Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Saját hifis cuccaimról készült képek

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: tsc »


Ez a jelenlegi erősítőm, a Sony TA-FA7ES belseje.
 
A házimozi baráti találkozón sajna elfelejtettem bemelegíteni, így elég nyersen szólt szegény, ezért nem annyira nyűgözte le az embereket, pedig egyébként tök jó.


Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: tsc »


Sony TA-F707ES
Sony CDP-XA20ES
 
A 707 nagy kedvencem volt sokáig, szépek a zongoralakk fa oldallapok. A gazdija is vissza akarta vásárolni többször is )


Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: tsc »


Ezt érdekességnek tartom beszúrni.
 
Sony SCD-777ES.. a doksi szerint csak 20 kiló körül van de szerintem jóval több, kezem leszakadt tőle. gyönyürű darab, 800e ft az új ára máig sajnálom hogy eladtam!


Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: tsc »


lázadó korszak
 
Audio Note DAC-1
Rotel RA-960BX


Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: tsc »


Onkyos korszak (az egyik a sok közül)
 
T-4511 tuner
DX-7511 cd
 
de volt már integra cd-m, 3 onkyo erősítőm, meg egyebek, de ezek szépek együtt


Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: tsc »


HK korszakból:
 
Harman-Kardon AVR-5000
Harman-Kardon DVD-1
Harman-Kardon HD-750


Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: tsc »


Következzen néhány kis szemelvény hifis életemből.
 
Első kép:
 
B&W Matrix 804
Sony TA-FA5ES (most TA-FA7ES van helyette)
Sony DVP-S715
Sony DVP-NS305
LG flatron tv


Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


jo nekem a Van Den Hul interconnect is
Tulajdonképpen nekem is..

Avatar
H.Andras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:16
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: H.Andras »


Ez AX3 - DV-668 dvd parositas, ezeken nincs iLink, csak az AX5 - DV868 dvd -n talalhato meg, 240 000 forintal dragabban. Valakinek tetszik az iLink, valakinek nem. En nem mondanek velemenyt, mert nekem eleve nem tetszik a DVD audio, es az SACD hangja
Pedig én pont a te véleményedre lettem volna kíváncsi :vazeg: Bár így valóban nehéz, ha fenntartásaid vannak a formátummal szemben
 
Egyébként engem nem hat meg az i-Link, csak kíváncsi lettem volna valaki véleményére aki testközelből tesztelte már. Mert eddig már sok ismerőssel beszéltem a dolgoról, de tapasztalata senkinek sem volt

En lusta voltam tesztelni, leginkabb azert, mert hallottam mar rossz es jo velemenyeket is egyarant, ebbol adodoan semmi atutore nem szamitok, jo nekem a Van Den Hul interconnect is

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Ez AX3 - DV-668 dvd parositas, ezeken nincs iLink, csak az AX5 - DV868 dvd -n talalhato meg, 240 000 forintal dragabban. Valakinek tetszik az iLink, valakinek nem. En nem mondanek velemenyt, mert nekem eleve nem tetszik a DVD audio, es az SACD hangja
Pedig én pont a te véleményedre lettem volna kíváncsi :vazeg: Bár így valóban nehéz, ha fenntartásaid vannak a formátummal szemben
 
Egyébként engem nem hat meg az i-Link, csak kíváncsi lettem volna valaki véleményére aki testközelből tesztelte már. Mert eddig már sok ismerőssel beszéltem a dolgoról, de tapasztalata senkinek sem volt

Avatar
Fufuka
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2004.04.27., kedd 16:41
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Fufuka »

András... a premier mint projector név mond neked valamit???
tv:LG flatron 100hz digit 72cm, erölködő: Pioneer vsx-ax3, hangfalak: Quadral qlx 210 front, qlx 160 srr, Acent base center, Klipsch rb25 háttér, mély: Klipsch Rw 10. Dvd: Pioneer DVR-530H, kábelek neotech.

Avatar
H.Andras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:16
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: H.Andras »


nem lehetnek allo hangfalak, viszont tudjon akkorat szolni, hogy letepje a fejet, ezert lettek berakva az RB-35-osok elol hatul, + RC-35 + RW-12 Pioneer AX3-al
Ha már Pio, ezen van i-Link? Esetleg próbáltátok már hogy milyen ez a kapcsolat az erősítő és DVD között? Kíváncsi lennék rá, hogy hangban jobb lesz-e így pl. SACD, DVD-A...

Ez AX3 - DV-668 dvd parositas, ezeken nincs iLink, csak az AX5 - DV868 dvd -n talalhato meg, 240 000 forintal dragabban. Valakinek tetszik az iLink, valakinek nem. En nem mondanek velemenyt, mert nekem eleve nem tetszik a DVD audio, es az SACD hangja

Avatar
hefe
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2003.04.24., csüt. 11:43
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: hefe »


Igen, nagyjából ezért. Valamint azért mert nem sokkal előtte lett felújítva a nappali és az asszony megölt volna, ha nekiállok fúrni-faragni. Majd egy kicsit később persze megcsinálom, mert szerintem is a mennyezeti vetítés lenne az ideális.
egyelőre én is így vetítek (sima diszperzites falra) és most, hogy elkezdtem nézni a vásznakat, még az is a plafonos vetítés mellett szól, hogy a visszaverődő fény pont a nézési szögbe esik, és még a fényerő is több lesz.
vetítő : Panasonic PT-AE500E, dvd: Sony DVP-S725D, rádió : Sony ST-SA3ES, magnó : Sony TC-WE705S, videó : Sony SLV-E870, cd : Sony CDP-XE330, erősítő : Yamaha DSP-A1, front : Tannoy Definition D700, rear : Tannoy Definition D700, center : Tannoy Definition D750

Avatar
Diablo69
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 13:48
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Diablo69 »


megnéztem a képeidet. ha 130 a kép alja és a vetítő 5 méterre van a vetítőnek 140 magasan kéne lennie a vízszintes vetítéshez. gondolom ezen a magasságon bele lóg a feje annak, aki a hátsó ülőgarnitúrán ül, azért tetted magasabbra, és azért kellett megdönteni a vetítőt. szerintem mindenképpen jobb lenne a plafonról vetíteni, mert akkor lehetne vízszintesen vetíteni és a zaj is kevésbé lenne hallható. gondolom a csillárral van a probléma, ami belelóg a képbe. vagy tévedek ?
 
Igen, nagyjából ezért. Valamint azért mert nem sokkal előtte lett felújítva a nappali és az asszony megölt volna, ha nekiállok fúrni-faragni. Majd egy kicsit később persze megcsinálom, mert szerintem is a mennyezeti vetítés lenne az ideális.

Házimozi: InFocus X10 FullHD DLP projektor -=- Sony 52W3000 FullHD LCD TV -=- Samsung BD-P2500 és Sony PS3 Blu-ray -=- Onkyo TX-SR805 THX Ultra2 HD erősítő -=- Sony RDR-HX825 DVD -=- HTPC (Xbox360 HD DVD kiegészítővel) -=- Jamo E8 széria 7.1 -=- Logitech Harmony 1000 rendszertáv
 
Házimozi galéria
 


Avatar
N°1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2004.03.03., szer. 11:15
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: N°1 »



amikor a feleségem szólt hogy jó lenne ha valamit csinálnék, mert a mély le fogja őt rázni a csészéről :vazeg: 
Az engyon tetszik!!!

na az asszony nem volt ennyire feldobva tőle de hát elvégre mégis csak én vagyok otthon az erősebb. ( még jó hogy ezt nem látja)

Ezen segíthetünk
E-mail címe?

Avatar
Fufuka
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2004.04.27., kedd 16:41
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Fufuka »


amikor a feleségem szólt hogy jó lenne ha valamit csinálnék, mert a mély le fogja őt rázni a csészéről :vazeg: 
Az engyon tetszik!!!

na az asszony nem volt ennyire feldobva tőle de hát elvégre mégis csak én vagyok otthon az erősebb. ( még jó hogy ezt nem látja)
tv:LG flatron 100hz digit 72cm, erölködő: Pioneer vsx-ax3, hangfalak: Quadral qlx 210 front, qlx 160 srr, Acent base center, Klipsch rb25 háttér, mély: Klipsch Rw 10. Dvd: Pioneer DVR-530H, kábelek neotech.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


nem lehetnek allo hangfalak, viszont tudjon akkorat szolni, hogy letepje a fejet, ezert lettek berakva az RB-35-osok elol hatul, + RC-35 + RW-12 Pioneer AX3-al
Ha már Pio, ezen van i-Link? Esetleg próbáltátok már hogy milyen ez a kapcsolat az erősítő és DVD között? Kíváncsi lennék rá, hogy hangban jobb lesz-e így pl. SACD, DVD-A...

Avatar
H.Andras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:16
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: H.Andras »


Legyen kep is. 
Kicsit magasra kerultek a frontok, de sajna a lepcso miatt muszaj volt.

Mármint bal oldalt lenne a lépcső? Nem okoz problémár ez a hangosításnál? Azaz nem veszik el a fontok hangja a lépcső miatt? - mármint úgy gondolom, hogy a lépcső vezet is valahová talán és akkor az a légtér is elnyeli a hangokat..

Nem volt gond, nagyon jo volt a szoba akusztikaja, magam is csodalkoztam, hogy mennyire jol szol. A tapeta sokat segitett, valamilyen fincsi kis szovettapeta van a falon. Ugy volt, hogy talan majd ket melyladat kell berakni, de vegul 1 is boven eleg volt. Egyebkent az ember kerese az volt, hogy nem lehetnek allo hangfalak, viszont tudjon akkorat szolni, hogy letepje a fejet, ezert lettek berakva az RB-35-osok elol hatul, + RC-35 + RW-12 Pioneer AX3-al

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


amikor a feleségem szólt hogy jó lenne ha valamit csinálnék, mert a mély le fogja őt rázni a csészéről :vazeg:
Az engyon tetszik!!!

Avatar
Fufuka
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2004.04.27., kedd 16:41
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Fufuka »


Legyen kep is. 
Kicsit magasra kerultek a frontok, de sajna a lepcso miatt muszaj volt.

Mármint bal oldalt lenne a lépcső? Nem okoz problémár ez a hangosításnál? Azaz nem veszik el a fontok hangja a lépcső miatt? - mármint úgy gondolom, hogy a lépcső vezet is valahová talán és akkor az a légtér is elnyeli a hangokat..

nekem erről az jut eszembe....... amikor először összelőttem a cuccot itthon, szólni szólt, de valahogy nem volt igazi a mély. Viszont a retyiben olyat morgott hogy kirázta az emberből a sz.....! még jó hogy volt helyem máshova rakni a sub ládát, ill a fázissal picit tudtam játszani. amikor beállításokról beszéltek, nekem mindig ez jut eszembe amikor a feleségem szólt hogy jó lenne ha valamit csinálnék, mert a mély le fogja őt rázni a csészéről :vazeg:
tv:LG flatron 100hz digit 72cm, erölködő: Pioneer vsx-ax3, hangfalak: Quadral qlx 210 front, qlx 160 srr, Acent base center, Klipsch rb25 háttér, mély: Klipsch Rw 10. Dvd: Pioneer DVR-530H, kábelek neotech.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Legyen kep is. 
Kicsit magasra kerultek a frontok, de sajna a lepcso miatt muszaj volt.

Mármint bal oldalt lenne a lépcső? Nem okoz problémár ez a hangosításnál? Azaz nem veszik el a fontok hangja a lépcső miatt? - mármint úgy gondolom, hogy a lépcső vezet is valahová talán és akkor az a légtér is elnyeli a hangokat..

Avatar
Fufuka
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2004.04.27., kedd 16:41
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Fufuka »

Fiúk, irány fotózni!!
tv:LG flatron 100hz digit 72cm, erölködő: Pioneer vsx-ax3, hangfalak: Quadral qlx 210 front, qlx 160 srr, Acent base center, Klipsch rb25 háttér, mély: Klipsch Rw 10. Dvd: Pioneer DVR-530H, kábelek neotech.

Avatar
H.Andras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:16
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: H.Andras »


Legyen kep is.
 
Kicsit magasra kerultek a frontok, de sajna a lepcso miatt muszaj volt.


Avatar
hefe
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2003.04.24., csüt. 11:43
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: hefe »


Kösz fiúk! Jobbnál jobb ötletek! Egyébként tényleg, hogy lehetne ezt kivitelezni? Az asszony mellett nekem sem nagyon tetszene egy bazi nagy fekete keret a falon :-)
Vásznat meg nem akarok, mert qrva drága lenne akkora méretben amiben vetítek. Ismétlrm a kérdést: mitől emeli meg a keret a kontrasztot? Azonkívül ugyebár különböző filmek, különböző képméretek: melyikhez kell viszonyulni?

megnéztem a képeidet. ha 130 a kép alja és a vetítő 5 méterre van a vetítőnek 140 magasan kéne lennie a vízszintes vetítéshez. gondolom ezen a magasságon bele lóg a feje annak, aki a hátsó ülőgarnitúrán ül, azért tetted magasabbra, és azért kellett megdönteni a vetítőt. szerintem mindenképpen jobb lenne a plafonról vetíteni, mert akkor lehetne vízszintesen vetíteni és a zaj is kevésbé lenne hallható. gondolom a csillárral van a probléma, ami belelóg a képbe. vagy tévedek ?
vetítő : Panasonic PT-AE500E, dvd: Sony DVP-S725D, rádió : Sony ST-SA3ES, magnó : Sony TC-WE705S, videó : Sony SLV-E870, cd : Sony CDP-XE330, erősítő : Yamaha DSP-A1, front : Tannoy Definition D700, rear : Tannoy Definition D700, center : Tannoy Definition D750

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: gemini »


Szégyeljétek magatokat! Egy teljes oldal, egy darab kép nélkül
Akkor hajrá

Válasz küldése

Vissza: “Galéria”