Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Powerwolf tápregenerátor

Moderátor: Tuti83

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12000
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5686
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

A felvetések teljesen jogosak.
Kezdem az elejéről: azért nyitottam regenerátor címmel a topikot mert ez a cucc nem generátor-mivel nem áramot állít elő.
Maximum regenerátor lehet, de én még inkább tápkondícionáló.Ennyit az elnevezésről.
A következő pedig a jabba (és már előzőekben több más fórumos által felvetettekkel) kapcsolatos.
A készülék nem rendelkezik semmilyen hivatalos minősítéssel, így az, hogy a készítő 2 év garanciát vállal rá eladáskor az nagyon kevés, ezért a topikot lezárom-bár minden esetben a készítő illetve a eladó kell felelősséget vállaljon a fórumon hirdetett / eladott cuccaiért - de mi nem szeretnénk a továbbiakban ebben a formában felületet biztosítani a készülék eladásához / reklámozásához.Kérem a "gyártót", hogy amíg nem lesz megfelelő dokumentáció a készülékhez addig ne is próbáljon meg újabb topikot nyitni neki. :ohnoohnoohno:
Köszönet.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
jabba306
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2009.06.16., kedd 19:42
Értékelés: 69
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: jabba306 »

Tuti83 írta:
2019.05.16., csüt. 12:35
tonee73 írta:
2019.05.15., szer. 19:22
vlaca írta:
2019.05.15., szer. 11:50


Ja oks, ezt nem tudtam, ravasz "trükk" :smile29:
Nem trükk.A topik eleve tápregenerátor címen lett nyitva-valamit kevertek.
Tisztelt fórumtársak!

A gyártói topicomnak a címét valószínű tonee 73 admin. írta el,mivel ő nyitotta nekem meg a topikot,és a cím már adott volt mikor megkaptam az oldalt.
Mert én még a AVX-el történt levelezésemben is mindig tápgenerátornak neveztem a műszert.
Észrevettem már az elején hogy el van írva,de szóra sem méltattam,mert szerintem teljesen mindegy hogy mi a megnevezése szerkentyűnek.
Szerintem egyedül a hifi készülékekre gyakorolt hatása,és ezáltal a zenében (hangban) hallható változások a fontosak.

De úgy látom hogy van egy pár emberke itt a fórumon,akiket ez egyáltalán nem érdekel,bezzeg abból óriási vitát tudnak kovácsolni ,hogy mi éppen az aktuális neve az adott műszernek.

Olvasta-e már valaki egyáltalán hogy a műszer előlapjára mi van írva?
High-End Power Connecktion. Na ez se nem egyik se nem másik!!!

Üdv.Powerwolf
Én azt gondolom, hogy mindkét félnek igaza van, mert valóban csak a hang számít ebben a hobbiban, de...
...de nem mindenáron.

Én úgy gondolom, hogy egy ilyen készüléknek nem csak az a feladata, hogy az áramot "rendbe tegye", hanem az is, hogy egy esetleges baj esetén megvédje a drága készülékeimet. Erre vonatkozóan tettem fel kérdéseket, de maradjunk annyiban, hogy szakmaiatlan választ kaptam.

Tudom-tudom, van a családban szakmabeli (ez le lett írva), akikről nem derült ki, hogy pontosan mit is csinálnak (felügyelik a gyártást, terveznek, bemérnek, vagy csak kérdezni lehet tőlük?) gondolkodik.gif
Nekem is van fogorvos a családban, mégse állok neki fogat fúrni és tömni, pedig nagyon jó kis akkus kézifúróm van. :D :D

Aztán később jött egy belső fotó egy másik gyártó gépéről. Fel is merült bennem a kérdés, hogy akkor most ez a gép egy másolat? Ezt akkor hogyan kell érteni? Mit keres egy magyar gyártású gép topikjában egy külföldi cég termékének fotója?

Bennem az is felmerült, hogy mi van a 2 év garanciával? Oké, van rá, ez le van írva. De ha mondjuk két éven túl meghibásodik a Powerwolf, akkor vehetek másikat? Mert mivel ki van öltve műgyantával, ezért javíthatatlan. Ha már ki van öntve műgyantával és javíthatatlan, akkor legyen rá pl. örök élet garancia.

És mit történik abban az esetben, ha bizonyíthatóan a Powerwolf készülék meghibásodása miatt megy tönkre valamelyik elektronikám? A készülék fel van készítve arra az esetre, hogy meghibásodás esetén lekapcsoljon és megvédje a rákötött vasakat? A végfokonban pl 2+2 üvegbetét védi a hangfalat, hogy meghibásodás (pl. túláram) esetén az üvegbetét menjen tönkre és ne a hangfal.

Szóval csak arra akarok utalni, hogy a kérdésekre adott válaszok alapján van egy csomó bizonytalansági tényező a vas körül. Nincs bevizsgálva, nem tudjuk, hogy mit is csinál a gép, milyen védelem van benne, stb.

Avatar
mgus
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1525
Csatlakozott: 2010.02.18., csüt. 16:03
Értékelés: 377
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: mgus »

Én Correction-nak olvastam az r másképp van írva mint az n a végén. De mitöl High-End?
MaXiMusz MF3.2,Hb-Ag 200,Low end PC,SBx Titán HD,Neotech NEI-1002,
Furutech Alpha Cable,Fi-50,Fi-32 GTX-D System,AG power & Nano liquid.

Tuti83
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2018.11.10., szomb. 18:33
Értékelés: 8

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Tuti83 »

tonee73 írta:
2019.05.15., szer. 19:22
vlaca írta:
2019.05.15., szer. 11:50
Shimano írta:
2019.05.15., szer. 11:35


A topik elején még generátor volt,nem tudom mitől lett regenerátor közben,de nem is érdekel. :D
A lényeg hogy a cím időközben valamiért megváltozott.
Ja oks, ezt nem tudtam, ravasz "trükk" :smile29:
Nem trükk.A topik eleve tápregenerátor címen lett nyitva-valamit kevertek.
Tisztelt fórumtársak!

A gyártói topicomnak a címét valószínű tonee 73 admin. írta el,mivel ő nyitotta nekem meg a topikot,és a cím már adott volt mikor megkaptam az oldalt.
Mert én még a AVX-el történt levelezésemben is mindig tápgenerátornak neveztem a műszert.
Észrevettem már az elején hogy el van írva,de szóra sem méltattam,mert szerintem teljesen mindegy hogy mi a megnevezése szerkentyűnek.
Szerintem egyedül a hifi készülékekre gyakorolt hatása,és ezáltal a zenében (hangban) hallható változások a fontosak.

De úgy látom hogy van egy pár emberke itt a fórumon,akiket ez egyáltalán nem érdekel,bezzeg abból óriási vitát tudnak kovácsolni ,hogy mi éppen az aktuális neve az adott műszernek.

Olvasta-e már valaki egyáltalán hogy a műszer előlapjára mi van írva?
High-End Power Connecktion. Na ez se nem egyik se nem másik!!!

Üdv.Powerwolf

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12000
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5686
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Shimano írta:
2019.05.15., szer. 20:47
tonee73 írta:
2019.05.15., szer. 20:05

A demo darab topik címe van elírva (azt a készítő nyitotta):viewtopic.php?f=160&t=126531&p=2376167#p2376167
Egyébként tényleg érdekes, hogy ő írja el állandóan.
Nekem úgy tűnik hogy ez van elírva.Minden hozzászólásban tápgenerátornak lett nevezve.
Tehát ezek után a konklúzió az hogy az a jó topikcím,ami a demo daraboknak is van . :D
Na jó elengedem,de azért elég vicces ez így. :D
Mondom a topik címe! A cucc max regenerátor lehet-nem generátor.
A hsz-eiben egyébként mindenhol (helytelenül) csak generátornak írja.
Kiszálltam a témából. szia.gif
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3620
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1877

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Shimano »

tonee73 írta:
2019.05.15., szer. 20:05

A demo darab topik címe van elírva (azt a készítő nyitotta):viewtopic.php?f=160&t=126531&p=2376167#p2376167
Egyébként tényleg érdekes, hogy ő írja el állandóan.
Nekem úgy tűnik hogy ez van elírva.Minden hozzászólásban tápgenerátornak lett nevezve.
Tehát ezek után a konklúzió az hogy az a jó topikcím,ami a demo daraboknak is van . :D
Na jó elengedem,de azért elég vicces ez így. :D

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12000
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5686
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Shimano írta:
2019.05.15., szer. 19:39
tonee73 írta:
2019.05.15., szer. 19:22

Nem trükk.A topik eleve tápregenerátor címen lett nyitva-valamit kevertek.
Ha nem trükk és így volt a kezdetektől fogva,akkor a készítő kever. :D Ha lehet nem idézném be hogy hányszor lett leírva az hogy tápgenerátor,akit érdekel az a topik elejétől számolhatja,de nem ér ez ennyit. :noproblemo:
Lepsénynél még meg volt a generátor az tuti,aztán hogy mi történt vele nem tudom. :D
De mindegy is,legyen jó és okozzon sok örömet annak aki használja,nevezzük is akárminek.
A demo darab topik címe van elírva (azt a készítő nyitotta):viewtopic.php?f=160&t=126531&p=2376167#p2376167
Egyébként tényleg érdekes, hogy ő írja el állandóan.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3620
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1877

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Shimano »

tonee73 írta:
2019.05.15., szer. 19:22

Nem trükk.A topik eleve tápregenerátor címen lett nyitva-valamit kevertek.
Ha nem trükk és így volt a kezdetektől fogva,akkor a készítő kever. :D Ha lehet nem idézném be hogy hányszor lett leírva az hogy tápgenerátor,akit érdekel az a topik elejétől számolhatja,de nem ér ez ennyit. :noproblemo:
Lepsénynél még meg volt a generátor az tuti,aztán hogy mi történt vele nem tudom. :D
De mindegy is,legyen jó és okozzon sok örömet annak aki használja,nevezzük is akárminek.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12000
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5686
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

vlaca írta:
2019.05.15., szer. 11:50
Shimano írta:
2019.05.15., szer. 11:35
vlaca írta:
2019.05.15., szer. 10:54

OFF(?)

Sokadszorra írod hogy tápgenerátor de a címben powerwolf táp-re-generátor van.

ON.
A topik elején még generátor volt,nem tudom mitől lett regenerátor közben,de nem is érdekel. :D
A lényeg hogy a cím időközben valamiért megváltozott.
Ja oks, ezt nem tudtam, ravasz "trükk" :smile29:
Nem trükk.A topik eleve tápregenerátor címen lett nyitva-valamit kevertek.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
vlaca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:57
Értékelés: 315
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: vlaca »

Shimano írta:
2019.05.15., szer. 11:35
vlaca írta:
2019.05.15., szer. 10:54

OFF(?)

Sokadszorra írod hogy tápgenerátor de a címben powerwolf táp-re-generátor van.

ON.
A topik elején még generátor volt,nem tudom mitől lett regenerátor közben,de nem is érdekel. :D
A lényeg hogy a cím időközben valamiért megváltozott.
Ja oks, ezt nem tudtam, ravasz "trükk" :smile29:
Linn Majik DS/Mimik/Pekin>Linn Majik Kontrol>
-Stax SRM1MK2PRO>SR-404
-Hypex UCD180HG>Magneplanar SMGb

Micromega WM-10>Theta Progeny>Linn Classik Music>Akg K340

"I see the sound waves" Planar Speaker Asylum
http://vlaca.blogspot.com

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3620
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1877

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Shimano »

vlaca írta:
2019.05.15., szer. 10:54

OFF(?)

Sokadszorra írod hogy tápgenerátor de a címben powerwolf táp-re-generátor van.

ON.
A topik elején még generátor volt,nem tudom mitől lett regenerátor közben,de nem is érdekel. :D
A lényeg hogy a cím időközben valamiért megváltozott.

Avatar
vlaca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:57
Értékelés: 315
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: vlaca »

SWM írta:
2019.05.15., szer. 09:50
Sziasztok!
Szerintem a Gyártónak kellene végre (tiszta vizet intézni) !
Olyan hogy "tápgenerátor" nem teljesen tiszta mit is jelent?
Egy biztos ez a "termék" egy hálózati leválasztó trafó némi zavarszűrővel!
Vagy ha így jobb galvanikus leválasztó!
A készülék használatával a hálózat felé a mágneses indukción kívül más kapcsolat nincs!
Feltéve hogy a "föld" vezeték nincs összekötve!
Nem vitatott hogy néhány esetben lehet hatással a hangra ( ez lehet jó vagy rossz)!

swm
OFF(?)

Sokadszorra írod hogy tápgenerátor de a címben powerwolf táp-re-generátor van.

ON.
Linn Majik DS/Mimik/Pekin>Linn Majik Kontrol>
-Stax SRM1MK2PRO>SR-404
-Hypex UCD180HG>Magneplanar SMGb

Micromega WM-10>Theta Progeny>Linn Classik Music>Akg K340

"I see the sound waves" Planar Speaker Asylum
http://vlaca.blogspot.com

Avatar
SWM
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2019.01.20., vas. 20:15
Értékelés: 13
Tartózkodási hely: sopron

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: SWM »

Sziasztok!
Szerintem a Gyártónak kellene végre (tiszta vizet intézni) !
Olyan hogy "tápgenerátor" nem teljesen tiszta mit is jelent?
Egy biztos ez a "termék" egy hálózati leválasztó trafó némi zavarszűrővel!
Vagy ha így jobb galvanikus leválasztó!
A készülék használatával a hálózat felé a mágneses indukción kívül más kapcsolat nincs!
Feltéve hogy a "föld" vezeték nincs összekötve!
Nem vitatott hogy néhány esetben lehet hatással a hangra ( ez lehet jó vagy rossz)!

swm

Tuti83
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2018.11.10., szomb. 18:33
Értékelés: 8

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Tuti83 »

[quote=bodorob post_id=2379546 time=1557755508 user_id=13300]
Győr és/vagy környékéről rendeltek már ilyet? Szeretnék egy demót, és ettől függően dönteni. A hozzászólásokban olvastam hideget-meleget, de nem tiszta számomra: akkor most ez egy tápgenerátor vagy hálózati leválasztó? Esetleg mindkettő..? Előre is köszönöm a választ, üdv

Üdv.
Priviben ment válasz.

Avatar
bodorob
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008.05.19., hétf. 16:09
Értékelés: 22

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: bodorob »

Győr és/vagy környékéről rendeltek már ilyet? Szeretnék egy demót, és ettől függően dönteni. A hozzászólásokban olvastam hideget-meleget, de nem tiszta számomra: akkor most ez egy tápgenerátor vagy hálózati leválasztó? Esetleg mindkettő..? Előre is köszönöm a választ, üdv
TV: Panasonic gz950. Média: Oppo 105D. Előfok: Integra 80.3. Végfok: Parasound Halo A 52. Front: Audio Physic Scorpio. Center: Audio Physic Celsius. Surr: KEF RDM1. Sub: 2db Peerless XXLS-12 crown xti 1002-vel hajtva.

Tuti83
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2018.11.10., szomb. 18:33
Értékelés: 8

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Tuti83 »

Üdv.
Adorjan 74-nek köszönöm a képekkel gazdagított hozzászólását.
Úgy látom nagy becsben van a Powerwolf.

Kérném a Powerwolf tulajdonosokat hogy bátran osszák meg a tapasztalataikat a fórumtársakkal,legyen az jó vagy netán rossz
változás a hangban amit a powerwolf okozott náluk.

Köszönettel :a Powerwolf készítője.

Adorjan74
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2018.10.21., vas. 17:20
Értékelés: 3

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Adorjan74 »

Egy kis tuning otlet a powerwolf tulajdonosoknak.
En kb.6 honapja hasznalom ezt a masinat, es imadom. Valamelyik heten eljatszottam a biztositekok cserejevel. Volt nekem elfekvobe synergistic research 10A slow.
(Gyarilag T12.5A talalhato.)
A keszulek hatso paneljan 2db biztositek talalhato. Elso ami betap fele kozelebb talalhato nincs eszreveheto valtozas, viszon a mellette levo bizti cserenel eleg nagy valtozast tapasztaltam a jo iranyba. :D
Erdemes meg eljatszani azzal is: hogy a keszulekek tapkabeleit melyik iranyba dugjuk be, es melyik keszulek melyik konnektorba dugjuk. :D
Csatolmányok
IMG_20181130_094103.jpg
IMG_20181130_094103.jpg (2.82 MiB) Megtekintve 34753 alkalommal
IMG_20190511_083938.jpg
IMG_20190511_083938.jpg (2.92 MiB) Megtekintve 34753 alkalommal
IMG_20190511_083925.jpg
IMG_20190511_083925.jpg (3.15 MiB) Megtekintve 34753 alkalommal

Tuti83
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2018.11.10., szomb. 18:33
Értékelés: 8

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Tuti83 »

mgus írta:
2019.05.10., pén. 15:43
Tuti83 írta:
2019.05.10., pén. 13:26
Tisztelt nem csak zeneszerető fórumtársak.

Ez a termék is DIY-nek indult,csak arról a nagy nyilvánosság lemaradt ,mert az baráti-ismerősi szinten történt.
Csak egy idő után meguntam hogy már 5.műszerhez kell 1-2 hét különbségekkel bevásárolni,trafót tekerni stb.
Ezért gondoltam csinálok egyszerre 10-et és így időben és anyagiakban is jobban jövök ki.
Ebből az első 10-ből került fel már az adás-vétel oldalra is.
Mert a visszajelzések és biztatások arra ösztönöztek hogy kezdjem el hirdetni a Powerwolfot.(ez a név még DIY korában egy ebéd közben jutott eszembe)
Érintésvédelem,biztonságról csak annyit hogy a családban van egy nehéz áramú és egy könnyű áramú villamos mérnök,akik kitalálták az egészet és felügyelik a műszerek készítését.
Bizonyíték erre hogy tavaly ősz óta a mai napig egy meghibásodás sem törtét,köszönhető ez a minőségi alkatrészeknek és a háromszoros szigetelésnek. (pedig tudok sok készülékről ami a nap 24 órájában folyamatosan üzemel)
Kis szériás gyártásnál a gyártó felel minden meghibásodásból eredő kárért,ezért érdeke hogy a legjobb minőségben gyártsa le a termékét.
A CE minősítésről meg annyit hogy ott 1 készüléket vizsgálnak meg,a többi az olyan lehet amilyen!
Rágravíroztathatom én is a dobozra a jelet mint a magyar gyártók nagy része,de azt minőségellenőrző cég az életben nem látta.(na ezért kapok majd rendesen!)
Meg hogy így üzlet meg úgy üzlet,ez itt a fórumon már sokaknak régen nem arról szól hogy próbáljunk minél élethűbb hangzást teremteni otthonunkba.

Elnézést ha valaki magára vesz az írottakból valamit.
Nem akartam utalni senkire konkrétan.

Üdv. A Powerwolf készítője. (ha igy jobban tetszik)
Szia, a nehéz áramú az pontosan milyen? :D, esetleg erősáramút akartál írni. A könnyű áramú is jó. Így első ránézésre azt mondanám az iec aljzat egy picit be lett zsúfolva szerintem, egy konnektort lehagynék és elfér az iec is normálisan.


Szia mgus!

Teljesen igazad van,nem tudom hogy villant be az a két szó (nehéz,könnyű) a (erős és a gyenge) helyett.(tudom már,a két éves kisfiam írás közben a nyakamba csüngött! (de ez nem mentség,tudom)
Az iec ajzat tényleg szűkösen volt ,de már nem teljesen így néz ki .
A doboz 1 cm-rel magasabb lett így már van hely a spéci dugóknak .
A ajzatok számát nem akarom csökkenteni,mert volt olyan érdeklődő is aki 8 kimenetest kért volna.
Teszek fel majd új képeket az új dobozról.

Köszönöm az építő hozzászólást!
Üdv.A Powerwolf készítője.

Avatar
mgus
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1525
Csatlakozott: 2010.02.18., csüt. 16:03
Értékelés: 377
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: mgus »

Tuti83 írta:
2019.05.10., pén. 13:26
Tisztelt nem csak zeneszerető fórumtársak.

Ez a termék is DIY-nek indult,csak arról a nagy nyilvánosság lemaradt ,mert az baráti-ismerősi szinten történt.
Csak egy idő után meguntam hogy már 5.műszerhez kell 1-2 hét különbségekkel bevásárolni,trafót tekerni stb.
Ezért gondoltam csinálok egyszerre 10-et és így időben és anyagiakban is jobban jövök ki.
Ebből az első 10-ből került fel már az adás-vétel oldalra is.
Mert a visszajelzések és biztatások arra ösztönöztek hogy kezdjem el hirdetni a Powerwolfot.(ez a név még DIY korában egy ebéd közben jutott eszembe)
Érintésvédelem,biztonságról csak annyit hogy a családban van egy nehéz áramú és egy könnyű áramú villamos mérnök,akik kitalálták az egészet és felügyelik a műszerek készítését.
Bizonyíték erre hogy tavaly ősz óta a mai napig egy meghibásodás sem törtét,köszönhető ez a minőségi alkatrészeknek és a háromszoros szigetelésnek. (pedig tudok sok készülékről ami a nap 24 órájában folyamatosan üzemel)
Kis szériás gyártásnál a gyártó felel minden meghibásodásból eredő kárért,ezért érdeke hogy a legjobb minőségben gyártsa le a termékét.
A CE minősítésről meg annyit hogy ott 1 készüléket vizsgálnak meg,a többi az olyan lehet amilyen!
Rágravíroztathatom én is a dobozra a jelet mint a magyar gyártók nagy része,de azt minőségellenőrző cég az életben nem látta.(na ezért kapok majd rendesen!)
Meg hogy így üzlet meg úgy üzlet,ez itt a fórumon már sokaknak régen nem arról szól hogy próbáljunk minél élethűbb hangzást teremteni otthonunkba.

Elnézést ha valaki magára vesz az írottakból valamit.
Nem akartam utalni senkire konkrétan.

Üdv. A Powerwolf készítője. (ha igy jobban tetszik)
Szia, a nehéz áramú az pontosan milyen? :D, esetleg erősáramút akartál írni. A könnyű áramú is jó. Így első ránézésre azt mondanám az iec aljzat egy picit be lett zsúfolva szerintem, egy konnektort lehagynék és elfér az iec is normálisan.
MaXiMusz MF3.2,Hb-Ag 200,Low end PC,SBx Titán HD,Neotech NEI-1002,
Furutech Alpha Cable,Fi-50,Fi-32 GTX-D System,AG power & Nano liquid.

Tuti83
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2018.11.10., szomb. 18:33
Értékelés: 8

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Tuti83 »

gyongyhalas írta:
2019.05.10., pén. 10:08
Shimano írta:
2019.05.09., csüt. 22:21


Egy diy ne játsza gyártó és kereskedő szerepét is,ilyen egyszerű ez.Valamit valamiért.Ha gyártó és kereskedő is akar lenni,akkor viselje annek a terheit is.
Olyan nem lehet hogy diy gyártó,ez így összekapcsolva értelmezhetetlen.Vagy gyárt és kereskedik valaki,vagy diy-ként teszi a dolgát.
Olyan természetesnek veszik itt többen is hogy a diy kereskedik is,mintha ez normális lenne,pedig nem az.
Sziasztok !

Minden bántás nélkül.....de mi a frász van itt.
Ki a megmondó ember ! gondolkodik.gif
Nagyon faramuci és érdektelen szócséplés megy egy ügyesen összerakott készülék ellen... Miért is ?
Ha érdekel próbáld ki. Ha nem akkor seperjen mindenki a saját háza körül először...utána ne járkáljon szűziesen,mert kis hazánkban nagyon kevés van a szűzből.
Mondom ezt ,,,,,az itt nyilatkozóak közül is ismerve egy két embert.
Szerintem örülnünk kellene annak ha valaki megismertet egy eszközzel legyen az kábel vagy modifikáció egy gyári készüléken vagy tápfeszreg.....
A lényeg a hang ! :D
Vagy nem azért vagyunk itt....? Kereskedők is ? Csak az üzlet ? Ez fórum ! !
Na mindegy kinek lelke vagy lelkiismerete ....
Én kipróbáltam ezt a készüléket (powerwolf ),hátha elfelejtettük miről is van szó....
Nálam más irányba vitte a hangot mint szerettem volna, ezért nem vettem meg....
De nagyon is más lett a hang, vagyis működik...
Az ember (nem írok gyártót direkt ) hozta vitte a készüléket....köszöntem ennyi.
Nagyon ritka mai világban ilyen lehetőség.
üdv mindenkinek


Üdv.
Így van,éppen Fapaci fórumtárssal egyszerre érkeztünk az Úrhoz aki próbált rájönni hogy mi az oka az óriási mély hangoknak (basszusnak) a bizonyos nappaliban.
A nappaliba belépve egy halkan szóló zenében olyan mélyek voltak hogy rögtön meg is kérdeztem ,hogy a szubvoffer be van kapcsolva? (de nem volt,ilyet még nem hallottam!)
A Powerwolf persze dinamikájával,lejjebb menő sávszéllel ezt a mély tartományt még erősítette.
Egy pillanat alatt bennem is nyilvánvalóvá vált hogy a Powerwolfot itt el kell felejteni ,míg nem sikerül orvosolni a túlzó mélyeket a helyiségben.

Üdv. Powerwolf készítője.

Tuti83
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2018.11.10., szomb. 18:33
Értékelés: 8

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Tuti83 »

Tisztelt nem csak zeneszerető fórumtársak.

Ez a termék is DIY-nek indult,csak arról a nagy nyilvánosság lemaradt ,mert az baráti-ismerősi szinten történt.
Csak egy idő után meguntam hogy már 5.műszerhez kell 1-2 hét különbségekkel bevásárolni,trafót tekerni stb.
Ezért gondoltam csinálok egyszerre 10-et és így időben és anyagiakban is jobban jövök ki.
Ebből az első 10-ből került fel már az adás-vétel oldalra is.
Mert a visszajelzések és biztatások arra ösztönöztek hogy kezdjem el hirdetni a Powerwolfot.(ez a név még DIY korában egy ebéd közben jutott eszembe)
Érintésvédelem,biztonságról csak annyit hogy a családban van egy nehéz áramú és egy könnyű áramú villamos mérnök,akik kitalálták az egészet és felügyelik a műszerek készítését.
Bizonyíték erre hogy tavaly ősz óta a mai napig egy meghibásodás sem törtét,köszönhető ez a minőségi alkatrészeknek és a háromszoros szigetelésnek. (pedig tudok sok készülékről ami a nap 24 órájában folyamatosan üzemel)
Kis szériás gyártásnál a gyártó felel minden meghibásodásból eredő kárért,ezért érdeke hogy a legjobb minőségben gyártsa le a termékét.
A CE minősítésről meg annyit hogy ott 1 készüléket vizsgálnak meg,a többi az olyan lehet amilyen!
Rágravíroztathatom én is a dobozra a jelet mint a magyar gyártók nagy része,de azt minőségellenőrző cég az életben nem látta.(na ezért kapok majd rendesen!)
Meg hogy így üzlet meg úgy üzlet,ez itt a fórumon már sokaknak régen nem arról szól hogy próbáljunk minél élethűbb hangzást teremteni otthonunkba.

Elnézést ha valaki magára vesz az írottakból valamit.
Nem akartam utalni senkire konkrétan.

Üdv. A Powerwolf készítője. (ha igy jobban tetszik)

Avatar
gyongyhalas
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 657
Csatlakozott: 2016.04.25., hétf. 15:01
Értékelés: 318
Tartózkodási hely: Gyöngyös

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: gyongyhalas »

Shimano írta:
2019.05.09., csüt. 22:21


Egy diy ne játsza gyártó és kereskedő szerepét is,ilyen egyszerű ez.Valamit valamiért.Ha gyártó és kereskedő is akar lenni,akkor viselje annek a terheit is.
Olyan nem lehet hogy diy gyártó,ez így összekapcsolva értelmezhetetlen.Vagy gyárt és kereskedik valaki,vagy diy-ként teszi a dolgát.
Olyan természetesnek veszik itt többen is hogy a diy kereskedik is,mintha ez normális lenne,pedig nem az.
Sziasztok !

Minden bántás nélkül.....de mi a frász van itt.
Ki a megmondó ember ! gondolkodik.gif
Nagyon faramuci és érdektelen szócséplés megy egy ügyesen összerakott készülék ellen... Miért is ?
Ha érdekel próbáld ki. Ha nem akkor seperjen mindenki a saját háza körül először...utána ne járkáljon szűziesen,mert kis hazánkban nagyon kevés van a szűzből.
Mondom ezt ,,,,,az itt nyilatkozóak közül is ismerve egy két embert.
Szerintem örülnünk kellene annak ha valaki megismertet egy eszközzel legyen az kábel vagy modifikáció egy gyári készüléken vagy tápfeszreg.....
A lényeg a hang ! :D
Vagy nem azért vagyunk itt....? Kereskedők is ? Csak az üzlet ? Ez fórum ! !
Na mindegy kinek lelke vagy lelkiismerete ....
Én kipróbáltam ezt a készüléket (powerwolf ),hátha elfelejtettük miről is van szó....
Nálam más irányba vitte a hangot mint szerettem volna, ezért nem vettem meg....
De nagyon is más lett a hang, vagyis működik...
Az ember (nem írok gyártót direkt ) hozta vitte a készüléket....köszöntem ennyi.
Nagyon ritka mai világban ilyen lehetőség.
üdv mindenkinek

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3620
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1877

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Shimano »

nemtomm írta:
2019.05.09., csüt. 21:08
Azért kíváncsi lennék melyik hazai diy gyártónak van bevizsgálva az elektromos terméke ? Értem pl tápkábel, elosztó, stb? Gondolom nagyítóval kellene keresni ha egyáltalán van. De nincs is ezzel gond mert gondolom ezzel mindenki tisztában van itt a fórumon. gondolkodik.gif
Egy diy ne játsza gyártó és kereskedő szerepét is,ilyen egyszerű ez.Valamit valamiért.Ha gyártó és kereskedő is akar lenni,akkor viselje annek a terheit is.
Olyan nem lehet hogy diy gyártó,ez így összekapcsolva értelmezhetetlen.Vagy gyárt és kereskedik valaki,vagy diy-ként teszi a dolgát.
Olyan természetesnek veszik itt többen is hogy a diy kereskedik is,mintha ez normális lenne,pedig nem az.

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2869
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

Azért kíváncsi lennék melyik hazai diy gyártónak van bevizsgálva az elektromos terméke ? Értem pl tápkábel, elosztó, stb? Gondolom nagyítóval kellene keresni ha egyáltalán van. De nincs is ezzel gond mert gondolom ezzel mindenki tisztában van itt a fórumon. gondolkodik.gif
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
HSRT8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1704
Csatlakozott: 2008.02.20., szer. 20:44
Értékelés: 595

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: HSRT8 »

Bécó írta:
2019.05.08., szer. 15:20
December 19-én került föl az avx-re a Powerwolf.Érdekes hogy ezt eddig nem vettétek észre. gondolkodik.gif
De észre lett véve. Akkor is szóltak páran (finoman célozva pl. a készülék hátuljáról hiányzó feliratok), de senkit nem érdekelt. De engem nem zavar és nem is érint, hogy ki mit készít ill. árul. Mindenki azt csinál amit akar, ez egy szabad ország.
Aurender - Cary Audio - Nuforce - Marten Design

Lezárt

Vissza: “Powerwolf”