Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

adobe flesh player letöltése

Vendég

adobe flesh player letöltése

Hozzászólás Szerző: Vendég »


De mekkora házi lett volna a topik címét szószerint (akár hibásan is!) beírni valamelyik keresőbe. Persze kérdezni könnyebb...  :kiraly:
Úgy látom, ma nagyon szókimondk vagytok, ezért szeretek itt lenni. Ha nem tűnt volna fel, azzal kezdtem, hogy betöttem a keresőbe a program nevét, csak azután jötem ide. Köszi neked is a hozzászólást, csak így tovább :foto:

Ha van kedved kísérletezni, nézd meg, mit történik, ha azt csinálod, amit javasoltam: google
 
Az is lehet, hogy unatkozol, egyedül vagy, s csak társaságra vágysz, persze az más kérdés. Vagy tényleg korlátozottak az értelmi képességeid, de abban itt nem tudunk segíteni, sajnos.

Vendég

adobe flesh player letöltése

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szia Tigris!
Köszönöm a hozzászólást! Ha jól látom, szoftver a fórum címe, ez pedig egy szoftverrel kapcsolatos kérdés.

Igen szoftver ami az audiohoz kötődik, nem pedig a PC-hez...De nem is ez a baj, hanem, h új topikot nyitottál neki abból is egyből kettőt.

Avatar
Nyifánka
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009.09.30., szer. 09:55
Értékelés: 0

adobe flesh player letöltése

Hozzászólás Szerző: Nyifánka »


De mekkora házi lett volna a topik címét szószerint (akár hibásan is!) beírni valamelyik keresőbe. Persze kérdezni könnyebb... :kiraly:
Úgy látom, ma nagyon szókimondk vagytok, ezért szeretek itt lenni. Ha nem tűnt volna fel, azzal kezdtem, hogy betöttem a keresőbe a program nevét, csak azután jötem ide. Köszi neked is a hozzászólást, csak így tovább :foto:

Avatar
Nyifánka
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009.09.30., szer. 09:55
Értékelés: 0

adobe flesh player letöltése

Hozzászólás Szerző: Nyifánka »


Falnak megyek, h ennyire figyelmetlenek az emberek, az elmúlt 2 napban már a negyedik felesleges új topik... :foto: Ad egy ez nem hifi hanem számítástechnikai kérdés, ez hogy kerül egy hifi topikba? Vannak PC-vel foglalkozó oldalak...De ha már ide teszi fel az ember, ne legyen rest ennek megfelelő topikot keresni... :kiraly:
Szia Tigris!
Köszönöm a hozzászólást! Ha jól látom, szoftver a fórum címe, ez pedig egy szoftverrel kapcsolatos kérdés.

Vendég

adobe flesh player letöltése

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Falnak megyek, h ennyire figyelmetlenek az emberek, az elmúlt 2 napban már a negyedik felesleges új topik... :foto: Ad egy ez nem hifi hanem számítástechnikai kérdés, ez hogy kerül egy hifi topikba? Vannak PC-vel foglalkozó oldalak...De ha már ide teszi fel az ember, ne legyen rest ennek megfelelő topikot keresni... :kiraly:

Vendég

adobe flesh player letöltése

Hozzászólás Szerző: Vendég »

De mekkora házi lett volna a topik címét szószerint (akár hibásan is!) beírni valamelyik keresőbe. Persze kérdezni könnyebb... :kiraly:

Avatar
svga
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2006.05.02., kedd 18:57
Értékelés: 4

adobe flesh player letöltése

Hozzászólás Szerző: svga »

Az Adobe Flash Player telepitése csak a winfos újrainditását követően serénykedik. :kiraly:

Avatar
sirdond
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2009.05.22., pén. 11:13
Értékelés: 9

adobe flesh player letöltése

Hozzászólás Szerző: sirdond »

hús játékos :kiraly:
What is an Audiophile?

Vendég

adobe flesh player letöltése

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Először is próbáld helyesen beírni a nevét: Adobe Flash Playerpróbáld meg ezt a linket:
http://get.adobe.com/flashplayer/thankyou/
 
töltsd le, majd indítsd el a letöltött fájlt, az lecibálja ami még kell. Telepítés előtt csukj be minden böngészőt.

Ráadásul két topicot is nyitott erre a problémára, én a másikba raktam ugyanezt a linket :foto: :kiraly:

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

adobe flesh player letöltése

Hozzászólás Szerző: vtb »


Először is próbáld helyesen beírni a nevét: Adobe Flash Player
próbáld meg ezt a linket:
http://get.adobe.com/flashplayer/thankyou/
 
töltsd le, majd indítsd el a letöltött fájlt, az lecibálja ami még kell. Telepítés előtt csukj be minden böngészőt.

Avatar
Nyifánka
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009.09.30., szer. 09:55
Értékelés: 0

adobe flesh player letöltése

Hozzászólás Szerző: Nyifánka »


Sziasztok!
A gondom a következő: Internet exlorer böngészőt használok, kb. egy éve lassabb a megszokottnál, főleg bizonyos honlapok megnyitásánál. Viszont amikor végre megnyitja az adott oldalt, a lap tetején a következő szöveg jelenik meg:
"Ez a webhely akövetkezőt akrja telepíteni: Adobe flesh player...stb. " Na most az van, hogy én ezt a szöveget eddig egyszerűen lezártam az x gombbal. Tegnap viszont az egyik honlapról le akartam valamit tölteni, és akkor kiderült, hogy nekem pont erre a programra van szűkségem, hát kiprobáltam: Kivételesen nem az x gombra, hanem az aktív vezérlő telepítésére kattintottam, de nem történt semmi. Akkor megpróbáltam a nehezebb utat: Beütöttem a keresőbe az "adobe flesh player" szót, be is jött 1 rahedli találat, az egyiket meg is nyitottam és letöltöttem. Igen, de a végén hiába kattintottam a futtatás gombra, egyszerűen :kiraly: telepíteni nekem, bocs, nem akartam csúnyát mondani. Ezt kb. 20-szor eljátszottam az összes weboldalon, de semmi. Most ezét vagyok itt.
 
Akinek ismerős a probléma, az ha tud, válaszoljon! Ja, és köszi a múltkori válaszokat! Tök jó ez a fórum, jók a témák, ti is jók vagytok!

Válasz küldése

Vissza: “Szoftver:CD-k,DVD-k írása”