Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

mini dv -> DVD / SVCD

Avatar
dlt
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.11.13., csüt. 05:37
Értékelés: 0

mini dv -> DVD / SVCD

Hozzászólás Szerző: dlt »


Sziasztok!
 
Végigolvastam a topicot, de nem szeretnék minden progit kipróbálni (elég sok került említésre). Mini DV kameráról a legegyszerűbben szeretném DVD-re másolni a videót minden vágogatás nélkül, viszont a jeleneteket külön chapterenként megtartva. Ami fontos még, hogy a hang AC3-ba kerüljön fel a helytakarékosság miatt. Erre van valami tippetek? Esetleg megoldható egy progival? A bemásolás egyébként már sikerült Movie Makerrel...
 
Előre is köszi!
 
Szerk.: Ezek a progik jók valamire: Win Coder, Win Producer? Alaplaphoz jártak

Avatar
keshe
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2005.12.26., hétf. 20:13
Értékelés: 0

mini dv -> DVD / SVCD

Hozzászólás Szerző: keshe »


Sziasztok
 
Van egy eküvői DVD-m, csak az a baj vele, hogy trakkek között nem tudok pörgetni (csévélni), mivel ha megpróbálom megakad a Dvd, és újra kell kezdeni a részt. A DVD készítő szerint kicsi a lejátszóm memóriája, de azóta több lejátszón is próbáltam, de hiába.
Mit tudnék csinálni?, meg tudnám-e szerkezteni másik progival a filmet hogy ne akadjon? Segítsetek???????????
 
Keshe

Vendég

mini dv -> DVD / SVCD

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Lenne egy probllémám!
 
Én a InterVideo WinDVD Creatorral veszem fel a minidv-ről a felvett home videót és az Ulead DVDMovie Factoryval készítek vele dvd-t!
WinDVD-vel nagyon jó minőségben megcsinálja a felvételt, viszont a movie factory valahogy kicsit szellemképessé konvertálja az anyagot, pedig mindent maxra állítottam benne! Mi lehet a gond?
 
Esetleg tudtok olyan konvertálót, ami dv aviból, azaz a WinDVD Creator által készített aviból mpeg2 (ha jól tudom, ez a dvd formátum) formátumba tud tömöríteni jó minőségben?

Avatar
avas
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.05.25., csüt. 19:38
Értékelés: 0

mini dv -> DVD / SVCD

Hozzászólás Szerző: avas »


Sziasztok!
 
Egy kis segitseg kellene. Nem tudja valaki a Ulead Video Studio 9 es 10 miert rak egy fekete csikot a felvett anyag aljara. Illetve hogyan lehet ezt eltuntetni? Valaki pls.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

mini dv -> DVD / SVCD

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


A minőségi konvertálás miatt szeretem használni a CCE-t, a DVD2SVCD csak egy keretprogi, ami sok lehetőséget ad. 
a Ulead DVD Workshop 2-t megsasolom, bár én Pinnacle párti vok.

Biztos jó a Pinnacle Studio is, bár nálam nem működött, lefagyott a capture, másra meg nem használtam, ezért le is töröltem a gépről.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Vendég

mini dv -> DVD / SVCD

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok! 
Vettem egy miniDV-t, minden okés vele. De a gépre felvett .avi filet nem tum convertálni a DVD2SVCD nevű progival, ami a CCE-t használja. Már a prewievben azt a hibát írja:
''coldn't locate a decompressor for fourcc dvsd''
 
Ha elindítom a progit, akkor a hangot megcsinálja, de a CCE már hibával leáll.
 
Tud valaki segíteni? Codek kell-e, vagy mi?
 
Előre is kösszi! 

Nem tudom, miért jó így csinálni. A DVD2SVCD szerintem nem is olvas AVI-t, de mindegy.
Én egyszerűen letöltöttem a netről a(z) Ulead DVD Workshop 2-t, az megcsinálja a capture-t, szerkesztheted a felvételt, mozgó menüt csinálhatsz és kiírhatod DVD-re az anyagot. Vannak bonyolultabb progik is, valamelyik jó, valamelyikkel szenvedés dolgozni, nekem ez vált be.

A minőségi konvertálás miatt szeretem használni a CCE-t, a DVD2SVCD csak egy keretprogi, ami sok lehetőséget ad.
 
a Ulead DVD Workshop 2-t megsasolom, bár én Pinnacle párti vok.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

mini dv -> DVD / SVCD

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Sziasztok! 
Vettem egy miniDV-t, minden okés vele. De a gépre felvett .avi filet nem tum convertálni a DVD2SVCD nevű progival, ami a CCE-t használja. Már a prewievben azt a hibát írja:
''coldn't locate a decompressor for fourcc dvsd''
 
Ha elindítom a progit, akkor a hangot megcsinálja, de a CCE már hibával leáll.
 
Tud valaki segíteni? Codek kell-e, vagy mi?
 
Előre is kösszi! 

Nem tudom, miért jó így csinálni. A DVD2SVCD szerintem nem is olvas AVI-t, de mindegy.
Én egyszerűen letöltöttem a netről a(z) Ulead DVD Workshop 2-t, az megcsinálja a capture-t, szerkesztheted a felvételt, mozgó menüt csinálhatsz és kiírhatod DVD-re az anyagot. Vannak bonyolultabb progik is, valamelyik jó, valamelyikkel szenvedés dolgozni, nekem ez vált be.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Vendég

mini dv -> DVD / SVCD

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
Vettem egy miniDV-t, minden okés vele. De a gépre felvett .avi filet nem tum convertálni a DVD2SVCD nevű progival, ami a CCE-t használja. Már a prewievben azt a hibát írja:
''coldn't locate a decompressor for fourcc dvsd''
 
Ha elindítom a progit, akkor a hangot megcsinálja, de a CCE már hibával leáll.
 
Tud valaki segíteni? Codek kell-e, vagy mi?
 
Előre is kösszi!

Avatar
richies
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2004.09.15., szer. 15:28
Értékelés: -1

mini dv -> DVD / SVCD

Hozzászólás Szerző: richies »


hi!
egy okos ember segítségét kérném :taps:
 
eddig miniDV-ről átnyomtama gépre (windows-zal) az anyagot, majd VSO avi to DVD-vel átkonvertáltam, majd kiírtam tmpeg author 1.6-tal.
Akinek csináltam "megszólta", hogy jobb a kamerával a tv-n a kép, a dvd-n elég homályos!
 
Mit cseszhettem el?
túl nagy volt a tömörítés? tudna valaki ajánlani jobb/minőségibb módszert?!
 
előre is köszönöm!
CD: Arcam Alpha 7SE, Amp: TEAC A-H500 Reference, Speakers: JPW Gold Monitors, IC: Chord Crimson, Hangfal Tyukbel: Csajniiiz Cobra... (varom, hogy levedeljen /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" data-emoticon="" srcset="/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

Avatar
Fufuka
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2004.04.27., kedd 16:41
Értékelés: 0

mini dv -> DVD / SVCD

Hozzászólás Szerző: Fufuka »


Sziasztok!Nekem a következő problémám van, ha valaki találkozott már ilyennel, kérem segítsen. Samsung DV-m van, és a felvételeken a nagy felületeken, pl. tengerparti felvételen a kék égen mindenféle zajok láthatók, még kockásodik is, közeli felvételeken pl. egy egyszínű pulóver szintén. Pinneacle Studio 9.4-el capture-öltem be, ha 12000-es bitrátával konvertáltam dvd formátumba, úgy még aránylag elfogadható volt, de az alap 6000-es beállítással siralmas. Próbáltam más progikat is, ugyanez a helyzet. A konfiig Atlon 64 3000, 512Mb ram, 120Gb Sata vinyó, winXp ( igaz SP1-2 nélküll) Előre is köszi.

elképzelhető hogy a tengerpart, kék ég, stb felvételeken "behüppög" a ccd és emiatt kockásodik. Tessék venni egy cirkulár polár szűrőt és ilyen helyeken feltenni az objektív elé!
tv:LG flatron 100hz digit 72cm, erölködő: Pioneer vsx-ax3, hangfalak: Quadral qlx 210 front, qlx 160 srr, Acent base center, Klipsch rb25 háttér, mély: Klipsch Rw 10. Dvd: Pioneer DVR-530H, kábelek neotech.

Avatar
varsoczy
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2005.07.13., szer. 16:54
Értékelés: 0

mini dv -> DVD / SVCD

Hozzászólás Szerző: varsoczy »


Vettem egy Panasonic NV-GS21 tip. videókamerát. Szeretném tudni, hogy a felvételt  hogy lehet átmásolni számítógépre. Adtak hozzá egy USB kábelt de azzal csak aképeket lehet áttölteni. Milyen tip. adatkábel ill. milyen program kell hozzá, hogy a mozgóképeket is át lehessen másolni. Köszönöm.
A mozgóképet DV (Firewire) kábelen tudod átmásolni, ehhez kell a gépen Firewire bemenet, ami lehet alaplapi vagy ha nincs akkor venned kell egy ilyen bővítő kártyát. Maga a kábel kb 1000Ft számtech boltban. Én kaptam a Pana kamerámhoz egy softwert amivel elvileg fel lehet tenni számítógépre a felvételt, de még nem nagyon sikerült rajta kiigazodnom. De ilyencélra készült az InterVideo WinDVD Creatorja vagy az Ulead DVDMovie Factoryja is....

Köszönöm a segítséget.

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

mini dv -> DVD / SVCD

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Vettem egy Panasonic NV-GS21 tip. videókamerát. Szeretném tudni, hogy a felvételt hogy lehet átmásolni számítógépre. Adtak hozzá egy USB kábelt de azzal csak aképeket lehet áttölteni. Milyen tip. adatkábel ill. milyen program kell hozzá, hogy a mozgóképeket is át lehessen másolni. Köszönöm.
A mozgóképet DV (Firewire) kábelen tudod átmásolni, ehhez kell a gépen Firewire bemenet, ami lehet alaplapi vagy ha nincs akkor venned kell egy ilyen bővítő kártyát. Maga a kábel kb 1000Ft számtech boltban. Én kaptam a Pana kamerámhoz egy softwert amivel elvileg fel lehet tenni számítógépre a felvételt, de még nem nagyon sikerült rajta kiigazodnom. De ilyencélra készült az InterVideo WinDVD Creatorja vagy az Ulead DVDMovie Factoryja is....

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
varsoczy
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2005.07.13., szer. 16:54
Értékelés: 0

mini dv -> DVD / SVCD

Hozzászólás Szerző: varsoczy »

Vettem egy Panasonic NV-GS21 tip. videókamerát. Szeretném tudni, hogy a felvételt hogy lehet átmásolni számítógépre. Adtak hozzá egy USB kábelt de azzal csak aképeket lehet áttölteni. Milyen tip. adatkábel ill. milyen program kell hozzá, hogy a mozgóképeket is át lehessen másolni. Köszönöm.

Vendég

mini dv -> DVD / SVCD

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sony DCR-PC106 800.000 pixel CCD Carl Zeiss Vario Tessar objektív 2.5" színes LCD kijelző 10x optikai, 120x digitális zoom Super Nightshot Super Steadyshot USB Streaming Fotó szalagra PCM sztereó hang DV kimenet Analóg kimenet 12 hó garancia! ÚJ BOLTBÓL SZÁMLÁval ELADÓ 20 57 44 766

Avatar
leindler
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2005.04.19., kedd 13:18
Értékelés: 0

mini dv -> DVD / SVCD

Hozzászólás Szerző: leindler »


Sziasztok!
Nekem a következő problémám van, ha valaki találkozott már ilyennel, kérem segítsen. Samsung DV-m van, és a felvételeken a nagy felületeken, pl. tengerparti felvételen a kék égen mindenféle zajok láthatók, még kockásodik is, közeli felvételeken pl. egy egyszínű pulóver szintén. Pinneacle Studio 9.4-el capture-öltem be, ha 12000-es bitrátával konvertáltam dvd formátumba, úgy még aránylag elfogadható volt, de az alap 6000-es beállítással siralmas. Próbáltam más progikat is, ugyanez a helyzet. A konfiig Atlon 64 3000, 512Mb ram, 120Gb Sata vinyó, winXp ( igaz SP1-2 nélküll) Előre is köszi.

Avatar
NZoli
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:32
Értékelés: 3

mini dv -> DVD / SVCD

Hozzászólás Szerző: NZoli »


csinálni, hogy valahogy hang alapján szinkronizálni, hogy tudjak váltogatni a 2 kameraállás között.
Olyan program kell, amin van legalább két videosáv. Ezekre behúzod egymás "alá" a két klipet, és a hangsávon általában kirajzolódó jelalak jellemző időpillanatai alapján tolod az egyik sávot a másikhoz képest "fedésbe". Ezután elegendő (a cumis hasonlat maximálisan "ül") a szükséges helyekre egy-egy képi áttűnést berakni. A hangot hagy azon a sávon, ami a legjobb, így kevésbé fog feltűnni, hogy két forrásod van. A hangi eltéréseket az ember általában sokkal kevésbé tolerálja, mint a képi ugrándozást.
Hang: Yamaha RX-V371, KX-580, Acoustic Research S50, S20, SC2, Sub 30A
Kép: Samsung LE40ES6100, LE32D551, ASUS O!Play HDP-R1, UPC HD-DVR

Avatar
Zorro
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 07:08
Értékelés: 0

mini dv -> DVD / SVCD

Hozzászólás Szerző: Zorro »


Sziasztok! 
A következő lenne a kérdésem. Fölvettem egy koncertet két mini dv kamerával. Lehet valamilyen programmal olyat csinálni, hogy valahogy hang alapján szinkronizálni, hogy tudjak váltogatni a 2 kameraállás között.
 
Köszi a segítséget!

Hali!
 
Sztem bármelyik 'profi' videóvágó szoftver alkalmas erre a célra.
 
Én az Ulead Media Studió Pro progit használom és azzal már 2-3 ilyen feladatok megoldottam.
 
Mindenesetre készülj fel rá, hogy ugyan látszólag egyszerű feladat, de azért van vele munka bőven és könnyen lehet belőle
Zorro - Thomson DTH-210E, DPL-660HT, VTH-6050G; Panasonic DS-28EG; Pionerr DVR-A106D; Thomson 29DM182G

Vendég

mini dv -> DVD / SVCD

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
A következő lenne a kérdésem. Fölvettem egy koncertet két mini dv kamerával. Lehet valamilyen programmal olyat csinálni, hogy valahogy hang alapján szinkronizálni, hogy tudjak váltogatni a 2 kameraállás között.
 
Köszi a segítséget!

Vendég

mini dv -> DVD / SVCD

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok
 
A segítségetek kérném, már annyi mindent hallottam, hogy teljesen összezavarodtam. Analóg videokamerán készített felvételt szeretnék digitalizálni és vágni. Kérdésem az, hogy alapszinten elegendő-e ehhez egy sima ADS Technologies (USA) Instant Video PCI (PTV-390) digitalizáló kártya? Hallottam olyanokat h pl csúszhat a hang, de nem világos ez mitől függ?? Ha rövid részletekben húzom be az anyagot akkor nem csúszik?
2 gépem van és ami ebből összevariálható, 2.66 D celeron/Amd Athlon XP 2500, 2x512mb ram, 80gb+200gb sata vinyó, ati r9600pro.
Szerintetek ennyiből megoldható a dolog? Nem szeretnék sokat költeni, és még ha időigényesebb is de működik a dolog beérném egy ilyen egyszerű kártyával. Előre is köszi az infót!

Avatar
NZoli
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:32
Értékelés: 3

mini dv -> DVD / SVCD

Hozzászólás Szerző: NZoli »


u.i.: azért érdekes hogy nincs egy videoszerkesztő program amiben minden benne van
Majd talán egy következő verzió... vagy egy klafa plugin. Vagy talán ez "általában" nem is fontos dolog!?.
Hang: Yamaha RX-V371, KX-580, Acoustic Research S50, S20, SC2, Sub 30A
Kép: Samsung LE40ES6100, LE32D551, ASUS O!Play HDP-R1, UPC HD-DVR

Vendég

mini dv -> DVD / SVCD

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Van erre egy megoldás mert tudtom szerint a DV formátum tartalmazza a dátumot ésidőt.


Pl.: www.scenalyzer.com (Scenalyzer ill. a Live! capture-hoz)
vagy "DV Timestamp" utólagos dátum (subtitle-ként) megszerzéséhez.

köszönöm szépen a válaszokat!
itt van még egypár program a datum és idő kinyeréséhez:
http://www.skydiver.de/stef/datecode_de.htm
 
Most viszont magasabbra raktam a lécet: szeretném az időt a feliratba tenni.
Van is erre program a DV Sub Maker, feliratot pedig az ulead workshop 2 is támogatja, és ezzel legalább normális dvd menüt lehet készíteni de nem egyeznek a felirat formátumok?
Ahogy néztem az adobehoz viszont van plugin térjek át az ulead termékekről az adobera?
 
Köszönöm a válaszokat elöre is.
 
u.i.: azért érdekes hogy nincs egy videoszerkesztő program amiben minden benne van
ugy hogy minden lehet benne állítani:dvd menü készitésnél,vágásnál, effektezésnél...
hol az egyik erősebb hol a másik:(


Avatar
alfa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:02
Értékelés: 0

mini dv -> DVD / SVCD

Hozzászólás Szerző: alfa »


Szép estét mindenkinek. 
Eddig csak olvasgattam a topikot.
 
Tisztelt Alfa
 
Ezen alinken HardwareOC.hu Találsz leírást a Videó szerkesztésről.
 
Én valahogy a Canopus termékeit favorizálom.
Nézz utána a Canopus HU
 
Ezen a honlapon a Let’s EDIT 2 RT+ alatt magyarnyelvü leírást tölthetsz le a Let’s EDIT hez.
 
Ennekem az EDIUS Pro 3 jön be.
 
Tud Capture -elni
 
Üdvözlettel Jackob

Kösz szépen az infót! Megnézem.
TV-Philips 32PW 9525, DVD-Philips Q50, DVD író-Pioneer DVR-630H; DVR-LX61, Receiver-Denon AVR-3806, Hangsugárzók-PolkAudio Front:RTi10, Center:CSi5, Rear:Monitor30, Sub:PSW12

Avatar
NZoli
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:32
Értékelés: 3

mini dv -> DVD / SVCD

Hozzászólás Szerző: NZoli »


a DVD-t mikor lejátszom TV-n frankó kép, beteszem szgépbe frankó kép. a DVD-lejátszó szoftver azonnal át tegodolja progresszívre, azért nem látom?
A DVD "film"-mel viszonylag egyszerű a megoldás, eleve progresszív forrásból készül. Megtartva a DVD (kódolás) váltottsoros jellegét, a két félkép ezt a progresszív képet jeleníti meg. A két félkép között nincs időbeli eltérés, így csíkozódás sem.
A 24 kép/sec mozifilmről így is kell némi munka, hogy 25/sec képsebességű PAL video legyen. Az egyszerű gyorsítás mellett a 2:2 pulldown módszert is alkalmaznak annak érdekében, hogy a mozgás ne legyen akadozó.
 
A durva példa esetében nem ismerem a gyártási folyamatot, de feltételezem, hogy a DV felvételt DivX-ként látod viszont, ahol eleve opció a deinterlacer algoritmus.
Hang: Yamaha RX-V371, KX-580, Acoustic Research S50, S20, SC2, Sub 30A
Kép: Samsung LE40ES6100, LE32D551, ASUS O!Play HDP-R1, UPC HD-DVR

Avatar
Jackob
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2005.04.22., pén. 12:04
Értékelés: 0

mini dv -> DVD / SVCD

Hozzászólás Szerző: Jackob »


van egy problémám hogy a leszedett filmemen (DV-2 avi formátumban)  nem látom az időtés a dátumot hogy mikor vettem fel sőt még a file tulajdonságaiban sem mutatja.
Van erre egy megoldás mert tudtom szerint a DV formátum tartalmazza a dátumot és időt.

Hello
 
Canopus EDIUS Pro 3 EDIUS Pro Szoftver tulajdonságai listája
 
Video/Audio kimenet:
• Valósidejű DV kijátszás a szerkesztőlécről
• A kijátszott anyag tartalmazza a timecodet
• TGA szekvencia export
• MPEG-1 és MPEG-2, Windows Media™, RealVideo®, QuickTime™ és DivX® export s ProCoder Express for EDIUS-al
• Direct-to-DVD export lehetőség a szerkesztőlécről
• Hardver MPEG tömörítő támogatás. Canopus MVRD2200 és MPEGPRO MVR
• High-quality Canopus HD, DV és MPEG CODECek
 
 
Kicsit tanulni kell mert Profi editor de cool.!!!
 
Nekem nagyon bejön és a minősége csucs Profi.
 
Üdvözlettel Jackob

Avatar
Jackob
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2005.04.22., pén. 12:04
Értékelés: 0

mini dv -> DVD / SVCD

Hozzászólás Szerző: Jackob »


Szép estét mindenkinek.
 
Eddig csak olvasgattam a topikot.
 
Tisztelt Alfa
 
Ezen alinken HardwareOC.hu Találsz leírást a Videó szerkesztésről.
 
Én valahogy a Canopus termékeit favorizálom.
Nézz utána a Canopus HU
 
Ezen a honlapon a Let’s EDIT 2 RT+ alatt magyarnyelvü leírást tölthetsz le a Let’s EDIT hez.
 
Ennekem az EDIUS Pro 3 jön be.
 
Tud Capture -elni
 
Üdvözlettel Jackob

Válasz küldése

Vissza: “Szoftver:CD-k,DVD-k írása”