Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fangória

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Fangória

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »

Remélem, ma márr itt (vidéken) is kapható lesz, kíváncsi vagyok a magazinra és nekem a melléklettel sincs nagy bajom, bár nem a legjobbak közül való az tény, de elfér a polcon

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Fangória

Hozzászólás Szerző: vtb »


és szerepel a 2 kiadó palettáján?én nem tok róla

fogalmam sincs, hogy kihez tartozhat. akkoriban nem foglalkoztam olyan dolgokkal, hogy melyik stúdió csinálta a filmet

Avatar
Guy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2003.12.12., pén. 11:09
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: Guy »


Én meg a midenevők közé tartozom. Azért nem olyan vészes,de sokan nem bírják a horrort, a nagyon durva dolgokat én sem szeretem,de ez még bőven az emészthető kategóriába tartozik és szerintem megmaradnak ezen a szintem a szerkesztők.Viszont örülhetsz,mert nem kizárólag horror filmeket terveznek,fantasy filmek is jönnek.

nemrég jutott eszembe a Warlock, Richard E Grant volt a főszereplő és nekem nagyon tetszett a film. már nagyon rég láttam
az nagyjából a két stílus között mozgott.

és szerepel a 2 kiadó palettáján?én nem tok róla :vazeg:
INTERNETES SZINKRON ADATBÁZIS: http://iszdb.hu/

DVD: Panasonic DVD-RV20
 

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Fangória

Hozzászólás Szerző: vtb »


Én meg a midenevők közé tartozom. Azért nem olyan vészes,de sokan nem bírják a horrort, a nagyon durva dolgokat én sem szeretem,de ez még bőven az emészthető kategóriába tartozik és szerintem megmaradnak ezen a szintem a szerkesztők.Viszont örülhetsz,mert nem kizárólag horror filmeket terveznek,fantasy filmek is jönnek.

nemrég jutott eszembe a Warlock, Richard E Grant volt a főszereplő és nekem nagyon tetszett a film. már nagyon rég láttam
az nagyjából a két stílus között mozgott.

Avatar
Guy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2003.12.12., pén. 11:09
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: Guy »


Őszintén szólva tojok rá hogy milyen dvd-t paszíroznak hozzá - az újság legyen jó, csak sajnos: 
http://www.sokkmagazin.hu/forum/viewtopic.php?t=179

hat igen...roviden ez a lenyeg.

Majd belejönnek Saját hibából tanulnak,ha tényleg ennyi a félrefordítás,akkor megvan oldva a dolog.Keresni kell másik fordítót vagy fordítókat(lehetőleg jártas legyen a filmekben.Én még sajnos nem jutottam a lapohoz,hozzánk talán a héten érkezik meg.
A hozzácsomagolt filmek szerintem nem lesz panasz,lévén ahogy leírták SPI és INTECOM filmek jönnek
 
A következő szám biztos jobban sikerül,már ami a fordítást illeti.
INTERNETES SZINKRON ADATBÁZIS: http://iszdb.hu/

DVD: Panasonic DVD-RV20
 

Avatar
TheBerzerker
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2004.07.16., pén. 15:28
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: TheBerzerker »


Őszintén szólva tojok rá hogy milyen dvd-t paszíroznak hozzá - az újság legyen jó, csak sajnos: 
http://www.sokkmagazin.hu/forum/viewtopic.php?t=179

hat igen...roviden ez a lenyeg.
"do i look like someone who care what god thinks?"

Avatar
Driller
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2004.04.16., pén. 14:02
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: Driller »


Őszintén szólva tojok rá hogy milyen dvd-t paszíroznak hozzá - az újság legyen jó, csak sajnos:
 
http://www.sokkmagazin.hu/forum/viewtopic.php?t=179

főszerkesztő, Sokk Magazin

legújabb kritikák: Cannibal Ferox, Christine, Freddy VS Jason, Karambol, Sleepless

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Fangória

Hozzászólás Szerző: gemini »


fantasy filmek is jönnek.


Avatar
Guy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2003.12.12., pén. 11:09
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: Guy »


nem az a tipikus hálivudi film az biztos.
ezzel viszont egyet kell hogy értsek. a befejezés nagyon meglepett. vissza is kellett tekernem mert nem akartam hinni a szememnek
azt valoban be kellett ismernem hogy nem rossz film, viszont mint a legtöbb horrorfilmnél erre sem tudtam azt mondani hogy szeretném látni a polcomon. a körrel ugyanigy voltam. a stilus nem jött be de meg kellett néznem mert annyian dicsérték. más az érdeklődési köröm, de a mindig hajt a kiváncsiság :vazeg:

Én meg a midenevők közé tartozom. Azért nem olyan vészes,de sokan nem bírják a horrort, a nagyon durva dolgokat én sem szeretem,de ez még bőven az emészthető kategóriába tartozik és szerintem megmaradnak ezen a szintem a szerkesztők.Viszont örülhetsz,mert nem kizárólag horror filmeket terveznek,fantasy filmek is jönnek.
INTERNETES SZINKRON ADATBÁZIS: http://iszdb.hu/

DVD: Panasonic DVD-RV20
 

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Fangória

Hozzászólás Szerző: gemini »


nem az a tipikus hálivudi film az biztos.
ezzel viszont egyet kell hogy értsek. a befejezés nagyon meglepett. vissza is kellett tekernem mert nem akartam hinni a szememnek
azt valoban be kellett ismernem hogy nem rossz film, viszont mint a legtöbb horrorfilmnél erre sem tudtam azt mondani hogy szeretném látni a polcomon. a körrel ugyanigy voltam. a stilus nem jött be de meg kellett néznem mert annyian dicsérték. más az érdeklődési köröm, de a mindig hajt a kiváncsiság

Avatar
TheBerzerker
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2004.07.16., pén. 15:28
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: TheBerzerker »


nem mertem megvenni a lapot mert még nem láttam a filmet. mint már emlitettem nem szeretem a horror filmeket. kivettem tékábol. most lett vége a filmnek és fellélegeztem, hogy nem adtam ki érte a kölcsönzési dijon kivül több pénzt. nekem nagyon nem jött be a film. sikerült néha félnem egy kicsit, de nem az én izlésvilágom. thrilleres magazin is jöhetne, arra inkább vevő lennék
Én meg elvből nem kölcsönzök,inkább megveszem azt a keveset,de az az enyém,eddig az összes film tetszett amit megvettem,még a mellékletek is,na jó biztos van 1-2 kivétel.Szerintem nem lesz rossz ez a horror magazin,csak jelenne már meg felénk is!Aki bújt,aki nem..., igazán bejött,nem az a tipikus hálivudi film az biztos.

engem kifejezetten irritalt a jeepers creepers.en speciel 3 forintot nem adnek erte szamomra ertekelhetetlen.
"do i look like someone who care what god thinks?"

Avatar
Guy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2003.12.12., pén. 11:09
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: Guy »


nem mertem megvenni a lapot mert még nem láttam a filmet. mint már emlitettem nem szeretem a horror filmeket. kivettem tékábol. most lett vége a filmnek és fellélegeztem, hogy nem adtam ki érte a kölcsönzési dijon kivül több pénzt. nekem nagyon nem jött be a film. sikerült néha félnem egy kicsit, de nem az én izlésvilágom. thrilleres magazin is jöhetne, arra inkább vevő lennék
Én meg elvből nem kölcsönzök,inkább megveszem azt a keveset,de az az enyém,eddig az összes film tetszett amit megvettem,még a mellékletek is,na jó biztos van 1-2 kivétel.Szerintem nem lesz rossz ez a horror magazin,csak jelenne már meg felénk is!Aki bújt,aki nem..., igazán bejött,nem az a tipikus hálivudi film az biztos.
INTERNETES SZINKRON ADATBÁZIS: http://iszdb.hu/

DVD: Panasonic DVD-RV20
 

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Fangória

Hozzászólás Szerző: gemini »

nem mertem megvenni a lapot mert még nem láttam a filmet. mint már emlitettem nem szeretem a horror filmeket. kivettem tékábol. most lett vége a filmnek és fellélegeztem, hogy nem adtam ki érte a kölcsönzési dijon kivül több pénzt. nekem nagyon nem jött be a film. sikerült néha félnem egy kicsit, de nem az én izlésvilágom. thrilleres magazin is jöhetne, arra inkább vevő lennék

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »


Azért ez akkor is gáz, hogy Pesten már azt is elfelejtették, hogy ebben a hónapban megjelent ez az újság
Azért ez erős túlzás szerintem

Avatar
Ginger Ale
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2004.01.29., csüt. 14:38
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: Ginger Ale »

Azért ez akkor is gáz, hogy Pesten már azt is elfelejtették, hogy ebben a hónapban megjelent ez az újság, mi vidékiek meg rájárunk az újságosra, aki mindig csak azt a választ adja, hogy még nem jött....

Avatar
Guy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2003.12.12., pén. 11:09
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: Guy »


en szombaton vettem meg.haverom vasarnap es a csoka mar az ablakbol vette ki az utolso szamot.3 dolog nem tetszett benne
 
1 tordelesi hibak.sok helyen osszefolynak szavak nehol komplett mondatok is.
 
2 ha egy filmnek a cimet leforditjak akkor nyugottan lehetne hasznaléni a hivatalos magyar cimet nem valami tukorforditott szart
 
3 evil death II - gonosz halott II...????????ez milyen hiba mar?
 
de ezektol eltekintve az ujsag minosege kivallo a cikkek jok.pont mint az amcsi.en tuti rendszeres vasarlo leszek.

1 biztos,hogy vidéken még nem lehet kapni...
meg az is biztos,hogy a héten megérkezik a legnagyobb városokba,azon nem aggódok,hogy elfogy,mert nyomtak belőle tisztességes példányszámot,kevés a reklámjuk,tuti,hogy jut belőle mindenkinek
ma én is kerestem több helyen,(benzinkúton nem jártam),majd a hét második felében
INTERNETES SZINKRON ADATBÁZIS: http://iszdb.hu/

DVD: Panasonic DVD-RV20
 

Avatar
TheBerzerker
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2004.07.16., pén. 15:28
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: TheBerzerker »


en szombaton vettem meg.haverom vasarnap es a csoka mar az ablakbol vette ki az utolso szamot.
3 dolog nem tetszett benne
 
1 tordelesi hibak.sok helyen osszefolynak szavak nehol komplett mondatok is.
 
2 ha egy filmnek a cimet leforditjak akkor nyugottan lehetne hasznaléni a hivatalos magyar cimet nem valami tukorforditott szart
 
3 evil death II - gonosz halott II...????????ez milyen hiba mar?
 
de ezektol eltekintve az ujsag minosege kivallo a cikkek jok.pont mint az amcsi.en tuti rendszeres vasarlo leszek.
"do i look like someone who care what god thinks?"

Avatar
TheBerzerker
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2004.07.16., pén. 15:28
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: TheBerzerker »


Kedves TheBerzerker! Pattints már egy címet, ahol ezt a bőrkötéses kiadást meg lehet nézni! Köszi!
az ezydvd-n még volt a multok, most már nem látom..

kÖSZI, ASSZEM MEGTALÁLTAM. De itt is a 85-ös verziót adják a 3-asból, akármit is mond TheBerzerker. Sőt magyarul!

nos a lenyeg....
az army of darkness ami itt mejelent az 82-84perc koruli verzio.a rendezoi meg aszem 96 ha jol tudom.nekem itt van a bajom.nemtudom itthon meiket adjak ki de tuti hogy nem olyan szep kis borktoesu lesz mint amit en rendeltem.)
 
amugy meg keress ra az amazon.com-on pl.
"do i look like someone who care what god thinks?"

Avatar
gocsa
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2003.12.06., szomb. 09:21
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: gocsa »


remélem a Kísértethajó bemellékletesedik majd (bár azóta se értem, hogy a Mozineten miért kapott 0%-ot, szerintem tökjó film ) és amúgyis remélem, hogy még itthon meg nem jelent filmek is lesznek mellékletek.
Például a Rémálom az Elm utcában első része milyen jó lenne mellékletnek :vazeg:

Arra tuti vevő lennék én is! Megjelent egyáltalán DVD-n?

Nem, egyik sem a 7 rész közül. Maximum a Freddy vs Jason, de azt sem tudom Intercom-e. Sztem meg egyelőre ilyen nagy kulthorrorokra ne számítsunk, hogy csak az újság miatt kiadják, csak azok közül gondolkodjunk, amik már megjelentek. Például egy Evil Dead azért jól jönne, de az még lakosságiban is csak augusztusban jön...

"Nem, egyik sem a 7 rész közül."
 
Dehogynem. R2ben pl a sendit.comrol rendelheto a collector's edition 6 dvds pack. En is onnan rendeltem

Sztem egyértelmű, hogy úgy gondoltam, Magyarországon nem jelent még meg egyik sem. És amit kintről rendelsz R2-t azon sincs sem magyar szinkron, sem magyar felirat.

Avatar
waces
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2003.03.31., hétf. 14:26
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: waces »


"Nem, egyik sem a 7 rész közül." 
Dehogynem. R2ben pl a sendit.comrol rendelheto a collector's edition 6 dvds pack. En is onnan rendeltem

Pontosabban 5 dvd az a 6

Vendég

Fangória

Hozzászólás Szerző: Vendég »


remélem a Kísértethajó bemellékletesedik majd (bár azóta se értem, hogy a Mozineten miért kapott 0%-ot, szerintem tökjó film ) és amúgyis remélem, hogy még itthon meg nem jelent filmek is lesznek mellékletek.
Például a Rémálom az Elm utcában első része milyen jó lenne mellékletnek :vazeg:

Arra tuti vevő lennék én is! Megjelent egyáltalán DVD-n?

Nem, egyik sem a 7 rész közül. Maximum a Freddy vs Jason, de azt sem tudom Intercom-e. Sztem meg egyelőre ilyen nagy kulthorrorokra ne számítsunk, hogy csak az újság miatt kiadják, csak azok közül gondolkodjunk, amik már megjelentek. Például egy Evil Dead azért jól jönne, de az még lakosságiban is csak augusztusban jön...

"Nem, egyik sem a 7 rész közül."
 
Dehogynem. R2ben pl a sendit.comrol rendelheto a collector's edition 6 dvds pack. En is onnan rendeltem

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Fangória

Hozzászólás Szerző: Igc »


Még mindig nem látom sehol az újságot Székesfehérváron! Pedig nagyon kíváncsi vagyok rá!
Vagy már el is fogyott volna?

Nem hinném, hogy elkapkodták ilyen rövid idő alatt; inkább az van, hogy még nem kapható; mivel kedd-től lehet kapni a színes magazinokat/lapokat így nagy esély van rá, hogy holnaptól már beszerezhető lesz..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
GoldSun
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2003.12.11., csüt. 12:32
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: GoldSun »


Még mindig nem látom sehol az újságot Székesfehérváron!
Pedig nagyon kíváncsi vagyok rá!
Vagy már el is fogyott volna?
TV: Samsung PS58B850, DVD: Primare V25, BLU-RAY: Pioneer BDP320, Előerősítő˝: Marantz AV9000, Végerősítő: Marantz MM9000 HANGFALAK: Mordaunt Short 906 (front), 905c (center), 902 (surround), 907w (sub) Kábelek: Audioquest Type 4 (front), Black&White LS-1002 (center), Fejes: Sennheiser HD555

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Fangória

Hozzászólás Szerző: Igc »


kÖSZI, ASSZEM MEGTALÁLTAM. De itt is a 85-ös verziót adják a 3-asból, akármit is mond TheBerzerker. Sőt magyarul!
amiről ő beszél az jelenleg nincs az ezydvd adatbázisában, és azon se szinkron se felirat..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
csodakaki
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2003.12.15., hétf. 17:31
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: csodakaki »


Kedves TheBerzerker! Pattints már egy címet, ahol ezt a bőrkötéses kiadást meg lehet nézni! Köszi!
az ezydvd-n még volt a multok, most már nem látom..

kÖSZI, ASSZEM MEGTALÁLTAM. De itt is a 85-ös verziót adják a 3-asból, akármit is mond TheBerzerker. Sőt magyarul!

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”