Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Popcorn médialejátszó

Avatar
gelván
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2009.10.24., szomb. 15:40
Értékelés: 497

Re: Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: gelván »

Köszönöm a hozzá szólást, én az OK gombbal próbáltam indítani, de így működik .
LP:VPI HW 19-Jelco TK 950S-vdH Frog Gold - AVA MC 5 - CJ PV7- CD/SACD/Bluray:OPPO 93 NF Edition Reel: Tandberg TD20a - DAC:M2TECH Two plus/clock/ps Erősítő:Acoustic Plan Sitar Hangfal: Usher MD One - Hifi rack:Pisti80

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Re: Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

gelván írta:
2023.04.09., vas. 10:28
A400 zenei fájlokat csak léptetéssel+OK játszik le,mi lehet a gond?A lejátszás folyamatosra van állítva!
Szia!

Elvileg ha a play gombbal indítod el az albumot, akkor nem áll meg. Ez a funkció ezek szerint nem műkodik?
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
gelván
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2009.10.24., szomb. 15:40
Értékelés: 497

Re: Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: gelván »

A400 zenei fájlokat csak léptetéssel+OK játszik le,mi lehet a gond?A lejátszás folyamatosra van állítva!
LP:VPI HW 19-Jelco TK 950S-vdH Frog Gold - AVA MC 5 - CJ PV7- CD/SACD/Bluray:OPPO 93 NF Edition Reel: Tandberg TD20a - DAC:M2TECH Two plus/clock/ps Erősítő:Acoustic Plan Sitar Hangfal: Usher MD One - Hifi rack:Pisti80

szeremej
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2022.03.08., kedd 12:12
Értékelés: 3
Tartózkodási hely: Szatymaz

Re: Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: szeremej »

Üdv! Nem fog futni semmi rajta. Mindent kipróbáltam, aminek van értelme...Síma lejátszónak viszont tökéletes!

GBG
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2022.02.21., hétf. 23:49
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: GBG »

szeremej írta:
2022.04.06., szer. 12:34
Sziasztok! Én is vettem egyet itt(a400). A net, appok stb. nem fog működni, mert megszűnt a készülék támogatása(gondolom saját szerverre csatlakozna... )Viszont nagyon jó minőségű a lejátszó része, mind a dac(dsd-t is tud!), mind a film...Azon agyalok, mi lenne, ha rátennék egy usb-ről futtatható win-t, vagy linuxot, kipróbálom...Tudni kellene mondjuk a proci, chipkészlet adatokat. Akkor elvileg menne minden... youtube,rádiók, netflix, hbomax...
Szia! Esetleg sikerültek a tervek, mert én is vettem egy 500 pro-t, és nekem is vannak vele gondjaim, megköszönöm, ha megosztod az eredményeket. Köszönettel: Botond

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Re: Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

szeremej írta:
2022.04.06., szer. 12:34
Sziasztok! Én is vettem egyet itt(a400).
Én már megváltam a sajátomtól, egy zappiti miatt. Hát őszintén semmi újat nem adott.
Minősége tán még jobb volt a popcornnak, és lassabb is volt, de nagy változás nincs.

Remek eszközök ezek. Átlagos hibákkal.
Nekem a zappitin sem megy a YouTube, de kb nem is érdekel. A gyorsasága miatt kedvelem, de ennyi :)
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

szeremej
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2022.03.08., kedd 12:12
Értékelés: 3
Tartózkodási hely: Szatymaz

Re: Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: szeremej »

Sziasztok! Én is vettem egyet itt(a400). A net, appok stb. nem fog működni, mert megszűnt a készülék támogatása(gondolom saját szerverre csatlakozna... )Viszont nagyon jó minőségű a lejátszó része, mind a dac(dsd-t is tud!), mind a film...Azon agyalok, mi lenne, ha rátennék egy usb-ről futtatható win-t, vagy linuxot, kipróbálom...Tudni kellene mondjuk a proci, chipkészlet adatokat. Akkor elvileg menne minden... youtube,rádiók, netflix, hbomax...

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Re: Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

Attila82 írta:
2021.10.20., szer. 22:56
Szia.Megoldódott.Downmix-re volt állítva, Passthrough helyett.. :D Sajnos a net probléma még,mindig adott..
Na szuper. A hálózat egyedi. Azt nem fogom tudni kitalálni. Ha nagyon nem megy, reset vagy sw. Hátha
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
Attila82
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2017.02.09., csüt. 01:36
Értékelés: 0

Re: Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Attila82 »

Szia.Megoldódott.Downmix-re volt állítva, Passthrough helyett.. :D Sajnos a net probléma még,mindig adott..
Szia!

Nekem nem volt ilyen modellem, de optikai/koax/hdmi-n ki kell jöjjön az a hang. Dekóder vagy kimenet beállításokat nézegessed.
Nem csak a topik döglött. A gyártó sem jelentkezik.
Ami miatt még mindig tudom ajánlani, az a stabil és jó minőségű lejátszás, korrekt távirányító.
Mást nem tud, de ezt jól teszi.

Már én is nézegettem alternatívákat, de számomra ez egy Zidoo Z1000 akar lenni. Az meg egy használt a500x2,5. És Ugyanúgy csak filmezni fogok rajta. Így egyelőre jó ez is.
[/quote]

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Re: Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

Attila82 írta:
2021.10.18., hétf. 00:10
Sziasztok! Ahogy látom,lehalt teljesen ez a topic,de hátha..
Szia!

Nekem nem volt ilyen modellem, de optikai/koax/hdmi-n ki kell jöjjön az a hang. Dekóder vagy kimenet beállításokat nézegessed.
Nem csak a topik döglött. A gyártó sem jelentkezik.
Ami miatt még mindig tudom ajánlani, az a stabil és jó minőségű lejátszás, korrekt távirányító.
Mást nem tud, de ezt jól teszi.

Már én is nézegettem alternatívákat, de számomra ez egy Zidoo Z1000 akar lenni. Az meg egy használt a500x2,5. És Ugyanúgy csak filmezni fogok rajta. Így egyelőre jó ez is.
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
Attila82
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2017.02.09., csüt. 01:36
Értékelés: 0

Re: Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Attila82 »

Sziasztok! Ahogy látom,lehalt teljesen ez a topic,de hátha.. Adott egy pop c-200 Nem rég vettem használtan,de nagyon megbántam.. Internetes rádió hallgatásához szerettem volna használni és pár fílmet megnézni rajta.itt jöttek az anomáliák. Hdmi-n keresztűl csak sztereoban küldi ki a jelet az erősítőre(másik media playerrel,hibátlan) tehát sem dts,sem dolby digital.Másik nagyobb gond,hogy nem tudom a netet előcsalogatni rajta sem wifin(usb adapterrel) sem kábelen.Ha bedugom a kábelt a lan portba az villog,mintha működne,de semmit nem talál amihez kellene internet,sem appok,sem rádiok viszont érdekes,mert az időt,azonnal beállítja automatikusan mihelyst csatlakoztatom a kábelt.

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Re: Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

Kíváncsi volnék. Sokan megvennénk előbb, vagy utóbb.

Az android eddig bukta náluk. Valami minőségi táppal ellátott analóg kimenettel is rendelkező lejátszó jöhetne.

Utóbbi mondjuk talán sokaknak nem hiányzik, de nekem nem HD-s a cuccom. Érdekes lehet.

HDD nem fontos, de azért azt is sokan szeretik.
Netflix, YouTube esetleg... hát van mit irigykedni más gyártóktól.

Meg kellene picit erőltetniük magukat.
Nem baj, ha marad az egyszerűség.
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1572
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 358

Re: Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: hukkle »

Vajon eljön-e még a Popcorn lejátszók reneszánsza?

Jelenlegi formájában ahogy látom, az Android mindent ledarált (ebben a műfajban is).

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Re: Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

Big írta:
2020.02.23., vas. 19:59
Nagyon köszönöm a gyors és "bíztató" :D választ. Azért várok még, hátha valaki talált már erre megoldást az A-400-nál. Mire lett cserélve?
Sajnos sokáig bohóckodtunk és nem oldódott meg. Gyári vissza, fw, kábel, stb...

A500 lett ott is, nálam is és más barátomnál is.
Screenshot_20200223-200630_Chrome.jpg
Screenshot_20200223-200630_Chrome.jpg (45.72 KiB) Megtekintve 11515 alkalommal
Ezt pedig jóérzéssel közzéteszem.

A popcorn lejátszókat hibáik ellenére is szeretem. Faék egyszerűséggel játszanak le dolgokat relatíve olcsón. Az irányíthatósága jó, a távkapcs is pazar. A rendszer is jóvanazúgy.
A komolyan vételt én viszont sehogy nem látom.

Az 500-at kifejezetten a beharangozott jukebox, meg a zenelejátszó képességek miatt vettem. Le is játszik majdnem mindent. DSD256-ot is elindít, de kijelző kell mindenhez.
- Synology DS audio úgy ahogy parancsol neki, de többnyire lefagy tőle a popcorn.
- A fizetős NAremote vagy mi kb alig működik vele. Vagy megtalálja vagy nem, lehet újraindítani áramtalanítással, néha működik. De a kezelése vacak.
- A jukebox egy vicc.
- A500Pro android része is egy vicc. Tört felbontással, alig működő menüpontokkal, stb...

Aki zenét akár hallgatni, könyörgöm ne ezen tegye. Még ha egy jó DAC mellett jó is lenne...

Hogy jót is mondjak róla, a képe pazar A400-tól felfelé. NAS-ról használom futóműnek filmhez. Ha nem trükközök, erre nagyon jó, de legalább évente egy javítást kinyöghetne a cég. De tényleg. Mi a francot csinálnak?
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
Big
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2009.09.20., vas. 18:57
Értékelés: 676
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Big »

Deadpool írta:
2020.02.23., vas. 19:30
Big írta:
2020.02.23., vas. 19:15
Sziasztok!
...Már jó ideje meg van, igényeimnek megfelel, de a 3D-s lejátszás nemigazán akar összejönni vele. Pontosabban nem minden 3D-s fájlt játszik 3D-ben, half SBS mindegyik...
Ugyanez volt haveromnál is. Nem tudtuk mi sem megoldani, csak készülék upgraddel. (Csere)
Nagyon köszönöm a gyors és "bíztató" :D választ. Azért várok még, hátha valaki talált már erre megoldást az A-400-nál. Mire lett cserélve?
DK Design VS1 Reference MkII, Revel Performa F30, Ariston Audio RD110SL-SME3009-VdH Frog-Pointe Pure Power Supply-PS Audio GCPH, Dual Audio PC-Linear Power Supply-M2Tech Young-Palmer Power Station, Philips CD930, Denon TU-QS10, Harmonic Technology,Transparent,AudioQuest,ValhallA,HydraSound

Avatar
Big
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2009.09.20., vas. 18:57
Értékelés: 676
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Big »

Deadpool írta:
2020.02.23., vas. 19:30
Big írta:
2020.02.23., vas. 19:15
Sziasztok!
...Már jó ideje meg van, igényeimnek megfelel, de a 3D-s lejátszás nemigazán akar összejönni vele. Pontosabban nem minden 3D-s fájlt játszik 3D-ben, half SBS mindegyik...
Ugyanez volt haveromnál is. Nem tudtuk mi sem megoldani, csak készülék upgraddel. (Csere)
Nagyon köszönöm a gyors és "bíztató" :D választ. Azért várok még, hátha valaki talált már erre megoldást az A-400-nál. Mire lett cserélve?
DK Design VS1 Reference MkII, Revel Performa F30, Ariston Audio RD110SL-SME3009-VdH Frog-Pointe Pure Power Supply-PS Audio GCPH, Dual Audio PC-Linear Power Supply-M2Tech Young-Palmer Power Station, Philips CD930, Denon TU-QS10, Harmonic Technology,Transparent,AudioQuest,ValhallA,HydraSound

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Re: Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

Big írta:
2020.02.23., vas. 19:15
Sziasztok!
...Már jó ideje meg van, igényeimnek megfelel, de a 3D-s lejátszás nemigazán akar összejönni vele. Pontosabban nem minden 3D-s fájlt játszik 3D-ben, half SBS mindegyik...
Ugyanez volt haveromnál is. Nem tudtuk mi sem megoldani, csak készülék upgraddel. (Csere)
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
Big
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2009.09.20., vas. 18:57
Értékelés: 676
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Big »

Sziasztok!
Akadt némi problémám egy A-400-as Popcornal. Már jó ideje meg van, igényeimnek megfelel, de a 3D-s lejátszás nemigazán akar összejönni vele. Pontosabban nem minden 3D-s fájlt játszik 3D-ben, half SBS mindegyik, ellemben ugyan ezek a fájlok PC-n Kodival tökéletesen működnek 3D-ben. Minden létező beállítást kipróbáltam, de semmi változás, valami egyszerű megoldást keresnék a dologra.
Előre is köszönöm!
DK Design VS1 Reference MkII, Revel Performa F30, Ariston Audio RD110SL-SME3009-VdH Frog-Pointe Pure Power Supply-PS Audio GCPH, Dual Audio PC-Linear Power Supply-M2Tech Young-Palmer Power Station, Philips CD930, Denon TU-QS10, Harmonic Technology,Transparent,AudioQuest,ValhallA,HydraSound

Online
Avatar
Carrobi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3769
Csatlakozott: 2018.01.16., kedd 20:52
Értékelés: 85

Re: Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Carrobi »

Deadpool írta:
2020.02.11., kedd 11:25
Carrobi írta:
2020.02.11., kedd 10:23
Sziasztok! A-410-en nincs elalvás kikapcsoló funkció, vagy Én vagyok a bèna?
Szerintem nincs benne, ne keresd.
Fasza, köszönöm a választ.

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Re: Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

Carrobi írta:
2020.02.11., kedd 10:23
Sziasztok! A-410-en nincs elalvás kikapcsoló funkció, vagy Én vagyok a bèna?
Szerintem nincs benne, ne keresd.
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Re: Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

Silu írta:
2018.11.12., hétf. 17:04
Üdv. Adott egy A-410 filmnézés közben a fejezeteknél megáll olyan mint ha a stopot nyomnám meg, nagyon idegesítő. Ez mitől lehet?
Szoftverfrissítést vagy gyári visszaállítást próbálj meg. A hibával nem találkoztam még, de ez megoldhatja
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Online
Avatar
Carrobi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3769
Csatlakozott: 2018.01.16., kedd 20:52
Értékelés: 85

Re: Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Carrobi »

Sziasztok! A-410-en nincs elalvás kikapcsoló funkció, vagy Én vagyok a bèna?

Avatar
Silu
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2016.06.22., szer. 11:06
Értékelés: 1

Re: Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Silu »

Üdv. Adott egy A-410 filmnézés közben a fejezeteknél megáll olyan mint ha a stopot nyomnám meg, nagyon idegesítő. Ez mitől lehet?

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Re: Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

Kedves A500 tulajok!

Mivel nincs tévém, csak projektor és azt nem szeretném kapcsolgatni, de youtube és egyéb zene lejátszást kijelző nélkül igen, ezért segítségeteket kérem.

Telefonról youtube mennyire könnyen indul?

Ha simán bekapcsolt állapotban hagyva a youtube látja, mint vezetéknélküli eszközt, és rákattintva elindul a videó (mint tévéken) azzal engem már megvettek.

A zenei lejátszásos dolgok mennyit javultak? A fizetős NA Remote for popcorn sokáig jó volt, de mostanában nem látja a lejátszókat, vagy gagyizik.
Synology nasom van. A DS audio app látja, de egy album váltás 10 mp és tele van buggal a cucc.
Tudom, nem erre lett kitalálva az a500, de igazán tudhatná ezeket végre normálisan kezelni, főleg ennyi pénzért.
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Re: Popcorn médialejátszó

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

Musiccitys írta:
2018.07.18., szer. 16:31
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni:

Popcorn media lejátszó vételén gondolkozom. A következőt nem tudom, nem értem:
.....Szóval miért is érdemes vennem egy Popcornt mondjuk? :)
Vagy a hangnál van a lényeg, hogy azt tudja kezelni?
Köszönöm szépen!
Helló!

Ha van egy mostani tévéd, ami visz mindent, szerintem nem szükséges.
Ami miatt legtöbben veszik:
- piszok jó a képe
- a hálózati lejátszás viszonylag kényelmes
- lejátszik szinte mindent
- könnyebb a hang és feliratsávok kezelése is.

Pl a BD iso fájlokat a tévéd nem viszi. Hálózaton lehet hogy mást sem szeret ami 20-30-40 gigás. Erre jó lehet egy popcorn.
Ha beéred 20 gigás fájlokkal és nem szőrözöl, simán jó lehet a tévéd lejátszója. kb ez jutott eszembe
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Válasz küldése

Vissza: “HDTV, Blu-ray, HD”