Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DIY Heed PSU tápegység

Elsősorban a nem hifivel kapcsolatos kérdések / dolgok helye
Avatar
tollact
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2058
Csatlakozott: 2009.07.14., kedd 18:24
Értékelés: 664

Re: DIY Heed PSU tápegység

Hozzászólás Szerző: tollact »

Köszönöm a válaszokat. A legnagyobb probléma az hogy egy pattintós műanyag dobozba van szerelve és azt sem tudom egyáltalán hogy nyílik...
LP: Pink Triangle PT One, Helius Scorpio III kar, Benz Wood SM 0,85mV pick-up, AN-V QSSC kábel
CD: Philips CD304 tube, AN-Vx kábel
Tuner: Kenwood KT8300 vintage, AN-V kábel
Erősítő: AN OTO PHONO
Hangfal: AN-E/Hemp,Kondo KSL SPC-vel AN-SP QSSC +Townshend tweeter
Állványok: Sound Org ZO28 ZO21, AN

Avatar
Smart845
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1196
Csatlakozott: 2012.11.09., pén. 18:43
Értékelés: 177
Tartózkodási hely: A napfény városa

Re: DIY Heed PSU tápegység

Hozzászólás Szerző: Smart845 »

tollact írta:
2022.11.11., pén. 18:42
Sziasztok. Jópár éve vásároltam egy házilag korrekten megépített tápegységet, ami a Dactilushoz illeszkedik és az ahhoz való eredeti tuning tápegység ( Q-PSU) utánépítése. Korrekten be van dobozolva egy pattintósan záródó műanyag dobozban. Na most az a problémám, hogy meghibásodott, és az eredeti készítőjét keresem. Ha jól emlékszem Szeged környéki volt, de ebben nem vagyok biztos. Ha valaki tudja ki lehet jelezzétek légyszi. Annak idején rendszeresen jelentkezett eladó tápokkal.
e-mailben lenne a legjobb tollactkukacgmailpont com.
Előre is kösz.
Laci
Szia!
Lehet,hogy egy fénykép sem ártana a készülékről,hátha ráismer a készítője és az AVX baráti körök topikba is érdemes lenne betenni,én is csak véletlenül jártam most erre.
Csaba
A három rossz tulajdonságom:precíz vagyok,utálom a rendetlenséget és tisztaság mániám van.

Avatar
tollact
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2058
Csatlakozott: 2009.07.14., kedd 18:24
Értékelés: 664

DIY Heed PSU tápegység

Hozzászólás Szerző: tollact »

Sziasztok. Jópár éve vásároltam egy házilag korrekten megépített tápegységet, ami a Dactilushoz illeszkedik és az ahhoz való eredeti tuning tápegység ( Q-PSU) utánépítése. Korrekten be van dobozolva egy pattintósan záródó műanyag dobozban. Na most az a problémám, hogy meghibásodott, és az eredeti készítőjét keresem. Ha jól emlékszem Szeged környéki volt, de ebben nem vagyok biztos. Ha valaki tudja ki lehet jelezzétek légyszi. Annak idején rendszeresen jelentkezett eladó tápokkal.
e-mailben lenne a legjobb tollactkukacgmailpont com.
Előre is kösz.
Laci
LP: Pink Triangle PT One, Helius Scorpio III kar, Benz Wood SM 0,85mV pick-up, AN-V QSSC kábel
CD: Philips CD304 tube, AN-Vx kábel
Tuner: Kenwood KT8300 vintage, AN-V kábel
Erősítő: AN OTO PHONO
Hangfal: AN-E/Hemp,Kondo KSL SPC-vel AN-SP QSSC +Townshend tweeter
Állványok: Sound Org ZO28 ZO21, AN

Válasz küldése

Vissza: “Gyors kérdések helye, minden, amit máshol nem tudsz megkérdezni”