Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

AC3 DIVX

Avatar
_Lacos_
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2007.03.10., szomb. 12:05
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Miskolc

AC3 DIVX

Hozzászólás Szerző: _Lacos_ »


ha még esetleg képkodeket tudnál hozzá javasolni, annak örülnék, se dvd-t se avi-t nem jáccik maradéktalan minőségben alapból
ffdshow
PC:mITX,i5-4570, GTX960WF2, Samu830 128GB, Dell2209WA|ThinkpadX200
NAS: HP MicroServer N36L, 4GB, ??TB HDD
Mozi: SONY50W829,Yamaha RX-V659 Black , DaliIKON2, DaliConceptCenter, Creative sats/sub
Zene: PC(foobar)>hiFace>MarantzPM-75>EvidenceAudioSirenII (biwire)>DaliIkon2

Avatar
madmedve
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 07:34
Értékelés: 0

AC3 DIVX

Hozzászólás Szerző: madmedve »

ha még esetleg képkodeket tudnál hozzá javasolni, annak örülnék, se dvd-t se avi-t nem jáccik maradéktalan minőségben alapból

Stereo: Alces szűrők, Dell laptop USB-n, Lupus B DAC (fadobozos), Scrofa M végfokpár, Sound Art W2 (Hivox-tuning), Forever Main, Forever CLB, Cat7, Libra, 2 db Hivox-diffúzor
 
Kábelt, dugót és hátat is fordítok, ha kell.

Avatar
madmedve
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 07:34
Értékelés: 0

AC3 DIVX

Hozzászólás Szerző: madmedve »


ezer hála, lacos
 
media player classic-hoz még a 4.51b filter sem kellett (bár azzal is működött). alapban spdifre volt állítva saját dekódere, csak pipálni kellett, és már jött is a többcsatorna. számomra érthetetlen, vlc és kmplayer számára ez miért ennyire lehetetlen feladat.
 
kmplayert a siker fényében újra megpróbáltam (a lúzer manuál alapján) a már biztosan működő 4.51b-vel, d sehogy sem bírta kitolni a többcsatornát usb-n dvd-ről sem, azaz vmit a lejátszók nem kezelnek helyesen. ezért a plajáért fáj a szívem, mert megoldotta volna az összes video formátumot all-in-one kodek telepítések nélkül :-(

Stereo: Alces szűrők, Dell laptop USB-n, Lupus B DAC (fadobozos), Scrofa M végfokpár, Sound Art W2 (Hivox-tuning), Forever Main, Forever CLB, Cat7, Libra, 2 db Hivox-diffúzor
 
Kábelt, dugót és hátat is fordítok, ha kell.

Avatar
_Lacos_
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2007.03.10., szomb. 12:05
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Miskolc

AC3 DIVX

Hozzászólás Szerző: _Lacos_ »


Ha jól emlékszem, másnak se volt jó az újabb verzióval. Betöltődik egyáltanlán lejátszáskor az AC3Filter? Én egyébként mplayerC-t használok és semmi gondom az átalakítóval.
igen, biztos semmi gond az átalakítóval, különben 5.1 dvd sem működne. filter betöltődött, xternal codec-nél beállítottam, és konfigoltam elmondásod szerint (vlc-t most nem próbáltam még így). vagy a lejátszók kijáratkezelésével, vagy vmilyen kimeneti formátummal lehet a gond (vagy nagyon béna vagyok). codecpakkom nincs fent, úh az nem zavarhat be.
 
ha azt mondod, neked működik usb átalakító mplayerrel 5.1-ben, akkor kipróbálom azt is, köszi. rc2-es változatot?

Igen, működik, MediaPlayerClassic 6.4.9.1+AC3Filter.
PC:mITX,i5-4570, GTX960WF2, Samu830 128GB, Dell2209WA|ThinkpadX200
NAS: HP MicroServer N36L, 4GB, ??TB HDD
Mozi: SONY50W829,Yamaha RX-V659 Black , DaliIKON2, DaliConceptCenter, Creative sats/sub
Zene: PC(foobar)>hiFace>MarantzPM-75>EvidenceAudioSirenII (biwire)>DaliIkon2

Avatar
madmedve
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 07:34
Értékelés: 0

AC3 DIVX

Hozzászólás Szerző: madmedve »


Ha jól emlékszem, másnak se volt jó az újabb verzióval. Betöltődik egyáltanlán lejátszáskor az AC3Filter? Én egyébként mplayerC-t használok és semmi gondom az átalakítóval.
igen, biztos semmi gond az átalakítóval, különben 5.1 dvd sem működne. filter betöltődött, xternal codec-nél beállítottam, és konfigoltam elmondásod szerint (vlc-t most nem próbáltam még így). vagy a lejátszók kijáratkezelésével, vagy vmilyen kimeneti formátummal lehet a gond (vagy nagyon béna vagyok). codecpakkom nincs fent, úh az nem zavarhat be.
 
ha azt mondod, neked működik usb átalakító mplayerrel 5.1-ben, akkor kipróbálom azt is, köszi. rc2-es változatot?

Stereo: Alces szűrők, Dell laptop USB-n, Lupus B DAC (fadobozos), Scrofa M végfokpár, Sound Art W2 (Hivox-tuning), Forever Main, Forever CLB, Cat7, Libra, 2 db Hivox-diffúzor
 
Kábelt, dugót és hátat is fordítok, ha kell.

Avatar
_Lacos_
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2007.03.10., szomb. 12:05
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Miskolc

AC3 DIVX

Hozzászólás Szerző: _Lacos_ »


madmedve:AC3Filter 1.45b (Main fülön Output format AS IS, use SPDIF)

ha ez nem jobb vagy más, mint 1.51a, akkor önmagában nem fog segíteni, sajna. pedig átnéztem ezt is: http://www.kmplayer.com/forums/showthread.php?t=7177

Ha jól emlékszem, másnak se volt jó az újabb verzióval. Betöltődik egyáltanlán lejátszáskor az AC3Filter? Én egyébként mplayerC-t használok és semmi gondom az átalakítóval.
PC:mITX,i5-4570, GTX960WF2, Samu830 128GB, Dell2209WA|ThinkpadX200
NAS: HP MicroServer N36L, 4GB, ??TB HDD
Mozi: SONY50W829,Yamaha RX-V659 Black , DaliIKON2, DaliConceptCenter, Creative sats/sub
Zene: PC(foobar)>hiFace>MarantzPM-75>EvidenceAudioSirenII (biwire)>DaliIkon2

Avatar
madmedve
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 07:34
Értékelés: 0

AC3 DIVX

Hozzászólás Szerző: madmedve »


természetesen usb audio az alapértelmezett, hiszen le is tilt minden egyéb audio eszközt rákötéskor. a hangátvitellel alapvetően nincs is gondom. sőt, a windvd6-on a hang fülön rákkatintok "spdif kimenet külső procihoz", és avr-hez szépen meg is érkezik az 5.1 digit jel.
ezt se vlc-vel se kmplayer-rel nem sikerült nekem reprodukálni egyik kimeneten sem, se dvd se divx 5.1 hangja nem érkezik meg avr-hez. ac3filter 4.51b-vel sem. ???
 
pedig ez a kmplayer nagyon ígéretesnek tűnik...

Stereo: Alces szűrők, Dell laptop USB-n, Lupus B DAC (fadobozos), Scrofa M végfokpár, Sound Art W2 (Hivox-tuning), Forever Main, Forever CLB, Cat7, Libra, 2 db Hivox-diffúzor
 
Kábelt, dugót és hátat is fordítok, ha kell.

Avatar
madmedve
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 07:34
Értékelés: 0

AC3 DIVX

Hozzászólás Szerző: madmedve »


madmedve:AC3Filter 1.45b (Main fülön Output format AS IS, use SPDIF)

ha ez nem jobb vagy más, mint 1.51a, akkor önmagában nem fog segíteni, sajna. pedig átnéztem ezt is: http://www.kmplayer.com/forums/showthread.php?t=7177

Stereo: Alces szűrők, Dell laptop USB-n, Lupus B DAC (fadobozos), Scrofa M végfokpár, Sound Art W2 (Hivox-tuning), Forever Main, Forever CLB, Cat7, Libra, 2 db Hivox-diffúzor
 
Kábelt, dugót és hátat is fordítok, ha kell.

Avatar
_Lacos_
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2007.03.10., szomb. 12:05
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Miskolc

AC3 DIVX

Hozzászólás Szerző: _Lacos_ »


madmedve:
AC3Filter 1.45b (Main fülön Output format AS IS, use SPDIF)
PC:mITX,i5-4570, GTX960WF2, Samu830 128GB, Dell2209WA|ThinkpadX200
NAS: HP MicroServer N36L, 4GB, ??TB HDD
Mozi: SONY50W829,Yamaha RX-V659 Black , DaliIKON2, DaliConceptCenter, Creative sats/sub
Zene: PC(foobar)>hiFace>MarantzPM-75>EvidenceAudioSirenII (biwire)>DaliIkon2

Avatar
szami
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2007.11.22., csüt. 10:53
Értékelés: 30

AC3 DIVX

Hozzászólás Szerző: szami »


Igaz, hogy nem USB-s átalakítót használok, de nekemezekkel a beállításokkal megy át az 5.1-es hang az SPDIF-re.

szia szami. Tehát rca-s koax jön ki gépből és megy avr-re?
 
úgy nekem se lenne gondom, viszont usb hangkimenetnél nem ajánl fel spdifet, bárhogy trükközöm vele. waveout-tal is próbálkoztam (kimenet fül), és usb kimenet (waveout fül). ez sem segített, pedig elvileg működnie kellene. win dvd lazán átveri a jelet. csak ugye nem játszik divx-et.

Húúúú. Most jut eszembe.
Volt nálam egy USB-s DAC korábban.
Más progikban be lehetett állítani, hogy arra küldje a jelet, még ha nem is az az alapértelmezett, de a VLC-ben nem tudtam.
Alapértelmezetté kellett tennem a DAC-ot, hogy lássa.

Avatar
suprnova
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1429
Csatlakozott: 2007.12.05., szer. 20:42
Értékelés: 184

AC3 DIVX

Hozzászólás Szerző: suprnova »


Próbáld ki a KMPlayer-t. Van portable azaz nem registrybe írós mappába települő változata is.
köszi a gyors választ!
 
megtaláltam, leszedtem, elindítottam a telepítés nélkülit. sajna nem tudom úgy konfigolni, h kijöjjön az 5.1 usb-n. (avr-en látom, mikor kap megfelelő jelet) esetleg tudnál adni némi iránymutatást? ebből a progiból is lehetne diplomázni, annyi a fícsör...

Hú erre sajna nem tudok válaszolni, mert nekem a videokarim ATI 3870-en van HDMI kimenet és én arról trükközöm a többcsatornás hanggal.
Naim Uniti Nova -> Naim NAC A5 -> Spendor A7 (Sennheiser HD600)

Avatar
madmedve
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 07:34
Értékelés: 0

AC3 DIVX

Hozzászólás Szerző: madmedve »


Igaz, hogy nem USB-s átalakítót használok, de nekemezekkel a beállításokkal megy át az 5.1-es hang az SPDIF-re.

szia szami. Tehát rca-s koax jön ki gépből és megy avr-re?
 
úgy nekem se lenne gondom, viszont usb hangkimenetnél nem ajánl fel spdifet, bárhogy trükközöm vele. waveout-tal is próbálkoztam (kimenet fül), és usb kimenet (waveout fül). ez sem segített, pedig elvileg működnie kellene. win dvd lazán átveri a jelet. csak ugye nem játszik divx-et.

Stereo: Alces szűrők, Dell laptop USB-n, Lupus B DAC (fadobozos), Scrofa M végfokpár, Sound Art W2 (Hivox-tuning), Forever Main, Forever CLB, Cat7, Libra, 2 db Hivox-diffúzor
 
Kábelt, dugót és hátat is fordítok, ha kell.

Avatar
madmedve
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 07:34
Értékelés: 0

AC3 DIVX

Hozzászólás Szerző: madmedve »


Próbáld ki a KMPlayer-t. Van portable azaz nem registrybe írós mappába települő változata is.
köszi a gyors választ!
 
megtaláltam, leszedtem, elindítottam a telepítés nélkülit. sajna nem tudom úgy konfigolni, h kijöjjön az 5.1 usb-n. (avr-en látom, mikor kap megfelelő jelet) esetleg tudnál adni némi iránymutatást? ebből a progiból is lehetne diplomázni, annyi a fícsör...

Stereo: Alces szűrők, Dell laptop USB-n, Lupus B DAC (fadobozos), Scrofa M végfokpár, Sound Art W2 (Hivox-tuning), Forever Main, Forever CLB, Cat7, Libra, 2 db Hivox-diffúzor
 
Kábelt, dugót és hátat is fordítok, ha kell.

Avatar
szami
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2007.11.22., csüt. 10:53
Értékelés: 30

AC3 DIVX

Hozzászólás Szerző: szami »


Igaz, hogy nem USB-s átalakítót használok, de nekem
ezekkel a beállításokkal megy át az 5.1-es hang az SPDIF-re.
Ha nem így állítom, akkor is átmegy, de csak PCM stereo-ban.


Avatar
suprnova
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1429
Csatlakozott: 2007.12.05., szer. 20:42
Értékelés: 184

AC3 DIVX

Hozzászólás Szerző: suprnova »


sziasztok! 
nem tudom, jó helyen járok-e. divx lejátszó szoftvert keresek uais, de spéci hardveres kürülmények között.
hardver: pc/laptop + usb kábel + usb-spdif (usb-rca) átalakító (másnéven usb audio, hivoxos) + avr
 
cél: menjen át a többcsatornás divx hangja
 
dvd lejátszásnál a win dvd 6 spdifre állítva szépen átküldi az 5.1-et, kedvenc lejáccóm, a vlc azonban csak koaxos kimenetnél adja be ezt a lehetőséget.
 
tudtok-e olyan működő vlc (092) beállítást v lejátszó progit, ami kezeli több csatornával is az usb audiot divx forrásról?
 
köszi

Próbáld ki a KMPlayer-t. Van portable azaz nem registrybe írós mappába települő változata is.
Naim Uniti Nova -> Naim NAC A5 -> Spendor A7 (Sennheiser HD600)

Avatar
madmedve
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 07:34
Értékelés: 0

AC3 DIVX

Hozzászólás Szerző: madmedve »


sziasztok!
 
nem tudom, jó helyen járok-e. divx lejátszó szoftvert keresek uais, de spéci hardveres kürülmények között.
hardver: pc/laptop + usb kábel + usb-spdif (usb-rca) átalakító (másnéven usb audio, hivoxos) + avr
 
cél: menjen át a többcsatornás divx hangja
 
dvd lejátszásnál a win dvd 6 spdifre állítva szépen átküldi az 5.1-et, kedvenc lejáccóm, a vlc azonban csak koaxos kimenetnél adja be ezt a lehetőséget.
 
tudtok-e olyan működő vlc (092) beállítást v lejátszó progit, ami kezeli több csatornával is az usb audiot divx forrásról?
 
köszi

Stereo: Alces szűrők, Dell laptop USB-n, Lupus B DAC (fadobozos), Scrofa M végfokpár, Sound Art W2 (Hivox-tuning), Forever Main, Forever CLB, Cat7, Libra, 2 db Hivox-diffúzor
 
Kábelt, dugót és hátat is fordítok, ha kell.

Vendég

AC3 DIVX

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Pedig itt valami avr próbléma van, próbáld meg DD PLII-ben, ha a két front nem szól, vagy csak nagyon halkan, akkor újra kell kódolni a filmet, rippelésnél történhetet egy kis baki.
Már letöröltem, nem akkora film h vesződjek vele, bár még nem láttam. De most töltök másik AC3-as verziót. Az remélhetőleg jó lesz. Ha nem, nem nézem meg, ennyire egyszerű.

Avatar
blakey
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1581
Csatlakozott: 2006.10.18., szer. 09:55
Értékelés: 34

AC3 DIVX

Hozzászólás Szerző: blakey »


Másképp fogalmazok, rosszul lett konvertálva.
 
Amúgy ezt is dvd-rôl rippelték, mert arra rögzítették, függetlenül attól, hogy kamerás. Tudom, hogy a köztudatban a dvdrip eredeti másolását jelenti, de a kettô ugyanaz, az eredmény is.

Avatar
Nitzer
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 06:57
Értékelés: 0

AC3 DIVX

Hozzászólás Szerző: Nitzer »


Pedig itt valami avr próbléma van, próbáld meg DD PLII-ben, ha a két front nem szól, vagy csak nagyon halkan, akkor újra kell kódolni a filmet, rippelésnél történhetet egy kis baki.
Szerintem ez nem rippelési probléma, mert ez nem dvdrip.
Egyszerűen csak sz@rul "csinálták" meg a hangot.
Hitachi PJ-TX100; Projecta HomeScreen High Contrast D 220x124; Pioneer DV-575A; HTPC: P4/3.0; H/K AVR-435; B&W 705; Wharfedale WH-20 surrond; Hivox Lupus USB

Avatar
blakey
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1581
Csatlakozott: 2006.10.18., szer. 09:55
Értékelés: 34

AC3 DIVX

Hozzászólás Szerző: blakey »


Van egy ilyen filmem: Night.at.the.Museum.2006.R5.LiNE.XviD.AC3.2CH.iNT-HOHO.avi (2CD-s).A vicc az, h DTS Neo:6-ban a két surroundból beszélnek és jön a hang, meg elől nem szól semmi. Elindítottam egy szintén DD 2.0 filmet, az jó volt. Itt valami nagyon nincs rendben. Sztereóban elől szól a frontokból persze, de ki akar sztereóba mozizni.

Lehet kicsit megtévedt a dekóder a receiveredben. :kiraly:

Áh, ilyen nincs. Kis millió 2.0 filmet néztem, még nem hibázott soha, vagyis ilyen aztán főleg nem. Ha hibázott is, akkor nem észrevehető hibát.
Psy: ugyanaz a dekóder van a tiédbe is.

Pedig itt valami avr próbléma van, próbáld meg DD PLII-ben, ha a két front nem szól, vagy csak nagyon halkan, akkor újra kell kódolni a filmet, rippelésnél történhetet egy kis baki.

Vendég

AC3 DIVX

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Van egy ilyen filmem: Night.at.the.Museum.2006.R5.LiNE.XviD.AC3.2CH.iNT-HOHO.avi (2CD-s).A vicc az, h DTS Neo:6-ban a két surroundból beszélnek és jön a hang, meg elől nem szól semmi. Elindítottam egy szintén DD 2.0 filmet, az jó volt. Itt valami nagyon nincs rendben. Sztereóban elől szól a frontokból persze, de ki akar sztereóba mozizni.

Lehet kicsit megtévedt a dekóder a receiveredben. :kiraly:

Áh, ilyen nincs. Kis millió 2.0 filmet néztem, még nem hibázott soha, vagyis ilyen aztán főleg nem. Ha hibázott is, akkor nem észrevehető hibát.
Psy: ugyanaz a dekóder van a tiédbe is.

Avatar
Psysoul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2005.04.14., csüt. 10:55
Értékelés: 2

AC3 DIVX

Hozzászólás Szerző: Psysoul »


Lehet kicsit megtévedt a dekóder a receiveredben.
Ja..vegyél inkább normális avr-t..például az enyémet
Macbook - Antelope Zodiac DAC - Arcam AVR - Goldmund Amp - Magnepan 1.7, Audience 52, Paradigm seismic 110

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

AC3 DIVX

Hozzászólás Szerző: tsc »


Van egy ilyen filmem: Night.at.the.Museum.2006.R5.LiNE.XviD.AC3.2CH.iNT-HOHO.avi (2CD-s).A vicc az, h DTS Neo:6-ban a két surroundból beszélnek és jön a hang, meg elől nem szól semmi. Elindítottam egy szintén DD 2.0 filmet, az jó volt. Itt valami nagyon nincs rendben. Sztereóban elől szól a frontokból persze, de ki akar sztereóba mozizni.

Lehet kicsit megtévedt a dekóder a receiveredben. :kiraly:

Vendég

AC3 DIVX

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Van egy ilyen filmem: Night.at.the.Museum.2006.R5.LiNE.XviD.AC3.2CH.iNT-HOHO.avi (2CD-s).
A vicc az, h DTS Neo:6-ban a két surroundból beszélnek és jön a hang, meg elől nem szól semmi. Elindítottam egy szintén DD 2.0 filmet, az jó volt. Itt valami nagyon nincs rendben. Sztereóban elől szól a frontokból persze, de ki akar sztereóba mozizni.

Avatar
Met
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2005.06.12., vas. 12:10
Értékelés: 0

AC3 DIVX

Hozzászólás Szerző: Met »


Lenne egy kis problémám.
A pc rá van kötve a tv-re és a házimozira. Amikor nézem a filmet a hang elmászik a bal hátsó hangszóróba egy kis idő után és ott is marad.
Mp3 jól szól, dvd a gépről nézve (hallgatva) jó.
Crative Live 5.1 Digital-al és Creative Vibra PCI 128-al is csinálja. K-Lite Kodek van fent a gépen, egy régebbit is kipróbáltam de nem változott semmit. Azóta csinálja, hogy újratelepítettem a gépet, előtte nem volt gond pedig ugyan ezek a progik és hardverek voltak meg.
Ezeket a lejátszókat próbáltam: Bs Player, Mediaplayer Classic, Power DVD
Nincs ötletem, hogy mit kellene átállítani
 
Itt vannak a filmek amiket néztem (még volt pár de azokra nem emlékszek)
 
Jól szóltak:
 
The World Fastest Indian
 
Audio Format.........: MP3
Encoder..............: LAME
Bitrate..............: 80 (CBR)
Hz...................: 48,000
Channels.............: 2CH Stereo
Video Format.........: AVI
Video Bitrate........: 685
Codec URL............: http://www.XviD.org
Resolution...........: 484 x 264
Display Aspect Ratio.: 1.833 (11:6)
Frame Quality........: 0.224 bits/pixel
FPS..................: 23.976
 
The Ringer
 
Resolution.....: 608x256
Encoding type..: MP3 ABR
Bitrate........: 952kbps
Bitrate........: 128kbit/sec
 
Emelt fővel
 
Video Codec Típus (pl. DIV3): XVID
Video Codec Név (pl. DivX 3, Low-Motion): XviD
Képméret (pixelben): 720 × 480
Bitsebesség (kbps): 902
Audio Codec (pl. AC3): 0x0055(MP3, ISO) MPEG-1 Layer 3
Mintavételezési Frekvencia (Hz): 44100
Audio Bitsebesség (kbps): 128
Audio Bitsebesség Típus (CBR vagy VBR): CBR
Audio Csatornák Száma (pl. stereonál 2): 2
 
 
Nemjól szóltak:
 
Pirates
 
Video Bitrate...: 1307 kb/s
Audio Bitrate...: 122 kb/s (61/ch, stereo) VBR LAME3.97
Resolution......: 4:3
FPS.............: 25 FPS
 
Túl a sövényen
 
Video Codec.: XViD
Audio Codec.: VBR MP3

Válasz küldése

Vissza: “Szoftver:CD-k,DVD-k írása”