Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

ART DVD Magazin

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: close652 »


Meg a Negyedik fázis. Ez rémlik vkinek? Hangyák nyúvasztották ki az embereket.
lásd FILMKERESŐ topic!
system

Avatar
csodakaki
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2003.12.15., hétf. 17:31
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: csodakaki »


Ha valaki megvette az új lapszámot, benne van-e a következő melléklet hirdetése ?
Az újságot nem vettem meg, de valahol felvetődött, hogy Stanley Donen 1979-es sci-fije, a 3. SZÁMÚ ŰRBÁZIS lesz a melléklet Kirk Douglas, Farrah Fawcett és Harvey Keitel majdhogynem kizárólagos szereplésével. Nem igazán értem, hogy ez a kissé középszerű és divatjamúlt sci-fi (benne a korosodó Douglas és az akkor nőiessége teljében lévő Farrah meztelen jelenetével) hogyan is lesz egy ART magazin melléklete, de a hír csak akkor biztos, ha a melléklet már a kezünkben van. (Pl. az augusztusi szám előzetese nem utalt rá, hogy szeptemberben dupla melléklettel fognak kijönni.)

4.4-et kapott az imdb-n. Pedig gyerekkoromban úgy tűnt, ez a világ egyik legjobb filmje. Meg a Negyedik fázis. Ez rémlik vkinek? Hangyák nyúvasztották ki az embereket.

Vendég

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ha valaki megvette az új lapszámot, benne van-e a következő melléklet hirdetése ?
Az újságot nem vettem meg, de valahol felvetődött, hogy Stanley Donen 1979-es sci-fije, a 3. SZÁMÚ ŰRBÁZIS lesz a melléklet Kirk Douglas, Farrah Fawcett és Harvey Keitel majdhogynem kizárólagos szereplésével. Nem igazán értem, hogy ez a kissé középszerű és divatjamúlt sci-fi (benne a korosodó Douglas és az akkor nőiessége teljében lévő Farrah meztelen jelenetével) hogyan is lesz egy ART magazin melléklete, de a hír csak akkor biztos, ha a melléklet már a kezünkben van. (Pl. az augusztusi szám előzetese nem utalt rá, hogy szeptemberben dupla melléklettel fognak kijönni.)

Avatar
sztrovacsek
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2003.06.04., szer. 16:31
Értékelés: -6

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: sztrovacsek »

Ha valaki megvette az új lapszámot, benne van-e a következő melléklet hirdetése ?

Avatar
el mariachi
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2004.03.12., pén. 13:15
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: el mariachi »


Maga az újság milyen? Tartalmas? Értelmes?
Elég vékonyka.
Szerintem semmi sincs benne.
 
De lehet, hogy tévedek.

 
Nem tévedsz.Van néhány lemezismertető és kész.

Avatar
sztrovacsek
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2003.06.04., szer. 16:31
Értékelés: -6

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: sztrovacsek »


2 DVD-vel megjelent az új szám: 
Trockij film és egy Bunuel film. 3000 Ft
 
A címemekre sajna nem emlékszem. 
 
Nem hangzik rosszul.

A Bunuel-film egész pontosan Carlos Saura filmje, a BUNUEL ÉS SALAMON KIRÁLY ASZTALA.
 
Nekem nem tetszik ez az új módi: minek vegyem meg az újságot drágábban két filmmel, ha engem csak az egyik érdekel? A T3-féle magazinok változatlan áron adnak egy ideje egy helyett két DVD mellékletet, de lehetett volna a VOX egykori stratégiáját követni, s külön-külön, alternatív mellékletekként választható módon kijönni a filmekkel. Az elég vékonyka lap eredeti ára azt hiszem 1980 Ft (ár és terjedelem aránya elég egyértelműen jelzi, hogy a mellékletért érdemes vagy nem érdemes a kiadványt megvenni). Namost 2980 Ft-ért nem veszem meg két filmmel, mert a Saura-film szimplán nem érdekel, s ennyi pénzért a Trockij-film se, elvégre minden idők egyik legrosszabb filmjeként emlegeti számos filmes szaklap és internetes honlap.

Vajon mi lesz a többi Herzog-filmmel ? Már a borítójuk is fel volt tüntetve a korábbi lemezekben, azt hittem, szépen sorban jönnek ki. Joseph Losey sem kutyaütő a szakmában, de ez a Trockij-film messze nem a legjobb munkája. Az újság - aki már vett belőle, az tudhatja - pedig erősen felejthető, saját kiadványaikat tesztelgetik (adnak is maguknak csillagokat rendesen).
Summa summarum : ez a szám kimarad

Vendég

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


2 DVD-vel megjelent az új szám: 
Trockij film és egy Bunuel film. 3000 Ft
 
A címemekre sajna nem emlékszem.
 
Nem hangzik rosszul.

A Bunuel-film egész pontosan Carlos Saura filmje, a BUNUEL ÉS SALAMON KIRÁLY ASZTALA.
 
Nekem nem tetszik ez az új módi: minek vegyem meg az újságot drágábban két filmmel, ha engem csak az egyik érdekel? A T3-féle magazinok változatlan áron adnak egy ideje egy helyett két DVD mellékletet, de lehetett volna a VOX egykori stratégiáját követni, s külön-külön, alternatív mellékletekként választható módon kijönni a filmekkel. Az elég vékonyka lap eredeti ára azt hiszem 1980 Ft (ár és terjedelem aránya elég egyértelműen jelzi, hogy a mellékletért érdemes vagy nem érdemes a kiadványt megvenni). Namost 2980 Ft-ért nem veszem meg két filmmel, mert a Saura-film szimplán nem érdekel, s ennyi pénzért a Trockij-film se, elvégre minden idők egyik legrosszabb filmjeként emlegeti számos filmes szaklap és internetes honlap.

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Maga az újság milyen? Tartalmas? Értelmes?
Elég vékonyka.
Szerintem semmi sincs benne.
 
De lehet, hogy tévedek.
Elkúrtuk

Avatar
ooz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 09:50
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: ooz »


2 DVD-vel megjelent az új szám: 
Trockij film és egy Bunuel film. 3000 Ft
 
A címemekre sajna nem emlékszem.
 
Nem hangzik rosszul.

a magazin honlapján ott a cím is:
 
Bunuel és Salamon király asztala
http://www.xpress.hu/dvd/film.asp?FILMAZ=2553

Avatar
bonsai
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.04.13., kedd 13:42
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: bonsai »

Maga az újság milyen? Tartalmas? Értelmes?

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: mszaby »


2 DVD-vel megjelent az új szám:
 
Trockij film és egy Bunuel film. 3000 Ft
 
A címemekre sajna nem emlékszem.
 
Nem hangzik rosszul.
Elkúrtuk

Avatar
ooz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 09:50
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: ooz »

Az eddigi http://www.cinetel.hu/ lap mellett, elkészült a magazin weboldala: http://www.artdvd.hu/

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »


Tök jó film, csak kár, hogy képtelen lejátszani Thomson 212E-n (menüig elmegy azt hirtelen halál)
 
Más lejátszon azért megy, de ez meg engem ugye azért nem vigasztal

Avatar
tomeck
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2004.03.14., vas. 12:19
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: tomeck »

franko. akkor meg varok a megvetellel

Vendég

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


tevedek, ha azt gondolom, hogy ez (nosferatu) nem jelent meg 31iken?
Elképzelhető, hogy tévedsz. Én mondjuk szept. 3-án vettem meg, de az újságos azt mondta, hogy pár napja már kapható.

akkor ideje ujsagost valtanom, pedig mar regota vagyok huseges.
 
es, lemez milyen? negativ tapasztalat?

Sajnos van negatív tapasztalat, s már nem ez az első problémás Cinetel filmem! Mondjuk nem olyan tragikus a probléma, mint a CIGÁNYOK IDEJE meg a MONTENEGRO esetében.
 
A menü szerintem nem túl szerencsés. Asztali lejátszót használva a kb. 3 méterre lévő tévén alig láttam, hogy a lehetséges menüpontok közül éppen min áll a kiválasztás.
Ha a beállítások menüpontban bekapcsolom a feliratot, egyszerűen nem lehet továbbmenni semerre. Ha viszont nem végzed el a beállítást, csak simán indítod a lejátszást, számomra furcsa módon nem a szinkronnal indul a film, hanem a rendezői kommentárral.
Az extrák közötti werkfilm szerintem nincsen feliratozva semmilyen nyelven sem.
Ami igazán probléma volt: szinte végig (nem csak film közben) állandó remegést tapasztaltam, mintha az operatőr nem bírta volna mozdulatlanul tartani a kamerát. Mivel ez a remegés az extraanyagokban is tapasztalható volt, nem hiszem, hogy ez valami rendezői fogás lenne. DVD-ROM-ba téve a lemezt a remegés az elviselhetőség szintjére került, de nem szűnt meg. A filmben kb. a 78 perc tájékán zavarcsíkok is megjelennek észrevehetően, bár nem zavaróan. A kép időnként szemcsésnek tűnt (főleg a denevérek repténél).
Lehet, hogy a hiba az én készülékemmel van, de ilyen jellegű remegést eddig csak a Cinetel filmeknél tapasztaltam. (Sajnos az előző két Herzognál is, bár azok esetében nem ennyire feltűnően.)

Avatar
tomeck
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2004.03.14., vas. 12:19
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: tomeck »


tevedek, ha azt gondolom, hogy ez (nosferatu) nem jelent meg 31iken?
Elképzelhető, hogy tévedsz. Én mondjuk szept. 3-án vettem meg, de az újságos azt mondta, hogy pár napja már kapható.

akkor ideje ujsagost valtanom, pedig mar regota vagyok huseges.
 
es, lemez milyen? negativ tapasztalat?

Vendég

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


tevedek, ha azt gondolom, hogy ez (nosferatu) nem jelent meg 31iken?
Elképzelhető, hogy tévedsz. Én mondjuk szept. 3-án vettem meg, de az újságos azt mondta, hogy pár napja már kapható.

Avatar
tomeck
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2004.03.14., vas. 12:19
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: tomeck »

tevedek, ha azt gondolom, hogy ez (nosferatu) nem jelent meg 31iken?

Vendég

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »

A következő melléklet Joseph Losey TROCKIJ MEGGYILKOLÁSA című 1972-es filmje lesz. A főszereplők: Richard Burton, Alain Delon, Romy Schneider, Valentina Cortese és Enrico Mario Salerno. A filmdráma a történelem egyik leghírhedtebb merényletét dolgozza fel: a Mexikóba emigrálni kényszerült forradalmár, Trockij annyira útjában áll a hírhedt diktátornak, hogy Sztálin elrendeli megölését. A feladat kivitelezése azonban nem könnyű, mert Trockijt gondosan védik hívei és barátai. A merénylőnek azonban sikerül gyenge pontot találnia Trockij környezetében...

Avatar
el mariachi
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2004.03.12., pén. 13:15
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: el mariachi »



Közben megtaláltam az infót, hogy augusztus 31-én jelenik meg, köszi a válaszokat!Sopronban nem nagyon láttam eddig a magazint újságosnál, de ez lehet, hogy az én figyelmetlenségem volt. Ha az újat sem találom akkor marad a netpiac.
 
thx

látom,nem csak a mellékletes újságokkal van a "baj",mert egy jó bolt sincs sopronban,ahol filmeket lehetne venni.ami akciós,arra is +100-200 Ft rátesznek,ha meg mered hozatni az egyik bolttal....

 

 
Ez sajnos így igaz

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4780
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Közben megtaláltam az infót, hogy augusztus 31-én jelenik meg, köszi a válaszokat!Sopronban nem nagyon láttam eddig a magazint újságosnál, de ez lehet, hogy az én figyelmetlenségem volt. Ha az újat sem találom akkor marad a netpiac.
 
thx

látom,nem csak a mellékletes újságokkal van a "baj",mert egy jó bolt sincs sopronban,ahol filmeket lehetne venni.ami akciós,arra is +100-200 Ft rátesznek,ha meg mered hozatni az egyik bolttal....
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tidal

Avatar
el mariachi
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2004.03.12., pén. 13:15
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: el mariachi »


És az első számot hol lehet megszerezni? A Netpiac.hu -n csak a második van.

 
itt próbáld:
 
email: rendeles@cintel.hu
telefon: 061/273-1404

Avatar
Ferri
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2004.03.30., kedd 23:04
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Ferri »


És az első számot hol lehet megszerezni?
A Netpiac.hu -n csak a második van.

dvd@ferri.hu
dvd.ferri.hu

Avatar
el mariachi
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2004.03.12., pén. 13:15
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: el mariachi »


Közben megtaláltam az infót, hogy augusztus 31-én jelenik meg, köszi a válaszokat!
Sopronban nem nagyon láttam eddig a magazint újságosnál, de ez lehet, hogy az én figyelmetlenségem volt. Ha az újat sem találom akkor marad a netpiac.
 
thx

Avatar
Detonátor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2003.09.25., csüt. 11:29
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Detonátor »


Tudja valaki mikor jelenik meg a Nosferatu és , hogy melyik az az emailcím amin meg lehet rendelni?
Majd itt látod meg, ha megjelent, és egyből rá is tudsz mozdulni. (De újságosnál szerintem olcsóbban és gyorsabban hozzájutsz.)

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”