Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Avatar
Baleee
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 12:50
Értékelés: 0

cPlay+cMP=cMP²

Hozzászólás Szerző: Baleee »


XP alatt nálam is alap volt ez a progi. De a registryben mindet belehet állítani külön is, ám ezzel egyszerűbb.  
 
Nem egy nagy durranás az a gépkonfig amiről írnak, pl : Chieftech tápot nem nagyon vennék, nekem két év alatt vége lett, azóta (6éve) egy SeaSonic-ot használok és van benne üzemóra rendesen, de hiba nélkül működik, és hangra is ég és föld volt az előbbihez képest.
 
Mikor átálltam a PC alapú zenehallgatásra, én magam is egy külön gépet raktam össze erre a célra, HP Compaq, Intel alaplap minőségi ipari alkatrészek, csak egy XP+foobar. De amikor átpakoltam a "nagygépbe" az EMU-t csak tátottam a szám, mennyivel jobban szól, azóta a kisgépet odaadtam a nejemnek

Pedig a Chieftec tápokat minőségi alkatrészekből rakják össze. Delta panel, Texas Instruments PFC vezérlő, Yate Loon ventilátor... és 5 év gari. Nekem már 3 éve megvan és hibátlanul végzi a dolgát. De igaz ami igaz a SeaSonic tápok is komoly konstrukciók, 35 év tapasztalata van mögöttük...
PC -> DAC: Sabre Buffalo II -> IC: Excalibur IC -> Amp: Pioneer A-A9-J, Amp power cable: Valhalla CuAgI -> Speaker Cable: Excalibur -> Speaker: Triangle Celius 202

Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 208
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

cPlay+cMP=cMP²

Hozzászólás Szerző: nehai »


XP alatt nálam is alap volt ez a progi. De a registryben mindet belehet állítani külön is, ám ezzel egyszerűbb.
 
 
Nem egy nagy durranás az a gépkonfig amiről írnak, pl : Chieftech tápot nem nagyon vennék, nekem két év alatt vége lett, azóta (6éve) egy SeaSonic-ot használok és van benne üzemóra rendesen, de hiba nélkül működik, és hangra is ég és föld volt az előbbihez képest.
 
Mikor átálltam a PC alapú zenehallgatásra, én magam is egy külön gépet raktam össze erre a célra, HP Compaq, Intel alaplap minőségi ipari alkatrészek, csak egy XP+foobar. De amikor átpakoltam a "nagygépbe" az EMU-t csak tátottam a szám, mennyivel jobban szól, azóta a kisgépet odaadtam a nejemnek

Avatar
turizoli
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 18:32
Értékelés: 0

cPlay+cMP=cMP²

Hozzászólás Szerző: turizoli »


Az XP optimalizálásához javaslom az xp-AntiSpy programot, én már évek óta használom. A lényege a szükségtelen szolgáltatások kikapcsolása, mindezt automatikusan előre definiált profilokkal:

Ez jó ötlet Big Foot .Köszi!


 
 


Avatar
BIG FOOT
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005.06.09., csüt. 22:17
Értékelés: 52

cPlay+cMP=cMP²

Hozzászólás Szerző: BIG FOOT »


Az XP optimalizálásához javaslom az xp-AntiSpy programot, én már évek óta használom. A lényege a szükségtelen szolgáltatások kikapcsolása, mindezt automatikusan előre definiált profilokkal:
 
- Általános
- Ajánlott
- Windows update
- Alapbeállítás
 
illetve felhasználó által definiált profilok is létrehozhatók. Ha valaki venné a fáradtságot, akkor létrehozhatna egy "CMP" profilt az általuk javasoltak alapján. Ez exportálható, importálható, így közkincsé lehetne tenni. A profil betöltése pedig csak pár kattintás, elég lenne CMP használat előtt aktiválni.
 
Persze van olyan, amit ettől függetlenül kézzel kell beállítani a windows-ban, mint pl a zárolási prioritásak átállítása:
 
How 2 set LOCK privilege: 
Perform these steps exactly:
 
1. Start Menu > Run > enter "mmc" > OK button
2. File > Add/Remove Snap-in > Add button
3. Select "Group Policy Object Editor" > Add button
4. Finish button
5. Close button
6. OK button
7. Local Computer Policy > Computer Configuration > Windows Settings > Security Settings > Local Policies > select "User Rights Assignment"
8. Double-click "Lock pages in memory"
9. Add User or Group button
10. Object Types... button
11. check Groups > uncheck Built-in security principals & Users > OK button
12. Enter "Administrators" under "Enter the object names to select" > OK button
13. Apply button > OK button
14. File > Save
15. File > Exit
16. Reboot 


Hangsugárzóm eladó: JBL 4406 Studio Monitor

Avatar
turizoli
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 18:32
Értékelés: 0

cPlay+cMP=cMP²

Hozzászólás Szerző: turizoli »

Egyetértek Baleee...én is azon gondolkoztam ,hogy van-e értelme . Ha sok pénzem lennie biztos csinálnék egyet. De így ...?


 
 


Avatar
Baleee
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 12:50
Értékelés: 0

cPlay+cMP=cMP²

Hozzászólás Szerző: Baleee »


Kíváncsi voltam hogy a cMP oldalán összeállított ajánlott gépet mennyiből lehetne megépíteni:
Ház: Zalman HD160XT 145 000 Ft (ez a legdrágább komponens, jobban megéri venni egy 30e-es házat + egy kijelzőt hozzá)
Proci: E7400 26 000 Ft (használtan kb 15-17e)
Procihűtő: Thermalright SI-128 (passzív)
12 700 Ft
Alaplap: GIGABYTE GA-G31M-S2L
10 000 - 14 000 Ft
RAM: Kingston DDR2-RAM 2GB PC2-667
10 000 körül
Táp: Olcsó megoldás: Chieftec GPS-500AB-A
16 000
Drágább megoldás: valamilyen FSP vagy Corsair moduláris táp...
20 000 - 40 000 Ft
Winchester: Western Digital Caviar Black 1TB
21 000 Ft
Hangkártya: E-MU 1212M 30 000 Ft körül használtan (újonnan 40-50e körül)
 
+ a honlapon van pár kiegészítő cucc, a kábelek elosztására, azok még max 10e-ből megvannak.
És ha már jó HTPC-t szeretnének akkor lehet hogy a táp belsejében a kábeleket le kéne cserélni és a külső vezetékeket (legalábbis az alaplap táp és a hangkártya tápkábelét) is cserélni kéne.
+ ezen felül IC + tápkábel...
 
Összeszámolva ha újat vennénk mindenből akkor 295e-ből jönne ki, a Zalman házzal, Chieftec táppal (kábelkezés nélkül) és + még a táp + IC.
Ha sikerül használt cuccokat venni akkor kb 30-40e-el olcsóbban kijöhetünk.
És ha a Zalman ház helyett is egy olcsóbb modelt keresünk akkor megspórolhatunk 100e-et Szóval 160e-ből ésvileg összepakolható egy ilyen gép, ami a mostani hálózati lejátszókhoz képest klasszisokkal jobb és tuti hogy mindent lejátszik. Csak kérdés hogy tényleg van-e olyan jó ez a Cplay + cMP hogy érdemes legyen egy ilyen beruházásba belefogni...
PC -> DAC: Sabre Buffalo II -> IC: Excalibur IC -> Amp: Pioneer A-A9-J, Amp power cable: Valhalla CuAgI -> Speaker Cable: Excalibur -> Speaker: Triangle Celius 202

Avatar
turizoli
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 18:32
Értékelés: 0

cPlay+cMP=cMP²

Hozzászólás Szerző: turizoli »


Majdnem kinyírta a cMP a Win7-et, leállításkor én is véletlenül a "No"-ra nyomtam, és frankón leállította a gépet, viszont az OS meg "kék halállal" elszállt (évek óta nem volt ilyen nálam) a bootolás végén

A cMP honlapon a FAQ-ban kérdezik:
 
Question: -Does cMP’s software run on Vista and 7?
 
Answer: -Yes.
 
 
 
Nekem, kicsit a vicc jut eszembe róla:
 
 
-Hogyan tudjuk használni a cMP-t, a Windows7-en?
 
-Jól!
 
-Bővebben?
 
-Nem jól!


 
 


Avatar
turizoli
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 18:32
Értékelés: 0

cPlay+cMP=cMP²

Hozzászólás Szerző: turizoli »


Azért nem egyszerű, (leginkább lehetetlen) egy normál használatban lévő gépen ,kihozni belőle a maximálisan elérhető hangminőséget.
A leírásuk alapján a legkisebb jitter eléréséhez szinte az összes funkciót le kéne szedni a gépről.(internet ,tűzfal,vírusirtó,fax,semmilyen más program nem mehet ,stb...mert minden növeli a jittert)(pl.videokártya sem lehetne...)
Meg aztán nagyon beleszól a hangba, az alaplap ,CPU,memória, táp milyensége is.Sok embernek olyan szintű alaplapja ,CPU-ja és memória mennyisége sincs mint ott írnak.(nekem se... )
 
Normál(mindennapi) használatú gépen biztosan messze vagyunk a maximumtól.
De végül is ők sem egészen erre szánták.
Inkább egy különálló, HDD-ről játszó memory playernek ...
 
Én jobban örülnék ,ha a Foobar fejlődne erre a szintre.(én abban a lejátszóban, a stabilitást és kényelmet szeretem)
 
cPlay mellett "csak" a Wav és Flac hangminőség szól.
A Foobar mellett meg a sokoldalúság és a stabilitás.(persze azért a hang is)
Nem egyszerű dolog...



 
 


Avatar
turizoli
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 18:32
Értékelés: 0

cPlay+cMP=cMP²

Hozzászólás Szerző: turizoli »


... a Start Menü sérült meg. ...
Nekem is azzal van gondja...
 
Most már kezdem érteni ezt is,(bár itt inkább a jobb optimalizálást írják XP-n, okként,nem pedig a bug-ot ) :



 
 


Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 208
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

cPlay+cMP=cMP²

Hozzászólás Szerző: nehai »


Majdnem kinyírta a cMP a Win7-et, leállításkor én is véletlenül a "No"-ra nyomtam, és frankón leállította a gépet, viszont az OS meg "kék halállal" elszállt (évek óta nem volt ilyen nálam) a bootolás végén
 
Aztán szerencsére egy 15perces diagnosztika a telepítőlemezről megoldotta a problémát, a Start Menü sérült meg. Majd a nyomorult sajátmaga indult el fekete képernyő mellett, és egy újabb leállítás (cMP) "yes"-el, és így már elindult rendesen a Win7.

Avatar
turizoli
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 18:32
Értékelés: 0

cPlay+cMP=cMP²

Hozzászólás Szerző: turizoli »


De ha megnézitek a cMP-vel van csak gond (a legutóbbi változtatás rajta 2008-ban volt!A mikor még sehol Win7...)
Biztos vagy benne?

Akkor sorry ,én néztem el...
Csak én a feltelepített cMP "ReadMe"-ben olvastam...hogy 2008 október...
 
Azért azóta egy frissítés nem ártana a Win 7-hez, mert szerintem azon,még bug-os .
Látod Baleee-nak is volt/van vele gondja.



 
 


Avatar
BIG FOOT
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005.06.09., csüt. 22:17
Értékelés: 52

cPlay+cMP=cMP²

Hozzászólás Szerző: BIG FOOT »


De ha megnézitek a cMP-vel van csak gond (a legutóbbi változtatás rajta 2008-ban volt!A mikor még sehol Win7...)
Biztos vagy benne?

Hangsugárzóm eladó: JBL 4406 Studio Monitor

Avatar
turizoli
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 18:32
Értékelés: 0

cPlay+cMP=cMP²

Hozzászólás Szerző: turizoli »


Sziasztok!Win7 64bit alatt nekem se volt jó a cMP, nem fagyott, csak bezárta az explorert és hibaüzenetet dobott, azután már csak a reset maradt...
A cPlay honlapját olvasgattam, ott le vannak írva hogy milyen BIOS + Windows beállítások kellenek a programhoz. Ezeket ti beállítottátok?
pl.:
Disable:
1. HDD S.M.A.R.T. Capability
2. No-Execute Memory Protect
3. CPU Enhanced Halt (C1E)
4. CPU EIST Function (Allows for lower CPU VIDs)
5. CPU Thermal Monitor (TM2)
Set Init Display First to Onboard
Set Onboard VGA to Always Enable
....
 
Ezek kötelező beállítások vagy csak javasoltak?

Majd megnézem én is a BIOS-t.
De ugyan azon a gépen az XP-vel meg jól megy.
Megmondom őszintén nem nagyon akartam a BIOS-ban állítani dolgokat...de azért megnézem...köszi.
Most azt csinálom Win7- en ,hogy nem a Explorer.exe- re lépek vissza ,hanem egyszerűen a resartot választom .Úgy minden okés.
(azt az 5 perecet kivárom míg újra indul, inkább mint ,hogy eltűnjenek dolgok)
De ha megnézitek a cMP-vel van csak gond (a legutóbbi változtatás rajta 2008-ban volt!A mikor még sehol Win7...)
A többit (cPlay ,cPlaylist ,Recursiv...)azok tavaly év végéig legalább, frissítgetve voltak.


 
 


Avatar
Baleee
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 12:50
Értékelés: 0

cPlay+cMP=cMP²

Hozzászólás Szerző: Baleee »


Sziasztok!
Win7 64bit alatt nekem se volt jó a cMP, nem fagyott, csak bezárta az explorert és hibaüzenetet dobott, azután már csak a reset maradt...
A cPlay honlapját olvasgattam, ott le vannak írva hogy milyen BIOS + Windows beállítások kellenek a programhoz. Ezeket ti beállítottátok?
pl.:
Disable:
1. HDD S.M.A.R.T. Capability
2. No-Execute Memory Protect
3. CPU Enhanced Halt (C1E)
4. CPU EIST Function (Allows for lower CPU VIDs)
5. CPU Thermal Monitor (TM2)
Set Init Display First to Onboard
Set Onboard VGA to Always Enable
....
 
Ezek kötelező beállítások vagy csak javasoltak?
PC -> DAC: Sabre Buffalo II -> IC: Excalibur IC -> Amp: Pioneer A-A9-J, Amp power cable: Valhalla CuAgI -> Speaker Cable: Excalibur -> Speaker: Triangle Celius 202

Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 208
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

cPlay+cMP=cMP²

Hozzászólás Szerző: nehai »


És azt mondod ,hogy a cMP-ből kilépve a Win7 asztal minden gond nélkül megjelenik?Nincs a tálcán sem hiányod?

Igen, hiba nélkül működik.

Avatar
turizoli
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 18:32
Értékelés: 0

cPlay+cMP=cMP²

Hozzászólás Szerző: turizoli »


Én meg valami equalizert-t keresek hozzá, úgy látom erre valamilyen VST Plugin lesz a megoldás: 
VST is Steinberg's standard for applying DSP sound effects to audio streams. Effects can be absolutely anything one desires (stereo to mono, EQs, Stereo to 5.1., etc.).
 

 
VST pluginok, pl itt az eq:

Úgy látom lesz ezzel a programmal még pár dolgunk...


 
 


Avatar
BIG FOOT
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005.06.09., csüt. 22:17
Értékelés: 52

cPlay+cMP=cMP²

Hozzászólás Szerző: BIG FOOT »


Én meg valami equalizert-t keresek hozzá, úgy látom erre valamilyen VST Plugin lesz a megoldás:
 
VST is Steinberg's standard for applying DSP sound effects to audio streams. Effects can be absolutely anything one desires (stereo to mono, EQs, Stereo to 5.1., etc.).
 

 
VST pluginok, pl itt az eq:

Hangsugárzóm eladó: JBL 4406 Studio Monitor

Avatar
turizoli
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 18:32
Értékelés: 0

cPlay+cMP=cMP²

Hozzászólás Szerző: turizoli »


A cplaylist Editorban tudod a Upsamplert is változtatni...44.1kHz és 192kHz között
A Resampler az marad változatlanul...(RSC és a SoX)



 
 


Avatar
turizoli
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 18:32
Értékelés: 0

cPlay+cMP=cMP²

Hozzászólás Szerző: turizoli »


Van a sima cPlayhez egy vezérlő program (nem csak a cMP).
A neve :cPlaylist Editor



 
 


Avatar
turizoli
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 18:32
Értékelés: 0

cPlay+cMP=cMP²

Hozzászólás Szerző: turizoli »


Ja igen, ha nem akarsz reboot-ot kilépés után, akkor (ahogy turizoli is írta) a StartXP-t meg kell nyomni, és a Diagnostics-nak is be kell lennie kapcsolva, de nem a cPlay-ben, hanem a cMP-ben na ez is belekerült pár rebootba, mire rájöttem, de lehet csak velem van a baj, és mindenki másnak minden 1értelmű
Ez nekem sem volt az elején egyértelmű. Azt amit Te is írtál átéltem én is ... (mikor nem jött vissza az asztal, azt hittem rendszer visszaállítás kell majd , csökkentett módban...)


 
 


Avatar
turizoli
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 18:32
Értékelés: 0

cPlay+cMP=cMP²

Hozzászólás Szerző: turizoli »


Na ez volt a hiányzó láncszem, és az tévesztett meg hogy a legelején belinkelted az SRC honlapját  
 


Azt csak az infó miatt tettem be.Bocs ha zavaró volt.


 
 


Avatar
BIG FOOT
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005.06.09., csüt. 22:17
Értékelés: 52

cPlay+cMP=cMP²

Hozzászólás Szerző: BIG FOOT »


Ami viszont nem ok, hogy csak akkor tudom az USB-s DAC-ot kiválasztani hangkártyának a cPlay-ben, ha az alaplapi (Realtek HD Audio) hangkártyát letiltom az eszközkezelőben
Akkor ezt meg is válaszolom:
 
ez önmagában igaz, de mivel én nem a cPlay-t használom lejátszásra, hanem a cMP-t, ezért nem gond, ugyanis a cMP már az USB Audio-t használja mondjuk logikát nem látok benne
 
Ja igen, ha nem akarsz reboot-ot kilépés után, akkor (ahogy turizoli is írta) a StartXP-t meg kell nyomni, és a Diagnostics-nak is be kell lennie kapcsolva, de nem a cPlay-ben, hanem a cMP-ben :lol!: na ez is belekerült pár rebootba, mire rájöttem, de lehet csak velem van a baj, és mindenki másnak minden 1értelmű :kiraly:
Hangsugárzóm eladó: JBL 4406 Studio Monitor

Avatar
BIG FOOT
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005.06.09., csüt. 22:17
Értékelés: 52

cPlay+cMP=cMP²

Hozzászólás Szerző: BIG FOOT »


De miért installálod a cPlayhez az SRC-t? Az már alapból benne van.
Na ez volt a hiányzó láncszem, és az tévesztett meg hogy a legelején belinkelted az SRC honlapját
 
mind1, most már OK :lol!:
 
Ami viszont nem ok, hogy csak akkor tudom az USB-s DAC-ot kiválasztani hangkártyának a cPlay-ben, ha az alaplapi (Realtek HD Audio) hangkártyát letiltom az eszközkezelőben
 
Ez kissé zavar, mert direkt úgy van (pl a skype vagy a nem kívánt internetes hangok miatt), hogy az alaplapi a default, és csak az adott alkalmazásban (pl foobar, MPC-HC) van megadva az "USB Audio" (azaz a hifi rendszer).
 
Erre valami ötlet?

Hangsugárzóm eladó: JBL 4406 Studio Monitor

Avatar
turizoli
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 18:32
Értékelés: 0

cPlay+cMP=cMP²

Hozzászólás Szerző: turizoli »


Teljesen jól működik WIN7-el nálam. Nem fagy le vagy ilynenek.
Én abban látom a hiba okát (nálam,bár ez csak feltételezés...) ,hogy a Win7 nem a "C" partíción mozgolódik. De ezzel nem tudok most mit csinálni...
 
És azt mondod ,hogy a cMP-ből kilépve a Win7 asztal minden gond nélkül megjelenik?
Nincs a tálcán sem hiányod?
Mert nálam az van,hogy a cMP zenél szépen (bár a mappákból a behívás is sokkal hosszabb mint XP-n) ,és ha kilépek a programból visszajön az asztal de a tálcán pár dolog eltűnik.
Ha a gépet újra indítom akkor meg minden rendben.
Ezt XP-n nem tapasztalom.
Lehet ,hogy új Win7-et kéne felraknom?


 
 


Avatar
turizoli
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 18:32
Értékelés: 0

cPlay+cMP=cMP²

Hozzászólás Szerző: turizoli »


Elakadtam ebben a Secret Rabbit Code install-ban, kis segítséget kérnék. 
Eddig jutottam:
 
Csináltam egy könyvtárat: C:\libsamplerate-0.X.Y valamint ebbe egy Win32 könyvtárat
 
ebbe a C:\libsamplerate-0.X.Y könyvtárba bemásoltam (a C:\Program Files\Mega-Nerd\libsndfile könyvtárból) a libsndfile-1.dll és a libsndfile-1.lib file-okat (ez a Meganerd akármi a libsndfile-1.0.21-w32-setup.exe telepítésével keletkezett)
 
a C:\libsamplerate-0.X.Y\Win32 könyvtárba bemásoltam (a C:\Program Files\Mega-Nerd\libsndfile\include könyvtárból) az sndfile.h file-t
 
Nem tudom viszont mi az a MSVC++ illetve nem találtam a Win32\Makefile.msvc file-t sehol. Illetve már ott elakadtam hogy hol van libsamplerate-0.X.Y.tar.gz file amit ki kéne csomagolni winzip-el? Mert winzip-el csak a libsndfile-1.0.21.tar.gz-t tudom kicsomagolni....
 
No akkor help please :kiraly:  :kiraly:

:lol!:
Én már a kérdést sem értem...
De hátha valaki...Nekem túl magas...
 
 
De miért installálod a cPlayhez az SRC-t? Az már alapból benne van. Csak a Foobarban kell feltenni az SRC dll.-t .
A cPlayt az SRC vagy a SoX nélkül nem is tudod használni.(Resampler mindenképpen van ...)
Vagy külön ,valami máshoz kell a Secret Rabbit?


 
 


Válasz küldése

Vissza: “Szoftver:CD-k,DVD-k írása”