangláda, illetve egyéb formájú test.

Az esetek többségében nagyon helytelenül, egyesek hangfalnak hívnak minden hangsugárzót, ha nem olyan kialakítású akkor is.

Senki nem hívja a kanalat villának, vagy késnek, evőpálcikának, pedig ezek is evőeszközök. Akkor miért is hangfal a basszusreflex, zárt, TL, stb. rendszerű hangsugárzó?

Vendég

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Meg fogsz lepődni: Nekem sem tetszik
De nincs jobb. És ez elég indok a kompromisszumra.
Sznobság minden olyan ami ezzel körülírható. Ha valaki csak azért vesz meg valamit mert neve van vagy mert ez sikk akkor az az. De működik ez fordítva is
Nem sértésnek szántam.
De mivel nem is láttad még közelről... sajna mégiscsak passzol a jelző

Avatar
szamóca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2096
Csatlakozott: 2008.02.25., hétf. 22:21
Értékelés: 4094

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: szamóca »



Hát tudod sajnállak...
Sznobság magas foka
Volt amúgy itt -is - a fórumon fórumtárs, aki hangfalat úgy vett, hogy passzoljon a parkett szinéhez és mintájához, és mindegy volt a típusa. Végül szerencséje volt, mert nívós középáras dobozokat sikerült lelnie
De azért nem venni valamit, aminél - egyelőre - nemigen akad jobb... ráadásul szerintem is jól néz ki.
Feltenném a 200 ft-os kérdést:
Láttad élőben?


Nem, de képen láttam és nem tetszik. Ez lehet sznobság számodra. Bár kissé furcsállom hogy ezt a szót használod rám, minden bizonnyal jól ismersz. Szerintem meg kötődsz hozzá, mivel van ilyened, és véded a saját ízlésedet. (Aki nem velünk, az ellenünk?) Annyira azért nem felső kategóriás hogy ne tudnám megvenni magamnak, ha tetszene. Mivel nem, ezért sznob vagyok. Jó akkor ha nem tetszik Picasso akkor is. Érdekes szemlélet. Az egyenlőre nincs jobb csak addig áll fenn, amíg bele nem építik majd ezeket a televíziókba, mert nagyon errefelé haladnak. És nem az általad leírt szín-harmonikus hasonlatod miatt nem tetszik. Egyszerűen ez a DVD játszós egyenfrontforma nekem nem jön be. Egy Origen stílus inkább. De tényleg, mit magyarázkodok?


Ne keverjük!

A hangszóró, az elektromos hangfrekvenciás jelből mechanikus rezgést előállító alapeleme egy hangsugárzónak.

Hangsugárzó alatt értjük azt a komplexumot , ami tartalmazza a hangszórót, és a hangsugárzás javító foglalatot, ill. adott esettől függően más kiegészítő elemeket is. (váltó, belső huzalozás, csatlakozók, stb) A hangsugárzást javító foglalat lehet többek közt un. hangfal, ami "valamekkora tetszőleges geometriájú lap" hangdoboz, vagy méretéből adódóan hangláda, illetve egyéb formájú test.

Az esetek többségében nagyon helytelenül, egyesek hangfalnak hívnak minden hangsugárzót, ha nem olyan kialakítású akkor is.

Senki nem hívja a kanalat villának, vagy késnek, evőpálcikának, pedig ezek is evőeszközök. Akkor miért is hangfal a basszusreflex, zárt, TL, stb. rendszerű hangsugárzó?

Vendég

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Hát akkor nézd meg jobban a készüléket,fémből van az előlapja,sőt még a power- és kezelőgombok is.Szerintem egyáltalán nem lóg ki a mai lejátszók trendjéből,másrészt tudásban (kép- és hangminőség)nem nagyon van vetélytársa.


 
Hát tudod sajnállak...
Sznobság magas foka
Volt amúgy itt -is - a fórumon fórumtárs, aki hangfalat úgy vett, hogy passzoljon a parkett szinéhez és mintájához, és mindegy volt a típusa. Végül szerencséje volt, mert nívós középáras dobozokat sikerült lelnie
De azért nem venni valamit, aminél - egyelőre - nemigen akad jobb... ráadásul szerintem is jól néz ki.
Feltenném a 200 ft-os kérdést:
Láttad élőben?

Avatar
szamóca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2096
Csatlakozott: 2008.02.25., hétf. 22:21
Értékelés: 4094

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: szamóca »



Hát akkor nézd meg jobban a készüléket,fémből van az előlapja,sőt még a power- és kezelőgombok is.Szerintem egyáltalán nem lóg ki a mai lejátszók trendjéből,másrészt tudásban (kép- és hangminőség)nem nagyon van vetélytársa.


Igazad van , az előlappal kapcsolatban, de nekem nem tetszik. A tudása meg rendben van, ezt nem is vitattam, sőt.

Ne keverjük!

A hangszóró, az elektromos hangfrekvenciás jelből mechanikus rezgést előállító alapeleme egy hangsugárzónak.

Hangsugárzó alatt értjük azt a komplexumot , ami tartalmazza a hangszórót, és a hangsugárzás javító foglalatot, ill. adott esettől függően más kiegészítő elemeket is. (váltó, belső huzalozás, csatlakozók, stb) A hangsugárzást javító foglalat lehet többek közt un. hangfal, ami "valamekkora tetszőleges geometriájú lap" hangdoboz, vagy méretéből adódóan hangláda, illetve egyéb formájú test.

Az esetek többségében nagyon helytelenül, egyesek hangfalnak hívnak minden hangsugárzót, ha nem olyan kialakítású akkor is.

Senki nem hívja a kanalat villának, vagy késnek, evőpálcikának, pedig ezek is evőeszközök. Akkor miért is hangfal a basszusreflex, zárt, TL, stb. rendszerű hangsugárzó?

Avatar
Lajos1966
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2008.11.09., vas. 19:58
Értékelés: 21

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: Lajos1966 »



Van olyan változata is, a Dune HD Base 3.0. Csak hát ehhez a tudáshoz már illett volna egy tisztességes frontot tervezni, nem fröcsi műanyagos előlapot. Én többek közt ezért is nem vettem meg.


 
Hát akkor nézd meg jobban a készüléket,fémből van az előlapja,sőt még a power- és kezelőgombok is.Szerintem egyáltalán nem lóg ki a mai lejátszók trendjéből,másrészt tudásban (kép- és hangminőség)nem nagyon van vetélytársa.

Avatar
szamóca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2096
Csatlakozott: 2008.02.25., hétf. 22:21
Értékelés: 4094

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: szamóca »



Köszönöm a fáradozásod, de optika meghajtó nélküli készülékre gondoltam!
A lejátszást külső vinyóról oldja meg.
 
Bár ennek a készüléknek nem néztem utánna de lehet ez azt is tudja......


Van olyan változata is, a Dune HD Base 3.0. Csak hát ehhez a tudáshoz már illett volna egy tisztességes frontot tervezni, nem fröcsi műanyagos előlapot. Én többek közt ezért is nem vettem meg.

Ne keverjük!

A hangszóró, az elektromos hangfrekvenciás jelből mechanikus rezgést előállító alapeleme egy hangsugárzónak.

Hangsugárzó alatt értjük azt a komplexumot , ami tartalmazza a hangszórót, és a hangsugárzás javító foglalatot, ill. adott esettől függően más kiegészítő elemeket is. (váltó, belső huzalozás, csatlakozók, stb) A hangsugárzást javító foglalat lehet többek közt un. hangfal, ami "valamekkora tetszőleges geometriájú lap" hangdoboz, vagy méretéből adódóan hangláda, illetve egyéb formájú test.

Az esetek többségében nagyon helytelenül, egyesek hangfalnak hívnak minden hangsugárzót, ha nem olyan kialakítású akkor is.

Senki nem hívja a kanalat villának, vagy késnek, evőpálcikának, pedig ezek is evőeszközök. Akkor miért is hangfal a basszusreflex, zárt, TL, stb. rendszerű hangsugárzó?

Vendég

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Köszönöm a fáradozásod, de optika meghajtó nélküli készülékre gondoltam!
A lejátszást külső vinyóról oldja meg.
 
Bár ennek a készüléknek nem néztem utánna de lehet ez azt is tudja......


 
Jujjj
A világ szvsz legjobb média lejátszója és ilyet mondasz olvass kicsit utána
Én direkt vettem optikai olvasóst, és NAS-ról meg hálózaton keresztül nézünk filmeket róla.. persze hogy

Avatar
pvil
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2007.11.21., szer. 15:43
Értékelés: 40

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: pvil »



Van hát



 
 
Köszönöm a fáradozásod, de optika meghajtó nélküli készülékre gondoltam!
A lejátszást külső vinyóról oldja meg.
 
Bár ennek a készüléknek nem néztem utánna de lehet ez azt is tudja......

Vendég

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Üdv Mindenkinek!
 
Van most a piacon olyan media player ami mindenféle átkonvertálás nálkül lejátsza a blu ray filmeket, és esetleg még
a HD-s hangot is ki küldi HDMI-n keresztül?


 
Van hát


Avatar
pvil
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2007.11.21., szer. 15:43
Értékelés: 40

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: pvil »


Üdv Mindenkinek!
 
Van most a piacon olyan media player ami mindenféle átkonvertálás nálkül lejátsza a blu ray filmeket, és esetleg még
a HD-s hangot is ki küldi HDMI-n keresztül?

Avatar
szamóca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2096
Csatlakozott: 2008.02.25., hétf. 22:21
Értékelés: 4094

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: szamóca »


Birtokol már valaki ilyen készüléket?

Ne keverjük!

A hangszóró, az elektromos hangfrekvenciás jelből mechanikus rezgést előállító alapeleme egy hangsugárzónak.

Hangsugárzó alatt értjük azt a komplexumot , ami tartalmazza a hangszórót, és a hangsugárzás javító foglalatot, ill. adott esettől függően más kiegészítő elemeket is. (váltó, belső huzalozás, csatlakozók, stb) A hangsugárzást javító foglalat lehet többek közt un. hangfal, ami "valamekkora tetszőleges geometriájú lap" hangdoboz, vagy méretéből adódóan hangláda, illetve egyéb formájú test.

Az esetek többségében nagyon helytelenül, egyesek hangfalnak hívnak minden hangsugárzót, ha nem olyan kialakítású akkor is.

Senki nem hívja a kanalat villának, vagy késnek, evőpálcikának, pedig ezek is evőeszközök. Akkor miért is hangfal a basszusreflex, zárt, TL, stb. rendszerű hangsugárzó?

Avatar
tothn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: 2006.07.04., kedd 07:40
Értékelés: 253

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: tothn »

Van olyan hálózati lejátszó már ami 3D tartalmat is le tud játszani?
PC (I7-4765T, 8GB,SSD, Server 2012., J.River 20), Audiobyte Hydra+ZPM,
Antelope Audio Zodiac Gold, Végfok: Audio Research VT 100 mk III. -Kábelek: ALAC, Valhalla Aura V2/2 AES/EBU., Hangfal: Sonus Faber Cremona M, Fülhallgató: Sennheiser HD 600 , Állvány: SolidTEchRackofSilent

Online
Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1031

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: pali923 »


Itt mindent megtalálsz ami segíthet: 
http://forum.mpeg4-players.info/index.p ... topic=1935
 
De ajánlom, hogy olvass (me, kevés idő lesz) a többi lejátszóról is, hátha segít a döntésedben.

Köszönöm, pont ilyesmit kerestem
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
kszabcsi
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009.07.07., kedd 11:55
Értékelés: 6

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: kszabcsi »


Itt mindent megtalálsz ami segíthet:
 
http://forum.mpeg4-players.info/index.p ... topic=1935
 
De ajánlom, hogy olvass (me, kevés idő lesz) a többi lejátszóról is, hátha segít a döntésedben.
Samsung 65" QD-OLED
Onkyo Tx-NR905
Mission front+Kef center+Jamo dipol sorrunds
HimediaQ10pro
Big Apple

 

Online
Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1031

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: pali923 »


Hallott-e már valaki erről a médialejátszóról: Novatron NTR82 HD?
Itt egy link is:
http://www.bestdigital.hu/product_info. ... ZwodbHpgig
 
Egy boltban ajánlották, elég meggyőzőnek tűnik, de azért örülnék, ha valakinek személyes tapasztalata is lenne róla. Nekem teljesen újdonság, igaz, kezdő vagyok ezen a téren (is), most keresek hasonló tudású gépet, esetleg más tanácsokat is szívesen megfogadok.
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
Azuroo andrew
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2005.09.07., szer. 15:40
Értékelés: 0

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: Azuroo andrew »


http://prohardver.hu/teszt/playon_hd_mu ... _mini.html 


Rossz a link, 404 hiba jön nekem így nem tudom elolvasni és véleményezni

Sorry, javítottam, a helyes link(ek)
 
A.C.Ryan Playon! HD Mini
 
http://prohardver.hu/teszt/playon_hd_mu ... _mini.html
 
 
Asus O!Play
 
http://prohardver.hu/teszt/asus_oplay_h ... belul.html
 
 
WD TV Live
 
http://prohardver.hu/teszt/wd_tv_live_m ... belul.html
Lcd : Sony Bravia "S" 3000 Crt: Sony Wega trinitron kv-32cs70
Hi-Fi : Panasonic av és lejátszó...

Directors: Stanley Kubrick, Alfred Hitchcock, David Fincher
Szürreál víziók: Luis Bunuel, David Lynch, Huszárik Zoltán

Zene : Isaac Hayes, Curtis Mayfield, Stevie Wonder, Dexter Wansel, The Dramatics, The Isley Brothers, George Clinton & Parliament Funkadelic

Vendég

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


http://prohardver.hu/teszt/playon_hd_mu ... _mini.html 


Rossz a link, 404 hiba jön nekem így nem tudom elolvasni és véleményezni

Avatar
Azuroo andrew
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2005.09.07., szer. 15:40
Értékelés: 0

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: Azuroo andrew »


Ér, tud 13 ezerrel többet ?

Nem az a lényeg hogy másnak ér-e annyit, hanem az, hogy Neked megéri-e azt a különbözetet.
Nézd én megvettem a mostani -egyelőre talán a -legdrágább ilyet a Dune-t mert nekem megérte...
Csak hogy elötte volt itt nálam WD meg Popcorn és Dune összehasonlítás (mondjuk ki teszt ) és messze a legjobbat produkálta a Dune.
namármost elgondolkodtam, és aztán döntöttem, nekem megérte. Azért nem ajánlottam Neked, mert ennek a Dune-nek az árából 3 másik is kijön, amiről Ti beszéltek tehát nem ugyanazon a pályán megy a foci (hogy aktuális is legyek )
Mindenképpen Nelked kell döntened, de szerintem kicsit túl van a dolog lihegve. Ebben az ársávban kirívó különbségek nem lesznek, itt az számít, hogy melyikkel milyen tapasztalatok vannak, milyen a háttere pl. milyen gyakran adnak ki hozzá firmware-t mert az szinte a legfontosabb egy ilyen eszköznél. Ebben az értelemben a Popcornok meg a WD elég jó. Na meg a Dune is de ugye erről most nem beszélünk

Lacy, teljesen igazad van szellemes válaszban utalsz rá hogy a hezitálás helyett vegyen meg gyakorlatilag bármelyiket, mert nemigen nyúlhatok annyira mellé
 
Csak én ilyenkor a jók közül és legjobbat szeretném választani
 
A Prohardver 3 tesztje volt a napokban nekem a kötelező olvasmány, ebből azt szűrtem le hogy az A.C. Ryan bánik a legjobban a HD videoanyagokkal, nem volt szaggatás, és nem volt "nem támogatott formátum" - ezt pl a WD HD LIVE-ről nem mondhatták el : (
 
A másik hogy átkozottul gyenge a távirányító és a külső a WD-k esetében, nekem ez is szempont mert igen központi helyen lesz a szobában.
 
http://prohardver.hu/teszt/playon_hd_mu ... _mini.html
 
A.C. Ryan a teszt alapján egy valamiben gyengébb mint az ASUS és a WD, ez pedig a menüjének vizuális megjelenése...
 
Jó frissítés támogatottság, magyar menü, jó felirat és videó kezelés...+ tutira lever mint többcsatornás hangsávot sztereóra Batkamano és a leírás alapján
 

Lcd : Sony Bravia "S" 3000 Crt: Sony Wega trinitron kv-32cs70
Hi-Fi : Panasonic av és lejátszó...

Directors: Stanley Kubrick, Alfred Hitchcock, David Fincher
Szürreál víziók: Luis Bunuel, David Lynch, Huszárik Zoltán

Zene : Isaac Hayes, Curtis Mayfield, Stevie Wonder, Dexter Wansel, The Dramatics, The Isley Brothers, George Clinton & Parliament Funkadelic

Avatar
Spaceball
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2010.03.29., hétf. 17:52
Értékelés: 1

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: Spaceball »


Tehát az ebben az évben gyártott Western Digital TV HD már Rev.2-van, pl ebben is  
http://www.edigital.hu/Multimedia_lejat ... 50533.html
 
 
Ez alapján tényleg csak a Lan dolgok a különbségek (?)
 
 
Amúgy a másik topicban ajánlották A.C.Ryan Playon! HD Mini-t.
 
Nagyon jó dolgokat írtak róla, és a távirányító + a doboz külseje is nagyon tetszik.
 
http://prohardver.hu/teszt/playon_hd_mu ... _mini.html
 
Igen tekintélyes hogy miket adnak a cucchoz - pl HDMI
 
 
Ér, tud 13 ezerrel többet ?

Ahogy mondod. Csak a LAN a különbség. AZ is Rev.2 amit linkeltél, igen.
[Panasonic TX-P 42 G10 E][WDTV HD + Freecom 500 GB USB Hard Drive][inakustik HDMI]

Avatar
Batkamano
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009.10.11., vas. 22:04
Értékelés: 3

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: Batkamano »


Lehet hogy befolyásolja a döntést : 
Én jelenleg sztereóban filmezek, de akarok venni egy több csatornás hangszóró szettet majd a jövőben

Ezért ajánlottam Neked az A.C. Ryan-t:
 
Audio Output Supported:
* Stereo
* Dolby Digital AC3 5.1 (passthrough & downmix to stereo)
* Dolby Digital Plus (passthrough)
* DTS (passthrough & downmix to stereo)
* DTS-HD Master Audio (passthrough core stream & downmix to stereo)
* DTS-HD High Resolution Audio (passthrough core stream & downmix to stereo)
* FLAC 7.1 (passthrough & downmix to stereo)
 
A.C. Ryan Playon!HD
 
Nem tudom hogy WD tudja-e ezt, a barátomnak nem sikerült összehoznia...
Ő is sztereóban filmezik.

Vendég

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ér, tud 13 ezerrel többet ?

Nem az a lényeg hogy másnak ér-e annyit, hanem az, hogy Neked megéri-e azt a különbözetet.
Nézd én megvettem a mostani -egyelőre talán a -legdrágább ilyet a Dune-t mert nekem megérte...
Csak hogy elötte volt itt nálam WD meg Popcorn és Dune összehasonlítás (mondjuk ki teszt ) és messze a legjobbat produkálta a Dune.
namármost elgondolkodtam, és aztán döntöttem, nekem megérte. Azért nem ajánlottam Neked, mert ennek a Dune-nek az árából 3 másik is kijön, amiről Ti beszéltek tehát nem ugyanazon a pályán megy a foci (hogy aktuális is legyek )
Mindenképpen Nelked kell döntened, de szerintem kicsit túl van a dolog lihegve. Ebben az ársávban kirívó különbségek nem lesznek, itt az számít, hogy melyikkel milyen tapasztalatok vannak, milyen a háttere pl. milyen gyakran adnak ki hozzá firmware-t mert az szinte a legfontosabb egy ilyen eszköznél. Ebben az értelemben a Popcornok meg a WD elég jó. Na meg a Dune is de ugye erről most nem beszélünk

Avatar
Azuroo andrew
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2005.09.07., szer. 15:40
Értékelés: 0

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: Azuroo andrew »


Tehát az ebben az évben gyártott Western Digital TV HD már Rev.2-van, pl ebben is
 
http://www.edigital.hu/Multimedia_lejat ... 50533.html
 
 
Ez alapján tényleg csak a Lan dolgok a különbségek (?)
 
 
Amúgy a másik topicban ajánlották A.C.Ryan Playon! HD Mini-t.
 
Nagyon jó dolgokat írtak róla, és a távirányító + a doboz külseje is nagyon tetszik.
 
http://prohardver.hu/teszt/playon_hd_mu ... _mini.html
 
Igen tekintélyes hogy miket adnak a cucchoz - pl HDMI
 
 
Ér, tud 13 ezerrel többet ?
Lcd : Sony Bravia "S" 3000 Crt: Sony Wega trinitron kv-32cs70
Hi-Fi : Panasonic av és lejátszó...

Directors: Stanley Kubrick, Alfred Hitchcock, David Fincher
Szürreál víziók: Luis Bunuel, David Lynch, Huszárik Zoltán

Zene : Isaac Hayes, Curtis Mayfield, Stevie Wonder, Dexter Wansel, The Dramatics, The Isley Brothers, George Clinton & Parliament Funkadelic

Válasz küldése

Vissza: “HDTV, Blu-ray, HD”