Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Clearaudio Balance Plus

Elsősorban a nem hifivel kapcsolatos kérdések / dolgok helye
polinachka
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2021.09.03., pén. 12:34
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Clearaudio Balance Plus

Hozzászólás Szerző: polinachka »

Köszönöm az üzenetet)) nagyon kevés hasznos :D
Nem csak a programozók vagy grafikusok kereshetnek pénzt az interneten. Ma minden érdeklődő szerencsejátékos feltöltheti pénztárcáját, csak böngéssz ezen az oldalon.

Avatar
hifidoki
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2015.04.15., szer. 20:50
Értékelés: 36

Re: Clearaudio Balance Plus

Hozzászólás Szerző: hifidoki »

Most észlelem,hogy nem jó helyen van a bejegyzés,ha egy Admin.erre tévedne,szeretném megkérni,hogy tegye már a helyére….Köszönöm! leborulok.gif

Avatar
hifidoki
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2015.04.15., szer. 20:50
Értékelés: 36

Clearaudio Balance Plus

Hozzászólás Szerző: hifidoki »

Tisztelt Fórumozók!Segitséget szeretnék kérni,a minap megvett cimben jelezett phono szimmetrikus kimenete irgalmatlan recsegést produkál,az asszimetrikus része hibátlan.Ráadásul valaki próbálta javitani ,igy az elégetett panelt valamilyen kábellel átforrasztotta,közben pár dolgot megolvasztott.Igy most szól a szimmetrikus kimenet,de a bal cstorna nagyon zajos,súg-sistereg.Persze az eladó minderről nem tudott semmit,nála a szimmetrikus kimenet is kitűnően működött...
Nyilván megérdemlem,miért nem mentem el érte...,mert egy lusta f... vagyok és még sosem vertek át az AVX-en,pedig már sok üzletet kötöttem itt...
A lényeg,tud-e valaki műszaki rajzot,vagy műszaki rajz feltalálási helyet mondani,ill.a Clearaudiohoz értő szerviz merre lelhető fel,kies Hazánkban??
Köszönettel veszek minden segitséget!

Válasz küldése

Vissza: “Gyors kérdések helye, minden, amit máshol nem tudsz megkérdezni”