Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Sacd Extractor Gui

Avatar
Deenoo
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2017.12.24., vas. 08:27
Értékelés: 14
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: Deenoo »

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni SACD HDD-re (ISO formátum) mentése(grab, ripp ...) ügyében,
olyan segítőkész budapesti fórumtagtól, aki rendelkezik a megfelelő hardverrel. :)
PÜ jeligére.
Köszönöm! D'

Online
Avatar
La_Valse
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2014.12.04., csüt. 10:55
Értékelés: 580

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: La_Valse »


Inkább ide írom, nem akarom a Pc topikot ilyenekkel terhelni.

Egy ideje bluetooth egeret használok a BT hangszóró mellett. Kihasználva insi(he)der mivoltomat,

gyakran váltogatom a különböző win10 előzeteseket. Arra vigyázok, hogy egy jól működő rendszer

mindig legyen az újabb mellett, tehát dual boot. Na itt kezdődtek a bajok.

Ha az újabb rendszerrel is párosítom az eszközöket, a régi látja, párosítva van, de nem kapcsolódik.

Ez szerfölött dühített, nem értettem, hisz gyík voltam BT témában. Kevés netezés után jött a

megvilágosodás, itt MAC címek vannak, meg LinkKey ami változik, és az egér az utolsót tárolja.

A neten található infót továbbgondoltam, a régi oprenszer regisztrációs adatbázisából exportálom

nemcsak a Keys bejegyzést, hanem a Devicest is. Így az újabbal nem kell felismertetni semmit.

Újraindítás után minden megy.

 

Számítógép\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\BTHPORT\Parameters\Keys

Számítógép\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\BTHPORT\Parameters\Devices

 

Egy apróságot kell még megtenni. A Keys bejegyzés tulajdonosa a Rendszergazdák, de nem szerepel

a listán, csak a SYSTEM. Vegyük fel és adjunk teljes hozzáférést. Ezután már írható a kulcs.

"Az ördög nem olyan szörnyű, mint a matematikai modellje!" (Wavebourn)

Avatar
sabrinho
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2017.03.15., szer. 07:44
Értékelés: 1

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: sabrinho »


Köszi!
 
 

Online
Avatar
La_Valse
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2014.12.04., csüt. 10:55
Értékelés: 580

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: La_Valse »


Különböző dsd-ket. A lejátszó egy Yamaha WXC50, egy Cambridge sr20-al és egy BW601-el együttműködve.
Véleményem szerint nyugodtan használhatod a PRE OUT kimenetet, a Topaz
úgyis 50kHz-et tud, mint az AUX OUT.
"Az ördög nem olyan szörnyű, mint a matematikai modellje!" (Wavebourn)

Avatar
sabrinho
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2017.03.15., szer. 07:44
Értékelés: 1

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: sabrinho »



Szevasz!
Mit szeretnél lejátszani és mivel?

Különböző dsd-ket. A lejátszó egy Yamaha WXC50, egy Cambridge sr20-al és egy BW601-el együttműködve.

Online
Avatar
La_Valse
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2014.12.04., csüt. 10:55
Értékelés: 580

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: La_Valse »



Sziasztok!
Olvasgatom itt az 50 khz feletti problémákat. Az én lejátszóm specifikációi szerint a "sima" kimenetén 50 Khz-ig ad ki, a pre outon 80 Khz-ig. Érdemesebb ezek szerint a magassugárzó védelmében a sima kimenetre kötni az erősítőt?

Szevasz!
Mit szeretnél lejátszani és mivel?
"Az ördög nem olyan szörnyű, mint a matematikai modellje!" (Wavebourn)

Avatar
sabrinho
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2017.03.15., szer. 07:44
Értékelés: 1

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: sabrinho »


Sziasztok!
Olvasgatom itt az 50 khz feletti problémákat. Az én lejátszóm specifikációi szerint a "sima" kimenetén 50 Khz-ig ad ki, a pre outon 80 Khz-ig. Érdemesebb ezek szerint a magassugárzó védelmében a sima kimenetre kötni az erősítőt?

Online
Avatar
La_Valse
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2014.12.04., csüt. 10:55
Értékelés: 580

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: La_Valse »



Szervusztok!
 
A segítségek szeretném kérni!
Kaptam egy jó pár SACD(másolt)-t, amit szeretnék DSD formátumba átkonvertálni, hogy a lejátszómon le tudjam játszani.
Mi kell hozzá, hogy ezt megtudjam csinálni?

Szevasz!
 
Pontosan mit értesz a SACD(másolt) alatt? Az én olvasatomban a SACD-t nem lehet másolni,
csak rippelni a megfelelő Sony PS3-mal. Ez egy nem hétköznapi ISO fájl, ezt írják ki
DVD-re, a megfelelő playlist fájllal kiegészítve. Ez az ún. SACD-R, ilyeneket kaphattál
szerintem. Ezeket csak azok az asztali CD/SACD játszók értik, melyek firmware-e engedi
ezek lejátszását.
"Az ördög nem olyan szörnyű, mint a matematikai modellje!" (Wavebourn)

Avatar
excalibur38
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 732
Csatlakozott: 2008.02.14., csüt. 07:10
Értékelés: 31

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: excalibur38 »


Szervusztok!
 
A segítségek szeretném kérni!
Kaptam egy jó pár SACD(másolt)-t, amit szeretnék DSD formátumba átkonvertálni, hogy a lejátszómon le tudjam játszani.
Mi kell hozzá, hogy ezt megtudjam csinálni?
 
 

Online
Avatar
La_Valse
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2014.12.04., csüt. 10:55
Értékelés: 580

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: La_Valse »



Sziasztok!
 
Mit lehet akkor tenni, ha egy SACD.iso nagyobb, mint 4 Gb és ezért nem lehet felmásolni a memóriakártyára, mert az FAT32. A lejátszó csak a FAT32 -t kezeli (Fiio X3II).

Egy NTFS-t tudó gépen a sacd_extract progival az ISO-ból szedd ki a sztereo részt, az biztosan kisebb 4GB-nál.
Ami ilyen nagy méretű SACD, abban általában benne van az 5.1 is.
"Az ördög nem olyan szörnyű, mint a matematikai modellje!" (Wavebourn)

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: YvsMad »



Sziasztok!
 
Mit lehet akkor tenni, ha egy SACD.iso nagyobb, mint 4 Gb és ezért nem lehet felmásolni a memóriakártyára, mert az FAT32. A lejátszó csak a FAT32 -t kezeli (Fiio X3II).

Letölteni más formátumban.
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
szasza74
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2013.04.16., kedd 21:10
Értékelés: 117

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: szasza74 »


Sziasztok!
 
Mit lehet akkor tenni, ha egy SACD.iso nagyobb, mint 4 Gb és ezért nem lehet felmásolni a memóriakártyára, mert az FAT32. A lejátszó csak a FAT32 -t kezeli (Fiio X3II).

Avatar
csu2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2009.04.19., vas. 09:06
Értékelés: 55

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: csu2 »



Én örömmel használom az OSX-es verziót   , viszont nagyon hiányzik egy MKA/MKV-ből valamilyen lossless-be kicsomagoló megoldás... Az én lejátszóm ugyan natívan játsza az mka-t (sőt most már az SACD ISO-t is), de a haveroké nem.
A Foobar-ról leszoktam bő egy éve, mert nagyon xar eredményt produkál.
 
Csaba, nem akartok valami ilyesmivel is foglalkozni? 

Sajnos idővel nem állunk túl jól. De eszembe lesz, ha idő engedi körbejárjuk a témát. Köszi!

Avatar
csu2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2009.04.19., vas. 09:06
Értékelés: 55

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: csu2 »



Reménykedhetünk valaha is Windows verzióban?
 
Nagyon tetszene, de OSX nem játszik...

 
Igen, tervben van! De csak az év vége felé jut rá idő. Legalábbis most így áll a dolog.

Avatar
SzAndras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.01.26., vas. 09:02
Értékelés: 141

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: SzAndras »


Én örömmel használom az OSX-es verziót   , viszont nagyon hiányzik egy MKA/MKV-ből valamilyen lossless-be kicsomagoló megoldás... Az én lejátszóm ugyan natívan játsza az mka-t (sőt most már az SACD ISO-t is), de a haveroké nem.
A Foobar-ról leszoktam bő egy éve, mert nagyon xar eredményt produkál.
 
Csaba, nem akartok valami ilyesmivel is foglalkozni? 
Sad but true: "Audiophiles don't use their equipment to listen to your music. Audiophiles use your music to listen to their equipment" - Alan Parsons

Avatar
sr71
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011.06.13., hétf. 13:31
Értékelés: 4

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: sr71 »


Reménykedhetünk valaha is Windows verzióban?
 
Nagyon tetszene, de OSX nem játszik...

Avatar
SzAndras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.01.26., vas. 09:02
Értékelés: 141

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: SzAndras »


Csaba,
 
Közben megléptem a 10.9-es OSX upgrade-et, így már nem csak tesztelem, hanem meg is vettem a Trax-et.
Viszont lenne pár kérdésem, kereslek majd privátban.
 
Üdv,
András
Sad but true: "Audiophiles don't use their equipment to listen to your music. Audiophiles use your music to listen to their equipment" - Alan Parsons

Avatar
csu2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2009.04.19., vas. 09:06
Értékelés: 55

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: csu2 »


Nem kívántam vitázni. Én már eddig is DSD-t hallgatttam.
 
Üdv!

Avatar
SzAndras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.01.26., vas. 09:02
Értékelés: 141

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: SzAndras »


Szia Csaba,
 
 Az ember mindig tanul, örömel 
És nem is vitatkoznék, de
- nem mondtam hogy nem egyszerűbb a DSD DAC mint egy PCM DAC (sőt le is írtam, hogy a bitszélesség miatt a PCM DAC nagyon is teljesítményigényes) 
- nem mondtam hogy nem 1 bites a DSD jel, hanem hogy az alkalmazott DAC-okban bizony 3-3.5-4 bites megoldást használnak, de ebből kb. 3-at noise shaping-re 
 
Magas frekin bizony nagyon melegszik a magas sugárzó, sőt, rossz felvétel és/vagy rossz szűrő esetén tönkre is tud menni.
Egy jó asztali lejátszónak a szabvány szerint tudtommal mindenképpen vágnia kell 50kHz-en. Ezért is felesleges a 96kHz-nél nagyobb mintavételezés még DSD-nél is. Az 50kHz-nél egy jobb hangfal magassugárzója még csak melegszik. Egy kevésbé jónak már nagyobb baja is tud lenni.
Az is szintén komoly gond, hogy intermoduláció miatt felharmónikusok is megjelennek, ami egy 20-22kHz-es frekinél még kezelhető 40-44kHz-es első felharmonikust jelent, de egy eleve 40kHz-körüli ultraszonikus, nagyon zajos jelnél már tragédia lehet(ne). Ami "csak" a zenei élményt rontja de nem veszélyezteti az eszközöket, hogy LEFELÉ is is megjelennek intermodulációból adódó zajok.
 
De hogy tudjunk együtt olvasgatni, megkerestem a linkeket azokhoz, amiket korábban említettem:
http://www.grimmaudio.com/site/assets/f ... d_myth.pdf
http://www.realhd-audio.com/?p=74
http://www.realhd-audio.com/?p=804
 
Nyilván van ezer és egy, de ők elismert DAC gyártó cégek vezető konstruktőrei, és nem mérnökök számára is eléggé érthetően foglalják össze.
 
De végezetül, minden elvi dologtól függetlenül, csak azt tudom ismételni, hogy - felvétel és keverési formátumtól függetlenül - a DSD formában terjesztett anyagok jobban szólnak, ezért is teszteltem örömmel a programodat! 
És ahogy La_Valse írta, elmegyek DSD-t hallgatni
 
Üdv,
András 
 
 
 
 
 
Azért neked is van mit még olvasgatni... Márpedig a DSD DAC nagyon egyszerű a PCM-hez képest... A DSD bizony 1 bites, csak a kvantálási zajt feltolják magas frekvenciába, amit egy aluláteresztő szűrővel jól lehet csökkenteni. Hogy mennyire káros a magas freqvencián a nagy zaj, vitatott. Már az is, hogy át tud-e "menni" a komponenseken. Sok rendszeren bizony át. És szerintem bizony melegszik az a magassugárzó... A DSD egy ügyes találmány. Pláne, hogy aritmetikai tömörítéssel nagyon jól tömöríthető veszteségmentesen.
Sad but true: "Audiophiles don't use their equipment to listen to your music. Audiophiles use your music to listen to their equipment" - Alan Parsons

Avatar
csu2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2009.04.19., vas. 09:06
Értékelés: 55

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: csu2 »



Szia,
 
Értem 
Maradjunk annyiban, hogy
- ez egy NAGYON elnagyolt elvi ábra 
- ha tisztázzuk mit értünk "dekódolás" alatt - azaz hogy mire nincs szükség -, akkor lehet hogy kevésbé félreérthető a dolog.
 
Minden digitális jelfolyamhoz KELL "dekódolás", vagyis amikor a tipikusan 0-ás és egyes logikai bitfolyamot (vagy ennek fizikai megvalósítására használt alacsony vagy magas jelszintet) értelmezni akarod, vagy össze akarod rakni egy komplexebb jellé.
A digitális jelből analógot csinálni pedig minimum egy DAC kell, aminek értelmezni (dekódolni) kell tudni a jelfolyamot.
 
Nem mennék bele, rövidség miatt nem is biztos hogy teljesen korrekten írnám le, de a lényegi különbség a PCM és a DSD között - egyebek mellett - az, hogy a DSD mintavétele csak 1 bites (illetve már régen nem az a zajszűrés és a noise shaping miatt, tipikusan 4 bites amiből 3-at ezekre használnak) de baromi magas frekin, míg a PCM több bites. A DSD addig volt értelmesnek tűnő irány, amíg nem tudtak elég gyors chip-eket csinálni 16 vagy nagyobb biten (eredetileg a CD szabvány készítésekor még 16-ost sem). Aztán fejlődött annyit a technika, hogy ma már nem akadály a széles bitegységekkel dolgozni, és amúgy is elindultak a párhuzamosítás irányába - az 1bit mint olyan régen halott.
Mindegyiknél kell "dekódolás", csak más. Az 1 bit vs 16/24/32 egyik legnagyobb különbsége a "megszokott" decimálás különbözősége (megléte ill. hiánya), ez az egyik amit próbálnak hangsúlyozni az általad csatolt sematikus ábrán. A másik amit hangsúlyoznak a rajzon, hogy a DSD-be sokkal hangsúlyosabban KELL az aluláteresztő szűrő (és tudtommal minden rendes lejátszó vág is 50KHz-en). Egy rendesen megcsinált PCM-ben is van és kellene, de elvileg nem teszi tönkre a rendszered/hangfalad ha nincs (mert nincs jel - de a gyakorlát lehet más, nem-lineariátsok és egyéb rendszerkomponensek egymásra hatása miatt). 
Egy jó csomó következménye van még a DSD elvének, de kár lenne bele menni.
Van jópár cikk és értelmes összefoglaló minderről, most nem tudok linkeket csatolni, de keress rá ilyenekre, hogy
- grimm audio dsd myth
- John Siau dsd
Tőlük tudom hogy olvastam jó és érthető összefoglalót.
 
Üdv,
András

 
Azért neked is van mit még olvasgatni... Márpedig a DSD DAC nagyon egyszerű a PCM-hez képest... A DSD bizony 1 bites, csak a kvantálási zajt feltolják magas frekvenciába, amit egy aluláteresztő szűrővel jól lehet csökkenteni. Hogy mennyire káros a magas freqvencián a nagy zaj, vitatott. Már az is, hogy át tud-e "menni" a komponenseken. Sok rendszeren bizony át. És szerintem bizony melegszik az a magassugárzó... A DSD egy ügyes találmány. Pláne, hogy aritmetikai tömörítéssel nagyon jól tömöríthető veszteségmentesen.

Avatar
SzAndras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.01.26., vas. 09:02
Értékelés: 141

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: SzAndras »

Sad but true: "Audiophiles don't use their equipment to listen to your music. Audiophiles use your music to listen to their equipment" - Alan Parsons

Online
Avatar
La_Valse
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2014.12.04., csüt. 10:55
Értékelés: 580

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: La_Valse »


Csodálom, hogy még nem utasítottak rendre bennünket.
Talán nem itt kellene megvédenünk a PhD-ket. Újabb
GUI Win alá nincs, így elmegyek DSD-t hallgatni. Nagyon
jó felvételek vannak a 2L és a Native DSD oldalakon.
"Az ördög nem olyan szörnyű, mint a matematikai modellje!" (Wavebourn)

Avatar
SzAndras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.01.26., vas. 09:02
Értékelés: 141

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: SzAndras »


Szia,
 
Értem 
Maradjunk annyiban, hogy
- ez egy NAGYON elnagyolt elvi ábra 
- ha tisztázzuk mit értünk "dekódolás" alatt - azaz hogy mire nincs szükség -, akkor lehet hogy kevésbé félreérthető a dolog.
 
Minden digitális jelfolyamhoz KELL "dekódolás", vagyis amikor a tipikusan 0-ás és egyes logikai bitfolyamot (vagy ennek fizikai megvalósítására használt alacsony vagy magas jelszintet) értelmezni akarod, vagy össze akarod rakni egy komplexebb jellé.
A digitális jelből analógot csinálni pedig minimum egy DAC kell, aminek értelmezni (dekódolni) kell tudni a jelfolyamot.
 
Nem mennék bele, rövidség miatt nem is biztos hogy teljesen korrekten írnám le, de a lényegi különbség a PCM és a DSD között - egyebek mellett - az, hogy a DSD mintavétele csak 1 bites (illetve már régen nem az a zajszűrés és a noise shaping miatt, tipikusan 4 bites amiből 3-at ezekre használnak) de baromi magas frekin, míg a PCM több bites. A DSD addig volt értelmesnek tűnő irány, amíg nem tudtak elég gyors chip-eket csinálni 16 vagy nagyobb biten (eredetileg a CD szabvány készítésekor még 16-ost sem). Aztán fejlődött annyit a technika, hogy ma már nem akadály a széles bitegységekkel dolgozni, és amúgy is elindultak a párhuzamosítás irányába - az 1bit mint olyan régen halott.
Mindegyiknél kell "dekódolás", csak más. Az 1 bit vs 16/24/32 egyik legnagyobb különbsége a "megszokott" decimálás különbözősége (megléte ill. hiánya), ez az egyik amit próbálnak hangsúlyozni az általad csatolt sematikus ábrán. A másik amit hangsúlyoznak a rajzon, hogy a DSD-be sokkal hangsúlyosabban KELL az aluláteresztő szűrő (és tudtommal minden rendes lejátszó vág is 50KHz-en). Egy rendesen megcsinált PCM-ben is van és kellene, de elvileg nem teszi tönkre a rendszered/hangfalad ha nincs (mert nincs jel - de a gyakorlát lehet más, nem-lineariátsok és egyéb rendszerkomponensek egymásra hatása miatt). 
Egy jó csomó következménye van még a DSD elvének, de kár lenne bele menni.
Van jópár cikk és értelmes összefoglaló minderről, most nem tudok linkeket csatolni, de keress rá ilyenekre, hogy
- grimm audio dsd myth
- John Siau dsd
Tőlük tudom hogy olvastam jó és érthető összefoglalót.
 
Üdv,
András
 

Szevasz Andris!
Erre gondoltam.
 


Sad but true: "Audiophiles don't use their equipment to listen to your music. Audiophiles use your music to listen to their equipment" - Alan Parsons

Avatar
csu2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2009.04.19., vas. 09:06
Értékelés: 55

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: csu2 »


Eléggé belementem a témába, mint írtam akit esetleg érdekel,
most készült el az a program, ami PCM-et DSD-be konvertál.
Pár napon belül elérhető az AppStore-ból (OS X 10.10+)
 
Támogatott kimeneti fájlok:
    DSF, DSDIFF (DSD64 [2.8224 MHz] , DSD128 [5.6448 MHz] , DSD256 [11.2896 MHz])
 
Támogatott bemeneti fájlok:
    WAV, W64, FLAC, AIFF, AIFC, ALAC, WAVPACK, APE, TTA, AAC, M4A, M4B, MP1, MP2, MP3, MP4, CAF, AU, IFF, MOV, SND
    16/24/32 bits, 44.1 / 48 / 88.2 / 96 / 176.4 / 192 / 352.8 / 384 kHz
 
Lehet nézegetni, mi az upsamling és a DSD DAC hozzáadott értéke...
 
Még annyit, hogy a DSDIFF-et is lehet tag-elni a tévhitekkel ellentétben!
Akkor érdekes DSDIFF-ben gondolkodni, ha mondjuk EMastert akarunk
csinálni egy lemezből vagy a mérete miatt a track-ek tömörített formáját
(DST) szeretnénk megtartani.


Online
Avatar
La_Valse
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2014.12.04., csüt. 10:55
Értékelés: 580

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: La_Valse »



 
"Még egy nem elhanyagolható dolog, a DSD-t  nem kell dekódolni, elég egy aluláteresztő szűrő."
 
Bocs, de ez mit is jelent? Ez így biztosan nem igaz, de minimum félreérthető.
 

Szevasz Andris!
Erre gondoltam.
 

 
 
 
 
"Az ördög nem olyan szörnyű, mint a matematikai modellje!" (Wavebourn)

Válasz küldése

Vissza: “Szoftver:CD-k,DVD-k írása”