Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Interneten talált képek

Vendég

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Talán belefér ebbe a topicba.. 
http://www.8thcivic.com/forums/showthread.php?t=482

Háát, az ilyen amcsikank csak tudom kívánni: rabolják el a gengszterek és kérjenek 10 millió dollár váltság díjat a felesége meg fizesse ki. Ezt pedig újra a jövő hónapban, azt új és újra. :taps: Tudja meg milyen a mi színvonalunk
 
Amúgy jó a verda!

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Igc »


Talán belefér ebbe a topicba..
 
http://www.8thcivic.com/forums/showthread.php?t=482
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: vtb »

Lehet, hogy valami összahasonlító teszt volt és egyenlő feltételeket akartak biztosítani

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: close652 »


nem csak a hangfalak külselye koppintás, de még a helyiség is megeggyezik.

külseje - megegyezik
system

Vendég

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


azért a kef center durva.. melyik szólha jobban?
:taps:

Talán a Nautlius rendszerből több mélyet nézek ki.
Voltam a Satsystembe 2 napja kb. meghallgattam a 805-öst pár percre. De ha elém kerülne, ezen mind2 szett (h fer legyen a Kef Ref.-ből is 5.1). Maximum azt tudnám megállapítani, h másh szól (de ezt sem biztos), azt meg sztem már biztos nem, h melyik szól jobban.

Avatar
richies
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2004.09.15., szer. 15:28
Értékelés: -1

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: richies »


azért a kef center durva..
melyik szólha jobban?
:taps:
CD: Arcam Alpha 7SE, Amp: TEAC A-H500 Reference, Speakers: JPW Gold Monitors, IC: Chord Crimson, Hangfal Tyukbel: Csajniiiz Cobra... (varom, hogy levedeljen /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" data-emoticon="" srcset="/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Tami »


Bár mellesleg ezek szimpla rajzok. Bár valódinak tűnnek, de kis apróságok feltűnően zavaróak, mint az azonos kiegészítők más színben és a fal színe is megválltozott. Szerintem simán lehet rajz.
- meg az arnyekok is tul muviek
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Ronin »

Bár mellesleg ezek szimpla rajzok. Bár valódinak tűnnek, de kis apróságok feltűnően zavaróak, mint az azonos kiegészítők más színben és a fal színe is megválltozott. Szerintem simán lehet rajz.

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Ronin »


Kef Reference 7.1

- olyan B&W koppintas a kulseje

nem csak a hangfalak külselye koppintás, de még a helyiség is megeggyezik. :taps:


Vendég

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nah vkinek tetszik! :taps:
 
Psysoul: ha már a letisztultságnál tartuk, tetszik az aláírásod, nah nem a kinézetre gondoltam. Ínyemre való márkák...

Avatar
LittleL
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2004.07.28., szer. 23:47
Értékelés: 61

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: LittleL »


De marha jó egy jó nagy darab jukebox-ot otthon tartani, ha amúgy a CD-d, dvd-id tokja pont anyi helyet foglalnak el, ha üresek akkor is. Amúgy meg ha mondjuk kölcsön akarod adni az egyik lemezedet, vagy egy másik lejátszón játszanád le, akkor elég macerás kivenni a megfelelőt.

Hát igen, a jukebox feeling az biztos megvan az ilyen 400 lemezes DVD tárral.
 
De legalább van mégegy indokod hogy miért nem tudod a heverodnak odaadni
az a lemezt amelyiket éppen kéri. :taps:
Azt kell csak mondani, hogy iszonyú nehéz onnan a DVD tárból előbányászni,
majd inkább máskor.
Projektor: Sony VPL -VW100 Előfok: Emotiva UMC-1 Végfok:Rotel RMB-1095 DVD : Sherwood V-768 DVD 2 : Sony DVP-S700 CD: Marantz CD-73 Medialejátszó:Dune HD Base 3.0 Front: Proson Stadium 10 Center/Rear:Proson Stadium 8 Subwoofer:Velodyne SPL 1200 Ultra Videó: Thomson VTH6400 E Kábelek: VanDen Hul C5 The Bay Interconnect, SAL OFC rézkábel, Klotz Interconnect, ProWire komponens Vinyl Player: C.E.C. DB - 6000 + HAMA PA 505 phono előerősítő + Van Den Hul The First interconnect

Avatar
Psysoul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2005.04.14., csüt. 10:55
Értékelés: 2

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Psysoul »


Egy új szépség következő fokozata by Klipsch Gondolom a hangfalak magassát lehet állítani: az állványzat csövén lévő sínben le-fel tologatással szerelés nélkül


Nekem bejön ez a minimalos letisztultabb sztájl, igaz az más kérdés, hogy
vajon hogy szólhat...na meg a szobámba nagyon nem illene bele.. :taps:
Macbook - Antelope Zodiac DAC - Arcam AVR - Goldmund Amp - Magnepan 1.7, Audience 52, Paradigm seismic 110

Vendég

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hát igen Simon, ez már bebizonyosodott egyszer-kétszer
 
Látszik rajta látszik rajta, melyikne van emberi ára, ami ilyen keskeny / vékony / szép (ez relative), afféle LCD-ready style-os. Sztem nem soknak, de ez legalább Klipsch :taps:

Avatar
richies
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2004.09.15., szer. 15:28
Értékelés: -1

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: richies »

modern, de látszik rajta, hogy nem zenei, nem szól szépen...
CD: Arcam Alpha 7SE, Amp: TEAC A-H500 Reference, Speakers: JPW Gold Monitors, IC: Chord Crimson, Hangfal Tyukbel: Csajniiiz Cobra... (varom, hogy levedeljen /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" data-emoticon="" srcset="/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

Vendég

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Egy új szépség következő fokozata by Klipsch
Borzalmasan nem egyezik az ízlésünk.

Vendég

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Egy új szépség következő fokozata by Klipsch
Gondolom a hangfalak magassát lehet állítani: az állványzat csövén lévő sínben le-fel tologatással szerelés nélkül :taps:


Vendég

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Vendég »



de csak 1 mélyláda van, gáz  :taps:
- egy ekkora helyisegbe en lehet 4-et tennek be

Csak négyet? 4*4-et



Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Tami »


de csak 1 mélyláda van, gáz 
- egy ekkora helyisegbe en lehet 4-et tennek be :taps:
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
richies
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2004.09.15., szer. 15:28
Értékelés: -1

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: richies »

de csak 1 mélyláda van, gáz
CD: Arcam Alpha 7SE, Amp: TEAC A-H500 Reference, Speakers: JPW Gold Monitors, IC: Chord Crimson, Hangfal Tyukbel: Csajniiiz Cobra... (varom, hogy levedeljen /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" data-emoticon="" srcset="/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Tami »


Kef Reference 7.1

- olyan B&W koppintas a kulseje
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Vendég

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kef Reference 7.1


Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Annyi mozgás kell, hogy berakd a discet  
Mellesleg a gép szerintem jobban tönkreteheti a lemezeket, mint te a ki-be pakolgatástól, de nekem vannak igen régi DVD-im, amiknek még semmi bajuk nincs, pedig elég sokat voltak pakolászva. Szal csak finoman! 

Nekem már egy jó ideje van 110-es CD váltóm, és a lemezeknek semmi baja.
Te nagyobb kárt okozol amikor veszed ki a DVD-t dobozból, pláne amikor szorul középen. Márpedig elég sok kiadványnál ez gond.
Jól ki vannak ezek a mechanizmusok találva.
Szóval csak finoman .

Nekem 7 éve egy 50+1Cd-s Sony "minihifi"-m volt. Két évig használtam CD-vel, maximum csak porosak lettek a lemezek, de semmi bajuk nem lett... :taps:

De marha jó egy jó nagy darab jukebox-ot otthon tartani, ha amúgy a CD-d, dvd-id tokja pont anyi helyet foglalnak el, ha üresek akkor is. Amúgy meg ha mondjuk kölcsön akarod adni az egyik lemezedet, vagy egy másik lejátszón játszanád le, akkor elég macerás kivenni a megfelelőt.
Nekem valaha csak 5 lemezes CD váltóm volt, de éppen elég volt az is, hogy megutáljam ezt a rendszert. Igaz, hogy vigyázok a lemezeimre, de soha nem okozott még problémát a tokokból való ki és betétel.
gordon314.fw.hu

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Posza »


Annyi mozgás kell, hogy berakd a discet  
Mellesleg a gép szerintem jobban tönkreteheti a lemezeket, mint te a ki-be pakolgatástól, de nekem vannak igen régi DVD-im, amiknek még semmi bajuk nincs, pedig elég sokat voltak pakolászva. Szal csak finoman! 

Nekem már egy jó ideje van 110-es CD váltóm, és a lemezeknek semmi baja.
Te nagyobb kárt okozol amikor veszed ki a DVD-t dobozból, pláne amikor szorul középen. Márpedig elég sok kiadványnál ez gond.
Jól ki vannak ezek a mechanizmusok találva.
Szóval csak finoman .

Nekem 7 éve egy 50+1Cd-s Sony "minihifi"-m volt. Két évig használtam CD-vel, maximum csak porosak lettek a lemezek, de semmi bajuk nem lett... :taps:
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
xtrngn
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2004.09.29., szer. 09:50
Értékelés: 0

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: xtrngn »


Annyi mozgás kell, hogy berakd a discet :taps:  
Mellesleg a gép szerintem jobban tönkreteheti a lemezeket, mint te a ki-be pakolgatástól, de nekem vannak igen régi DVD-im, amiknek még semmi bajuk nincs, pedig elég sokat voltak pakolászva. Szal csak finoman!

Nekem már egy jó ideje van 110-es CD váltóm, és a lemezeknek semmi baja.
Te nagyobb kárt okozol amikor veszed ki a DVD-t dobozból, pláne amikor szorul középen. Márpedig elég sok kiadványnál ez gond.
Jól ki vannak ezek a mechanizmusok találva.
Szóval csak finoman .
Sound: Yamaha RX-V1500 A/V Receiver, B&W 603 S2 Front Speakers, B&W CC6 S2 Center Speaker, 3 x B&W DS6 Sorround Back Speakers, Yamaha YST-SW800 Subwoofer Vision: Pioneer DV-696AV-K Universal DVD Player, Panasonic DVD-A360 DVD Player, Philips DVP720SA Universal DVD Player, Panasonic NV-HD680 Video Recorder, Philips 36PW9308 36" Pixel Plus 16:9 CRT Television, InFocus ScreenPlay 5700 16:9 DLP Projector, Beamax R-black 10228 manual screen Stands: Unique MDF, white and varnished stand Others: See on my web page

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Ronin »


Annyi mozgás kell, hogy berakd a discet :taps:
 
Mellesleg a gép szerintem jobban tönkreteheti a lemezeket, mint te a ki-be pakolgatástól, de nekem vannak igen régi DVD-im, amiknek még semmi bajuk nincs, pedig elég sokat voltak pakolászva. Szal csak finoman!

Válasz küldése

Vissza: “Galéria”