Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Milyen TV-t?

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: AVX »



2005-2006-ban vettem 32" 16:9 philipset. Outletben volt akkor 100k környékén 60%-os áron
Akkor az sem volt semmi.

83-ban a Sony CDP 101-et vettem 99000 Ft-ért. Az akkor 33 havi fizetésnek felet meg.
81-ben a Pioneer RT909 volt 60000 Ft.

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Deadpool »


2001-ben nem kevés pénz volt 300000 Ft.
2005-2006-ban vettem 32" 16:9 philipset. Outletben volt akkor 100k környékén 60%-os áron
Akkor az sem volt semmi.
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: AVX »



Szerintem én is szeretnék venni egyet. 55cm legyen, pip legyen benne meg dévédét echotech-et kellene rátenni de csak ha hádés.
Legyen rajta audiofil hang és nekem is 300 ezer alatt kell csak de ha lehet ne legyen 30 ezer sem.
Továbbá mélységre ne legyen több mint 60cm, és legyen benne vhs kazetta lejátszó is.
Ajánlatokat várok ide: csakvicceltem@lehethogynem.hu

2001-ben nem kevés pénz volt 300000 Ft.

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Deadpool »


Remélem ő is megtalálta az ideális tv-t azóta. 
Szerintem én is szeretnék venni egyet. 55cm legyen, pip legyen benne meg dévédét echotech-et kellene rátenni de csak ha hádés.
Legyen rajta audiofil hang és nekem is 300 ezer alatt kell csak de ha lehet ne legyen 30 ezer sem.
Továbbá mélységre ne legyen több mint 60cm, és legyen benne vhs kazetta lejátszó is.
Ajánlatokat várok ide: csakvicceltem@lehethogynem.hu
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: AVX »



Szeretnék egy TV-t venni. Elvárásaim:
sík képcső
100 Hz
72 cm átló
 
max 300.000 határban.
Eddig a samsung planoját néztem ki, de ma megnéztem és VIBRÁL a képernyő. Azt mondták, hogy ez normális. Szóval samsung kizárva.
Ezen kívül még (prospektusban) láttam egy Philips TV-t 29PT9006, egy Panasonicot TX29AS10 és egy LG-t CE29Q12ID.
Nem tudom, hogy ezek közül milyet vegyek.
Ötleteket várok, hogy milyen márkát érdemes vásárolni, milyet nem.
Köszi.

 
Remélem ő is megtalálta az ideális tv-t azóta. 

Vendég

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ha veszel csakis 16:9-et! Nekem is Thomson van, semmi rosszat nem tudok rola mondani, de csak markas asztali DVD-vel jo a 16:9es kep, Nintaus-t probaltam vele es torz volt az anamorph kep!!! Sony, Pioneer viszont tokeletes.

Vendég

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Shadman, légyszi írd már meg, hogy garit kaptál-e rá!!

Vendég

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hi!
 
Nekem THOMSON Scenium 16/9-es 82-cm képátlójú 100Hz-es TV-m van. Már megvan vagy fél éve és semmi gondom nincs vele. A 4/3-as TV adás is kellően nagy (66cm). Síkképcsöves. Nem tud PIP-et, de mint irtátok az nem nagy baj. Ha 300ezerhez ragaszkodsz, akkor inkább a nem lapos képcsöves 16/9-es 100Hz-es SW2032-es Thomson ajánlom. Az olyan 350ezer körül van. A Scenium nem tudom most mennyi, de amikor én vettem tavaly év végén 650ezer volt. Az alkuról meg annyit, hogy az én TV-m két napig volt a kirakva a Cora-ban és 350ezerért vittem el.

Vendég

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nekem valahogy a Panasonic tv-k jottek be (nem veletlenul), most is egy ilyenem van TX-32PF10. Szerintem egy csucs TV, csak az a baj hogy nem lehet 500 e alatt megkapni. De vannak olcsobb Tau Flat tipusok is (PK! , PK20..) Azt ajanlom, hogy nezzel korul a Pana tajekan

Vendég

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Alkudni?... Hol tudtok alkudni? Pl MediaMarkt?
Vannak olyan boltok, ahol olyan keszulekeket arulnak, amelyeknek serult a (papir)doboza, ezeken a helyeken 20-30%-al olcsobban is hozza lehet jutni a TV-khez. Ismertek ilyen helyeket?
Ha nem tudtok, de sikerult valahol alkudnotok, akkor az is hasznos info (az is, hogy hany %-ot).
Koszonom a segitseget. Mar 2 hete jarkalom a boltokat, de oszinten szolva meg mindig tok nagy kaosz van a valasztast illetoen. Egyre inkabb hajlok arra, hogy 16:9 legyen, de ezek szinte mind jocskan meghaladjak a 300e-et. Es 400 fole semmikeppen nem akarok maszni.

Vendég

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nem tudom hol nézted a Samsungot és melyik típusát de nézd meg mégegyszer!Bár a többiek által ajánlott készülékekről is csak jót lehet hallani bár a THOMSON minőségével /időtartamra/többektől halgatam a problémákat!
Egy kedves ismerősöm vett karácsonyra egy PHILIPS 82cm-est és főlaeg a DVD nézésénél nagyon meg van vele elégedve igaz a Tv műsoroknál a kábelen érkező jel több elosztása miatt nem igazán szuper! Igaz 5 éve nem gyakorlom a szakmát és nem tudnák neked megbízható ajánlatot adni de valami miatt én Samsung párti vagyok! Talán az ár minőség élettartam, összehasonlításban nem biztos, hogy a végén végezne!
Sok sikert!!!

Vendég

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


a 100 Hz szerintem se rossz és nem is felesleges: Amit mondani akartam az az, hogy szerintem a 16/9-es nagyképernyos jobb mint egy fullos 72cm-es 4/3-as !!

Vendég

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Egyetlen tanács erejeig: a PIP és a töklapos képcső tényleg nem feltétlen kell. A 100 Hz viszont még az én nem-bio-mechanikus szemeimmel is jól láthatóan jobb mint az 50 Hz. Sztem ebből ne adj le.
 
(A Thomson lehet jó, de nekem éppen elpusztulóban van egy, 2.5 éves, sima 72 cm/100Hz, PIP, blabla) Ez persze nem mérvadó mert nálam előbb-utóbb minten elromlik
 
Alex

Vendég

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


nem tudom vettél-e már tvt, ha még nem akkor a helyedben én is Thomsonban gondolkodnék, méghozzá, ahogyan azt már sokan mondták 16:9ben. Nem csak a DVD 16:9-es már ma sem, de szerintem egyre több, magára valamit is adó tv társaság a "nagyfilmeket" 16:9-ben fogja adni, sőt már adja is (pl ORF1, PRO7). A hiradót meg tonképp mindegy hogy, hogyan nézed, de mondjuk az 81cm tvmen is elég nagy a 4/3as kép, messze nem "évezhetetlen", ahogy azt sokan hiszik. Még valami: szerintem ha nincsen sok kidobnivaló pénzed, akkor a PIP, meg 100Hz meg sík képcsővel ne törődj. 1 szónak is száz a vége: szerintem a Thomson XXWS24E szériája tök jó!!!

Vendég

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szerintem a SONY-nak nagyobb a hire, mint a minosege. az igaz, hogy technikailag az elen jartak mindig is, de azon az aron, amit beleolsz egy SONY-ba, sokkal jobb cuccot is kapsz. Mondjuk jelen esetben Thomson-t. En olyan szakeladoval meg nem talalkoztam, aki meg lett volna gyozodve arrol, hogy a SONY kepe a legszebb. (most termeszetesen nem beszelek a DRC-rol, mert az jelenleg szerintem is uberelhetetlen. De az ara is...)
Szoval: szerintem a legfontosabb, hogy 16/9-est kell venni a hazimozihoz.

Vendég

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

ize..

Vendég

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


En is karacsonykor vettem tv-t, egy Thomsont. 72cm, 100Hz, PIP, gyonyoru kepe van es idaig ennek volt a legjobb hangja is az altalam meghallgatott tv-k kozul, bar ez nem szempont nalam.
 
Megsem ezt ajanlom, mert szerintem (es azt hiszem masok is igy vannak vele) valahogy a SONY tv-knek van a legjobb kepuk. Szerintem egy Sony Wega nagyon passzolna a hazimozihoz....

Vendég

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


En karacsonyra megleptem magam egy Thomson 16/9-es Sceniummal (a nagyobbikkal, nem tudom fejbol mi a tipusjelzese, asszem 81-82 cm atmeroju).Rettenetesen meg vagyok vele elegedve. Amiota a TV3-at megszuntettek, azota nem neztem TV-t, de ezzel valoszinuleg ujra ra fogok szokni... Szerintem, ha DVD-t akarsz nezni, vagy hazimozit akarsz, akkor erdemes a "szelesvasznut" venni. Eg es fold a kulonbseg. Mindenkeppen 100Hz-est ajanlom, (az enyem nem vibral!) a PIP funkcio szerintem tok felesleg, ugyse nezel egyszerre ket adast. Ha meg a parod mast akar nezni, akkor altalaban ott egy kisebbik (a regi). Meg egy jo tanacs! Minden helyen erdemes alkudni az ilyen nagyerteku cuccok arabol! Ja! Az, hogy a szinek milyenek, nagyban fugg am a veteltol is! (hogy milyen az antenna...)
Miert valasztottam ezt a TV-t? Mert rengeteget beszeltem az eladokkal az aruhazban es ez volt az egyetlen, amelyikrol senki nem tudott rosszat mondani.

Vendég

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az egyik ismerosom mondta, hogy megnezte a Flatronokat es a feher szin nem teljesen feher, hanem valahogy zoldes.
A masik ismerosom meg vett egyet es azt mondja, hogy meg van elegedve vele.
Egyebkent a samsungon meg az sem tetszett, hogy a homogen szinek, pl egy nagy voros felulet valahogy nem volt sima, hanem mintas volt, mintha szamitogepen neztem volna valamit tomoritessel. Ez minek a hibaja? A sik kepernyo velejaroja, vagy koze sincs hozza?

Vendég

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A 100Hz Flatron-ról röviden két scart, vga, 2 tuner PIP.
 
A képminősége viszont igen meggyöző, /legalábbis szerintem/ az ára az igaz, hogy igen mozgékony 240-300 ezer között lehet kapni, attól függően, hogy akciós vagy sem.
 
Egyet viszont el lehet mondani az LG készülékekről, mégpedig azt, hogy nem jellemző rájuk a nagy meghibásodási százalék, és a szervizesek is nagyon dicsérték /mármint a Flatront/, mind műszakilag, mind pedig a képmínőséget tekintve.

Vendég

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Mit szolsz a SONY KV29..60K -es sorozathoz?

Vendég

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Veletlenul rossz helyre ment. Nem szoftver az egyertelmu...
Jo lenne ha tudnatok linkeket (URL) irni, hogy ennek a temanak hol lehet utananezni. Angol vagy magyar nyelvu forumok, review-k erdekelnenek. Csak eddig meg nem igazan talaltam olyan site-ot ahol erdemes volt korulnezni.
Koszonom

Vendég

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szeretnék egy TV-t venni. Elvárásaim:
sík képcső
100 Hz
72 cm átló
 
max 300.000 határban.
Eddig a samsung planoját néztem ki, de ma megnéztem és VIBRÁL a képernyő. Azt mondták, hogy ez normális. Szóval samsung kizárva.
Ezen kívül még (prospektusban) láttam egy Philips TV-t 29PT9006, egy Panasonicot TX29AS10 és egy LG-t CE29Q12ID.
Nem tudom, hogy ezek közül milyet vegyek.
Ötleteket várok, hogy milyen márkát érdemes vásárolni, milyet nem.
Köszi.

Válasz küldése

Vissza: “Szoftver:CD-k,DVD-k írása”